Newsletter

Výsledky

Historické výsledky

Malá SkiTour - Týmová soutěž

poř. jméno jednotlivé závody (počet bodů) celkem bodů
1. eD system Silvini team bnlm-17: 4400,
Tereza Tužilová  2200
Kateřina Moravcová  2091
Aleš Bohatý  2200
om-20ft: 4231,
Kamila Bořutová  2031
Adam Matouš  2200
j25: 4122,
Tereza Tužilová  2091
Kateřina Moravcová  1992
Aleš Bohatý  2031
b30: 3985,
Aleš Bohatý  1894
Tereza Tužilová  2091
kh30-15ft: 2200
Pavel Janeček  2200
18938
2. Pilsner Urquell Ultras k30-30FT: 3154,
Jan Kočí  1649
Aleš Bobek  1505
kh30-15ft: 3128,
Jiří Pecháček  1698
Jan Kočí  1430
Aleš Bobek  1235
jel-20ft: 2620,
Jiří Pecháček  1600
Aleš Bobek  1020
bnlm-17: 2260,
Jiří Pecháček  1250
Aleš Bobek  1010
Radislav Vrňata  960
om-20ft: 2130,
Jiří Pecháček  1130
Jan Kočí  1000
Aleš Bobek  750
b30: 1312
Jiří Pecháček  840
Jan Kočí  472
Aleš Bobek  204
Radislav Vrňata  190
14604
3. TJ ČZU Rolníci om-20ft: 4753,
Martin Křoustek  1869
Tomáš Šimeček  990
Markéta Vávrová  1894
k30-30FT: 3469,
Vít Štursa  1747
Tomáš Šimeček  1722
om-20ct: 1967,
Markéta Vávrová  1967
bnlm-17CT: 1550,
Vít Štursa  1550
bnlm-17: 1430,
Vít Štursa  1430
jel-20ct: 1385,
Adam Valenta  1385
j25: 1325
Sandra Šimková  1325
14554
4. SKI team VYSOČINA k30-30FT: 3704,
Vladimír Tvrdík  2031
Miroslav Kopáček  1673
b30: 2616,
Václav Novotný  820
Olga Krčálová  1796
om-20ft: 2320,
Tomáš Matras  1175
Miroslav Kopáček  1145
jel-20ct: 2070,
František Stupal  1070
Miroslav Kopáček  1000
om-20ct: 1869,
Soňa Dvořáková  1869
jel-20ft: 1100
Miroslav Kopáček  1100
13679
5. Wikov om-20ct: 3739,
Bára Meierová  1992
Jakub Meier  1747
j25: 3169,
Bára Meierová  1649
Jakub Meier  1520
jel-20ct: 1992,
Bára Meierová  1992
bnlm-17CT: 1820
Jakub Meier  1820
10720
6. Skiwachse Lehmann Nordic by Nature b30: 4585,
Michael Vogler  1490
Oliver Uhlig  1250
Barbara Vogler  1845
j25: 3218,
Michael Vogler  1698
Barbara Vogler  1520
kh30-15ft: 1918
Oliver Uhlig  1918
9721
7. XC Sport nordic racing team bnlm-17: 3189,
Jiří Otrusina  1624
Ondřej Bek  1565
bnlm-17CT: 1869,
Jiří Otrusina  1869
jel-20ct: 1673,
Jiří Otrusina  1673
jel-20ft: 1445,
Ondřej Bek  1445
om-20ft: 1280
Ondřej Bek  1280
9456
8. SKI Sokol Zaječice bnlm-17CT: 3940,
Pavlína Hrušková  1820
Stanislav Hruška  1100
Lukáš Hruška  1020
jel-20ct: 3110,
Pavlína Hrušková  1600
Lukáš Hruška  760
Stanislav Hruška  750
j25: 1372
Pavlína Hrušková  660
Jana Růžičková  400
Lukáš Hruška  382
Stanislav Hruška  330
8422
9. Bezva běžky CZ bnlm-17CT: 1624,
Jan Vališ  1624
om-20ct: 1535,
Jan Vališ  1535
bnlm-17: 1385,
Jan Vališ  1385
j25: 1295,
Jan Vališ  1295
jel-20ft: 1220,
Jan Vališ  1220
jel-20ct: 1160,
Jan Vališ  1160
om-20ft: 960
Jan Vališ  960
8219
10. Kolečkové lyže TOMSKI om-20ft: 2965,
Daniel Gromus  1490
Tomáš Gromus  1475
Robin Teplý  1340
jel-20ft: 1869,
Daniel Gromus  1869
om-20ct: 1796,
Daniel Gromus  1796
jel-20ct: 1505
Daniel Gromus  1505
8135
11. Vltava Fund Ski Team j25: 2200,
Adéla Boudíková  2200
bnlm-17: 1967,
Daniel Gladiš  1967
om-20ft: 1649,
Daniel Gladiš  1649
b30: 1600
Daniel Gladiš  1600
7416
12. TJ Dukla Liberec j25: 3163,
Arnošt Hlaváček  1673
Jakub Jirkův  1490
b30: 2031,
Jakub Graf  2031
bnlm-17CT: 1992
Arnošt Hlaváček  1992
7186
13. LAWI ski team bnlm-17: 1796,
Josef Kroupa  1796
bnlm-17CT: 1771,
Josef Kroupa  1771
j25: 1355,
Josef Kroupa  1355
b30: 1160
Josef Kroupa  1160
6082
14. CYKLO SKI KLUB POLIČKA om-20ct: 3036,
Ondřej Maršálek  1771
Štefan Šimko  1265
Otakar Klepárník  1160
b30: 1950
Ondřej Maršálek  990
Martin Nunvář  960
Jaroslav Holec  950
František Groulík  910
Martin Beneš  446
Otakar Klepárník  342
4986
15. Skilauf team om-20ct: 2091,
Lukáš Havel  2091
jel-20ct: 2091
Lukáš Havel  2091
4182
16. ASK Zahsow kh30-15ft: 1869,
Ingmar Dassler  1869
b30: 1565
Ingmar Dassler  1565
3434
17. SimplyGIGA bnlm-17CT: 2766
Robert Opletal  970
Jana Opletalová  1796
2766
18. Opti - project s.r.o. jel-20ct: 2691
Stanislav Jahoda  920
Štěpánka Pokorná  1771
2691
19. SK Rafani bnlm-17: 2590
Lenka Grešová  1295
Petr Šolc  1295
2590
20. BK Chýně bnlm-17: 2395
Markéta Cepková  1505
Miroslav Teplý  890
2395
21. SKI TEAM Boňkov k30-30FT: 1520,
Radovan Gardavský  1520
bnlm-17: 820
Radovan Gardavský  820
2340
22. 3D Fitness Race Team k30-30FT: 2091
Petra Černá  2091
2091
23. LAstudio bike•ski•team bnlm-17CT: 1747,
Luboš Korbel  1747
j25: 298
David Lukáš  298
2045
24. PWT Travel AS j25: 1900
John Nils Hvidsten  536
Svein Grande  414
Tore Slagsvold  380
Berit Feiring  950
Sidsel Graff-Iversen  930
Grete Slagsvold  790
Therese Johnsen  586
1900
25. Lokomotiva Teplice OOB kh30-15ft: 1845
Štěpán Růžička  1845
1845
26. A- team bnlm-17: 1265,
Martin Ludvík  1265
b30: 566
Martin Ludvík  566
1831
27. TJ Šumperk jel-20ft: 1796
Vojtěch Bednarský  1796
1796
28. flex bnlm-17: 1796
Klára Houšková  1796
1796
29. Moravská klika b30: 920,
Viktor Kotlán  920
j25: 820
Jonáš Heřman Helbich  820
1740
30. eleven eintracht Braunschweig Ski Mrathon Team b30: 1722
Martin Rejzek  1722
1722
31. SK Waldorf bnlm-17CT: 1080,
Pavel Rozsypal  1080
bnlm-17: 628
Pavel Rozsypal  628
1708
32. PKLbc b30: 886,
Jan Bernkopf  576
Ondřej Bernkopf  310
bnlm-17: 800
Ondřej Bernkopf  800
1686
33. HSC 1971 bnlm-17: 1175,
Tomáš Hájek  1175
b30: 424
Tomáš Hájek  424
1599
34. Ski Team Skåne j25: 1535
Jerzy Krol  1535
1535
35. SKIPOL.PL Team j25: 1535
Jerzy Krol  1535
1535
36. SK Rossignol Team Pustevny j25: 780,
Filgas Matouš  780
jel-20ct: 740
Ondřej Slováček  740
1520
37. ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM j25: 1475
Grzegorz Krzyszkowski  1475
1475
38. Team Půlkaři Prague bnlm-17CT: 1430
Jaroslav Pachta  730
Štěpán Hnaníček  700
Jan Neradílek  690
1430
39. Vajbrtruc team b30: 1414
Anna Drnková  1340
Kateřina Drnková  622
Tomáš Drnek  74
1414
40. Tomski om-20ft: 1340
Robin Teplý  1340
1340
41. NO OYEB om-20ft: 1250
Jakub Holas  1250
1250
42. Lizpic bnlm-17CT: 1120
Petr Prokop  1120
1120
43. Dobrá nálada nad zlato om-20ct: 1020
Jiří Šťástka  1020
1020
44. Fokume racing team bnlm-17: 1000
Tomáš Bůžek  1000
1000
45. Jako ďas! b30: 936
David Němeček  540
Jakub Němeček  396
936
46. Beermental Team bnlm-17: 860
Ondřej Tichý  860
860
47. SK Bítouchov j25: 840
Lubomír Tíkal  840
840
48. Ski Praha bnlm-17CT: 810
Karel Holeček  810
810
49. CHDP Sport Division om-20ft: 650,
Filip Klouda  650
j25: 134
Filip Klouda  134
784
50. Bedřichováci bnlm-17CT: 760
Otto Ulman  760
760
51. Gattonero j25: 732
Denisa Bartolenová  572
Jan Kotrhonz  160
732
52. Spójnia Warszawa j25: 624
Karolina Gera-Świderek  624
624
53. Bobr team j25: 500
Jan Fidler  500
500
54. ASKLEPION j25: 466
Justina Anna Šmuclerová  466
466
55. Koloshop Team b30: 448
Pavel Filípek  448
448
56. Sokol Kolovraty b30: 416
Tomáš Chalupecký  416
416
57. Báječné ženy v běhu j25: 408
Pavlina Svejkovska  408
408
58. PWT-Urheilumatkat j25: 327
Heikki Marjakangas  18
Pertti Rantanen  1
Sanna Rantanen  308
327
59. Hrůznej Kočí j25: 303
Martina Hruzova  302
Jiří Kučera  1
303
60. Sokol Stodůlky FC b30: 298
Adam Posl  150
Tomáš Posl  148
298
61. Bratr Herman Funclub j25: 280
Martin Krupička  280
280
62. SPP Odolena Voda j25: 272
Miroslava Surá  270
Petra Zdrahalova  224
Roman Čada  1
Luboš Zita  1
272
63. SKI KLUB Rýchla Bežka j25: 254
Rudolf Hutira  180
Martin Datko  74
254
64. Splašenej lenochod b30: 218
Michal Kucián  218
218
65. FK Pyjavíce j25: 195
Petr Pouzar  1
Petra Bohunkova  194
195
66. SK Ševětín j25: 138
Filip Ardamica  138
138
67. Sci Nordico Varese b30: 136
Luca Paolo Ardigò  136
136
68. Zdendova smečka b30: 128
Štefan Szabó  128
128
69. Rolba Studenov j25: 122
Pavel Čeliš  122
122
70. SK Chvojkovice Brod b30: 70
Martin Bouška  70
70
71. Československá obchodní banka, a. s. j25: 4
Vlastimil Havran  4
4
72. RecFond j25: 1
Martin Mudry  1
1
73. SPP... j25: 1
Josef Růžička  1
1
74. Rebels Liberec j25: 1
Jan Bitterlich  1
1
75. Atletika Birzai 0
76. Predatorcb 0
77. DICKY 0
78. čtyři laufaři 0
79. Volárna! 0
80. SK Bajer Pizza Team 0
81. Team Kominictví Chalupný 0
82. Dycky Lanškroun 0
83. Kyšperk Ski Team 0
84. KV Viking 0
85. Borci Zdar 0
86. SOKOL KOJICE 0
87. Patriot 0
88. Denso Babes 0
89. TOH HURTESON SKI TEAM CZ 0
90. Poděbradští lyžníci 0
91. Northern Stars 0
92. Angelika's angels 0
93. ENAL SPORT VILLAGA 0
94. SK Praga 0
95. CYKLOSKI VIDEN 0
96. MÍBY TEAM 0
97. Skizunft Dresden 0
98. KN PROJECT 0
99. TJ Gumárny Zubří 0
100. 2B WINNER 0
101. Apalucha Slunečnice 0
102. SKS Studené 0
103. HradčanskáDvojka 0
104. Nová Akropolis 0
105. NOSAC SKI TEAM 0
106. Sobákov 0
107. Chrbolkovic klan 0
108. Young Boys Majdalenky 0
109. Ski Vokovicers 0
110. Dobrá máza 0
111. NASTARTUJTO.cz 0
112. HS ČIMIČI 0
113. Orientační běh Turnov 0
114. ASK DĚČÍN 0
115. Sportovní klub Moravany u Brna 0
116. Voklobáci 0
117. Rychlí Psi 0
118. Globalrunners 0
119. LK Medvěd 0
120. BULÁN SKI TEAM 0
121. Sächsischer Bergsteigerbund SBB Dresden 0
122. Imos Ski Team 0
123. Jaffani 0
124. HC Vojice 0
125. Highlanders Žďár 0
126. Bolatice Bé 0
127. Sportsklubben TRØKK, PIL Trøndelag 0
128. Cancer-free team 0
129. LSK Lomnice nad Popelkou 0
130. PEStujípí 0
131. APARTMANY PADESATKA POLEDNI KAMENY 0
132. VAGUSki Classics 0
133. Véčko 0
134. ski club tequila turtles 0
135. Kasper - Swix Team 0
136. Detský domov Jablonec nad Nisou, Pasecká 20, příspěvková organizace 0
137. run LABE run TEAM 0
138. Travel agency Kokkolan Matkatoimisto Oy 0
139. HERE TO WIN 0
140. Famous Fathers Turnov 0
141. Oskaváci 0
142. Lokomotiva Trojanovice 0
143. Barevný tým Nessi 0
144. BITEVNÍ POLE, s.r.o. 0
145. SPOLEK BEZ MATEK 0
146. TJ Sokol Velatice 0
147. TN Biegówki Wesoła 0
148. Super 6 0
149. Czech This Out 0
150. K+M+B 0
151. SK Čtyři Lišky 0
152. STROS SKI 0
153. NOJONO 0
154. Šotgani 0
155. Broňa z Dílí TEAM 0
156. Crazy Cocks 0
157. Lietsch 0
158. Jablonec 0
159. reality servis 0
160. WSV 1923 Bad Freienwalde 0
161. fuksicteam 0
162. Humanita VSK Praha 0
163. Dippser Schneeteufel 0
164. Nordicski.cz Team Tábor 0
165. Atomic Salomon team 0
166. Loudové 0
167. SKK Čtyřkoly 0
168. Jelenia Plast Sport Team 0
169. SU Raika Zwettl 0
170. TJ Sokol Bobrová B 0
171. LK Corgoň Nitra 0
172. ho tesla 0
173. Tuleni 0
174. Žižkovský Tygři 0
175. SC Jičín 0
176. Krčáci 0

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

    T-Mobile

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Volkswagen - užitkové vozy
    Pojišťovna VZP
    Generali Investments

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

    ČT

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Northfinder
    Enervit
    KAMA
    Swix
    MSK
    Boll
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ

Oficiální dodavatelé

    CAT CUT
    TKF

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Drbna
    Evropa 2
    Náš region

Spolupracujeme

    Národní sportovní agentura
    Svaz lyžařů ČR
    Worldloppet
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    Krušné hory
    Pomozte dětem
    Madeta
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker
Výživové okénko