Newsletter

Startovní listina:
Orlický maraton Orlický maraton 40 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
4145 Bačík, Pavel 1962 Ano
4156 Benešová, Jolana 1969 Redpoint Team Ano
4109 Benák, Jan 1982 Team Šerlich 8.30 Ano
4036 Binar, Luboš 1966 Hobuk Ano
4149 Blahuš, Pavel 1963 SK Ježek Otrokovice Ano
4082 Bohoněk, Miloš 1962 Ski Klub Neratovice Ano
4058 Bořil, Tomáš 1988 SKI TEAM VYSOČINA Ano
4027 Bořutová, Kamila 1975 eD system Silvini team Ano
4064 Brachtl, Adam 1995 Ano
4076 Brych, Michal 1981 TJ Vysočina Ano
4104 Bubeník, Jiří 1981 Volárna! Ano
4105 Budík, Michal 1978 Outdoor Wave Ano
4128 Bukovský, Jan 1982 Žloukovice Ano
4038 Cestr, Filip 1976 Ano
4151 Chamrád, Richard 1967 Vltava Fund Ski Team Ano
4155 Dlouhý, Petr 1970 Chroustovice Ano
4073 Doubek, Tomáš 1996 Ano
4124 Drbohlav, Tomáš 1977 Famous Fathers Turnov Ano
4041 Drejsl, Stanislav 1986 DICKY Ano
4057 Dvořák, Martin 1971 SKI team VYSOČINA Ano
4060 Dvořák, Miloš 1984 Ski - Lažany Ano
4005 Ehl, Jaroslav 1981 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
4067 Ehl, Jiří 1953 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
4120 Fikejs, Vladimír 1957 3d Fitness Race Team Ano
4008 Fišnar, Jiří 1976 Vltava fund Craft team Ano
4079 Fráňa, Pavel 1970 Ano
4129 Fulka, Jiří 1960 REDPOINT TEAM Ano
4123 Gazda, Lubomír 1970 Ano
4131 Glonek, Roman 1969 Hup Hop Havířov Ano
4023 Gromus, Tomáš 1976 Kolečkové lyže TOMSKI Ano
4098 Hanzl, Stanislav 1973 Cykloservis Hanzl Ano
4114 Hladik, Lubos 1980 Exprom TEAM Ano
4125 Hlaváčik, Marek 1975 Ano
4075 Homoláč, Daniel 1984 Dragonclub Brno Ano
4031 Hornych, Miroslav 1980 Ski Police Ano
4062 Hornych, Vena 1978 Kupkolo MtbTrilogy.cz Ano
4080 Hrdinka, Čestmír 1967 Ano
4037 Hrůša, Jakub 1976 Ano
4085 Indra, Marek 1973 Ano
4010 Janata, Karel 1992 HSK Benecko Ano
4004 Janeček, Pavel 1990 eD system Silvini team Ano
4030 Ježek, Přemysl 1982 AC Slovan Liberec Ano
4040 Kaplan, Petr 1987 DICKY Ano
4078 Karlík, Josef 1993 Ano
4002 Karlík, Petr 1982 Vltava Fund Ski Team Ano
4077 Kirej, Mariusz 1965 KGHM ZG RUN Ano
4113 Klapal, Aleš 1979 TRUBIČKY - KAFE Hořice Ano
4093 Klouda, Filip 1985 VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA Ano
4122 Knapp, Kryštof 1997 Facson Ano
4121 Knapp, Petr 1956 Facson Ano
4084 Kobík, Martin 2001 Ano
4024 Kolaja, Petr 2000 Ano
4100 Konvalina, Matěj 1985 Ano
4054 Korbel, Michal 1977 OK99 Hradec Králové Ano
4163 Koten, Vojtěch 1983 Klub P.r.s.a. Ano
4089 Koutný, Petr 1968 Borci zdar Ano
4049 Košťál, Miroslav 1984 Ano
4050 Kraus, Tomáš 1973 Branovský statek Ano
4090 Krejsa, Tomáš 1977 Mercedes-Benz Salomon Team Ano
4117 Krunčík, Pavel 1985 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Ano
4009 Kubina, Matěj 1992 HSK Benecko Ano
4153 Kubín, Jiří 1965 Opavský sportovní klub Ano
4130 Kučera, František 1971 Dolly Vyškov Ano
4081 Křoustek, Karel 1948 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
4087 Křoustek, Martin 1978 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
4127 Křoustková, Vendula 1976 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
4034 Lazecký, Petr 1958 LK Pustá Polom Ano
4101 Lorenc, Lukáš 1990 Ski team Jimramov Ano
4048 Lorenčík, Ivo 1977 LK Pustá Polom Ano
4146 Maloň, Vladimír 1980 LK VALUM PRO Frenštát Ano
4108 Malířová, Tereza 1982 Team Šerlich 8.30 Ano
4042 Mareš, Jan 1985 DICKY Ano
4032 Marhoun, Petr 1981 VSK MFF UK Ano
4071 Matoušek, Michal 1986 Ano
4051 Matrasová, Kateřina 1983 Ski Team Vysočina Ano
4154 Meloun, Zbyněk 1985 NASTARTUJTO.cz Ano
4047 Melša, Zdeněk 1982 Skilauf team Ano
4044 Metelka, Josef 1944 SP Police Ano
4099 Miler, Vít 1987 Ano
4007 Molva, František 1994 SKI team VYSOČINA Ano
4033 Morávek, Vlasta 1976 KUS Sopotnice Ano
4110 Nadrchal, Tomáš 1970 Ano
4157 Nechuta, Aleš 1985 Ano
4106 Nosek, Milan 1964 Grupetto Trutnov Ano
4126 Novotný, Milan 1965 T-MAPY Ano
4065 Novák, Dominik 1993 Čtyři laufaři Ano
4035 Novák, Marek 1986 Čtyři laufaři Ano
4133 Novák, Martin 1996 Ano
4056 Oberreiter, Michal 1976 Totální Rozklad Ano
4045 Olbrich, Martin 1971 Hasiči Jarošov Ano
4137 Oravec, Marcel 1990 Na Plný Buben Ano
4083 Pecha, Michal 1988 Atletika Zábřeh Ano
4021 Pelc, Vít 1962 ToiToi cykloklub Slaný Ano
4046 Petránek, Radim 1983 Ski Rotnek Ano
4107 Pfeifer, Leon 1982 Modra Ustrice Ano
4053 Podlešák, Marek 1978 Ski Mapos Ano
4094 Pospíšil, Dominik 1978 Ano
4097 Pospíšil, Jindřich 1977 Ano
4159 Pospíšil, Josef 1985 Ano
4068 Pradáč, Petr 1966 Skilauf Team Trutnov Ano
4147 Pross, Roman 1977 SKI Lipovka Ano
4055 Rada, Jan 1984 Ano
4039 Ragančík, Robert 1976 Ano
4095 Roubal, Pavel 1975 Ano
4118 Rous, Josef 1977 Vk Bobři Ano
4043 Rusý, Tomáš 1993 VSK MFF UK Ano
4160 Růžička, Michal 1976 Moravská Třebová Ano
4052 Samek, Petr 1959 OÚ Zábřezí-Řečice Ano
4029 Sedláček, Michal 1975 eD system Silvini team Ano
4028 Sedláček, Václav 1986 eD system Silvini team Ano
4092 Sedmidubsky, Vojtech 1987 Ano
4143 Selníková, Jana 1961 Extreme sport club Selník Ano
4088 Sklepník, Jiří 1969 Ano
4096 Skřek, Pavel 1982 Ano
4111 Skřivánek, Petr 1966 LRS, OREL Vyškov Ano
4006 Srnský, Radim 1989 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
4003 Srovnal, Otakar 1975 Ano
4115 Srovnal, Otakar 1942 Ano
4116 Srovnalová, Libuše 1944 Ano
4119 Strnad, Jaroslav 1968 Sauna Bobrová B Ano
4091 Strouhal, Tomáš 1974 FORTEX SKI Moravský Beroun Ano
4162 Suchánek, Ondřej 1982 Klub P.r.s.a. Ano
4026 Svider, Oto 1994 Žižkovský Tygři Ano
4158 Svidrova, Michaela 1994 Žižkovský Tygři Ano
4059 Svoboda, Pavel 1978 Vltava Fund Ski Team Ano
4063 Sysel, Petr 1986 Ano
4102 Teplý, Ondřej 1978 Café racers Ano
4001 Teplý, Robin 1967 Skilauf Team Ano
4142 Tišer, Robert 1962 Krásný Les SKI Team Ano
4138 Toman, Jakub 1984 Chabry Ano
4139 Toman, Petr 1956 Chabry Ano
4152 Tripský, František 1967 Ano
4070 Uchytil, Tomáš 1976 Ski Team Vysočina Ano
4069 Uhlíř, Martin 1968 Ano
4103 Vavák, Michal 1980 Club deportivo Kutná Hora Ano
4072 Vejnar, Josef 1957 JOVE ROLLSKI Vysoké nad Jizerou Ano
4148 Volf, Jan 1994 SK Ježek Otrokovice Ano
4025 Vymazal, Petr 1975 Kolečkové lyže TOMSKI Ano
4144 Vávra, Lumír 1965 LK Valum pro Frenštát Ano
4140 Zahrádka, Tomáš 1966 TK Nová Ves Ano
4136 Zelený, Filip 1992 Bražecký mládenci Ano
4135 Zelený, Matěj 1989 Bražecký mládenci Ano
4061 Zeman, Petr 1965 Sokol Weissberg Ano
4022 Čech, Jiří 1964 LK Pustá Polom Ano
4150 Čermáková, Jitka 1975 Ano
4161 Čížek, Matěj 1985 Klub P.r.s.a. Ano
4141 Říčan, Daniel 1987 TJ Sokol Sobíňov Ano
4112 Šimeček, Tomáš 1966 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
4066 Šimurda, Ivo 1983 TJ Vysočina Ano
4134 Štěpán, Václav 1990 Bražecký mládenci Ano
4132 Štěpánek, Miloslav 1962 TJ Vysočina Ano
4164 Šváb, Petr 1965 BORCI Zdar! Ano
4074 Šír, Václav 1948 Spartak Rokytnice nad Jizerou Ano

Poslední aktualizace:27/06/2022
Počet zaregistrovaných závodníků: 153

General partner

    ČEZ

Premium partner

    T-Mobile

Main partners

    Benzina
    Volkswagen - užitkové vozy
    Pojišťovna VZP
    Generali Investments

General media partner

    ČT

Marketing partner

    Raul!

Partners

    Northfinder
    Enervit
    KAMA
    Swix
    MSK
    Boll
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ

official suppliers

    CAT CUT
    TKF

Media partners

    Deník
    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Drbna
    Evropa 2
    Náš region

Cooperation

    Národní sportovní agentura
    Svaz lyžařů ČR
    Worldloppet
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    Krušné hory
    Pomozte dětem
    Madeta
    běžkár.sk

Logistic SkiTour partner

    DB Schenker
Výživové okénko