Newsletter

Startovní listina:
Karlovská 50 Dětský závod

# Jméno rok Klub Zapl.
Adam, Šimon 2010 ZŠ Velké Karlovice Ano
Adamec, Jonáš 2014 TJ Sokol Vsetín Ano
Bainar, Alex 2011 SK Rossignol team Pustevny Ano
Bainar, Vincent 2013 SK Rossignol team Pustevny Ano
Balcar, Antonín 2008 ZŠ Karolinka Ano
Balint, Ondřej 2011 ZŠ Velké Karlovice Ano
Barošová, Tereza 2012 Ano
Bernát, Vojtěch 2011 ZŠ Horní Bečva/Sokol Kněhyně Ano
Borák, Ondřej 2014 ZŠ Velké Karlovice Ano
Bárta, Ladislav 2011 Ano
Bárta, Vítězslav 2015 Ano
Bárta, Zbyněk 2013 Ano
Cholastová, Eliška 2013 ZŠ Hutisko-Solanec/Sokol Kněhyně Ano
Deckuláčková, Silvie 2012 Ano
Divín, Jiří 2013 TJ Gumárny Zubří Ano
Divín, Petr 2010 TJ Gumárny Zubří Ano
ENGE, Albert 2011 woco Ano
Enge, Eduard 2014 ZS Sychrov Ano
Fiurášek, Jakub 2011 ZŠ Horní Bečva/Sokol Kněhyně Ano
Fišer, Petr 2010 Ano
Flísníková, Sofie 2013 ZŠ Videčská Ano
Friedlová, Bára 2015 Marathon team Klimkovice Ano
Friedlová, Darja 2011 Ano
Friedlová, Eva 2014 Ano
Friedlová, Iveta 2015 Marathon team Klimkovice Ano
Gajdošíková, Josefína 2016 Ano
Gajová, Rozálie Anna 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Gelnar, Aleš 2009 ZŠ Velké Karlovice Ano
Gášek, Jan 2010 ZŠ Velké Karlovice Ano
Gášek, Jiří 2007 ZŠ Velké Karlovice Ano
Gášek, Šimon 2010 ZŠ Velké Karlovice Ano
Holčák, Marek 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Holčáková, Alžběta 2011 ZŠ Prosřední Bečva/Sokol Kněhyně Ano
Houser, Matyáš 2013 Ano
Hrstka, Vít 2010 ZŠ Horní Bečva/Sokol Kněhyně Ano
Hrubá, Beáta 2011 ZŠ ROKYTNICE VSETÍN Ano
Hrubá, Ema 2011 Ano
Hrubý, Vojtěch 2006 Ano
Hurta, Tobiáš 2013 ZŠ Prosřední Bečva/Sokol Kněhyně Ano
Hurtová, Ema 2010 ZŠ Prosřední Bečva/Sokol Kněhyně Ano
Huťka, Tomáš 2013 TUFO CykloZákladna Otrokovice Ano
Jakeš, Kristián 2010 ZŠ Velké Karlovice Ano
Jakešová, Emma 2013 ZŠ Velké Karlovice Ano
Jaklová, Sofie Viktorie 2010 ZŠ Integra Vsetín Ano
Janovská, Marie 2012 ZŠ Velké Karlovice Ano
Jochec, Pavel 2010 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
Kacíř, Martin 2011 ZŠ Velké Karlovice Ano
Kacířová, Anna 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Kaňák, Martin 2007 Ano
Kašpařík, Antonín 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Kašpařík, Štěpán 2011 ZŠ Velké Karlovice Ano
Kmošťák, David Jan 2012 ZŠ Velké Karlovice Ano
Knápkova, Anežka 2010 ZŠ a MŠ Horní Heřmanice Ano
Knápková, Rozálie 2013 ZŠ a MŠ Horní Heřmanice Ano
Kolto, Tobias 2010 ZŠ a MŠ Horní Heřmanice Ano
Korytář, Filip 2011 ZŠ Velké Karlovice Ano
Korytář, Jan 2011 ZŠ Velké Karlovice Ano
Kovalčík, Petr 2009 ON-OFF team ZŠ Stěbořice Ano
Kovalčíková, Alena 2007 ON-OFF team ZŠ-Stěbořice Ano
Kovář, Lukáš 2014 Ano
Koňařík, Petr 2009 ZŠ Velké Karlovice Ano
Koňařík, Tomáš 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Kořének, Matyáš 2011 ZŠ Velké Karlovice Ano
Krampota, Viktor 2010 ZŠ Vsetín Rokytnice Ano
Krampotová, Adéla 2008 ZŠ Vsetín Rokytnice Ano
Kretek, Zdeněk 2015 ZŠ Horní Bečva/Sokol Kněhyně Ano
Kretková, Veronika 2013 ZŠ Horní Bečva/Sokol Kněhyně Ano
Kuráňová, Eliška 2010 SKIBI Valašské Meziříčí Ano
Liber, Tomáš 2013 Orientační běh Opava Ano
Liber, Václav 2010 Orientační běh Opava Ano
Linhartová, Elena 2012 Ano
Majerov, Jakub 2009 ZŠ Velké Karlovice Ano
Majerová, Emilie 2008 ZŠ Videčská Ano
Mandulová, Nikola 2010 SK Rossignol team Pustevny Ano
Marková, Anežka 2009 ZŠ Hutisko-Solanec/Sokol Kněhyně Ano
Martincová, Eliška 2014 ZŠ Velké Karlovice Ano
Martinec, Petr 2011 ZŠ Velké Karlovice Ano
Martinák, Mikuláš 2009 ZŠ Velké Karlovice Ano
Martináková, Rozálie 2006 ZŠ Velké Karlovice Ano
Mateřánková, Adéla 2009 ZŠ Velké Karlovice Ano
Matušík, Matyáš 2006 ZŠ Videčská Ano
Matyáštík, Max 2008 Ano
Mierwiczki, Adam 2015 ZŠ Velké Karlovice Ano
Mierzwicki, Adam 2017 Ano
Mikula, Josef 2015 ZŠ Velké Karlovice Ano
Mikulová, Marie 2017 MŠ Velké Karlovice Ano
Milfait, Eli Anna 2013 Sci Nordico Marmolada Ano
Minarčík, Martin 2007 ZŠ Velké Karlovice Ano
Minarčíková, Anna 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Minarčíková, Markéta 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Miranová, Tina 2008 ZŠ Horní Bečva/Sokol Kněhyně Ano
Mičkal, Robert 2008 ZŠ Valašská Bystřice Ano
Molek, Antonín 2014 ZŠ Sychrov Ano
Molková, Dorota 2009 ZŠ Sychrov Ano
Molková, Ema 2011 ZŠ Sychrov Ano
Mulderová, Lucie 2010 ZŠ Velké Karlovice Ano
Mulderová, Zuzana 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Mužík, Vendelín 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Mužík, Vincenc 2012 ZŠ Velké Karlovice Ano
Mužík, Václav 2010 ZŠ Velké Karlovice Ano
Němcová, Rozálie 2017 Ano
Ondrušová, Natálie 2007 ZŠ Velké Karlovice Ano
Orságová, Benita 2010 ZŠ Nový Hrozenkov Ano
Pavelka, Michal 2007 ZŠ Velké Karlovice Ano
Pavelková, Dominika 2010 ZŠ Velké Karlovice Ano
Pavelková, Marie 2011 ZŠ Velké Karlovice Ano
Pavlicová, Nikol 2008 TJ SOKOL KNĚHYNĚ Ano
Pavlíčková, Darina 2009 Masarykovo gymnázium Vsetín Ano
Petřek, Tadeáš 2007 TJ Gumárny Zubří Ano
Petřeková, Adéla 2010 ZŠ Velké Karlovice Ano
Petřeková, Zuzana 2013 TJ Gumárny Zubří Ano
Plánková, Edita 2012 ZŠ Velké Karlovice Ano
Pobořil, Adam 2010 SK Rossignol team Pustevny Ano
Podešva, David 2013 ZŠ Velké Karlovice Ano
Podešva, Tomáš 2010 ZŠ Velké Karlovice Ano
Podešva, Šimon 2011 ZŠ Velké Karlovice Ano
Pončík, Filip 2008 ZŠ Huslenky Ano
Pončík, Čeněk 2011 ZŠ Huslenky Ano
Pop, Ondřej 2010 Lesoběh Ano
Porubová, Bára 2006 TJ Gumárny Zubří Ano
Procházka, Ondřej 2013 ZŠ Velké Karlovice Ano
Procházka, Tomáš 2014 ZŠ Velké Karlovice Ano
Procházková, Anna 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Prstek, Vojtěch 2007 Gymnázium RpR/ TJ Zubří Ano
Rušar, Filip 2010 SK Rossignol team Pustevny Ano
Samková, Meda 2013 ZŠ Velké Karlovice Ano
Thompson, Hannah Klara 2011 Ano
Thompson, Katie Anezka 2009 Ano
Thompson, Rosanna Mary 2015 Ano
Tomaštík, David 2015 Ano
Tomaštík, Dominik 2015 Ano
Troszok, Ondřej 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Troszok, Vojtěch 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Valchář, Vojtěch 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Vašut, Marek 2014 ZŠ Velké Karlovice Ano
Vašutová, Rozálie 2012 ZŠ Velké Karlovice Ano
Vojtela, Ondřej 2007 ZŠ Velké Karlovice Ano
Vytlačil, Vojtěch 2013 SK Rossignol team Pustevny Ano
Vytlačilová, Adéla 2010 SK Rossignol team Pustevny Ano
Walczysková, Zuzana 2009 ZŠ Velké Karlovice Ano
Zeman, Jiří 2012 ZŠ Velké Karlovice Ano
Zápeca, Vojtěch 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Šrubař, František 2008 ZŠ Velké Karlovice Ano
Šrubařová, Jindřiška 2011 ZŠ Velké Karlovice Ano
Šupinová, Kateřina 2009 ZŠ Horní Bečva/Sokol Kněhyně Ano
Švec, Jan 2013 ZŠ Velké Karlovice Ano
Šťastný, Jan 2013 AK ELIM Vsetín Ano
Žabčík, Viktor 2013 Klub biatlonu WOCO Vsetín, z.s. Ano

Poslední aktualizace:26/11/2022
Počet zaregistrovaných závodníků: 148

General partner

Premium partner

Main partners

General media partner

Marketing partner

Partners

official suppliers

Media partners

Cooperation

Logistic SkiTour partner

Výživové okénko