Ve Velkých Karlovicích se pojedou pouze dětské závody

26.2.2018   
Foto

Nepříznivé sněhové podmínky ve Velkých Karlovicích bohužel nedovolí uspořádat poslední závod seriálu ČEZ SkiTour ani v druhém náhradním termínu. Dospělé závody Karlovské 50 musejí být pro nedostatek sněhu zrušeny.

Organizátoři však mohou díky uměle zasněženému malému okruhu v plném rozsahu uspořádat dětské závody, páteční Mini Karlovská se tedy pojede.

Dětské závody, které se jedou i jako Karlovský pohár dětí a mládeže, se uskuteční v biatlonovém areálu u Obecního úřadu na uměle zasněženém okruhu dlouhém cca 700 m.  Do budovy Obecního úřadu Velké Karlovice se přesune prezence a výdej startovních čísel.  Časový program včetně doprovodných aktivit zůstává stejný a najdete ho ZDE.  

Děti se mohou přihlásit online do středeční půlnoci ZDE.

Všichni závodníci, kteří mají zaplacené startovné na letošní ročník, mohou do 12.3. požádat o převedení startovného na příští rok.  Kontakt na pořadatele závodu je: velkekarlovice@volny.cz. Těm, kteří nepožádají o převod startovného na příští ročník, bude startovné automaticky vráceno v plné výši na účet, ze kterého bylo hrazeno.  

Počet závodů počítajících se do celkového pořadí je upraven, podrobnosti k bodování jsou aktualizovány v sekci "pravidla a bodování".

Celkové pořadí SkiTour v jednotlivých žebříčcích a informace pro SkiTour Mastery budeme finalizovat v průběhu příštího týdne.

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  CzechTourism
  Swix
  Enervit
  Sporten
  KAMA
  Leki
  Northfinder
  Leros
  Crystal Bohemia
  ČHMÚ
  Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  bezky.net
  Kamsdetmi.com
  Nordic

Spolupracujeme

  Nadace Nova
  Báječné ženy v běhu
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko