Newsletter

Startovní listina:
Horní Mísečky VW Mísečky 20 km volně

# Jméno rok Klub Zapl.
Adámek, Vladimír 1961 HAS bike Šumperk Ano
Amblerová, Karolína 2000 XC Zebra Ano
Belej, Jan 1978 Ano
Biskup, Jan 1990 K. A. B. U. Praha Ano
Blaschke, Karel 1985 Tj Lokomotiva Teplice Ano
Bonisch, Radek 1977 Atletika Uhříněves Ano
Brunclík, Ivo 1958 TJ Slovan Špindlerův Mlýn Ano
Chlupáček, David 1975 Ano
Chourová, Nelly Johanka 1976 Ano
Dasler, Ingmar 1985 Ano
Davenport, Kate 1974 Ano
Dobrovský, Michal 2004 ASK Blansko Ano
Drobníková, Aneta 1987 ČKS SKI Jilemnice Ano
Ermolin, Igor 1984 Ski Time Ano
Eybert, Daniel 1973 Cykloklub Chýnov Ano
Faistaver, Jaroslav 1989 fdf team Ano
Fiedler, Tomáš 1985 Ano
Fifka, Martin 1999 Ano
Fischer, Robert 1980 Žižkovský tygři Ano
Gazurek, Henryk 1969 Team Beskidy Ano
Gdula, Lukáš 1991 TFD Ano
Holub, Petr 1966 Kasper Swix Team Ano
Horáčková, Barbora 1986 ČKS SKI Jilemnice Ano
Houška, Matyáš 2011 Atletika TJ Sokol I. Smíchov Ano
Houška, Michal 1978 Atletika TJ Sokol I. Smíchov Ano
Hurych, Vladimír 1992 IPS FSV UK Ano
Hák, Václav 1994 Ano
Jetmarová, Jana 1978 Ski klub Jablonec Ano
Jindřišková, Alena 1961 GLEDE TEAM Ano
Jirků, Jakub 1996 Road Classics Ano
Jurča, Zbyněk 1973 Beach Klub Tajm Lanškroun Ano
Kadlec, Marek 1995 USK CS Plzeň Ano
Kaplan, Vladimír 1971 Cobram Team Počerady/ CEZ Group Ano
Kawulok, Aleksandra 1978 Team Beskidy Ano
Kašná, Klára 1998 Ano
Kielstein, Stefan 1979 Skizunft Dresden Ano
Kindl, Jari 1979 Nezastavuj mě! Ano
Klepač, Vilém 1993 Ano
Klíma, Martin 1982 ELMTRADE racing team Ano
Knop, Petr 1994 eD system Silvini Team Ano
Kodr, Ondřej 1985 Ouki Douki Ano
Kodr, Stanislav 1988 Ouki Douki Ano
Kolář, Matyáš 2003 Tigi-Shu Ano
Kolář, Tomáš 1971 Tigi-Shu Ano
Kolín, Jan 1977 SPORTICUS team Ano
Kolínová, Kristýna 1984 ČKS SKI Jilemnice Ano
Kopal, Josef 1958 KčT Desná Ano
Kotelevskiy, Alexander 1980 Asociace sportu pro radost, s.r.o. Ano
Kotlarz, Pawel 1977 Team nabiegowkach.pl Ano
Kouřil, Martin 1984 Progres Run Team Liberec Ano
Košťálková, Julie 1997 Kasper Swix Team Ano
Krakorová, Kristýna 1986 Ano
Krátký, Tomáš 1967 SK Los Lobos Ano
Kubričan, Lukáš 1984 Rossignol Racing Team / VSK Humanita Ano
Lacek, Lukasz 1990 TEAM Beskidy Ano
Lacek, Ryszard 1979 TEAM BESKIDY Ano
Legierski, Grzegorz 1971 Team Beskidy / Koniaków Ano
Legierski, Kazimierz 1973 Ano
Loudin, Přemysl 1965 Spoilercentrum Ano
Macura, Dawid 1992 Team Beskidy Ano
Majka, Roman 1979 team nabiegowkach.pl Ano
Martínek, Aleš 1978 Ano
Matejka, Tomas 1971 Ski Sokol Zaječice Ano
Matouskova, Zuzana 1979 Skilauf team Ano
Matouš, Adam 1998 eD system Silvini team Ano
Matrasová, Kateřina 1983 SKI team VYSOČINA Ano
Matula, Antonin 1967 SKI team VYSOČINA Ano
Matuszny, Adam 1971 Team Beskidy / Istebna Ano
Minář, Jan 1981 Ano
Mrázek, Jiří 1991 Drylock Technologies s.r.o. Ano
Mrázek, Pavel 1994 Sportteam Hrádek Ano
Nedvěd, Miroslav 1956 TJ Horní Mísečky Ano
Nesládek, Petr 2005 OLFINCAR SKI TEAM Ano
Nová, Johana 1985 Ski Sokol Zaječice Ano
Oertel, Cornelius 1984 SV Großwaltersdorf Ano
Pabin, Franciszek 1968 Ski Team Podhale Ano
Pająk, Stanislaw 1971 Ski Team Podhale Ano
Parma, Antonín 1981 Ski Team Praha Ano
Pojman, Jan 1982 Pernštejn tým Pardubice Ano
Pojman, Tomáš 1979 Kladiva Pardubice Ano
Potrząsaj, Rafal 1988 SKI TEAM PODHALE Ano
Pražák, Adam 1978 SKUŠ Praha Ano
Preisslerová, Martina 1978 ČKS SKI Jilemnice Ano
Prát, Alexandr 1956 Ano
Psenicka, Jakub 1991 Lbs-sport Ano
Rapp, Ondřej 1997 Ano
Rohan, Lukáš 1995 Sokol Malá Skála Ano
Rosenberg, Zdenek 1981 Progres Run team Liberec Ano
Rossman, Tomáš 1986 Liberec Ano
Roušavý, Michal 1975 Ano
Roušavý, Vojtěch 1998 JC Bike Ano
Satková, Martina 1998 TFD /Dukla vodní slalom Ano
Schindler, Pavel 1998 Ano
Sedláček, Patrik 1994 Ano
Sklepník, Jiří 1969 Ano
Sotona, Martin 1974 Ano
Sotonová, Jitka 1979 Ano
Soušek, Radek 1961 Simlivt Ano
Stanko, Tomasz 1991 Ano
Strzalkowski, Artur 1971 WEPA Piechowice Ano
Uhlig, Ines 1970 Skiklub Dresden Ano
Vališ, Jan 1971 SK Veska Ano
Vališ, Vojtěch 2005 SK Veska Ano
Valoušek, Richard 1986 FC Zličín Ano
Venhoda, Milan 1971 SKI team VYSOČINA Ano
Vinduška, Vladimír 1957 Ho Medicína Praha Ano
Vojta, Pavel 1975 Žižkovský tygři Ano
Vojtová, Klára 2007 Žižkovský tygři Ano
Voňka, Jiří 1954 Carla.kupkolo Ano
Winkler, Pavel 1973 Jachtklub Toušeň Ano
Witke, Thomas 1965 Dresden Ano
Wosciechowska, Paulina 1987 Ano
Węgrzyn, Marcin 1978 MEG Centrum Szkoleń i Planowania Treningu Ano
Zommer, Bartlomiej 1986 Ano
wodecki, pawel 1975 Ano
Černá, Petra 1977 3D Fitness Race Team Ano
Černý, Václav 1972 Hořice Ano
Šedivý, Tomáš 1993 Ano
Šik, Michal 1981 Ano
Šimůnek, Jiří 1969 Ano
Šlégr, Jiří 1954 LOKO TRUTNOV Ano

Poslední aktualizace:17/06/2024
Počet zaregistrovaných závodníků: 121

General partner

Premium partner

Main partners

General media partner

Marketing partner

Partners

official suppliers

Media partners

Cooperation

Logistic SkiTour partner

Výživové okénko