Startovní listina:
JeLyMan 40 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
4088 Askvik, Henrik 1991 Ano
4033 Auermuller, Vít 1967 Vysokohorské sporty Brno Ano
4102 Axmann, Karel 1983 SKI - OB Šternberk Ano
4116 Batuna, Adam 1976 Batunalegal.cz Ano
4039 Benech, Vladimír 1980 Ano
4030 Blažková, Lenka 1988 Silvini Madshus team Ano
4100 Borunský, Tomáš 1974 Orientační Běh Opava Ano
4060 Brzobohatý, Petr 1984 Ano
4047 Bubeník, Jiří 1981 Ano
4046 Bělík, Antonín 1966 VHS Brno Ano
4042 Capoušek, Miroslav 1970 3d Fitness Race Team Ano
4119 Cicvárek, Jakub 1977 Famous Fathers Turnov Ano
4045 Doležel, Pavel 1970 Ladermon Team Ano
4109 Domanský, Libor 1979 Ano
4023 Ducháč, Michal 1968 BKL Machov Ano
4122 Elišková, Kristýna 1984 Famous Fathers Turnov Ano
4034 Filgas, Jan 1973 Stará Ves nad Ondřejnicí Ano
4028 Filgas, Ondřej 1981 MTK Klimkovice Ano
4035 Filgasová, Petra 1976 Ano
4027 Filip, Stanislav 1980 SPL servis.cz Ano
4118 Fójcik, Vavřinec 1959 SKI Těrlicko Ano
4127 Gromus, Tomáš 1976 Kolečkové lyže TOMSKI.cz Ano
4066 Hajzler, Jan 1982 eVerejneZakazky.cz Ano
4081 Hama, David 1986 Gizmo Riders Ano
4021 Hladik, Lubos 1980 Exprom TEAM Ano
4055 Hlavica, Karel 1973 VIVATSPORT Team Ano
4056 Hocke, Tomáš 1975 Famous Fathers Turnov Ano
4068 Honzík, Tomáš 1970 Slavia Liberec Orienteering Ano
4123 Hrabovský, Libor 1979 TJ Oznice Ano
4083 Hrdinka, Čestmír 1967 Ano
4124 Hyrnik, Kazimierz 1953 Klub Biegowy 40 latek Tychy Ano
4057 Hájek, Tomáš 1975 Famous Fathers Turnov Ano
4095 Jakeš, Aleš 1961 Záchranná služba Zábřeh Ano
4069 Jalůvka, Jaromír 1986 Ano
4107 Jamruszkiewicz, Bartosz 1978 Organicoach Ano
4004 Janeček, Pavel 1990 Silvini Madshus team Ano
4074 Jaroš, Jaroslav 1961 sporttour Ano
4093 Jaśków, Marcin 1982 Ano
4092 Jašek, Ondřej 1977 Rockplast Team Ano
4008 Jeníková, Karolína 1968 Báječné ženy v běhu Ano
4087 Kapitanikova, Jana 1975 Ano
4005 Karlík, Petr 1982 Vltava Fund Ski Team Ano
4086 Kašpar, Jan 1990 VHS Brno Ano
4099 Kašpar, Pavel 1965 Ac Firstmanow Ano
4108 Klapal, Aleš 1979 Ano
4110 Klapka, Jan 1961 Base Paraklub Praha Ano
4054 Klusáček, Jan 1993 Žabovřesky Brno Ano
4101 Kotlár, Matej 1981 Ano
4106 Koubek, Michal 1978 Miničmen Ano
4062 Koutný, Petr 1968 Borci zdar Ano
4061 Kouřím, Bohumil 1963 Wikov SKI Skuhrov Ano
4032 Kovalčík, Tomáš 1973 Orientační Běh Opava Ano
4126 Kramoliš, Michal 1987 Ano
4006 Krátký, Tomáš 1967 SK Los Lobos Ano
4098 Křoustek, Karel 1948 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
4104 Křoustková, Vendula 1976 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
4080 Lah, Robert 1974 Cycloracing Ano
4009 Lanková, Lada 1973 Silvini Madshus team Ano
4002 Marek, Ondrej 1982 Silvini Madshus team Ano
4043 Matouš, Adam 1998 Silvini Madshus team Ano
4041 Meloun, Radek 1983 Silvini Madshus Team Ano
4044 Melounová, Anežka 1985 Ano
4059 Melša, Zdeněk 1982 Ano
4058 Michalik, Tomasz 1974 Ano
4052 Murgaš, Dušan 1972 Slovan Tajov Ano
4036 Musil, Tomáš 1978 Vltava fund ski team Ano
4094 Málek, Jaroslav 1982 Spartak Pelhrimov Ano
4001 Ondrasek, Pavel 1992 Vltava Fund Ski Team Ano
4070 Papula, Lukáš 1995 XCSPORT.cz Nordic Racing Team Ano
4078 Pecha, Michal 1988 Atletika Zábřeh Ano
4051 Petránek, Radim 1983 Ski Rotnek Ano
4113 Petrů, Radim 1971 Sport-kola- Boskovice Ano
4115 Pilát, Stanislav 1982 HO Tesla, KEB Ano
4029 Plhoň, Patrik 1980 Elite Sport Boskovice Ano
4072 Pospíšil, Miroslav 1960 HSTS Věrovany Ano
4067 Pudel, Jaroslav 1975 Skiob Šternberk Ano
4121 Radziemski, Pawel 1985 ViaCon Ano
4111 Roubalík, Radovan 1964 ZŠ Těšetice ski mataron tým Ano
4076 Rucker, Jakub 1988 Bonbon Machov Ano
4117 Rucker, Lukáš 1978 Ano
4073 Rucker, Pavel 1976 Bonbon Machov Ano
4053 Rygl, Jaroslav 1970 SINGLETRAIL Moravský kras Ano
4040 Saastad, Per Kristian 1970 Larvik ski --- Norway Ano
4082 Sedláček, Jiří 1978 Ano
4003 Sedláček, Václav 1986 Silvini Madshus Team Ano
4103 Sekera, Ondřej 1977 Fénix Sport Šenov Ano
4096 Skřivánek, Petr 1966 LRS, OREL Vyškov Ano
4097 Skřivánková, Dana 1967 Lrs, Orel Vyškov Ano
4125 Souček, Jan 1965 Šumperk Ano
4063 Srovnal, Otakar 1975 Lokomotiva Zábřeh Ano
4090 Srovnal, Otakar 1942 Lokomotiva Zábřeh Ano
4091 Srovnalová, Libuše 1944 Lokomotiva Zábřeh Ano
4089 St Quintin, Philip 1975 Ano
4022 Strnad, Tomáš 1969 3d Fitness Race Team Ano
4085 Svedberg, Gustav 1991 Ano
4031 Tomanek, Daniel 1974 KVS ŠUMPERK Ano
4064 Tomeček, Karel 1983 Lkt80 Šumperk Ano
4026 Tůmová, Tereza 1995 Vltava Fund Ski Team Ano
4071 Vank, Michal 1992 SK SKOL Brno Ano
4075 Vymazal, Petr 1975 Olomouc Ano
4105 Vít, Richard 1972 Wayra Ano
4024 vaclavek, tom 1958 Sokol Nové Sady Ano
4120 Čapková, Bohdana 1976 Famous Fathers Turnov Ano
4037 Černá, Petra 1977 3D Fitness Race Team Ano
4038 Černý, Václav 1972 Lempl Boys Hořice Ano
4065 Říčan, Daniel 1987 TJ Sokol Sobíňov Ano
4007 Šimeček, Tomáš 1966 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
4048 Šimurda, Ivo 1983 TJ Vysočina Ano
4050 Škoda, Aleš 1975 Olfin Car Skilauf Team Ano
4128 Šída, Karel 1958 Černí koně Ano
4049 Šír, Václav 1948 Spartak Rokytnice Ano
4079 Žemlík, Dušan 1968 VIVATSPORT Team Ano
4077 Ženčák, Jaroslav 1961 ASPV OA Šumperk Ano

Poslední aktualizace:01/10/2020
Počet zaregistrovaných závodníků: 113

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Swix
    Enervit
    KAMA
    Kästle
    Leki
    Northfinder
    MSK
    Crystal Bohemia
    Boll
    ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Deník

Spolupracujeme

    Worldloppet
    Nadace Nova
    Emco
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko