Výsledky

Zadejte alespoň 3 znaky a stiskněte ENTER

Karlovská 50 - dětské závody (2018)

poř. st. č. jméno nár. čas poř.
kat.
poř.
pohl.
body
SkiTour
 
1. 25 Pop, Ondřej (2010) CZE 00:02:00 1. 1. diplom
2. 36 Málková, Lucie (2010) CZE 00:02:01 1. 1. diplom
3. 24 Krampota, Viktor (2010) CZE 00:02:14 2. 2. diplom
4. 28 Filgas, Lukáš (2011) CZE 00:02:14 3. 3. diplom
5. 203 Orságová, Benita (2008) CZE 00:02:34 2. 2. diplom
6. 22 Podešva, Tomáš (2010) CZE 00:02:37 4. 4. diplom
7. 23 Petřek, Marek (2010) CZE 00:02:42 5. 5. diplom
8. 21 Gášek, Šimon (2010) CZE 00:02:45 6. 6. diplom
9. 29 Kacíř, Martin (2011) CZE 00:02:57 7. 7. diplom
10. 58 Šír, Martin (2008) CZE 00:03:01 1. 8. diplom
11. 32 Václavková, Amálie (2010) CZE 00:03:05 3. 3. diplom
12. 18 Pončík, Čeněk (2011) CZE 00:03:05 8. 9. diplom
13. 35 Vytlačilová, Adéla (2010) CZE 00:03:05 4. 4. diplom
14. 3 Vytlačil, Vojtěch (2013) CZE 00:03:09 1. 10. diplom
15. 11 Burdová, Tereza (2012) CZE 00:03:10 1. 5. diplom
16. 44 Holčáková, Aneta (2009) CZE 00:03:10 5. 6. diplom
17. 33 Mouralová, Anna (2011) CZE 00:03:11 6. 7. diplom
18. 19 Hrtáň, Filip (2010) CZE 00:03:17 9. 11. diplom
19. 69 Filgas, Matouš (2008) CZE 00:03:21 2. 12. diplom
20. 20 Jochec, Pavel (2010) CZE 00:03:26 10. 13. diplom
21. 16 Václavík, Jonáš (2011) CZE 00:03:26 11. 14. diplom
22. 91 PROCHÁZKOVÁ, Žofie (2008) CZE 00:03:30 1. 8. diplom
23. 70 Matyáštík, Max (2008) CZE 00:03:34 3. 15. diplom
24. 60 Volný, Martin (2008) CZE 00:03:36 4. 16. diplom
25. 62 Drda, Dalibor (2008) CZE 00:03:39 5. 17. diplom
26. 59 VITÁSEK, David (2008) CZE 00:03:39 6. 18. diplom
27. 47 GELNAR, Aleš (2009) CZE 00:03:40 7. 19. diplom
28. 65 Pop, Filip (2008) CZE 00:03:41 8. 20. diplom
29. 12 Varaja, David () CZE 00:03:45 12. 21. diplom
30. 84 Krampotová, Adéla (2008) CZE 00:03:45 2. 9. diplom
31. 87 Švecová, Natálie (2008) CZE 00:03:47 3. 10. diplom
32. 17 Podešva, Šimon (2011) CZE 00:03:49 13. 22. diplom
33. 15 Ambros, Radek (2011) CZE 00:03:51 14. 23. diplom
34. 57 Pavelka, Šimon (2008) CZE 00:03:51 9. 24. diplom
35. 63 KAŠPAŘÍK, Antonín (2008) CZE 00:03:59 10. 25. diplom
36. 8 Hrtáňová, Darina (2013) CZE 00:04:00 2. 11. diplom
37. 67 MARTINEK, Lukáš (2008) CZE 00:04:01 11. 26. diplom
38. 85 Miranová, Tina (2008) CZE 00:04:03 4. 12. diplom
39. 53 Troszok, Ondřej (2008) CZE 00:04:06 12. 27. diplom
40. 80 Růčková, Karolína (2008) CZE 00:04:09 5. 13. diplom
41. 82 GAJOVÁ, Rozálie Anna (2008) CZE 00:04:16 6. 14. diplom
42. 4 Psota, Antonín (2012) CZE 00:04:18 2. 28. diplom
43. 86 Kacířová, Anna (2008) CZE 00:04:20 7. 15. diplom
44. 75 Juřičková, Tereza (2009) CZE 00:04:24 8. 16. diplom
45. 72 Mičolová, Ella (2009) CZE 00:04:28 9. 17. diplom
46. 199 Moural, Jan (2008) CZE 00:04:31 13. 29. diplom
47. 52 Troszok, Vojtěch (2008) CZE 00:04:35 14. 30. diplom
48. 88 Pavlisova, Barbora (2008) SVK 00:04:36 10. 18. diplom
49. 54 Pončík, Filip (2008) CZE 00:04:38 15. 31. diplom
50. 2 Burda, Václav (2014) CZE 00:04:45 3. 32. diplom
51. 1 Kovář, Lukáš (2014) CZE 00:04:46 4. 33. diplom
52. 83 Dujková, Rosalie Anna (2008) CZE 00:04:56 11. 19. diplom
53. 76 Štěpánková, Anna (2009) CZE 00:05:01 12. 20. diplom
54. 68 Mikula, Václav (2008) CZE 00:05:01 16. 34. diplom
55. 66 KORB, Štěpán (2008) CZE 00:05:15 17. 35. diplom
56. 205 Koňařík, Petr (2009) CZE 00:05:23 18. 36. diplom
57. 74 Pavlíčková, Darina (2009) CZE 00:05:26 13. 21. diplom
58. 90 GÁŠKOVÁ, Tereza (2008) CZE 00:05:32 14. 22. diplom
59. 49 Hříbek, Jaromír (2009) CZE 00:05:48 19. 37. diplom
60. 103 Málek, Michael (2007) CZE 00:05:53 1. 38. diplom
61. 131 BRODOVÁ, Kateřina (2006) CZE 00:06:04 1. 23. diplom
62. 55 Holčák, Marek (2008) CZE 00:06:06 20. 39. diplom
63. 138 RÝDLOVÁ, Karolína (2006) CZE 00:06:08 2. 24. diplom
64. 200 Zádrapa, ˇJakub (2009) CZE 00:06:14 21. 40. diplom
65. 118 KRUPOVÁ, Markéta (2007) CZE 00:06:23 3. 25. diplom
66. 201 Psotová, Magdaléna (2009) CZE 00:06:28 15. 26. diplom
67. 135 HOLČÁKOVÁ, Jolana (2006) CZE 00:06:33 4. 27. diplom
68. 137 Dobešová, Nikola (2006) CZE 00:06:37 5. 28. diplom
69. 114 HLAVICA, Jaromír (2006) CZE 00:06:37 2. 41. diplom
70. 133 FOJTÁŠKOVÁ, Sára (2006) CZE 00:06:39 6. 29. diplom
71. 125 Hegarová, Kristýna (2007) CZE 00:06:39 7. 30. diplom
72. 124 LUŠOVSKÁ, Nela (2007) CZE 00:06:40 8. 31. diplom
73. 139 Gerlová, Nela (2006) CZE 00:07:01 9. 32. diplom
74. 119 Camfrlová, Luisa (2007) CZE 00:07:01 10. 33. diplom
75. 93 Malínský, Štěpán (2007) CZE 00:07:03 3. 42. diplom
76. 46 Ambros, Marek (2009) CZE 00:07:30 22. 43. diplom
77. 105 Koňařík, Jiří (2007) CZE 00:07:36 4. 44. diplom
78. 191 KAŠPAŘÍK, Jan (2002) CZE 00:08:03 1. 45. diplom
79. 136 Zetochová, Veronika (2006) CZE 00:08:11 11. 34. diplom
80. 180 CHUDĚJOVÁ, Andrea (2004) CZE 00:08:15 1. 35. diplom
81. 165 Hrubý, Jan (2004) CZE 00:08:16 1. 46. diplom
82. 97 Petřek, Tadeáš (2007) CZE 00:08:22 5. 47. diplom
83. 182 JUŘIČKOVÁ, Alžběta (2004) CZE 00:08:22 2. 36. diplom
84. 140 PETŘEKOVÁ, Markéta (2006) CZE 00:08:26 12. 37. diplom
85. 116 WOLLER, Ondřej (2006) CZE 00:08:40 6. 48. diplom
86. 192 Macura, Jakub (2002) CZE 00:08:40 2. 49. diplom
87. 204 Žitníková, Radka (2003) CZE 00:08:45 1. 38. diplom
88. 181 HOLČÁKOVÁ, Adéla (2004) CZE 00:08:59 3. 39. diplom
89. 115 Drda, Patrik (2006) CZE 00:09:02 7. 50. diplom
90. 157 GAJA, Matouš Jan (2004) CZE 00:09:07 2. 51. diplom
91. 198 ŽEMLOVÁ, Lucie (2003) CZE 00:09:07 2. 40. diplom
92. 95 Koleček, Matěj (2007) CZE 00:09:09 8. 52. diplom
93. 202 Koňaříková, Kateřina (2006) CZE 00:09:13 13. 41. diplom
94. 169 FIURÁŠKOVÁ, Nela (2005) CZE 00:09:28 4. 42. diplom
95. 101 Kašpar, Bořek (2007) CZE 00:09:31 9. 53. diplom
96. 100 GÁŠEK, Jiří (2007) CZE 00:09:31 10. 54. diplom
97. 189 Fabián, Jiří (2003) CZE 00:09:32 3. 55. diplom
98. 111 Šarman, Bořek (2006) CZE 00:09:32 11. 56. diplom
99. 99 Farník, Lukáš (2007) CZE 00:09:34 12. 57. diplom
100. 151 KORYTÁŘ, Martin (2005) CZE 00:09:34 3. 58. diplom
Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Logistický partner SkiTour

  • DB Schenker

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Rádio Rubi

Spolupracujeme

  • Báječné ženy v běhu
  • Nadace Emil
  • Outfanatic

Dodavatel

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR

Partneři

  • CzechTourism

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL
Výživové okénko