Výsledky

Zadejte alespoň 3 znaky a stiskněte ENTER

JeLyMan 10 km klasicky (2018)

poř. st. č. jméno nár. čas poř.
kat.
poř.
pohl.
body
SkiTour
 
1. 1042 Bohatý, Adam (1988) CZE 00:31:37 1. 1. 1000 diplom Analýza výsledků
2. 1040 Strachota, Petr (1987) CZE 00:36:08 2. 2. 900 diplom Analýza výsledků
3. 1020 Zadrobílek, Ondřej (1986) CZE 00:36:15 3. 3. 850 diplom Analýza výsledků
4. 1031 Antoš, Lukáš (2006) CZE 00:38:34 1. 4. 820 diplom Analýza výsledků
5. 1028 Lamač, Jakub (1991) CZE 00:39:52 4. 5. 810 diplom Analýza výsledků
6. 1033 Srnská, Eliška (2004) CZE 00:40:46 1. 1. 1000 diplom Analýza výsledků
7. 1023 Karmín, Luboš (1991) CZE 00:42:01 5. 6. 800 diplom Analýza výsledků
8. 1029 Štantejský, Radek (1992) CZE 00:42:14 6. 7. 790 diplom Analýza výsledků
9. 1036 Petruš, Michaela (1990) CZE 00:43:44 1. 2. 900 diplom Analýza výsledků
10. 1024 Meier, Jiří (1974) CZE 00:44:50 1. 8. 780 diplom Analýza výsledků
11. 1017 Holíková, Markéta (1973) CZE 00:46:47 1. 3. 850 diplom Analýza výsledků
12. 1025 Slezák, Martin (1985) CZE 00:47:31 7. 9. 770 diplom Analýza výsledků
13. 1041 Volfová, Aneta (1982) CZE 00:49:29 2. 4. 820 diplom Analýza výsledků
14. 1037 Vávra, Zdeněk (1983) CZE 00:50:01 8. 10. 760 diplom Analýza výsledků
15. 1007 Remešová, Alena (1961) CZE 00:50:48 1. 5. 810 diplom Analýza výsledků
16. 1009 Březina, Martin (1984) CZE 00:52:06 9. 11. 750 diplom Analýza výsledků
17. 1030 Witkowski, Tomasz (1963) CZE 00:54:05 1. 12. 740 diplom Analýza výsledků
18. 1038 Krepčík, Jiří (1980) CZE 00:55:29 10. 13. 730 diplom Analýza výsledků
19. 1026 Kubíček, Jiří (1984) CZE 00:55:29 11. 14. 720 diplom Analýza výsledků
20. 1035 Kala, Tomáš (2007) CZE 00:55:35 2. 15. 710 diplom Analýza výsledků
21. 1011 Valoušková, Kristýna (1984) CZE 00:55:48 3. 6. 800 diplom Analýza výsledků
22. 1027 Besedova, Lenka (1961) CZE 00:57:14 2. 7. 790 diplom Analýza výsledků
23. 1022 Karlová, Edita (1991) CZE 00:58:56 4. 8. 780 diplom Analýza výsledků
24. 1010 Bělíková, Marie (1957) CZE 01:01:09 1. 9. 770 diplom Analýza výsledků
25. 1005 Fortelná, Ella (2009) CZE 01:01:16 2. 10. 760 diplom Analýza výsledků
26. 1039 Slezák, Pavel (1981) CZE 01:01:47 12. 16. 700 diplom Analýza výsledků
27. 1018 Šrámek, Kryštof (2006) CZE 01:02:32 3. 17. 690 diplom Analýza výsledků
28. 1019 Barbořák, Bohuš (1959) CZE 01:05:05 2. 18. 680 diplom Analýza výsledků
29. 1008 Suchý, Jan (1972) CZE 01:05:17 2. 19. 670 diplom Analýza výsledků
30. 1003 Pavlík, Matěj (2009) CZE 01:06:32 4. 20. 660 diplom Analýza výsledků
31. 1021 Jašková, Ludmila (1948) CZE 01:06:45 2. 11. 750 diplom Analýza výsledků
32. 1002 Pavlíková, Klára (2007) CZE 01:12:21 3. 12. 740 diplom Analýza výsledků
33. 1032 Kojecká, Johana (1970) CZE 01:12:59 2. 13. 730 diplom Analýza výsledků
34. 1004 Pavlik, Petr (1980) CZE 01:13:11 13. 21. 650 diplom Analýza výsledků

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Swix
    Enervit
    KAMA
    Kästle
    Leki
    Northfinder
    MSK
    Crystal Bohemia
    Boll
    ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Deník

Spolupracujeme

    Worldloppet
    Nadace Nova
    Emco
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko