Newsletter

Výsledky

Malá SkiTour - Týmová soutěž

poř. jméno jednotlivé závody (počet bodů) celkem bodů
1. eD system Silvini team om-20ft: 1352,
Petra Hynčicová  434
Anna Sellers  300
Kateřina Hynčicová  285
Petr Knop  500
Pavel Janeček  418
bnlm-17: 816,
Kateřina Moravcová  415
Jan Maryška  401
sthm-17ct: 786,
Šimon Maidl  434
Jakub Bečvář  352
om-20ct: 778,
Anna Sellers  388
Šimon Maidl  390
sthm-20ft: 500,
Petr Knop  500
bnlm-17CT: 457
Kateřina Moravcová  457
2954
2. Skilauf team bnlm-17: 809,
Milan Makovička  318
Lukáš Havel  305
Jan Melišík  287
Marie Havlova  186
Petra Jirakova  170
om-20ft: 772,
Zdeněk Melša  363
Lukáš Havel  279
Jan Melišík  233
Marie Havlova  130
om-20ct: 604,
Milan Makovička  322
Jan Melišík  282
Petr Pradáč  169
sthm-17ct: 472,
Jan Melišík  300
Lukáš Rucker  172
bnlm-17CT: 331,
Jan Melišík  331
sthm-20ft: 135
Zuzana Matouskova  135
2185
3. Žižkovský tygři bnlm-17: 716,
Pavel Vojta  328
Ondřej Bek  281
Klára Vojtová  107
om-20ft: 607,
Marek Vašátko  325
Pavel Vojta  249
Ondřej Bek  237
Klára Vojtová  33
sthm-20ft: 534
Pavel Vojta  269
Robert Fischer  214
Klára Vojtová  51
1857
4. SKI team VYSOČINA bnlm-17: 738,
Milan Venhoda  356
František Molva  308
Vladimír Tvrdík  236
Miroslav Kopáček  149
Denisa Gajdošová  74
bnlm-17CT: 466,
Libor Fortelný  256
Antonin Matula  210
Miroslav Kopáček  107
sthm-20ft: 425,
Milan Venhoda  285
Antonin Matula  42
Kateřina Matrasová  98
om-20ft: 287,
Tomáš Matras  188
Miroslav Kopáček  99
Antonin Matula  38
om-20ct: 274
Libor Fortelný  178
Miroslav Kopáček  96
1629
5. TJ ČZU Rolníci bnlm-17: 697,
Natálie Mudrová  132
Michaela Matoušková  124
Marek Míl  375
Vojtěch Műller  190
Vít Štursa  166
sthm-17ct: 366,
Pavel Zourek  189
Tomáš Šimeček  177
om-20ct: 345,
Pavel Zourek  131
Vendula Křoustková  214
bnlm-17CT: 180,
Vít Žůrek  126
Jan Klapka  54
om-20ft: 88
Tomáš Šimeček  88
1408
6. Ski Sokol Zaječice bnlm-17CT: 476,
Jan Vališ  259
Vojtěch Douda  213
Martin Voříšek  189
Zdeněk Jirouš  150
Petr Peřinka  137
Jana Růžičková  4
bnlm-17: 388,
Vojtěch Vališ  196
Jan Vališ  192
Jiří Tomášek  36
sthm-20ft: 341,
Tomas Matejka  250
Jan Vališ  82
Vojtěch Vališ  33
Johana Nová  9
sthm-17ct: 297,
Martin Voříšek  138
Lukáš Hruška  123
Zdeněk Jirouš  117
Petr Peřinka  96
Pavlína Hrušková  36
om-20ct: 220,
Vojtěch Douda  108
Zdeněk Jirouš  83
Lukáš Hruška  70
Petr Peřinka  50
Pavlína Hrušková  29
om-20ft: 160
Jan Vališ  119
Vojtěch Vališ  41
1205
7. Trhala Fialky Dynamitem sthm-20ft: 669
Lukáš Gdula  293
Martina Satková  376
669
8. Pilsner Urquell Ultras bnlm-17: 301
Jakub Míka  175
Lucie Zvárová  126
301
9. Dojedem bnlm-17: 177,
Jitka Sotonová  57
Martin Sotona  120
om-20ft: 57,
Jitka Sotonová  13
Martin Sotona  44
sthm-20ft: 34
Jitka Sotonová  11
Martin Sotona  23
268
10. SKI KLUB UROZENÍ PÁNOVÉ om-20ct: 258
David Wiedermann  258
258
11. MaChr Consulting sthm-17ct: 210
Lubos Hladik  210
210
12. Iamhappytoday bnlm-17CT: 200
Jan Teplý  200
200
13. OLT Bohemians sthm-20ft: 174
Vilém Klepač  174
174
14. Fortex Ski Moravský Beroun om-20ct: 167
Petra Kabourková  167
167
15. Angelika’s angels om-20ct: 165
Štěpán Kroupa  165
165
16. IPS FSV UK bnlm-17CT: 147,
Ema Šťastná  147
om-20ct: 13
Martin Kuta  13
160
17. adidas XC Ski Runners Prague bnlm-17: 146
Jiří Hlaváč  146
146
18. SV Großwaltersdorf sthm-20ft: 142
Cornelius Oertel  142
142
19. CYKLO - SKI klub Polička om-20ct: 87,
František Slovák  87
om-20ft: 52
František Slovák  52
139
20. Garda-SKI bnlm-17CT: 123
Radovan Gardavský  123
123
21. Lomnice nad Popelkou sthm-17ct: 77
Martin Bárta  77
77
22. Skizunft Dresden sthm-20ft: 40
Stefan Kielstein  40
40
23. SKI KLUB ALBRECHTICE bnlm-17CT: 9
Miloš Čihák  9
9
24. TJ Dukla Liberec bnlm-17: 4
Jan Ruzha  4
4
25. Prokopovci 0
26. Hrůznej Kočí 0
27. Dvorský dravci 0
28. Elite Team Premana 0
29. V blbym věku 0
30. BORCI zdar! 0
31. Raul s.r.o. 0
32. Československá obchodní banka, a. s. 0
33. Chuligáni 0
34. SLAVKOV JEDE !!! 0
35. Kolostav Bobnice 0
36. TJ Sokol Jamné nad Orlicí 0
37. SKK SPARTAK ČTYŘKOLY 0
38. PWT Travel AS 0
39. Bleskačky 0
40. ADHD Pro Ski Team 0
41. Lietsch 0
42. Fossum IF 0
43. WSV 1923 Bad Freienwalde 0
44. ASKLEPION 0
45. Intersport 0
46. NasouPazNemam 0
47. BABY Z BABIC 0
48. Česká televize ČT sport 0
49. PD Chotěboř 0
50. Šneci v běhu 0
51. IMPACT 0
52. Třista60 Crosscountry Club 0
53. Kateřinský vánek 0
54. Li-tým 0
55. STEKO Liberec 0
56. Elmtrade Racing team 0
57. Redpoint 0
58. SPORT Zbraslav, z. s. 0
59. 7°Sebedestrukce 0
60. NASTARTUJTO.cz 0
61. Jeden měsíc běžec 0
62. Offroad Team 0
63. Famous Fathers Turnov 0
64. Vytrtané bublaniny 0
65. ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA 0
66. Kyšperk Ski Team 0
67. TJ Český ráj 0
68. test 0
69. Černí mikuláši 0
70. Klub SKRW 0
71. TJ Magla 0
72. Team Kominictví Chalupný 0
73. 50tka k 50tinám 0
74. Nevim Woe 0
75. Sokol Kojice 0
76. FCU 0
77. SLOVÁCKÝ SKI LAUF TÝM OSTROŽSKÁ LHOTA 0
78. OSS Brno 0
79. SK Bítouchov 0
80. KV Viking 0
81. PwC 0
82. TITANI PB 0
83. FK Pyjavíce 0
84. Oberlausitzexpress 0
85. SK Tukleky 0
86. Žitenická Žihadla 0
87. Sauna boys 0
88. Team GuS 0
89. Blbci v kopci 0
90. Legendy 0
91. Bolatice Bé 0
92. Radost ze života 0
93. Marathon Team TJ Klimkovice 0
94. Veterináři v běhu 0
95. Harry jdu do baráku 0
96. Barbarians at the gate 0
97. Illegal bike and beer 0
98. Naše Parta Hic 0
99. Vodáci Střekov 0
100. Naše parta hic 0
101. SK Brno Žabovřesky 0
102. Voklobáci 0
103. VK Slavia Praha 0
104. PROSTEDYCHEJ.CZ 0
105. Lk Medvěd 0
106. HO Štand-Art 0
107. BO !!! 0
108. SV Tanne Thalheim 0
109. Rolba Studenov 0
110. SK PČR 0
111. Tj Drslavice 0
112. Mašín did nothing wrong 0
113. TOH Hurteson Ski Team 0
114. SK Hamr veslování 0
115. FN Hradec Králové 0
116. Chalet Bedřichov 0
117. CPI TO TAM 0
118. HedaNek 0
119. STS Chvojkovice Brod 0
120. SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 0
121. Lyžnici HnS 0
122. Brďáci 0
123. Ski Binas 0
124. STYLBAU HK 0
125. Team Cereal Killers 0
126. Kerda Sport Team 0
127. GKS STARUCH 0
128. VODÁK sport WTX team 0
129. Krušnohorci Perštejn 0
130. Kluzáci Litomyšl 0
131. Nordic Sports Oost-Nederland 0
132. Na Větvi GAG’s Team 0
133. PIVI team 0
134. PSV Zittau / BSG Sparkasse 0
135. TWDW Towarzystwo Wisła Dla Wioślarzy (Warszawa) 0
136. Team For Martin 0
137. TJ Jiskra Otrokovice 0
138. SoSkiS 0
139. ZFP Akademie Golden Ski neboli Zlatá běžka 0

GENERÁLNÍ PARTNER

PRÉMIOVÝ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

MARKETINGOVÝ PARTNER

PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Spolupracujeme

Logistický partner SkiTour

Výživové okénko