Newsletter

Naskoč do virtuálního seriálu ČEZ SkiTour nejen na běžkách

5.2.2021   
Foto

Jistě jsi postřehnul, že se epidemická situace v ČR nelepší a my jsme se doposud nemohli setkat na startu žádného ze závodů. Vzhledem k tomu, že nežijeme za polárním kruhem a nemáme celoroční přísun sněhu, nemůžeme už dál oddalovat termíny jednotlivých závodů.

Proto jsme se rozhodli, že letošní ročník budeme brát jako velkou výzvu a ČEZ SkiTour uskutečníme ve virtuální podobě. Jistě na konci zimy oceníš, když budeš mít vypilovanou formu na letní sezonu a perfektní figuru do plavek nebo alespoň dáš klid své duši, že jsi pro sebe něco v době koronavirových omezení udělal. Stále totiž platí, že pohyb a sport utužuje naší imunitu a je jednou z nejlepších cest, jak se v současné situaci udržovat ve zdraví a kondici.

Co je tedy Virtuální ČEZ SkiTour?

 • Závody v rámci Virtuální ČEZ SkiTour můžeš absolvovat v termínu 5. 2.–21. 3. 2021
 • je jen na Tobě, kolik závodů ze série budeš absolvovat
 • je jen na Tobě, kdy a kde budeš závody v daném období absolvovat
 • zúčastnit se můžeš všech šesti virtuálních závodů (Bedřichovský Night Light Marathon, Zadovská 30, Orlický maraton, JeLyMan, Krušnohorská 30 a ČEZ Jizerská 50), pokud absolvuješ alespoň 5 z nich, můžeš mít v kapse titul a odměnu SkiTour Mastera
 • ČEZ Jizerská 50 má svůj vlastní virtuální závod a je zároveň součástí WorldLoppet Virtual Racing League, více najdeš na www.jiz50.cz
 • virtuální závody můžeš absolvovat na běžkách, ale i jakoukoliv jinou sportovní aktivitou (kolo, běh, turistika, brusle, apod.)
 • své výkony si měříš sám (ideálně pomocí mobilní aplikace či sportovních hodinek) a výsledky nahraješ do svého sportID

Startovné:

 • startovné na každý ze závodů je 150 Kč
 • registruj se na www.sportID.cz

Možná se ptáš, co se stane s Tvým startovným, které sis již pořídil v rámci seriálu. V průběhu února Tě budeme ohledně kompenzace kontaktovat na e-mailu, který jsi zadal ve svém SportID. Rozhodně se ale nemusíš bát, že bys přišel o své peníze nebo startovné. Budeme ho převádět na rok 2022 nebo Ti ho v plné výši vrátíme na účet (nevztahuje se na závod Jizerská 50). Záleží, na který ze závodů jsi byl zaregistrovaný.

Nezapomněli jsme ani to, že stále můžeme pomáhat. Společně s Nadací NOVA pomáháme osmiletému Matějovi. Více si o jeho příběhu a jak můžeš pomoct přečteš ZDE. Taky ale můžeš využít aplikaci našeho generálního partnera Skupiny ČEZ a pomáhat prostřednictvím jejich aplikace EPP - Pomáhej pohybem. Zaznamenáš na ni svůj virtuální závod a počtem kilometrů přispěješ na projekty, které si sám v rámci aplikace vybereš a v jaké výši je Nadace ČEZ finančně podpoří.

I v rámci Virtuální ČEZ SkiTour se můžeš těšit na lákavé odměny. Sleduj nejen naše sociální sítě, ale také klub ČEZ SkiTour v aplikaci Strava, kde budeme každý týden rozdávat ceny od našeho prémiového partnera T-Mobile. 

Tak neztrácej už čas, pročti si pečlivě vše o Virtuální ČEZ SkiTour a naskoč do stopy, obuj tenisky nebo nazuj brusle. Je jen na Tobě, jestli strávíš zimu jako medvěd v noře nebo se na začátku jara pochlubíš vybroušenou formou a titulem SkiTour Master!

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

  T-Mobile

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Benzina
  Volkswagen - užitkové vozy
  Hervis
  Pojišťovna VZP

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  Northfinder
  Kästle
  Leki
  Enervit
  KAMA
  MSK
  Swix
  Boll
  Crystal Bohemia
  ČHMÚ

Oficiální dodavatelé

  CAT CUT
  TKF

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  bezky.net
  Nordic
  Kamsdetmi.com
  Drbna

Spolupracujeme

  Národní sportovní agentura
  Svaz lyžařů ČR
  Worldloppet
  Nadace Nova
  Kudy z nudy
  Báječné ženy v běhu
  Bieg Piastow
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker
Výživové okénko