Startovní listina:
Kašperská 30 30 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
3264 Albrecht, Matyáš 1999 Silvini Madshus team Ano
3557 Albrecht, Zdeněk 1972 Ski Sokol Stachy Ano
3547 Altman, Bohumil 1951 LezeTop Písek Ano
3548 Altman, Martin 1976 Píseklaufteam, Lezetop Ano
3408 Altman, Petr 1982 Písek Lauf Team Ano
3457 Baldík, Zdeněk 1959 Ski team Krásensko 04 Ano
3431 Balog, Peter 1964 Ano
3353 Bandík, Tomáš 1981 HR RACING TEAM České Budějovice Ano
3428 Barášek, Aleš 1975 4Timing.cz Ano
3407 Bastlová, Dagmar 1989 Ano
3532 Batuna, Adam 1976 Batunalegal.cz Ano
3543 Bayerl, Michal 1984 TK Dobrá Voda u ČB Ano
3345 Benech, Vladimír 1980 Ano
3372 Beneš, Tomáš 1983 Ano
3316 Bercha, Šimon 1977 Sokol Vráž Ano
3550 Berdych, Pavel 1948 Hejbáci Beroun Ano
3283 Beňo, Ladislav 1976 Resolution Team Ano
3368 Bloch, Filip 1974 Atletiko Frymburk Ano
3361 Boubelík, Jan 1964 Slavia Pojistovna Team Ano
3362 Bouda, Jan 1964 Veslařský klub Jiskra Třeboň Ano
3351 Brabenec, Martin 1981 Ano
3510 Brada, Pavel 1954 Sokol Jihlava Ano
3580 Bradáč, Martin 1977 Ano
3399 Bravený, Adam 1988 Salomon SkiGo team Ano
3327 Bright, Jack 1979 Rolnici TJ CZU Ano
3501 Brych, Jiří 1988 Blaník Strunkovice nad Blanicí Ano
3447 Bubenik, Martin 1979 Ano
3405 Bukovský, Jan 1982 Žloukovice Ano
3502 Burkon, Tomas 1984 Faurecia Plzeň Ano
3530 Buško, Jan 1979 Ho-Mi-On-Pe Ano
3518 Bílá, Jarmila 1968 Ano
3562 Březka, Martin 1978 Ano
3385 Charousek, Jiří 1966 SK Vrané nad Vltavou Ano
3450 Chlad, Stanislav 1961 AZ Team Světlá Ano
3279 Chochole, Petr 1967 Ano
3440 Cigánek, Michal 1981 Sk Hájovna Volary Ano
3360 Cupková, Jolana 1965 Kvilda Ano
3584 Diviš, Adam 1977 Ano
3546 Dobeš, Jáchym 1996 SK Slavia Javorná Ano
3271 Dobeš, Martin 1963 Chýnice Ano
3420 Dobešová, Martina 1970 Ano
3527 Drobný, Tomáš 1978 Kostelka Ano
3292 Dubnička, Boris 1966 Ano
3566 Dvorak, Jakub 1984 Faurecia Plzeň Ano
3286 Dvořák, František 1947 Cvikov Ano
3470 Dvořák, Pavel 1963 Praha Karlín Ano
3489 Dvořák, Tomáš 1978 Kola Ledeč Ano
3411 Dvořáček, Dan 1979 Cookies & Pancakes Ano
3298 Dziubalo, Daniel 1987 USK Slavia Ústí nad Labem Ano
3456 Eybert, Daniel 1973 Cykloklub Chýnov Ano
3302 Fajtlová, Lea 1992 ROLNÍCI TJ CZU Ano
3523 Fiala, Petr 1955 Škwor Racing Team Ano
3461 Fiala, Václav 1982 Silvini Madshus Team Ano
3338 Fildán, Ladislav 1955 Borci zdar! Ano
3381 Fišer, Josef 1950 Fišer Ski Klan Ano
3365 Fišerová, Barbora 1983 Fišer Ski Klan Ano
3490 Forejt, Marcel 1976 Brdonoš Ano
3287 Franc, Štěpán 1995 Ano
3348 Friček, Martin 1979 VSK FEL Praha Ano
3374 Gebouský, Marek 2000 TJ Dukla Liberec Ano
3257 Gebouský, Ondřej 1997 TJ Dukla Liberec Ano
3326 Grabmuller, Ivo 1962 Ski Klub Šumava Ano
3552 Gross, Petr 1976 Vltava Fund Ski Team Ano
3289 Hala, Pavel 1973 HP team Ano
3537 Havel, Aleš 1969 Trisk cb Ano
3423 Havlásek, Petr 1981 Mobilní WC s.r.o. SKI TEAM Ano
3375 Hejná, Anna-Marie 1999 Silvini Madshus team Ano
3305 Hejný, Martin 1968 Ano
3370 Helbich, Jonáš Heřman 2004 Moravská klika Ano
3371 Helbich, Robert 1974 Moravská klika Ano
3282 Herynek, Petr 1973 Mnichovice Ano
3401 Hlaváč, Jiří 1979 adidas Runners Prague Ano
3380 Hlaváček, Aleš 1978 Dobracena.cz Ano
3364 Hlaváček, Josef 1974 Dobracena.cz Ano
3358 Hloušek, Jiří 1976 Historic Rally Team, o.s. Ano
3576 Hloušková, Kateřina 1966 Ano
3382 Hnátková, Tereza 1992 Sporticus Team Ano
3299 Hnízdil, Martin 1991 Ano
3404 Hollesch, Marek 1970 Bolatice Bé Ano
3379 Holoubek, Jakub 2002 Fischer Ski klub Šumava Vimperk Ano
3309 Holoubek, Ondřej 2000 Fischer Ski klub Šumava Vimperk Ano
3555 Holub, Martin 1978 Biketime Bulls Písek Ano
3308 Holub, Radek 1970 Ano
3443 Holý, Štěpán 1980 Ski Club Čelákovice Ano
3356 Hondlík, David 1973 Atletiko Frymburk Ano
3466 Honzík, Tomáš 1970 Slavia Liberec Orienteering Ano
3332 Horner, Jakub 1987 Tj Magla Ano
3437 Hovorka, Jan 1979 Fanaticus Ano
3328 Hoření, Karina 1985 Sudetští kanci a svině Ano
3574 Hájek, Petr 1975 Mořina Ano
3545 Hála, Tomáš 1987 Geosan Ski Team Ano
3260 Jakubička, Tomáš 1958 Sokol Železný Brod Ano
3325 Janda, Martin 1963 Sokol Křemže Ano
Janeček, Pavel 1990 Silvini Madshus Team Ano
3384 Janiurek, David 1971 Chmelová šiška Ano
3458 Jelínek, Milan 1985 Ski team Krásensko 04 Ano
3297 Jeníková, Karolína 1968 Báječné ženy v běhu Ano
3507 Jirák, Jan 1978 Olfin Car Ski team Trutnov Ano
3300 Jiskra, Jan 1970 Endurance 1Team Ano
3333 Jusypenko, Michal 1980 XC LIFE YOKO ENERVIT TEAM Ano
3341 Juřica, Jan 1982 Praha Ano
3565 Kafka, Václav 1960 SKI team VYSOČINA Ano
3402 Kahoun, Filip 1968 HC Dobříš Ano
3367 Kaipr, Aleš 1985 Kanci a svině Ano
3539 Kalina, Zdeněk 1984 SPORTICUS team Ano
3306 Kejmar, Martin 1977 Ano
3472 Klapka, Jan 1961 Base Paraklub Praha Ano
3471 Klapková, Jiřina 1969 BASE Paraklu Praha Ano
3453 Klement, Ladislav 1973 Mercedes-benz Ski Team Ano
3445 Klimeš, Kamil 1973 Triumfa Ano
3425 Klouda, Filip 1985 VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA Ano
3503 Knapp, Kryštof 1997 Facson Ano
3504 Knapp, Matouš 1993 Facson Ano
3505 Knapp, Petr 1956 Facson Ano
Kocierz, Piotr 1975 Ano
3392 Kodejš, Zdeněk 1972 Zucken Die Haxen Ano
3524 Kohoutek, Michal 1977 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
3564 Kolman, Robert 1968 Silvini Madhus Team Ano
3551 Kopal, Josef 1958 KčT Desná Ano
3280 Kopp, Petr 1967 Ano
3386 Kostka, Petr 1988 rolníci tj čzu Ano
3357 Kotlán, Viktor 1974 Moravská klika Ano
3520 Kotrc, Vladimír 1941 Město Vlachovo Březí Ano
3575 Kovárna, Bohumil 1964 VSpVP pobočka České Budějovice Ano
3398 Kovář, Richard 1971 Ano
3569 Košťál, Karel 1972 Lempl Boys Hořice Ano
3442 Krajíc, František 1951 Semily Ano
3439 Kratochvíl, Jaroslav 1963 Run Archery Czech Ano
3376 Kreuzigerová, Tereza 1997 TJ Dukla Liberec Ano
3586 Krátký, Tomáš 1967 SK Los Lobos Ano
3409 Kráčalík, Jiří 1954 OUTDOORFILMS OSTRAVA Ano
3419 Kubatova, Milada 1947 SK Praga Ano
3558 Kubovec, Lukas 1990 Faurecia Plzen Ano
3383 Kukol, Jindřich 1965 Ano
3438 Kuldan, Radek 1967 Ano
3400 Kurka, Petr 1972 Ano
3330 Kuzmiak, Michal 1988 Adidas Runners Ano
3533 Kučera, Radek 1972 - Ano
Kušička, Josef 1976 ČHTM Ano
3259 Křováček, Jan 1976 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
3568 Lajer, Jan 1984 Ano
3484 Lambrecht, Stefan 1975 Myrollerski Racingteam Ano
3377 Lang, Jiří 1946 Vodní Stavby Praha Ano
3467 Lanková, Lada 1973 Silvini Madshus Team Ano
3478 Lappalainen, Risto 1954 L7SR Ano
3350 Lisý, Tomáš 1979 Silvini Madshus Team Ano
3572 Lorenc, Vaclav 1975 Kunraticky mufloni Ano
3352 Loula, Marek 1974 Moravská klika Ano
3261 Ludvík, Petr 1972 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
3468 Lundqvist, Lars 1945 Arlanda Märsta SK Ano
3494 Macek, Josef 1956 Agromeli Ano
3318 Mach, Zbyněk 1970 Oxygen Příbram Ano
3459 Machala, Filip 1989 RAPA Brno Ano
3479 Machala, Radomír 1964 Rapa Brno Ano
3482 Machala, Tomáš 1986 Rapa Brno Ano
3517 Macháček, Pavel 1969 Ano
3294 Marek, Štěpán 1980 PPP Bedřichov Ano
3426 Mareš, Jiří 1973 Silvini Madshus Team Ano
3334 Martinec, Jan 1951 Sokol Benešov U Semil Ano
3432 Martynek, Andrzej 1972 Ano
3430 Martynková, Linda 1977 Ski klub Jaroskov Ano
3429 Matuška, Pavel 1970 Ano
3310 Menčík, Lukáš 1979 JDE Ano
3573 Mestkova, Lucie 1978 Tempo Praha Ano
3577 Michna, Miroslav 1967 Ano
3498 Michálek, Martin 1975 Žižkovský Tygři Ano
3497 Michálková, Jaroslava 1979 Žižkovský Tygři Ano
3390 Mičan, David 1963 Ano
3500 Mládek, Jiří 1988 USK Praha Ano
3508 Modlitba, Jan 1969 H.M.SPORT Č.Krumlov Ano
3485 Mosler, Christian 1968 myrollerski Racingteam Ano
3347 Moureček, Michael 1980 Festka Ano
3525 Mrazkova, Tereza 2000 ELESTOR Ano
3281 Mrskoš, Petr 1967 RESOLUTION TEAM Ano
3559 Mrázek, Roman 1969 Elestor Ano
3252 Máka, Daniel 1992 Vltava Fund Ski Team Ano
3519 Márová, Klára 1984 adidas Runners Prague Ano
3521 Navrátil, Zdeněk 1979 Adidas Ski Runners Prague Ano
3536 Nemeth, Marek 1981 Mufloni Kunratice Ano
3542 Nosek, Martin 1974 Usk Slávie Ústí nad Labem Ano
3571 Němec, František 1986 Ano
3427 Obluk, Ondřej 1974 Ogilvy & Mather Ano
3277 Olszowski, Wladyslaw 1967 Team Nabiegówkach Pl Ano
3582 Onderka, Martin 1963 Scorpio Beroun Ano
3303 Onderka, Radim 1991 Ano
3506 Pacovský, Martin 1973 Ano
3285 Paták, Jan 1989 Ano
3378 Pelc, Vít 1962 ToiToi cykloklub Slaný Ano
3499 Peterka, František 1949 Sokol Troja Ano
3272 Petřík, Dušan 1972 Ano
3473 Peškař, Petr 1973 Brdonoš Ano
3544 Pfeffer, Pavel 1978 Zruč-Senec Ano
3448 Pils, Tomáš 1996 Ano
3581 Pilsová, Zuzana 1992 Ano
3465 Pištěk, Šimon 2001 Ano
3340 Pohl, Miloslav 1981 Nymburk Ano
3339 Pokorná, Věnceslava 1948 Atletika Hostivař Ano
3585 Pokorný, Jan 1979 LTJ Jindřichuv Hradec Ano
3373 Popela, Ladislav 1959 TJ Meteor Stříbrná Skalice Ano
3529 Pospíšil, Jindřich 1977 Ano
3424 Potoček, Tomáš 1982 Ano
3560 Prchlík, Martin 1957 Sokol Prosek Ano
3553 Prečan, Vojtěch 1958 Včely Charváty Ano
3469 Procházka, Jiří 1996 Ano
3412 Procházka, Pavel 1965 Hořovice Ano
3410 Procházková, Pavlína 1964 Hořovice Ano
3455 Psenicka, Jakub 1991 Vltava Fund Ski Team Ano
3344 Pumpr, Petr 1977 Písek Lauf Team Ano
3369 Punčochářová, Dita 1977 Kerberos Ano
3278 Pěsta, Roman 1968 Ski Klub Lenora Ano
3417 Rada, Jan 1984 Univerzita Brno Ano
3274 Radomski, Zbigniew 1951 TKKF BESKIDEK BIELSKO-BIAŁA Ano
3329 Reich, M 1973 Atletiko Frymburk Ano
3587 Remon, Miroslav 1979 Ano
3251 Riep, Oleksandr 1968 Myrollerski-Racingteam Ano
3493 Riikonen, Ilkka 1954 Ski Jyväskylä Ano
3397 Rikl, Milan 1960 Žitenická žihadla Ano
3454 Romanowicz, Emilia 1990 Vltava Fund Ski Team Ano
3496 Rusý, Tomáš 1993 VŠSK MFF UK Ano
3549 Rácz, Štefan 1961 Klub or.behu Kysak Ano
3492 Růžička, Jakub 1985 Ano
3253 Sajdl, Martin 1981 Žižkovský Tygři Ano
3522 Sajdlova, Jana 1983 Žižkovský Tygři Ano
3488 Samec, Tomáš 1988 Ano
3304 Schinko, Richard 1966 Ano
3331 Sedlák, Aleš 1988 TJ Magla Ano
3312 Sedláček, Kamil 1969 mako color team Ano
3538 Seidl, Vladimír 1971 Brema Ano
3422 Sekera, Ondřej 1977 Ano
3389 Setínková, Zuzana 1957 Dkp Ano
3314 Sklepník, Jiří 1969 Ano
3336 Skořepa, Matěj 2004 TJ Sokol Senohraby Ano
3337 Skořepová, Alena 1975 TJ Sokol Senohraby Ano
3462 Skrbkova, Lenka 1982 Sokol Železný Brod Ano
3534 Skupien, Ondřej 1981 Ostravar Ano
3514 Skála, Roman 1976 Ano
3554 Slavík, Jiří 1964 Veslaři Děčín Ano
3396 Slavík, Martin 1993 Veslaři Děčín Ano
3406 Slivkaničová, Ivana 1962 Ano
3273 Smatana, Lubomír 1967 Běžecký klub Přeštice Ano
3322 Soukup, Jan 1981 TJ Prazdroj Plzeň Ano
3291 Spilková, Eliška 2000 Sokol Senohraby Ano
3588 Stempel, Adam 1992 Ano
3335 Stichenwirth, Robin 1984 Faurecia Plzen Ano
3463 Straková, Eva 1981 Ano
3435 Stuchlík, Zdeněk 1950 Ski Skuhrov Ano
3403 Sunkovský, Miroslav 1972 Sunsetbike Ano
3307 Svoboda, Miloslav 1975 TJ Sokol Senohraby Ano
3513 Synek, Tadeáš 1991 Ano
3393 Taussig, Jan 1964 Slavia Pojistovna Team Ano
3323 Telipský, Martin 1978 SKI KOČIČOV ŠUMAVA Ano
3444 Teplý, Ondřej 1978 Hisport Team Ano
3436 Teplý, Robin 1967 Rob Ano
3311 Teringl, Radek 1965 TJ OB České Budějovice Ano
3570 Tomek, Martin 1973 Mělník Ano
3481 Touš, Václav 1993 Faurecia Plzen Ano
3324 Točeková, Martina 1968 Ano
3563 Trenda, Filip 1995 Silvini Madshus Team Ano
3460 Tuikkanen, Juha 1967 Ski Jyväskylä Ano
3434 Turunen, Timo 1964 Ski Jyväskylä Ano
3359 Tuček, Martin 1975 Silvini Madshus Team Ano
3275 Tužilová, Tereza 1998 Silvini Madshus team Ano
3451 Tvrdík, Pavel 1964 SK Kovo Ledeč Ano
3258 Tvrdík, Vladimír 1984 SKI team Vysočina Ano
3320 Táborský, Michal 1987 TJ Magla Ano
3342 Tůma, Daniel 2001 Ano
3395 Tůma, Jaroslav 1963 Sk Ego Šindlovy Dvory Ano
3343 Tůma, Zdeněk 1960 Ano
3321 Uherek, Miroslav 1974 Ano
3483 Vadlejch, Miroslav 1988 Faurecia Plzen Ano
3452 Velechovský, Jiří 1992 TJ Rolníci ČZU Ano
3541 Velík, Libor 1966 XC UJEP Ano
3313 Vesela, Iva 1975 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
3413 Veselý, Jan 1965 Sokol Senohraby Ano
3583 Vlček, Jiří 1969 Ano
3418 Vlček, Vladimír 1977 Litrpůl Jihlava Ano
3486 Vogler, Michael 1977 Myrollerski-Racingteam Ano
3293 Voldrich, Petr 1978 sky klub šumava Ano
3509 Voldřich, Jan 1994 Ski klub Šumava Ano
3540 Voldřich, Jan 1951 Ski Klub Šumava Ano
3388 Voldřich, Pavel 1953 Silvini Madshus Team Ano
3363 Vtípil, Ondřej 1976 Jindrichuv Hradec Ano
3346 Vávra, David 1957 Sklepovští Sršáni Ano
3515 Váša, František 1956 Sklepovští sršáni Ano
3394 Výrut, Ondřej 1990 Ano
3474 Wernmark, Tommy 1943 Järfälla Skidklubb Ano
3567 Wágner, Robert 1972 Ostravar Ano
3511 Zaika, Oleksandr 1963 Ano
3561 Čajčík, Karel 1957 Yacht Pardubice Ano
3446 Čapek, David 1978 Ano
3349 Černohlávek, Josef 1970 Ano
3315 Černý, Ondřej 1985 Žižkovský tygři Ano
3578 Řezáč, Martin 1982 ATLETIKO FRYMBURK Ano
3477 Řezáč, Stanislav 1971 Sk Hodkovice N M Ano
3476 Řezáčová, Helena 1974 SK Hodkovice nad Mohelkou Ano
3319 Říčan, Daniel 1987 TJ Sokol Sobíňov Ano
3256 Šefcová, Eva 1964 SKI Police nad Metují, z.s. Ano
3262 Šimeček, Tomáš 1966 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
3414 Šimková, Pavlína 1976 Pink Power Ano
3495 Šimon, Petr 1976 Ano
3391 Šimurda, Martin 1972 Fischer Ski klub Šumava Vimperk Ano
3354 Šimurda, Richard 1971 USK CS Plzeň Ano
3288 Šindelář, Karel 1977 Žižkovský tygři Ano
3415 Škarvan, Petr 1976 Ano
3528 Šmucler, Roman 1969 Ano
3480 Šmíd, Pavel 1970 Rapa Brno Ano
3516 Šneberger, Jan 1985 TT Příbram, z. s. Ano
3366 Šoula, Oldřich 1978 Skiklub Borová Lada Ano
3535 Špaček, Richard 1973 Beskydská likérka Ano
3531 Špok, Ondřej 1985 PK Písek Ano
3317 Špína, Martin 1974 Ghost Team Ano
3579 Štaiger, Zdeněk 1970 1. FC Strejkové Ano
3301 Štursa, Vít 1979 ROLNíCI TJ ČZU Ano
3433 Štys, Daniel 1966 Ano
3487 Šulc, Zdeněk 1977 PromileTeam Ano
3491 Švajcr, Radek 1972 Forrest Gump Team Ano
3512 Švarc, Petr 1966 Žižkovský tygři Ano
3355 Švorc, David 1992 Rolníci TJ ČZU Ano
3295 Švára, Zbyněk 1965 Žitenická žihadla Ano
3464 Šánová, Zuzana 1959 Ano
3284 Šťástka, Jiří 1958 Ano
3441 Žampach, Lukáš 1981 No wax team Ano
3296 Žížala, Josef 1999 Žižkovský tygři Ano

Poslední aktualizace:18/03/2019
Počet zaregistrovaných závodníků: 323

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    CzechTourism
    Swix
    Enervit
    Sporten
    KAMA
    Leki
    Northfinder
    Leros
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ
    Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    bezky.net
    Kamsdetmi.com
    Nordic

Spolupracujeme

    Nadace Nova
    Báječné ženy v běhu
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko