CzechTourism podporuje sport a aktivní turismus – i v zimě

27.2.2019   
Foto

Portály Kudy z nudy a Česko jede představují vyznavačům běžeckého lyžování souhrnné tipy, kam se vydat za aktivním odpočinkem a českou zimní krajinou.

Kouzla horských magistrál nebo běžecké okruhy nedaleko vašeho města, včetně Prahy, naleznete na webové stránce www.kudyznudy.cz. Ta nabízí milovníkům běžeckého lyžování doporučení nejen na konkrétní běžecké trasy po celé České republice, ale informuje i o dalších doprovodných zimních aktivitách, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi.

Web www.ceskojede.cz vám zase vyhledá vhodnou běžeckou trasu dle regionu, věku nebo fyzické zdatnosti. „Informace o trasách vznikly ve spolupráci se všemi regionálními partnery a přestavují to nejlepší z regionů, co lze pro aktivní turisty nabídnout,“ dodává Martin Šlajchrt z oddělení produkt management a jeden z realizátorů celého projektu. Na stránkách si přijdou na své senioři i vyznavači adrenalinu.

O tom, co stojí za prohlídku v jednotlivých regionech, se navíc můžete dočíst na našem dalším webu Česko – země příběhů.

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Benzina
  Volkswagen - užitkové vozy
  Hervis
  Pojišťovna VZP

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  Northfinder
  Kästle
  Leki
  Enervit
  KAMA
  MSK
  Swix
  Boll
  Crystal Bohemia
  ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  bezky.net
  Nordic
  Kamsdetmi.com
  Deník

Spolupracujeme

  Svaz lyžařů ČR
  Worldloppet
  Nadace Nova
  Emco
  Kudy z nudy
  Báječné ženy v běhu
  Bieg Piastow
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko