Newsletter

Návod na registraci do týmové soutěže

Závodníci se mohou přidávat do týmů po celou dobu 17. ročníku ČEZ SkiTour, jejich výsledky se budou do Týmové soutěže započítávat od následujícího závodu. Přidání je možné pouze online a to do středy před závodem. Na místě v den závodu to není možné.

V průběhu sezony není umožněn přestup závodníků do jiného týmu

1. KROK - PŘIHLÁŠENÍ

  • Pro přihlášení vašeho týmu je potřeba mít aktivní účet na sportid.cz, přes který probíhají veškeré registrace na Seriál.
  • Po individuální registraci na závod klikněte na Moje přihlášky / Vybrat tým. Zde založíte váš tým, popřípadě se přidáte do již existujícího. Založit tým, případně se do něj přidat je možné až po úspěšném uhrazení objednávky startovného.

2. KROK -  ZALOŽENÍ TÝMU

Založit tým můžete buď uzavřený (členy přidává a potvrzuje kapitán), popřípadě otevřený, kdy se do týmu může přidat kdokoliv. Jak si aktivovat účet ve SportID se dozvíte ZDE.

3. VSTUP DO EXISTUJÍCÍHO TÝMU

Následně si můžete vybrat tým, kliknutím tlačítka požádat vstup do týmu či se rovnou zapojit v případě otevřených týmů. Poté jste již členy týmu a od následujícího závodu se můžete zapojit v rámci bodování. 

4. KROK - JSEM V TÝMU?

V sekci přihlášené týmy si můžete ověřit, zda vaše přihláška do týmu proběhla v pořádku. https://www.ski-tour.cz/prihlasene-tymy

GENERÁLNÍ PARTNER

PRÉMIOVÝ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

MARKETINGOVÝ PARTNER

PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Spolupracujeme

Logistický partner SkiTour

Výživové okénko