SkiTour hlásí nového prémiového partnera! T-Mobile

14.12.2020   
Foto

Nepřehlédnutelná magentová barva dorazí letos v zimě i na závody největšího běžkařského seriálu. Závodníci 14. ročníku SkiTour se s ní setkají jak v zázemí, tak i ve svých telefonech. T-Mobile totiž vnáší do tradiční zimního sportu svěží vítr moderních technologií. Díky novému prémiovému partnerovi se můžete těšit na mobilní aplikaci, se kterou vám ze SkiTour už nic neunikne.

„Jsme rádi, že se takto silná značka spojila s legendou zimních sportů Jizerskou 50 a největším českým seriálem běžeckého lyžování SkiTour. Je vidět, že běžecké lyžování se stává v Česku čím dál více populární. Vnímáme spojení těchto dvou značek jako příležitost každého sportovce uniknout ze světa komunikačních technologií do přírody za sportem.”, říká Petr Lešek za organizační tým seriálu SkiTour a Jizerské 50.

Hlavní novinkou připravenou již od letošní sezóny bude mobilní aplikace, se kterou se budou moct závodníci připravovat na závod, ale také si třeba zasoutěžit. Díky ní budou mít účastníci všechny důležité informace u sebe v kapse dostupné na pár kliknutí. Bude sloužit účastníkům také pro zkrácení dlouhých chvílí prostřednictvím hry o ceny. Celá aplikace pak bude propojena s programem T-Mobile přímo v zázemí závodu. 

A co by to bylo za závod bez fotky na památku, kterou budete moct ukázat přátelům jako důkaz, že jste to fakt dali? T-Mobile každému závodníkovi nejméně jednu takovou pořídí. Takže teď už nezbývá než namazat běžky, pustit se do tréninku a vyladit ty nejlepší úsměvy na trať. 

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

  T-Mobile

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Benzina
  Volkswagen - užitkové vozy
  Hervis
  Pojišťovna VZP

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  Northfinder
  Kästle
  Leki
  Enervit
  KAMA
  MSK
  Swix
  Boll
  Crystal Bohemia
  ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  bezky.net
  Nordic
  Kamsdetmi.com
  Drbna

Spolupracujeme

  Národní sportovní agentura
  Svaz lyžařů ČR
  Worldloppet
  Nadace Nova
  Kudy z nudy
  Báječné ženy v běhu
  Bieg Piastow
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker
Výživové okénko