Newsletter

Startovní listina:
Orlický maraton Orlický maraton 40 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
Antoš, Martin 1995 Horolezecký oddíl Nová Paka Ano
Barek, Jan 1979 Ano
Bartošík, Jiří 1979 VODÁK Sport X-team Ano
Barták, Ronald 1965 Brno Ano
Benešová, Jolana 1969 Redpoint Team Ano
Binar, Luboš 1966 Hobuk Ano
Bohoněk, Miloš 1962 Ski Klub Neratovice Ano
Bořil, Tomáš 1988 SKI team VYSOCINA Ano
Brada, Pavel 1954 Sokol Jihlava Ano
Brych, Michal 1981 TJ Vysočina Ano
Brzobohatý, Petr 1984 Ano
Bártl, Tomáš 1972 Loko Nymburk Ano
Chaloupka, Petr 1982 TJ Měřín Ano
Domanský, Libor 1979 Ano
Douda, Vladimír 1975 Ski Sokol Zaječice Ano
Dvořák, Martin 1971 SKI team VYSOČINA Ano
Ehl, Jaroslav 1981 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou Ano
Ehl, Jiří 1953 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou Ano
Fifka, Martin 1999 Ano
Fulka, Jiří 1960 REDPOINT TEAM Ano
Hama, David 1986 Gizmo Riders Ano
Havel, Lukáš 1974 Skilauf team Ano
Havelka, Miroslav 1963 SKI team VYSOČINA Ano
Hejduk, Tomáš 1977 Horská služba Deštné Ano
Heřman, Pavel 1973 Dobracena.cz Ano
Hlaváček, Josef 1974 Dobracena.cz Ano
Hornych, Miroslav 1980 Ski Police Ano
Hornych, Vena 1978 Kupkolo MtbTrilogy.cz Ano
Horník, Kryštof 2003 Fenix Ski Team Jeseník Ano
Hrůša, Jakub 1976 Ano
Husarčík, Teodor 1999 Rolníci - TJ ČZU PRAHA Ano
Hájek, Filip 2000 Ano
Jachymek, Piotr 1962 Ano
Janeček, Pavel 1990 eD system Silvini Team Ano
Ježek, Přemysl 1982 AC Slovan Liberec Ano
Ježek, Tomáš 1995 Ano
Kabourek, Tomáš 1977 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
Kasl, David 1976 SKI Sokol Zaječice Ano
Kilian, Ondřej 1987 TJ Vysočina Ano
Kincl, Petr 1983 Ho Tesla Brno Ano
Klimeš, Michal 1970 Rychlí psi Česká Třebová Ano
Knop, Petr 1994 eD system Silvini Team Ano
Knápek, Ladislav 1961 Team Robinson Trentino Ano
Kocanda, Tomáš 1976 NORDIC-BEZKY.net Ano
Kopecký, Michal 1973 DIAGRAPH.CZ Červený Kostelec Ano
Korcina, Michal 1973 Ano
Kotlár, Matej 1981 Ano
Koudelík, Michal 1973 Ano
Koutný, Petr 1968 Borci zdar Ano
Kouřil, Martin 1984 Progres Run Team Liberec Ano
Kraus, Tomáš 1973 Branovský statek Ano
Krunčík, Pavel 1985 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou Ano
Kráčmar, Jan 1992 ČEZ Ano
Křižka, Pavel 1968 T.J. Sokol Bojkovice Ano
Křoustek, Karel 1948 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou Ano
Křoustek, Martin 1978 SKI Skuhrov nad Bělou Ano
Landa, František 1974 eD system Silvini Team Ano
Lomický, Jan 1972 Ano
Malý, Filip 2007 Ano
Marhoun, Petr 1981 VSK MFF UK Ano
Maruška, Tomáš 1966 S.k.o.l. Ano
Maryška, Jan 2002 eD system Silvini team Ano
Matrasová, Kateřina 1983 SKI team VYSOČINA Ano
Mazáček, Jakub 2002 Ano
Medal, Jakub 1989 6P Ano
Melša, Zdeněk 1982 Skilauf team Ano
Mikulecký, Tomáš 1985 Kyšperk Ski Team Ano
Molva, František 1994 SKI team VYSOČINA Ano
Moravec, Jiří 1975 Ano
Morávek, David 1981 Ano
Mudrová, Natálie 2001 Rolníci - TJ ČZU PRAHA Ano
Nečas, Tomáš 1994 Agrostroj Racing Team Ano
Novotný, Milan 1965 OK99 Hradec Králové Ano
Němec, Patrik 2001 Ano
Ožana, Václav 1964 Ano
Pazdera, Jaroslav 1984 Cyklokrouzek Merin Ano
Pašek, Miloslav 1973 Ano
Pecha, Michal 1988 Atletika Zábřeh Ano
Pelikán, Robert 1979 Ano
Petr, Josef 1977 TJ Tři Studně Ano
Petrů, Radim 1971 Sport-kola- Boskovice Ano
Pleskač, Tomáš 1966 Ano
Polák, Marek 1973 Ho Lemra Brno Ano
Pradáč, Petr 1966 Skilauf Team Ano
Pross, Roman 1977 SKI Lipovka Ano
Pávek, Martin 1987 Tj ČZU Praha / Rolníci Ano
Radomski, Zbigniew 1951 TKKF BESKIDEK BIELSKO-BIAŁA Ano
Ragančík, Robert 1976 Ano
Rosenberg, Zdenek 1981 Ano
Roubalík, Radovan 1964 ZŠ Těšetice ski mataron tým Ano
Rucker, Jakub 1988 Skilauf team Ano
Rucker, Lukáš 1978 Skilauf team Ano
Rybářová, Veronika 1985 Ano
Ryšavá, Vendula 1981 TJ ČZU Rolníci Ano
Samek, Petr 1959 OÚ Zábřezí-Řečice Ano
Sedláček, Michal 1975 eD system Silvini Team Ano
Setunská, Martina 1978 SKI Sokol Zaječice Ano
Sklepník, Jiří 1969 Ano
Suchy, Franciszek 1952 TKKF BESKIDEK BIELSKO-BIAŁA Ano
Talov, Rosen 1984 Ano
Teplý, Ondřej 1978 Café racers Ano
Teplý, Robin 1967 Redpoint Ano
Tvrdík, Vladimír 1984 SKI team VYSOČINA Ano
Vacek, Jan 2000 Rolníci - TJ ČZU PRAHA Ano
Venhoda, Milan 1971 SKI team VYSOČINA Ano
Václavík, Petr 1979 Rybitví Ano
Čada, Tomáš 1964 Redpoint Team Ano
Černý, Michal 1977 Ano
Černý, Václav 1972 Hořice Ano
Šabata, Milan 1974 Ano
Šacl, Alois 1953 Ano
Šalda, Milan 1971 Rychlí psi Ano
Šandera, Jan 1996 Agrostroj Racing Team Ano
Šimeček, Tomáš 1966 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
Škoda, Aleš 2003 Skilauf Team Ano
Škoda, Aleš 1975 Skilauf Team Ano
Šplíchal, Ladislav 1978 Skilauf Team Ano
Šrámková, Štefánia 1968 Ano
Štaiger, Zdeněk 1970 SKI team VYSOČINA Ano
Štaiger, Zdeněk 2005 SKI team VYSOČINA Ano
Štěpán Ml., Pavel 1992 OK 99 Hradec Králové Ano
Štěpánek, Miloslav 1962 TJ Vysočina Ano

Poslední aktualizace:02/03/2024
Počet zaregistrovaných závodníků: 122

General partner

Premium partner

Main partners

General media partner

Marketing partner

Partners

official suppliers

Media partners

Cooperation

Logistic SkiTour partner

Výživové okénko