Výsledky

Zadejte alespoň 3 znaky a stiskněte ENTER

ČEZ Jizerská 50 (2020)

poř. st. č. jméno nár. čas Knejpa Jizerka Hřebínek poř.
kat.
poř.
pohl.
body
SkiTour
 
1. 16 Nygaard, Andreas (1990) NOR 01:59:08 00:30:58 00:58:26 -- 1. 1. diplom
2. 22 Kardin, Oskar (1992) SWE 01:59:08 00:30:58 00:58:26 -- 2. 2. diplom
3. 32 Eliassen, Petter (1985) NOR 01:59:09 00:30:57 00:58:27 -- 3. 3. diplom
4. 18 Pedersen, Morten Eide (1987) NOR 01:59:09 00:30:56 00:58:24 -- 4. 4. diplom
5. 17 Gjerdalen, Tord Asle (1983) NOR 01:59:09 00:30:59 00:58:25 -- 5. 5. diplom
6. 56 Novak, Max (1996) SWE 02:00:33 00:31:09 00:58:25 -- 6. 6. diplom
7. 31 Aukland, Anders (1972) NOR 02:00:34 00:31:16 00:58:31 -- 1. 7. diplom
8. 28 Johansson, Marcus (1990) SWE 02:00:49 00:31:03 00:58:30 -- 7. 8. diplom
9. 24 Thyli, Vetle (1989) NOR 02:00:49 00:31:01 00:58:27 -- 8. 9. diplom
10. 20 Hoelgaard, Stian (1991) NOR 02:00:50 00:31:00 00:58:27 -- 9. 10. diplom
11. 38 Luusua, Ari (1988) FIN 02:00:50 00:31:03 00:58:26 -- 10. 11. diplom
12. 19 Fjeld, Oeyvind Moen (1988) NOR 02:00:50 00:31:16 00:58:30 -- 11. 12. diplom
13. 116 Thele, Joar Andreas (1993) NOR 02:00:50 00:31:17 00:58:29 -- 12. 13. diplom
14. 29 Nordli, Simen Engebretsen (1991) NOR 02:00:50 00:31:16 00:58:27 -- 13. 14. diplom
15. 115 Poroshkin, Ilia (1995) RUS 02:00:50 00:31:05 00:58:33 -- 14. 15. diplom
16. 25 Jeannerod, Alexis (1991) FRA 02:00:51 00:31:04 00:58:29 -- 15. 16. diplom
17. 114 Ekloef, Johannes (1995) SWE 02:00:51 00:31:03 00:58:28 -- 16. 17. diplom
18. 44 Richardsson, Daniel (1982) SWE 02:00:51 00:31:46 00:58:37 -- 17. 18. diplom
19. 21 Berdal, Tore Bjoerseth (1988) NOR 02:00:51 00:30:59 00:58:23 -- 18. 19. diplom
20. 27 Holmberg, Andreas (1992) SWE 02:00:51 00:30:58 00:58:28 -- 19. 20. diplom
21. 42 Pliska, Jiří (1981) CZE 02:00:51 00:31:18 00:58:32 -- 20. 21. diplom
22. 57 Grebenko, Alexander (1994) RUS 02:00:57 00:31:17 00:58:36 -- 21. 22. diplom
23. 39 Chernousov, Ilia (1986) RUS 02:01:10 00:31:06 00:58:29 -- 22. 23. diplom
24. 35 Berg, Stian (1994) NOR 02:02:05 00:31:46 00:58:28 -- 23. 24. diplom
25. 37 Persson, Emil (1995) SWE 02:03:54 00:30:59 00:58:29 -- 24. 25. diplom
26. 55 Dvoskin, Alexey (1983) RUS 02:03:56 00:32:08 01:00:17 -- 25. 26. diplom
27. 71 Persson, Nils (1993) SWE 02:04:05 00:31:47 00:58:37 -- 26. 27. diplom
28. 61 Sedláček, Václav (1986) CZE 02:04:42 00:32:24 01:00:17 -- 27. 28. diplom
29. 23 Syrstad, Torleif (1994) NOR 02:04:43 00:32:26 01:00:17 -- 28. 29. diplom
30. 120 Deswaziere, Theo (1996) FRA 02:05:05 00:32:28 01:00:18 -- 29. 30. diplom
31. 40 Skogsholm, Vinjar (1994) NOR 02:05:58 00:31:47 00:58:40 -- 30. 31. diplom
32. 50 Bleken, Magnus (1987) NOR 02:06:10 00:32:27 01:00:17 -- 31. 32. diplom
33. 33 Řezáč, Stanislav (1973) CZE 02:06:26 00:32:25 01:00:18 -- 2. 33. diplom
34. 119 Poirrier, Bastien (1988) FRA 02:06:54 00:31:47 00:59:35 -- 32. 34. diplom
35. 36 Nordstroem, Pontus (1992) SWE 02:07:09 00:32:23 01:00:19 -- 33. 35. diplom
36. 93 Korpela, Heikki (1990) FIN 02:07:16 00:32:25 01:00:17 -- 34. 36. diplom
37. 47 Štoček, Fabián (1994) CZE 02:07:29 00:32:27 01:00:17 -- 35. 37. diplom
38. 51 Holmstrom, Isac (1995) SWE 02:08:17 00:33:09 01:01:38 -- 36. 38. diplom
39. 41 Šrail, Jan (1990) CZE 02:09:18 00:32:25 01:00:30 -- 37. 39. diplom
40. 118 Auger, Antoine (1995) FRA 02:09:41 00:33:11 01:01:38 -- 38. 40. diplom
41. 26 Vesterheim, Magnus (1994) NOR 02:09:54 00:32:24 01:02:13 -- 39. 41. diplom
42. 69 Skinstad, Petter Soleng (1989) NOR 02:10:06 00:33:10 01:01:42 -- 40. 42. diplom
43. 95 Rohde, Florian (1984) GER 02:10:07 00:33:14 01:01:49 -- 41. 43. diplom
44. 70 Janeček, Pavel (1990) CZE 02:10:07 00:32:28 01:00:19 -- 42. 44. diplom
45. 75 Northug, Petter (1986) NOR 02:11:01 00:33:52 01:03:35 -- 43. 45. diplom
46. 107 Roegenes, Oeyvind (1990) NOR 02:11:03 00:34:21 01:03:33 -- 44. 46. diplom
47. 49 Nielsen, Kristoffer (1988) NOR 02:11:06 00:34:23 01:03:31 -- 45. 47. diplom
48. 66 Ekrem, Ole Eirik Fuglehaug (1995) NOR 02:11:10 00:33:52 01:03:31 -- 46. 48. diplom
49. 63 Antolec, Jan (1990) POL 02:11:17 00:33:26 01:03:08 -- 47. 49. diplom
50. 87 Oedegaarden, Thomas (1998) NOR 02:11:23 00:34:24 01:03:34 -- 48. 50. diplom
51. 45 Kuisle, Michael (1995) GER 02:11:55 00:33:14 01:01:50 -- 49. 51. diplom
52. 64 Hulbak, Sigurd Sollien (1995) NOR 02:12:22 00:34:22 01:03:32 -- 50. 52. diplom
53. 46 Taerning, Ludwig (1995) SWE 02:12:41 00:32:45 01:04:17 -- 51. 53. diplom
54. 68 Klisz, Pawel (1992) POL 02:13:35 00:33:10 01:01:47 -- 52. 54. diplom
55. 77 Mlynár, Peter (1988) SVK 02:13:49 00:32:27 01:01:08 -- 53. 55. diplom
56. 583 Khabarov, Nikita (1994) RUS 02:14:13 00:34:43 01:04:51 -- 54. 56. diplom
57. 117 Puigdefabregas, Marcos (1994) SPA 02:14:14 00:34:22 01:03:31 -- 55. 57. diplom
58. 92 Schlittler, Andri (1999) SUI 02:14:16 00:34:22 01:03:33 -- 56. 58. diplom
59. 80 Mestvedthagen, Jakob (1996) NOR 02:14:34 00:34:24 01:03:31 -- 57. 59. diplom
60. 53 Goebel, Florian (1972) GER 02:14:41 00:35:30 01:05:30 -- 3. 60. diplom
61. 52 Polluste, Mart Kevin (1994) EST 02:15:05 00:35:04 01:04:45 -- 58. 61. diplom
62. 62 Frost, Robin (1993) GER 02:15:11 00:33:53 01:03:32 -- 59. 62. diplom
63. 98 Rypl, Miroslav (1992) CZE 02:15:51 00:34:25 01:03:30 -- 60. 63. diplom
64. 122 Norgren, Britta (1983) SWE 02:16:21 00:35:28 01:06:02 -- 1. 1. diplom
65. 73 Northug, Even (1995) NOR 02:16:21 00:35:32 01:05:33 -- 61. 64. diplom
66. 79 Noren, Matias Soelvsberg (1996) NOR 02:16:22 00:35:04 01:05:16 -- 62. 65. diplom
67. 102 Sedláček, Michal (1975) CZE 02:16:22 00:34:44 01:05:16 -- 4. 66. diplom
68. 81 Hulbak, Ole Sollien (1994) NOR 02:16:49 00:35:30 01:05:31 -- 63. 67. diplom
69. 135 Fleten, Emilie (1992) NOR 02:17:04 00:35:55 01:06:32 -- 2. 2. diplom
70. 124 Korsgren, Lina (1988) SWE 02:17:16 00:35:29 01:06:02 -- 3. 3. diplom
71. 65 Tyrom, Kjetil (1995) NOR 02:17:27 00:35:31 01:05:29 -- 64. 68. diplom
72. 126 Gjeitnes, Kari Vikhagen (1985) NOR 02:17:35 00:35:57 01:06:31 -- 4. 4. diplom
73. 123 Smutná, Kateřina (1983) CZE 02:17:36 00:35:56 01:06:31 -- 5. 5. diplom
74. 131 Dahl, Ida (1996) SWE 02:17:45 00:35:56 01:06:32 -- 6. 6. diplom
75. 90 Walther, Nico (1997) SUI 02:17:50 00:35:29 01:05:31 -- 65. 69. diplom
76. 72 Leupold, Richard (1997) GER 02:17:54 00:33:53 01:03:34 -- 66. 70. diplom
77. 88 Bonolini, Severin (1998) SUI 02:19:08 00:35:31 01:05:30 -- 67. 71. diplom
78. 106 Francke, Michal (1986) CZE 02:19:16 00:36:04 01:07:17 -- 68. 72. diplom
79. 101 Strandbakke, Geir (1964) NOR 02:19:17 00:36:05 01:07:17 -- 1. 73. diplom
80. 104 Marek, Ondrej (1982) CZE 02:19:40 00:36:05 01:07:17 -- 69. 74. diplom
81. 91 Braendli, Lauro (1997) SUI 02:21:45 00:35:03 01:05:32 -- 70. 75. diplom
82. 155 Larsson, Jenny (1996) SWE 02:22:19 00:36:22 01:08:12 -- 7. 7. diplom
83. 76 Fuksa, Martin (1993) CZE 02:22:31 00:37:30 01:08:55 -- 71. 76. diplom
84. 78 Claussen, Aleksander de Lange (1995) NOR 02:23:00 00:34:23 01:03:33 -- 72. 77. diplom
85. 112 Svoboda, Jan (1966) CZE 02:23:18 00:37:30 01:08:56 -- 2. 78. diplom
86. 103 Vanc, Petr (1970) CZE 02:24:05 00:37:10 01:08:55 -- 3. 79. diplom
87. 82 Sajdl, Martin (1981) CZE 02:24:06 00:37:50 01:09:32 -- 73. 80. diplom
88. 125 Heiskanen, Heli (1981) FIN 02:25:50 00:38:06 01:10:13 -- 8. 8. diplom
89. 211 Polášek, Jan Ferdinand (1988) CZE 02:25:52 00:37:51 01:09:41 -- 74. 81. diplom
90. 100 Kohout, Milan (1981) CZE 02:26:12 00:38:35 01:10:52 -- 75. 82. diplom
91. 130 Mohlin, Elin (1991) SWE 02:26:16 00:38:06 01:10:15 -- 9. 9. diplom
92. 83 Vank, Michal (1992) CZE 02:26:19 00:36:40 01:08:59 -- 76. 83. diplom
93. 128 Elebro, Sofie (1993) SWE 02:26:27 00:37:17 01:10:16 -- 10. 10. diplom
94. 221 Melša, Zdeněk (1982) CZE 02:27:06 00:37:51 01:09:37 -- 77. 84. diplom
95. 3719 Just, Thomas Edvard (1993) NOR 02:27:19 00:38:04 01:10:27 -- 78. 85. diplom
96. 127 Lacroix, Roxane (1992) FRA 02:27:27 00:38:05 01:10:13 -- 11. 11. diplom
97. 59 Ondrášek, Pavel (1992) CZE 02:27:59 00:36:04 01:08:08 -- 79. 86. diplom
98. 111 Haugstad, Erlend (1975) NOR 02:28:02 00:38:56 01:11:55 -- 5. 87. diplom
99. 108 Kroupa, Tomáš (1987) CZE 02:29:26 00:40:27 01:12:26 -- 80. 88. diplom
100. 140 Pajala, Magdalena (1988) SWE 02:29:34 00:38:06 01:10:15 -- 12. 12. diplom

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Swix
    Enervit
    KAMA
    Kästle
    Leki
    Northfinder
    MSK
    Crystal Bohemia
    Boll
    ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Deník

Spolupracujeme

    Worldloppet
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko