Newsletter

Výsledky

Historické výsledky

Zadejte alespoň 3 znaky a stiskněte ENTER

JeLyMan 10 km klasicky (2022)

poř. st. č. jméno nár. čas čistý čas 1. mezičas 2. mezičas 3. mezičas poř.
kat.
poř.
pohl.
body
SkiTour
 
1. 1024 Juřík, Marek (2004) CZE 00:28:06 - - - 1. 1. 1200 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
2. 1026 Velc, Roman (2004) CZE 00:28:31 - - - 2. 2. 1091 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
3. 1021 Baslar, Ondřej (2004) CZE 00:30:05 - - - 3. 3. 1031 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
4. 1020 Záhorec, Adam (2004) CZE 00:30:45 - - - 4. 4. 992 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
5. 1031 Kouřilová, Ema (2005) CZE 00:31:10 - - - 1. 1. 1200 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
6. 1048 Casciani, Eduard (2005) CZE 00:31:45 - - - 5. 5. 972 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
7. 1042 Kabourek, Štěpán (2006) CZE 00:32:33 - - - 6. 6. 953 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
8. 1025 Mičkerová, Michaela (2004) CZE 00:33:02 - - - 2. 2. 1091 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
9. 1032 Hloušková, Marcela (2005) CZE 00:33:12 - - - 3. 3. 1031 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
10. 1022 Sedlář, Tomáš (2004) CZE 00:33:29 - - - 7. 7. 933 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
11. 1011 Demčenko, Evžen (1976) CZE 00:34:31 - - - 1. 8. 914 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
12. 1050 Wojciech, Majka (2007) POL 00:34:50 - - - 8. 9. 894 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
13. 1041 Macurová, Bára (2006) CZE 00:34:57 - - - 4. 4. 992 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
14. 1039 Bandíková, Monika (2006) CZE 00:34:57 - - - 5. 5. 972 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
15. 1040 Mudrová, Nela (2006) CZE 00:35:54 - - - 6. 6. 953 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
16. 1037 Šťastný, Petr (1999) CZE 00:36:21 - - - 1. 10. 875 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
17. 1012 Fortelný, Libor (1964) CZE 00:37:50 - - - 1. 11. 855 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
18. 1016 Fortelná, Ella (2009) CZE 00:40:04 - - - 7. 7. 933 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
19. 1046 Meier, Jiří (1974) CZE 00:40:42 - - - 2. 12. 836 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
20. 1036 Matoušek, Jan (2009) CZE 00:40:56 - - - 9. 13. 816 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
21. 1010 Rončáková, Tereza (2008) CZE 00:42:07 - - - 8. 8. 914 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
22. 1034 Makovička, Daniel (1972) CZE 00:42:14 - - - 2. 14. 797 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
23. 1023 Svobodová, Karolína (2004) CZE 00:42:47 - - - 9. 9. 894 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
24. 1038 Šoustal, Michal (1998) CZE 00:43:00 - - - 2. 15. 777 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
25. 1049 Tomaštík, Marek (2008) CZE 00:43:07 - - - 10. 16. 758 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
26. 1047 Holub, Vojtěch (2001) CZE 00:44:04 - - - 3. 17. 738 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
27. 1015 Grézl, Ondřej (1986) CZE 00:46:06 - - - 4. 18. 719 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
28. 1008 Martinek, Daniel (2009) CZE 00:46:09 - - - 11. 19. 699 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
29. 1044 Kabourek, Jindřich (2009) CZE 00:46:11 - - - 12. 20. 680 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
30. 1035 Lacigová, Simona (1962) CZE 00:47:15 - - - 1. 10. 875 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
31. 1006 Větrovský, Matěj (2008) CZE 00:48:10 - - - 13. 21. 650 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
32. 1007 Horníček, Hubert (2010) CZE 00:48:42 - - - 14. 22. 640 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
33. 1009 Jirásko, Zdeněk (1955) CZE 00:48:43 - - - 1. 23. 630 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
34. 1045 Palková, Martina (1980) CZE 00:49:36 - - - 1. 11. 855 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
35. 1014 Thonn, Jiří (1987) CZE 00:53:08 - - - 5. 24. 620 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
36. 1013 Thonnová, Pavlína (1986) CZE 00:53:11 - - - 1. 12. 836 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
37. 1373 Mátlová, Petra (1981) CZE 00:53:13 - - - 2. 13. 816 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
38. 1001 Bělíková, Marie (1957) CZE 00:53:48 - - - 2. 14. 797 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
39. 1019 Makovičková, Iva (2002) CZE 00:57:44 - - - 2. 15. 777 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
40. 1004 Sedlák, Jakub (2011) CZE 00:59:59 - - - 15. 25. 610 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
41. 1043 Kušičková, Jolana (2012) CZE 01:00:01 - - - 10. 16. 758 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
42. 1005 Sedlák, Milan (1983) CZE 01:00:02 - - - 6. 26. 600 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
43. 1028 Kušička, Josef (1976) CZE 01:00:33 - - - 3. 27. 590 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
44. 1029 Kušičková, Lucie (2012) CZE 01:01:09 - - - 11. 17. 738 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
45. 1018 Sekera, Štěpán (2012) CZE 01:02:44 - - - 16. 28. 580 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
46. 1002 Sekerová, Johana (2009) CZE 01:06:22 - - - 12. 18. 719 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
47. 1003 Sekera, Ondřej (1977) CZE 01:06:25 - - - 4. 29. 570 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
48. 1033 Makovičková, Jana (1972) CZE 01:07:04 - - - 1. 19. 699 Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
DNF 1027 Horník, Kryštof (2003) CZE - - - . 30.

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

    T-Mobile

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Volkswagen - užitkové vozy
    Pojišťovna VZP
    Generali Investments

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

    ČT

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Northfinder
    Enervit
    KAMA
    Swix
    MSK
    Boll
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ

Oficiální dodavatelé

    CAT CUT
    TKF

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Drbna
    Evropa 2
    Náš region

Spolupracujeme

    Národní sportovní agentura
    Svaz lyžařů ČR
    Worldloppet
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    Krušné hory
    Pomozte dětem
    Madeta
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker
Výživové okénko