Startovní listina:
Orlický maraton 40 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
4028 Adámková, Blanka 1978 Vltava Fund Ski Team Ano
4097 Batuna, Adam 1976 Batunalegal.cz Ano
4058 Beran, Jiří 1977 Ski Police nad Metují Ano
4092 Bernát, Miroslav 1960 HSF Ostrava Ano
4122 Binar, Luboš 1966 Hobuk Ano
4036 Bičík, Zdeněk 1976 Famous Fathers Turnov Ano
4076 Bojarski, Mateusz 1970 BikeFinger Ano
4060 Chamrád, Richard 1967 Vltava Fund Ski Team Ano
4037 Cicvárek, Jakub 1977 Famous Fathers Turnov Ano
4074 Danko, Lucie 1980 Running zone Brno Ano
4126 Dlouhý, Jiří 1983 Dobrá Voda Ano
4044 Dlouhý, Petr 1970 Chroustovice Ano
4111 Dopierala, Piotr 1978 martombike.pl Team Ano
4053 Drbohlav, Tomáš 1977 Famous Fathers Turnov Ano
4001 Ehl, Jaroslav 1981 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
4072 Ehl, Jiří 1953 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
4096 Fidurski, Wieslaw 1958 Złotów Ano
4078 Fikejs, Vladimír 1957 3d Fitness Race Team Ano
4059 Fryč, Tomáš 1977 ČHMÚ Ano
4087 Fráňa, Pavel 1970 Ano
4022 Fulka, Jiří 1960 REDPOINT TEAM Ano
4065 Gomola, Pawel 1964 Ano
4104 Hahn, Carsten 1967 Team Buschmühle Ano
4088 Halasova, Blanka 1971 Ano
4128 Hejduk, Tomáš 1977 Horská služba Deštné Ano
4031 Hejnyš, Miroslav 1960 Spartak Police nad Metují Ano
4054 Hocke, Tomáš 1975 Famous Fathers Turnov Ano
4064 Holý, Štěpán 1980 Badminton Čelákovice Ano
4086 Hrdinka, Čestmír 1967 Ano
4004 Janeček, Pavel 1990 Silvini Madshus team Ano
4002 Javůrek, Petr 1977 Kasper Swix Team Ano
4043 Jaśków, Marcin 1982 Ano
4013 Jeníková, Karolína 1968 Báječné ženy v běhu Ano
4014 Jindřišková, Alena 1961 GLEDE TEAM Ano
4127 Karlík, Petr 1982 Vltava Fund Ski Team Ano
4079 Klapka, Jan 1961 Base Paraklub Praha Ano
4048 Klouda, Filip 1985 VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA Ano
4115 Knapp, Matouš 1993 Facson Ano
4101 Knapp, Petr 1956 Facson Ano
4041 Korbel, Michal 1977 KOB Choceň Ano
4102 Kosiorowski, Leszek 1970 Team Bieg Piastow Ano
4112 Kotlár, Matej 1981 Ano
4069 Kouřím, Bohumil 1963 Wikov SKI Skuhrov Ano
4071 Kožnar, Aleš 1966 Čks Ski Jilemnice Ano
4118 Krejsa, Tomáš 1977 Mercedes-Benz Salomon Team Ano
4051 Krumphanzl, Erik 1975 Odolov Ano
4052 Krunčík, Pavel 1985 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Ano
4008 Krátký, Tomáš 1967 SK Los Lobos Ano
4034 Křenek, Lukáš 1983 Team sport one z.s Ano
4109 Křoustek, Karel 1948 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
4113 Křoustek, Martin 1978 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
4083 Lah, Robert 1974 Cycloracing Ano
4015 Lanková, Lada 1973 Silvini Madshus team Ano
4108 Lehnung, Kai-Uwe 1968 S.V.Grun-Weiss Pirna Ano
4025 Lorenc, Bohumil 1986 Ski team Jimramov Ano
4024 Lorenc, Lukáš 1990 Ski team Jimramov Ano
4027 Láníčková, Martina 1964 Myšáčkova rychlá rota Ano
4082 Mališová, Karla 1960 Sabzo Ano
4003 Marek, Ondrej 1982 Silvini Madshus team Ano
4066 Marhoun, Petr 1981 VSK MFF UK Ano
4056 Matras, Tomáš 1980 SKI team VYSOČINA Ano
4068 Michalik, Tomasz 1974 Ano
4070 Moravek, Vlastislav 1976 KUS Sopotnice Ano
4105 Můller, Tomáš 1983 Jen Blbni Ano
4035 Novotný, Milan 1965 OK99 Hradec Králové Ano
4040 Oberreiter, Michal 1976 Totální Rozklad Ano
4006 Ondrasek, Pavel 1992 Vltava Fund Ski Team Ano
4114 Papula, Lukáš 1995 XCSPORT.cz Nordic Racing Team Ano
4100 Pecha, Michal 1988 Atletika Zábřeh Ano
4038 Pechek, František 1953 Maratonstav Úpice Ano
4045 Petrů, Radim 1971 Sport-kola- Boskovice Ano
4121 Podstata, Martin 1975 SK Horoušánky Ano
4009 Pohl, Jan 1976 SKI Police nad Metují Ano
4039 Pradáč, Petr 1966 OlfinCar Skilauf Team Trutnov Ano
4075 Prečan, Vojtěch 1958 Včela Charváty Ano
4116 Roubalík, Radovan 1964 ZŠ Těšetice ski mataron tým Ano
4046 Schwarzbach, Marti 1982 JBT Ano
4029 Sedláček, Michal 1975 Silvini Madshus team Ano
4010 Sedláček, Václav 1986 Silvini Madshus Team Ano
4095 Sedmidubsky, Vojtech 1987 Ano
4125 Sklepník, Jiří 1969 Ano
4117 Skřivánek, Petr 1966 LRS, OREL Vyškov Ano
4063 Soják, Jan 1977 Ano
4005 Srnský, Radim 1989 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
4081 St Quintin, Philip 1975 Ano
4103 Szaniewski, Miroslaw 1973 www.biegamdlazdrowia.pl Ano
4021 Teplý, Ondřej 1978 Hisport Team Ano
4098 Teplý, Robin 1967 Rolnici Ano
4047 Tlučhoř, Milan 1980 Sokol Lhota pod Libčany Ano
4120 Uchytil, Tomáš 1976 Ski Team Vysočina Ano
4089 Vavák, Michal 1980 Club deportivo Kutná Hora Ano
4090 Vaváková, Helena 1981 Club deportivo Kutná Hora Ano
4012 Veber, Tomáš 1974 Kasper Swix team Ano
4119 Volkmer, Petr 1977 Ski Klub Smíchov Ano
4030 Zavadil, Luboš 1977 Vyškov Ano
4106 Černá, Petra 1977 3D Fitness Race Team Ano
4107 Černý, Václav 1972 Lempl Boys Hořice Ano
4067 Číž, Ondřej 1983 Jen Blbni Ano
4026 Řezáč, Martin 1982 ATLETIKO FRYMBURK Ano
4062 Říčan, Daniel 1987 TJ Sokol Sobíňov Ano
4011 Šimeček, Tomáš 1966 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
4033 Šimůnek, Jaromír 1955 SKP Kornspitz Jablonec Ano
4057 Škoda, Aleš 1975 Olfin Car Skilauf Team Ano
4032 Škraněk, Jiří 1982 SKI spartak Police nad Metují Ano
4073 Šmída, Oldřich 1976 Sokol Lhota pod Libčany Ano
4129 Špatenka, Štěpán 1978 Sokol Rakovník Ano
4055 Šída, Karel 1958 Černí koně Ano
4050 Šír, Václav 1948 Spartak Rokytnice Ano
4124 Šťástka, Jiří 1958 Ano
4080 Ženčák, Jaroslav 1961 ASPV OA Šumperk Ano

Poslední aktualizace:13/07/2020
Počet zaregistrovaných závodníků: 110

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Swix
    Enervit
    KAMA
    Kästle
    Leki
    Northfinder
    MSK
    Crystal Bohemia
    Boll
    ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Deník

Spolupracujeme

    Worldloppet
    Nadace Nova
    Emco
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko