Startovní listina:
Karlovská 50 50 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
Askvik, Henrik 1991 Ano
Baletka, Stanislav 1970 Ano
Benech, Vladimír 1980 Ano
Bergmann, Miroslav 1968 Orli Ostrava Ano
Blahut, Ivo 1963 Ano
Blasbalg, Pavol 1970 Ano
Borunský, Tomáš 1974 Orientační Běh Opava Ano
Bouda, Ivo 1967 Ano
Bura, Aleš 1950 Cykloopava Ano
Cvan, Břetislav 1958 Ano
David, Pavel 1972 Lokomotiva Nymburk Ano
Dobeš, Jakub 1993 Ano
Domanský, Libor 1979 Ano
Duben, Lubomír 1960 TJ Sokol Lípa Ano
Dudešek, Martin 1975 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
Dudešková, Marcela 1974 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
Dvořák, Aleš 1972 Vyškov Ano
Dvořák, Petr 1984 Ano
Dvořák, Tomáš 1978 Kola Ledeč Ano
Dziubalo, Daniel 1987 USK Slavia Ústí nad Labem Ano
Elišková, Kristýna 1984 Famous Fathers Turnov Ano
Fojtášek, David 1980 BeskydTriatlon Racing team Ano
Friedel, Jan 1979 Marathon team Klimkovice Ne
Gernáth, Branislav 1974 Nordic Centrum Levoča Ano
Grácová, Lenka 1979 Ano
Havlíček, Tomáš 1983 Sk AXIOM OrBiTt Žďár nad Sázavou Ano
Hladik, Lubos 1980 Ano
Hlavica, Karel 1973 VIVATSPORT Team Ano
Hyrnik, Kazimierz 1953 Klub Biegowy 40 latek Tychy Ne
Jakeš, Aleš 1961 Záchranná služba Zábřeh Ano
Kadlecová, Monika 1990 CK EPIC Dohňany Ano
Knapp, Kryštof 1997 Facson Ano
Knapp, Matouš 1993 Facson Ano
Knapp, Petr 1956 Facson Ano
Kocián, Martin 1994 Ano
Koutná, Alexandra 1974 Ano
Kovalčík, Tomáš 1973 Orientační Běh Opava Ano
Kovář, Petr 1986 Ano
Kočí, Jan 1970 Pilsner Urquell Ultras Ano
Kratochvíl, Jan 1985 jedu sám za sebe :) Ano
Křížan, Jiří 1980 PVP Ano
Lanková, Lada 1973 Silvini Madshus team Ano
Liber, Vlastimil 1964 Tepelná čerpadla IVT Opava Ano
Librová, Lucie 1980 Orientační běh Opava Ano
Lubínek, Lubomír 1960 SVT Zlín Ano
Macek, Josef 1956 Agromeli Ano
Marciniak, Jacek 1977 Endutrition.pl Ano
Martinec, Stanislav 1961 AMOK Team Ano
Michalík, Ivan 1968 BKG Ano
Mičkal, Jiří 1978 TJ Gumárny Zubří Ano
Mlčoch, Pavel 1973 TJ Hukvaldy Ano
Novák, Jakub 2001 Ne
Odehnalova, Lucie 1981 Ano
Ondruška, Jakub 1984 Ovce a lamy Ano
Ondruška, Pavel 1989 Lamy a ovce Ano
Orlita, Vítězslav 1980 Vítěz Ano
Orner, Zdeněk 1956 Titan SC Zlín Ano
Ostry, Tomáš 1985 AllSailors Ano
Papula, Lukáš 1995 Ano
Paulíčková, Veronika 1986 Ano
Pavličík, Jaroslav 1972 Ano
Pecha, Michal 1988 Atletika Zábřeh Ano
Pořízek, Vít 1965 Ano
Prečan, Vojtěch 1958 Včela Charváty Ano
Pírek, Jan 1988 Ano
Roubal, Pavel 1975 Chrápací víly Ano
Růžičková, Lucie 1990 Slo(w)Mo/Slaby Odvar Ano
Sekera, Ondřej 1977 Ano
Skupien, Marek 2004 Nový Prostor Ostrava Ano
Skupien, Marek 1973 Nový prostor Ostrava Ano
Skřivánek, Petr 1966 LRS, OREL Vyškov Ano
Skřivánková, Dana 1967 Lrs, Orel Vyškov Ano
Srba, Michal 1983 Skupina přátel lehkého šlapání Ano
Svedberg, Gustav 1991 Ano
Tokár, Pavol 1981 www.bezkar.sk Ne
Trávníček, Jaroslav 1964 AK Drnovice Ano
Třetina, Petr 1972 Ano
Valach, Libor Valach 1969 SK Valašský Anděl Ano
Valigura, Martin 1973 XCSPORT.cz Nordic Racing Team Ano
Vasek, Jozef 1985 HCK Puchov Ano
Vavrušová, Veronika 1987 SK Březnice ženy Ano
Vrňata, Radislav 1971 Pilsner Urquell Ultras Ano
Válek, zdenek 1965 Ano
Váňa, Marek 1989 Lamy a ovce Ano
Zicha, Jiří 1977 Ano
Zubek, Jaroslav 1969 Ano
Čtvrtníček, Pavel 1978 Ano
Řezníček, Libor 1964 Ski Olšava Ano
Šimeček, Tomáš 1966 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
Šnajdr, Patrik 1996 AZ FITNESS TEAM BRNO Ano
Žemlík, Dušan 1968 VIVATSPORT Team Ano

Poslední aktualizace:17/01/2020
Počet zaregistrovaných závodníků: 91

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Swix
    Enervit
    KAMA
    Kästle
    Leki
    Northfinder
    MSK
    Crystal Bohemia
    Boll
    ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Deník

Spolupracujeme

    Worldloppet
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko