Newsletter

Startovní listina:
Horní Mísečky Mísečky 17,5 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
Antoš, Jiří 1974 Ano
Balajka, Filip 1988 Střechy a izolace Ingr Ano
Bečvář, Jakub 2005 eD system Silvini team Ano
Bláha, Tomáš 1969 Sokol Dřevěnice Ano
Brunclík, Ivo 1958 TJ Slovan Špindlerův Mlýn Ano
Bárta, Martin 1991 Lomnice nad Popelkou Ano
Caha, Daniel 1974 Ano
Davenport, Kate 1974 Ano
Demčenko, Evžen 1976 Atletika Birzai Ano
Dobiáš, Jakub 2003 SK ZŠ Jeseniova Ano
Dobrovský, Michal 2004 ASK Blansko Ano
Fifka, Martin 1999 Ano
Fortelný, Libor 1964 SKI team VYSOČINA Ano
Hladik, Lubos 1980 Exprom TEAM Ano
Holubová, Barbara 1974 Ano
Hruška, Lukáš 2008 SKI Sokol Zaječice Ano
Hrušková, Pavlína 1973 SKI Sokol Zaječice Ano
Hyben, Andrej 1982 Ano
Háková, Michaela 1971 Sokol Valteřice Ano
Jelinek, Petr 1968 Ano
Jindřišková, Alena 1961 GLEDE TEAM Ano
Jirouš, Zdeněk 1969 Ski Sokol Zaječice Ano
Kašpar, Jan 1971 VSK Elektro Praha Ano
Kolář, Matyáš 2003 Tigi-Shu Ano
Kolín, Jan 1977 SPORTICUS team Ano
Kolínová, Kristýna 1984 ČKS SKI Jilemnice Ano
Kotlarz, Pawel 1977 Team nabiegowkach.pl Ano
Kouřil, Martin 1984 Progres Run Team Liberec Ano
Krouská, Lucia 1977 T.J. Sokol Hanspaulka Ano
Kulifay, Jitka 1986 Progres Run Team Liberec Ano
Maidl, Šimon 2004 eD system Silvini team Ano
Maidl, Štěpán 2004 Ano
Majka, Roman 1979 team nabiegowkach.pl Ano
Markiewicz, Kamil 1976 SN Klasyk Ano
Melišík, Jan 1974 Skilauf team Ano
Mikel, Jiri 1970 Ano
Nováková, Kateřina 1996 Ano
Opletalová, Jana 1969 SimplyGIGA Ano
Panenka, Ondřej 1980 Rk Trója Ano
Pavlů, Petr 1982 SC Sportcom Ano
Pavol, Jozef 1981 Ano
Peřinka, Petr 1977 Ski Sokol Zaječice Ano
Potrząsaj, Rafal 1988 SKI TEAM PODHALE Ano
Procházka, Václav 2001 Ano
Rosenberg, Zdenek 1981 Progres Run team Liberec Ano
Rucker, Lukáš 1978 Skilauf team Ano
Rutkowski, Michal 1953 Ano
Rys, Milan 1972 Ano
Skrbkova, Lenka 1982 Sokol Železný Brod Ano
Strakoš, Mojmír 1976 Ano
Strakošová, Angelina 1992 Ano
Suchý, Jiří 1976 FEL Praha Ano
Suchý, Miroslav 1967 Ano
Tajovsky, Jaroslav 1971 Biatlon Blansko Ano
Truhlář, Jan 1995 SK Asspro Náchod Ano
Tureček, Ondřej 2005 Kasper Swix Team Trutnov Ano
Vališ, Jan 1971 SK Veska Ano
Vitovják, Petr 1977 Ano
Voříšek, Martin 1978 Ski Sokol Zaječice Ano
Wojciechowska, Paulina 1987 Ano
Węgrzyn, Marcin 1978 MEG Centrum Szkoleń i Planowania Treningu Ano
Zeman, Petr 1965 Sokol Weissberg Ano
Zourek, Pavel 1960 ČZU Rolníci Ano
Čajčík, Karel 1957 Yacht Pardubice Ano
Černá, Petra 1977 3D Fitness Race Team Ano
Šabata, Josef 1993 #KluciZOrlickejch Ano
Šimeček, Tomáš 1966 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
Šinkora, Libor 1972 TT Ski ASK Blansko Ano

Poslední aktualizace:16/06/2024
Počet zaregistrovaných závodníků: 68

General partner

Premium partner

Main partners

General media partner

Marketing partner

Partners

official suppliers

Media partners

Cooperation

Logistic SkiTour partner

Výživové okénko