Výsledky

Malá SkiTour - Týmová soutěž

poř. jméno jednotlivé závody (počet bodů) celkem bodů
1. TJ Dukla Liberec bnlm-17: 5490,
Jakub Graf  2000
Jakub Škoda  1820
Arnost Hlavacek  1670
Jiří Palas  1580
Vendula Šimůnková  1670
om-20ft: 5400,
Jakub Graf  2000
Arnost Hlavacek  1640
Jiří Palas  1565
Vendula Šimůnková  1760
bnlm-17CT: 5270,
Jakub Graf  1900
Arnost Hlavacek  1685
Martin Matzner  1625
Denisa Skrbková  1685
jel-20ct: 5130,
Martin Matzner  1685
Arnost Hlavacek  1670
Denisa Skrbková  1775
jel-20ft: 4695,
Arnost Hlavacek  1580
Martin Matzner  1310
Denisa Skrbková  1805
b30: 3760,
Jakub Graf  2000
Jakub Škoda  1760
j25: 1670
Arnost Hlavacek  1670
21290
2. TJ ČZU Rolníci jel-20ct: 5190,
Vít Řehák  1790
Adam Valenta  1655
Petr Ludvík  1475
Petr Kostka  1415
Vít Štursa  1370
David Švorc  1310
Markéta Vávrová  1745
bnlm-17: 5010,
Iva Veselá  1700
Martin Pávek  1805
Michal Kohoutek  1505
Petr Kostka  1400
Tomáš Šimeček  1265
Vít Štursa  980
om-20ft: 4965,
Robin Teplý  1670
Vít Řehák  1595
Michal Kohoutek  1295
Petr Ludvík  1220
Tomáš Šimeček  1080
Vít Štursa  870
Markéta Vávrová  1700
jel-20ft: 4605,
Vít Řehák  1445
Petr Kostka  1385
Petr Ludvík  1370
Vít Štursa  950
Tomáš Šimeček  940
Markéta Vávrová  1775
j25: 4320,
Jaroslav Blažek  1415
Petr Ludvík  1280
Martina Bochenková  1625
bnlm-17CT: 3070,
Michal Kohoutek  1610
Petr Kostka  1460
Vít Štursa  1310
b30: 1580
Iva Veselá  1580
19770
3. SKI team VYSOČINA bnlm-17CT: 5295,
František Molva  1820
Milan Venhoda  1745
Libor Fortelný  1415
Michaela Matoušová  1730
bnlm-17: 4635,
Milan Venhoda  1685
Miroslav Kopáček  1325
Michaela Matoušová  1625
Tereza Kafková  1520
om-20ft: 4620,
Milan Venhoda  1700
Miroslav Kopáček  1265
Kateřina Matrasová  1655
Iva Kopáčková  1625
Hana Řezníčková  1385
jel-20ct: 2980,
Milan Venhoda  1805
Libor Fortelný  1175
Miroslav Kopáček  1090
jel-20ft: 2965,
Milan Venhoda  1775
Miroslav Kopáček  1190
j25: 1655
Milan Venhoda  1655
17530
4. SILVINI MADSHUS TEAM j25: 5505,
Lenka Blažková  1850
Adam Matouš  1850
Jan Čech  1805
Pavol Bekeš  284
b30: 3580,
Jan Čech  1805
Tereza Tužilová  1775
jel-20ft: 2000,
Lada Lanková  2000
bnlm-17CT: 2000,
Karolína Grohová  2000
Kateřina Moravcová  1900
bnlm-17: 1900
Kateřina Moravcová  1900
13085
5. Wikov jel-20ct: 1805,
Bára Meierová  1805
bnlm-17CT: 1745,
Bára Meierová  1745
j25: 1715,
Bára Meierová  1715
bnlm-17: 1715,
Bára Meierová  1715
om-20ft: 1640
Bára Meierová  1640
6980
6. Pilsner Urquell Ultras bnlm-17: 2440,
Jiří Pecháček  1280
Jan Kočí  1160
Aleš Bobek  770
Radislav Vrňata  710
jel-20ft: 1730,
Jiří Pecháček  970
Radislav Vrňata  760
om-20ft: 1362,
Jiří Pecháček  740
Radislav Vrňata  622
b30: 1096
Jiří Pecháček  596
Jan Kočí  500
Radislav Vrňata  308
Aleš Bobek  80
6628
7. Olfin Car Skilauf team bnlm-17CT: 1805,
Lukáš Havel  1805
jel-20ct: 1775,
Lukáš Havel  1775
bnlm-17: 1715,
Lukáš Havel  1715
om-20ft: 1130,
Michal Karlík  1130
jel-20ft: 990,
Michal Karlík  990
b30: 622
Michal Karlík  622
6425
8. team nabiegowkach.pl bnlm-17CT: 1730,
Roman Majka  1730
jel-20ft: 1610,
Roman Majka  1610
om-20ft: 1505,
Roman Majka  1505
bnlm-17: 1205
Kamil Kaczyński  1205
6050
9. BORCI zdar! jel-20ct: 2755,
Jan Toman  1595
Martin Holánek  1160
Ladislav Fildán  930
jel-20ft: 1865,
Jan Toman  1145
Ladislav Fildán  720
bnlm-17CT: 770,
Ladislav Fildán  770
bnlm-17: 640,
Ladislav Fildán  640
j25: 464,
Ladislav Fildán  464
b30: 208
Ladislav Fildán  208
6030
10. Rafans Team bnlm-17CT: 1790,
Adam Stempel  1790
bnlm-17: 1730,
Adam Stempel  1730
om-20ft: 1610
Adam Stempel  1610
5130
11. Hervis Sports Club bnlm-17CT: 2280,
Miroslav Kutý  730
Karolína Janoušková  1550
Kristýna Janoušková  1445
Klára Márová  1385
om-20ft: 2049
Karolína Janoušková  1445
Denisa Rajchlová  1355
Arnošt Mansfeld  604
4329
12. adidas Ski Runners Prague bnlm-17: 1950,
Zdeněk Navrátil  1130
Jiří Hlaváč  820
bnlm-17CT: 1770,
Zdeněk Navrátil  1010
Michal Kuzmiak  760
om-20ft: 594
Michal Kuzmiak  594
4314
13. www.domki-krynica.eu om-20ft: 2740,
Artur Strzalkowski  1160
Ewa Jablońska  1580
j25: 1550
Ewa Jablońska  1550
4290
14. Wikov SKI Skuhrov nad Bělou om-20ft: 2640,
Jan Fajt  1120
Lenka Hepnarová  1520
Kateřina Andršová  1475
jel-20ft: 1175
Jan Fajt  1175
3815
15. CYKLO SKI KLUB POLIČKA om-20ft: 2050,
Martin Nunvář  1250
Otakar Klepárník  800
b30: 1266
Martin Nunvář  860
Otakar Klepárník  406
3316
16. Ally Soft jel-20ft: 3310
Jaroslav Schreiber  880
Kamil Schreiber  670
Kamil Ferenc  640
Mariana Schreiberová  1760
3310
17. XC Sport.cz Nordic Racing Team jel-20ct: 1520,
Jiří Otrusina  1520
jel-20ft: 1220
Ondřej Bek  1220
2740
18. Csg Tri Team j25: 1716,
Simon David Dobias  1100
David Dobiáš  616
bnlm-17CT: 1020
Simon David Dobias  1020
2736
19. d.r.a.k.o.v.i. bnlm-17CT: 2087
Markéta Korecká  1475
Martin Dobiáš  612
2087
20. Hasiči Jarošov bnlm-17CT: 1295,
Martin Olbrich  1295
j25: 740
Martin Olbrich  740
2035
21. SKI Police nad Metují, z.s. om-20ft: 1745
Jan Pohl  1745
1745
22. Run Archery Czech bnlm-17CT: 1110,
Jaroslav Kratochvíl  1110
j25: 618
Jaroslav Kratochvíl  618
1728
23. SK Praga j25: 1205,
Martin Šimša  1205
b30: 482
Ondřej Pavlů  482
1687
24. TJ Český ráj bnlm-17CT: 1580
Miroslav Meier  1580
1580
25. VSK Humanita Praha j25: 1475
Tereza Louková  1475
1475
26. Vltava Fund Ski Team om-20ft: 1445
Petr Gross  1445
1445
27. Private Grafendorf b30: 1385
Jana Hacmacová  1385
1385
28. A-team bnlm-17: 900,
Martin Ludvík  900
b30: 480
Martin Ludvík  480
1380
29. Ski Nordic Mariánské Lázně b30: 1190
Jiří Blažek  1190
1190
30. Jiřetín b30: 1184
Eva Lauerova  1050
Miloš Lauer  134
1184
31. TJ Zentiva b30: 1160
Lenka Romanovská  970
Jiří Romanovský  190
1160
32. Báječné ženy v běhu b30: 890,
Anna Němcová  890
j25: 270
Jolana Vaclavkova  270
1160
33. FKVŽ bnlm-17: 1090
Marek Štěpán  1090
1090
34. Faurecia Plzen bnlm-17CT: 670,
Miroslav Vadlejch  670
j25: 330
Miroslav Vadlejch  306
Lukáš Petráček  24
1000
35. Sporttravel j25: 992
Uuno Ruus  680
Juri Marcinkevicz  312
992
36. MatFyz Praha b30: 930
Dáša Sieglová  930
930
37. Česká mincovna b30: 920
Kristýna Pesničáková  920
920
38. Masters Złotów bnlm-17CT: 900
Wieslaw Fidurski  900
900
39. DARTEK s.r.o. Honda- Stihl Beroun bnlm-17: 870
Zdeněk Novák  870
870
40. Famous Fathers Turnov bnlm-17: 760
Zdeněk Bičík  760
760
41. Gizmo Riders bnlm-17CT: 650
David Hama  650
650
42. SK Waldorf bnlm-17CT: 640
Pavel Rozsypal  640
640
43. Concur, s.r.o b30: 638
Vratislav Polák  446
Tomáš Pekara  192
638
44. okrokwiecej.pl bnlm-17CT: 620
Mateusz Hyski  620
620
45. TJ Sokol Senohraby j25: 612
Dominik Svoboda  612
612
46. Draci j25: 612
Natalie Stranska  612
612
47. Pavel & Pavla Litoměřice b30: 610
Pavla Jiřičová  610
610
48. SC Olympia Radotín j25: 606
Ondřej Homolka  606
606
49. DB Schenker Ski Team bnlm-17CT: 594,
Petr Sassmann  594
j25: 1
Petr Sassmann  1
595
50. Skipol.pl TEAM j25: 592
Andrzej Guzinski  592
592
51. TN BIEGÓWKI WESOŁA j25: 588
Marta Tolak  588
Slawomira Korbas  482
588
52. Sandoz Concept j25: 520
Othmar Stockli  520
520
53. Kdo maže ten jede! b30: 494
Ondřej Košťál  494
494
54. Amper Racing j25: 478
Martin Nádeníček  478
478
55. Plynprojekt MB j25: 471
Petr Mičunek  470
Ondřej Buček  1
471
56. A3 Offset-Druckerei Jens Krüger j25: 402
Wolfram Mainka  402
402
57. SDH Malé Svatoňovice j25: 382
David Rudolf  382
382
58. Kerda Sport b30: 374
Martin Škaloud  374
374
59. WOOD MOOD s.r.o, ARX TRADE s.r.o. racing team j25: 370
Hoang Linh Phanova  370
370
60. PWT Travel j25: 366
Trond Glomsrod  334
Jaroslav Kacmarcik  32
366
61. NCH ústí j25: 352
Martin Bolcha  352
352
62. Debrzno Team j25: 320
Liliana Szczeparska  320
320
63. Jablonecké Mattonky j25: 298
Jana Kalinová  298
298
64. KimaRillen b30: 262
Veiko Parts  262
262
65. Jaffani XC Pro Team Tempo j25: 182
Michaela Pourová  182
182
66. Slaviatip j25: 172
Jarmila Majerová  172
172
67. Skizunft Dresden j25: 166
Karl-Heinz Kielstein  166
166
68. nordic ski team nedašov b30: 118
Rolands Laveikis  118
118
69. SKI KLUB Rýchla Bežka j25: 52
Rudolf Hutira  52
52
70. ZkusitŠušn Team j25: 2
Vojtěch Vávra  1
Michal Šťastný  1
Radim Holeček  1
Vojtěch Palička  1
2
71. HC ŠD j25: 2
Jiří Víšek  1
Petr Přibyl  1
2
72. Worldloppet Masters Finland j25: 1
Risto Kemilainen  1
1
73. Československá obchodní banka, a. s. j25: 1
Vlastimil Havran  1
1
74. Slavia Pojišťovna ski team 0
75. UNIKOSY 0
76. H.H. Ski Classics Team 0
77. CO HOSPODA ZASTAVÍM 0
78. Želivák HK 0
79. NasouPažnemáM Jizerka 0
80. Lounští povaleči 0
81. Vasáci z Hané 0
82. Křesťané ve stopě 0
83. Panorama tým 0
84. Dycky Lanškroun 0
85. Ski Team Slipery 0
86. Hvam IL 0
87. MTB Fatra 0
88. GKN Aerospace Norway 0
89. Northern Stars 0
90. Zelenáči 0
91. PPP Bedřichov 0
92. Kladiva Pardubice 0
93. KOSP 0
94. KČT Humpolec 0
95. KČT Slečinky Napajedla 0
96. TJ Sokol Podlázky-Dalovice 0
97. Claim system team Ústí nad Labem 0
98. Skiclub Kůžička 0
99. IGLOO ARCHITEKTI 0
100. SK Finisher 0
101. Kunratický mufloní 0
102. Karkonosz Running Team 0
103. Ski Team Massahiihtäjät Finland 0
104. 3D Fitness RT 0
105. FC ASTRA 0
106. Ski Vinice Přibice 0
107. Litomyšláci 0
108. CHDP Sport Division 0
109. Opatský Mlýn 0
110. Chasníci 0
111. Sir Joseph 0
112. Ski Sobákov 0
113. Nastartujto.cz 0
114. SKP Olonouc 0
115. Sauny Dyntar 0
116. FIDOBAR 0
117. KČP 0
118. Trbóšanská stopa 0
119. KYŠPERK Ski Team 0
120. TJ Magla 0
121. TJ Sokol Zaječice 0
122. TSUNAMI 0
123. SK Sokol Špičák 0
124. NOSAC SKI TEAM 0
125. Bolatice Be 0
126. Východní Horda 0
127. AGS Team 0
128. WESCO ATHLETIC 0
129. Čert team Provodov 0
130. Šneci v běhu 0
131. LO Sokol Malá strana 0
132. Hotel Rehavital Jablonec 0
133. RunBo Team Liberec 0
134. Finnish dynamite 112 0
135. SK Lajdáček 0
136. Mika Training 0
137. Hacaj Repre 0
138. Funny Cyclist (rus) 0
139. Nová Akropolis 0
140. Milica.cz 0
141. france 0
142. Sokolíci od třeboňských plání 0
143. KV Viking 0
144. STROS 0
145. Lietsch 0
146. Kouvola 0
147. F.A Viaggi 0
148. SKI KLUB OHL 0
149. ASD FOCOLACCIA SCI DI FONDO LUCCA 0
150. OK Dobříš 0
151. Angelika's angels 0
152. ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI 0
153. Ukuran Ponnistajat 0
154. Moravská klika 0
155. Ropczeski 0
156. Mikeš 0
157. LK Vortová 0
158. Garmo IL Revisorforeningen 0
159. Kamp/Vestheim IF 0
160. Zoufalky na běžkách 0
161. Skupina ČEZ 0
162. KSM Hrádek 0
163. STS Chvojkovice-Brod 0
164. Kurdějov běhá pro radost 0
165. možná to stihnem 0
166. BACSSPORT Albrechtice 0
167. Théby 0
168. C.A.C Kolem nekolem 0
169. Hotel Jičín 0
170. MT-Sport 0
171. SkipolTeam 0
172. myrollerski Nordic Racing Team 0
173. ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM 0
174. Ovce a lamy 0
175. Sekta na lyžích 0
176. PK Sport Ski Team 0
177. FENIX SKI TEAM JESENIK 0
178. vepřovky 0
179. Hošťaly SKI Super Team 0
180. Dobrá Voda 0
181. Jen Blbni 0
182. SN Klasyk 0
183. FcB Ski Classic Team 0
184. Sauerland Ski Team 0
185. SK Bítouchov 0
186. Etelä-Karjalan Kahvakuula ja Murtomaahiihto-osuuskunta 0
187. FK Makovan Smolotely 0
188. HBC Družstevní 0
189. OK Lokomotiva Pardubice 0

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Swix
    Enervit
    KAMA
    Kästle
    Leki
    Northfinder
    MSK
    Crystal Bohemia
    Boll
    ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Deník

Spolupracujeme

    Worldloppet
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko