Startovní listina:
Orlický maraton 40 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
Auermuller, Vít 1967 Vysokohorské sporty Brno Ano
Batuna, Adam 1976 Batunalegal.cz Ano
Beran, Jan 1983 SKI Police nad Metují Ano
Beran, Jan 1976 Čzu Rolníci Ano
Bernát, Miroslav 1960 HSF Ostrava Ano
Bezucha, Jiří 1962 Pohyb a Zdraví Současně Ano
Binar, Luboš 1966 Hobuk Ano
Blažek, Jaroslav 1993 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
Bohoněk, Miloš 1962 Ski Klub Neratovice Ano
Borůvková, Monika 1982 Rajdy z Klajdy Ano
Brada, Pavel 1956 Ano
Bubeník, Martin 1979 Ano
Byrtusová, Linda 1982 Chrápací víly Ano
Bělík, Antonín 1966 VHS Brno Ano
Cetl, Jan 1982 Chrápací víly Ano
Cetlová, Kateřina 1965 Chrápací víly Ano
Dopierala, Piotr 1978 martombike.pl Team Ne
Ducháč, Michal 1968 BKL Machov Ano
Dudešek, Martin 1975 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
Dvořák, Jaromír 1968 Ano
Dvořák, Jiří 1958 Ano
Dziubalo, Daniel 1987 USK Slavia Ústí nad Labem Ano
Fidurski, Wieslaw 1958 Złotów Ano
Fikejs, Vladimír 1957 3d Fitness Race Team Ano
Fildán, Ladislav 1955 Borci zdar! Ano
Fráňa, Pavel 1970 Ano
Fulka, Jiří 1960 REDPOINT TEAM Ano
Gomola, Pawel 1964 Ano
Gromus, Daniel 1978 Kolečkové lyže TOMSKI.CZ Ano
Gromus, Tomáš 1976 Kolečkové lyže TOMSKI.cz Ano
Gross, Petr 1976 Vltava Fund Ski Team Ano
Hejnyš, Miroslav 1960 Spartak Police nad Metují Ano
Hejná, Anna-Marie 1999 Silvini Madshus team Ne
Hloušková, Kateřina 1966 Ano
Hloušková, Marcela 1974 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
Hojač, Mojmír 1958 Ho Tanvald Ano
Hollesch, Marek 1970 Bolatice Bé Ano
Holánek, Martin 1975 Borci Zdar! Ano
Holý, Štěpán 1980 Ski Club Čelákovice Ano
Honzík, Tomáš 1970 Slavia Liberec Orienteering Ano
Hornych, Miroslav 1980 Ski Police Ano
Horníček, Zdeněk 1971 Čutňoch Vyškov Ano
Janeček, Pavel 1990 Silvini Madshus Team Ne
Javůrek, Jiří 1948 Maratonstav Úpice Ano
Javůrek, Petr 1977 Kasper Swix Team Ano
Jaśków, Marcin 1982 Ano
Jindra, David 1960 Ano
Jirásek, Pavel 1962 Šerlich 8 30 Ano
Kaipr, Aleš 1985 SK Horní Maxov Ano
Kalous, Vladislav 1977 Ano
Kejík, Milan 1968 Ano
Klapka, Jan 1961 Base Paraklub Praha Ano
Klepárník, Otakar 1957 CY|KLO-SKI klub Polička Ano
Klouda, Filip 1985 VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA Ano
Knapp, Kryštof 1997 Facson Ano
Knapp, Matouš 1993 Facson Ano
Knapp, Petr 1956 Facson Ano
Knedlíková, Andrea 1975 Chrápací víly Ano
Kouřím, Bohumil 1963 Wikov SKI Skuhrov Ano
Košťál, Karel 1972 Lempl Boys Hořice Ano
Kratochvíl, Jan 1985 jedu sám za sebe :) Ano
Krausová, Kamila 1976 Borci Zdar! Ano
Krausová, Veronika 1996 Ano
Krhut, Martin 1980 Ostrava Ano
Krunčík, Pavel 1985 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Ano
Kuldan, Radek 1967 Ano
Kusicka, Josef 1976 ČHTM Ne
Křoustek, Karel 1948 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
Křoustek, Martin 1978 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
Křoustková, Vendula 1976 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
Lanková, Lada 1973 Silvini Madshus Team Ne
Linhart, Milan 1964 KBA Grafitec Dobruška Ano
Lorenc, Lukáš 1990 Ski team Jimramov Ano
Macek, Martin 1964 SK Finisher Ne
Majka, Roman 1979 team nabiegowkach.pl Ano
Mališšová, Karla 1960 Sabzo Ano
Marek, Ondrej 1982 Silvini Madshus team Ano
Matoušek, Jiří 1975 SKI-OB Šternberk Ano
Matoušek, Milan 1967 AZ Ekotherm Šumperk Ano
Mitrenga, Jan 1974 Ano
Mládek, Jiří 1961 Sokol Pražský Ano
Mládek, Jiří 1988 USK Praha Ano
Mádr, Pavel 1969 Mádr team Ano
Nedomová, Gabriela 1974 Ano
Novák, Jiří 1977 Ano
Nováková, Hana 1980 Ano
Olszowski, Wladyslaw 1967 Team Nabiegówkach Pl Ne
Ostry, Tomáš 1985 AllSailors Ano
Patočka, Michal 1979 Ano
Pecha, Michal 1988 Atletika Zábřeh Ano
Pechek, František 1953 Maratonstav Úpice Ano
Podlešák, Marek 1978 Ski Mapos Ano
Pohl, Jan 1976 SKI Police nad Metují Ano
Polák, Marek 1973 Ho Lemra Brno Ano
Polák, Václav 1957 Bike Freaks Holice Ano
Pospíšek, Zbyněk 1960 CRAFT TEAM Ano
Pospíšil, Miroslav 1960 HSTS Věrovany Ano
Pospíšková, Luisa 1959 CRAFT TEAM Ano
Potoček, Tomáš 1982 Ano
Pradáč, Petr 1966 VLS Praha Ano
Prečan, Vojtěch 1958 Včely Charváty Ano
Pross, Roman 1977 Wikov SKI Skuhrov Ano
Pudel, Jaroslav 1975 Skiob Šternberk Ano
Pustina, Pavel 1985 Ladermon Team Ano
Radziemski, Pawel 1985 ViaCon Ne
Roubal, Pavel 1975 Chrápací víly Ano
Roubal, Tomáš 1974 Ano
Roubalík, Radovan 1964 ZŠ Těšetice ski mataron tým Ano
Rygl, Jaroslav 1970 SINGLETRAIL Moravský kras Ano
Rácz, Štefan 1961 Klub or.behu Kysak Ano
Sedmidubsky, Vojtech 1987 Ano
Seeman, Tomáš 1968 Medicina Praha Ano
Seemanova, Jana 1975 Sokol Strašnice Ano
Sekera, Ondřej 1977 Ano
Sikora, Lukáš 1983 SKP Olomouc Ano
Skřivánek, Petr 1966 LRS, OREL Vyškov Ano
Slabý, Jan 1979 SKI team VYSOČINA Ano
Soják, Jan 1977 Ano
Sokol, Paval 1979 Ano
Sosna, Vlastimil 1949 Pohorská jednota Radhošť Ano
Srnský, Radim 1989 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
Srovnal, Otakar 1975 Lokomotiva Zábřeh Ano
Srovnal, Otakar 1942 Lokomotiva Zábřeh Ano
Srovnalová, Libuše 1944 Lokomotiva Zábřeh Ano
Stuchlík, Zdeněk 1950 Ski Skuhrov Ano
Sutty, Peter 1978 Chrápací víly Ano
Sysel, Ctibor 1987 Ski Klub Praha 4 Ne
Sysel, Ondřej 1983 Ski Klub Praha 4 Ne
Teplý, Robin 1967 Rob Ano
Tlučhoř, Michal 1978 HO Štika Ano
Trejtnar, Lukas 1977 Ano
Tvrdík, Vladimír 1984 SKI team Vysočina Ano
Uchytil, Tomáš 1976 Ski Team Vysočina Ano
Vališ, Jan 1971 Bauer Ski Team Ano
Vejnar, Josef 1957 JOVE ROLLSKI Vysoké nad Jizerou Ano
Vejvara, Milan 1969 SK Syřenov Ano
Vlček, Petr 1989 CY|KLO-SKI klub Polička Ano
Volkmer, Petr 1977 Ski Klub Smíchov Ano
Vrbová, Magdalena 1986 AZ Fitness Ano
Wernmark, Tommy 1943 Järfälla Skidklubb Ano
Zahula, Jan 1950 ČD Tanvald Ano
Zaika, Oleksandr 1963 Ano
Zavadil, Luboš 1977 Vyškov Ano
Zoubková, Lucie 1981 Ano
vaclavek, tom 1958 Sokol Nové Sady Ano
visentin, eric 1977 Los Bieganeros Ano
Černohorský, Václav 1988 SKP Olomouc Ano
Černá, Petra 1977 3D Fitness Race Team Ano
Černý, Václav 1972 Lempl Boys Hořice Ano
Řehák, Vít 1994 MITAS CYKLOHELIOS Ano
Říha, Miroslav 1945 Sokol Sadská Ano
Šimeček, Tomáš 1966 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
Škoda, Aleš 1975 Olfin Car Ski Team Ano
Škraněk, Jiří 1982 SKI spartak Police nad Metují Ano
Šnajdr, Patrik 1996 Ano
Špatenka, Štěpán 1978 Ano
Štefek, Richard 1974 Wikov SKI Skuhrov Ano
Štencl, František 1984 SKP Olomouc Ano
Šubr, Petr 1965 Lázně Bělohrad Ano
Žemlík, Dušan 1968 VIVATSPORT Team Ano
Ženčák, Jaroslav 1961 ASPV OA Šumperk Ano

Poslední aktualizace:23/01/2019
Počet zaregistrovaných závodníků: 161

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    CzechTourism
    Swix
    Enervit
    Sporten
    KAMA
    Leki
    Northfinder
    Leros
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ
    Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    bezky.net
    Kamsdetmi.com
    Nordic

Spolupracujeme

    Nadace Nova
    Báječné ženy v běhu
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko