Newsletter

#jeduSKITOUR

Chystáš se na první závod SkiTour a nevíš co očekávat? Sepsali jsme pro tebe odpovědi na ty nejdůležitější otázky, které by tě před startem mohly napadnout.

PARKOVÁNÍ

Na SkiTour zaparkuješ v blízkosti zázemí závodu. Přijeď s dostatečnou rezervou (nejméně 2 hodiny před startem).

VYZVEDNUTÍ STARTOVNÍHO BALÍČKU

 

Startovní balíček si vyzvedneš nedaleko startu na viditelně označeném místě. Budeme po tobě chtít pouze startovní číslo, které najdeš ve své e-mailové schránce. Vyzvedávání čísel končí hodinu před startem. Ve startovním balíčku najdeš:

  • Startovní číslo s integrovaným čipem
  • Stravenku na jídlo po závodě
  • Dárek od partnerů
  • Samolepky na běžky

NOVÉ REGISTRACE

Přihlásit se můžeš také v místě vyzvedávání startovních čísel, a to do vyprodání kapacity závodu. Vyplníš přihlášku, zaplatíš závod a odneseš si startovní balíček. Preferujeme platbu kartou, ale bude možné platit i v hotovosti. Doporučujeme ti ale online registraci předem. Budeš mít jistotu, že nepřijedeš na vyprodaný závod, vyhneš se frontám a hlavně ušetříš.

VELKOKAPACITNÍ VYHŘÍVANÝ STAN SKITOUR

Na každém závodě se můžeš těšit na vyhřívané zázemí připravené partnery, skupinou ČEZ a T-Mobile. V útulném, moderním, a hlavně vyhřátém prostředí najdeš převlékárnu a doprovodný program pro malé i velké běžkaře.

VW ÚSCHOVNA VĚCÍ

V zázemí závodu máš možnost si uschovat věci. V převlékárně budou k dispozici velké pytle, do kterých si věci uložíš a následně odneseš do úschovny, kde tvoje věci uloží po dobu závodu. 

SWIX MAZACÍ SERVIS

Na závodech SkiTour můžeš hodit starosti o mázu za hlavu. Nech si lyže připravit od odborníků ze Swix. Jejich stánek najdeš vždy v zázemí závodu. Jen prosíme: měj lyže očištěné a přijď s dostatečným předstihem! Mazací servis doporučujeme jednoduše objednat předem v rámci online rezervace mazání. Vybereš si předem stanovený čas, který ti vyhovuje.

Chceš mít mázu ve svých rukou? Pak v den závodu sleduj SWIX WAX TIP – doporučení ideální mázy pro tvůj závodní den. WAX TIP aktualizujeme průběžně na webu i Facebooku SkiTour.

MĚŘICÍ ČIP A STARTOVNÍ ČÍSLO

Měřicí čip je nalepen na startovním čísle. S čipem prosím nemanipuluj a nesnaž se ho sloupnout. Do bílého pruhu pod startovním číslem si nezapomeň napsat jméno, aby ti mohli všichni na trase fandit! Zavaž si číslo a hurá na start

STARTOVNÍ KORIDOR

Startovní koridor je vymezen za nafukovací bránou nebo pylony SkiTour. Přední část je vyhrazena pro elitní závodníky. Řazení ostatních závodníků bude definováno vždy před každým závodem v návaznosti na platná vládní opatření. Hlídej si start závodu a přijď do koridoru včas. Čas se ti započítává hned po startovním výstřelu.

NA TRASE

Ať už si vybereš skate nebo klasiku, čekají na tebe perfektně připravené trasy, které jsou vymezeny „mlíkem“ (barevnou páskou), označeny šipkami a zajištěny organizátory. Podél trasy také uvidíš kilometrovníky, které ti prozradí, kolik kilometrů už máš za sebou. 

OBČERSTVOVACÍ STANICE

Na všech trasách jsou občerstvovací stanice s teplým iontovým nápojem a energetickým gelem Enervit, čajem, sušenkami či sušeným ovocem. Odpadky prosím odhazuj jen v blízkosti občerstvovacích stanic – v tzv. odpadní zóně, která je viditelně označena.

V CÍLI ZÁVODU

Máš za sebou závod a jsi v cíli! Čeká na tebe cílová občerstvovací stanice s teplým čajem a drobným občerstvením. Tvůj cílový čas ti přijde na tvůj mobilní telefon v podobě SMS zprávy. Výsledky si můžeš prohlédnout také na dotykových obrazovkách ve stanu s označením „výsledky“.

 

POZÁVODNÍ OBČERSTVENÍ

Doplň po závodě energii! Ve startovním balíčku najdeš stravenku a po jejím předložení dostaneš v zázemí teplé občerstvení.

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

Po skončení závodů probíhá vyhlašování vítězů všech distancí. Vyhlašování proběhne přímo v zázemí závodu.

DOMA PO ZÁVODĚ

Do úterý po závodě prosím zkontroluj svoje výsledky na webu SkiTour a v případě nesrovnalostí napiš na e-mail results@onlinesystem.cz. Budeme rádi za vyplnění krátkého hodnotícího dotazníku, který ti pošleme na email. O závodní zážitky se můžeš podělit s ostatními běžkaři na našich profilech na Facebooku a Instagramu.

GENERÁLNÍ PARTNER

PRÉMIOVÝ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

MARKETINGOVÝ PARTNER

PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Spolupracujeme

Logistický partner SkiTour

Výživové okénko