Výsledky

    

Bedřichovský NLM 17,5 km (volně/ klasicky) (2016)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Škoda, Jakub (1988, CZ) Mercedes Benz Atomic Team 176 00:49:16 1. 1. 1. 2000 diplom 
2. M39 Kubričan, Lukáš (1984, CZ) Rossignol Racing Team 121 00:49:19 2. 2. 2. 1900 diplom 
3. M39 Kuthan, Tomáš (1992, CZ) Mercedes Benz Salomon Team 130 00:51:28 3. 3. 3. 1850 diplom 
4. M18 Kaloš, Sebastian (1999, CZ) Silvini Madshus Team 66 00:52:20 4. 1. 4. 1820 diplom 
5. M39 Jakoubek, Tomáš (1979, CZ) Silvini Madshus Team 48 00:53:34 5. 4. 5. 1805 diplom 
6. M39 Nesvadba, Petr (1986, CZ) ČSK Vysoké nad Jizerou 4 00:54:52 6. 5. 6. 1790 diplom 
7. M39 Moravec, Matin (1977, CZ) Silvini Madsus Team 96 00:54:58 7. 6. 7. 1775 diplom 
8. M49 Havel, Lukáš (1974, CZ) DSA Trutnov 177 00:55:11 8. 1. 8. 1760 diplom 
9. M59 Čada, Tomáš (1964, CZ) REDPOINT ELEVEN TEAM 149 00:55:34 9. 1. 9. 1745 diplom 
10. M49 Ondrášek, Marek (1974, CZ) Silvini Madhus Team 154 00:55:37 10. 2. 10. 1730 diplom 
11. M49 Tříska, Jaroslav (1976, CZ) VSK Humanita/LBS 178 00:56:46 11. 3. 11. 1715 diplom 
12. Z49 Rejzková, Helena (1972, DE) Eleven-Eintracht Braunschweig 231 00:58:49 12. 1. 1. 1700 diplom 
13. M39 Svoboda, Tomáš (1993, CZ) www.postavkolo.cz 144 00:58:57 13. 7. 12. 1685 diplom 
14. M39 Šmaus, Jan (1997, CZ) 105 00:59:01 14. 8. 13. 1670 diplom 
15. Z39 Moravcová, Kateřina (1984, CZ) Silvini Madshus Team 49 00:59:05 15. 1. 2. 1655 diplom 
16. M39 Petiška, Ondřej (1997, CZ) SKRN Hradec Králové 221 00:59:10 16. 9. 14. 1640 diplom 
17. Z18 Hejná, Anna-marie (1999, CZ) XC Sport.cz 99 00:59:31 17. 1. 3. 1625 diplom 
18. M39 Ponke, Radek (1978, CZ) Koruna Kolín 203 00:59:58 18. 10. 15. 1610 diplom 
19. M69 Nedvěd, Miroslav (1956, CZ) TS Horní Mísečky 171 00:59:59 19. 1. 16. 1595 diplom 
20. M59 Roháček, Michal (1961, CZ) Silvini madshus team 218 01:00:03 20. 2. 17. 1580 diplom 
21. Z39 Klaclová, Šárka (1993, CZ) Atlas Craft Team 158 01:00:14 21. 2. 4. 1565 diplom 
22. M39 Kupr, Jaroslav (1980, CZ) Mercedes Benz Atomic Team 36 01:00:20 22. 11. 18. 1550 diplom 
23. Z39 Vejnarová, Zdeňka (1981, CZ) no name 118 01:00:29 23. 3. 5. 1535 diplom 
24. M39 Zeman, Lukáš (1984, CZ) Jablonec 159 01:00:48 24. 12. 19. 1520 diplom 
25. M39 Zeman, Aleš (1980, CZ) SSC Železný Brod 122 01:01:09 25. 13. 20. 1505 diplom 
26. M39 Novotný, Václav (1982, CZ) Silvini Madshus Team 68 01:01:13 26. 14. 21. 1490 diplom 
27. Z39 Blažková, Lenka (1988, CZ) SMT 135 01:01:15 27. 4. 6. 1475 diplom 
28. M39 Kupr, Jan (1985, CZ) Nordic Team 44 01:01:32 28. 15. 22. 1460 diplom 
29. M49 Chaloupka, Přemysl (1971, CZ) EXIT TEAM 193 01:02:36 29. 4. 23. 1445 diplom 
30. M39 Bouda, Josef (1982, CZ) 201 01:02:45 30. 16. 24. 1430 diplom 
31. M39 Kráčalík, Martin (1977, CZ) Rošťáci od soutoku 120 01:03:27 31. 17. 25. 1415 diplom 
32. Z39 Preislerová, Karolína (1994, CZ) Salomon SkiGo team 89 01:03:36 32. 5. 7. 1400 diplom 
33. M18 Saska, Matěj (2002, CZ) SKJA 217 01:03:54 33. 2. 26. 1385 diplom 
34. M49 Červenka, Jakub (1973, CZ) Biatlon Klecany 230 01:03:56 34. 5. 27. 1370 diplom 
35. M18 Šmaus, Antonín (2000, CZ) 104 01:03:58 35. 3. 28. 1355 diplom 
36. Z18 Zikmundová, Anita (2000, CZ) 103 01:04:03 36. 2. 8. 1340 diplom 
37. M49 Vogt, Matthias (1976, DE) SC - Kottmar 215 01:04:10 37. 6. 29. 1325 diplom 
38. M39 Čechura, Lukáš (1978, CZ) Mercedes-Benz Salomon team 123 01:04:14 38. 18. 30. 1310 diplom 
39. M39 Kubalík, Jan (1978, CZ) Mercedes-Benz Atomic team 124 01:04:16 39. 19. 31. 1295 diplom 
40. M49 Ludvík, Petr (1972, CZ) 129 01:04:18 40. 7. 32. 1280 diplom 
41. Z39 Balounová, Jana (1982, CZ) Czech Apnea Team 172 01:04:19 41. 6. 9. 1265 diplom 
42. M39 Klapka, Štěpán (1980, CZ) HOLÁK 127 01:05:12 42. 20. 33. 1250 diplom 
43. M69 Cejnar, Václav (1951, CZ) Nordic Team 145 01:06:53 43. 2. 34. 1235 diplom 
44. Z39 Balatková, Táňa (1987, CZ) 185 01:06:55 44. 7. 10. 1220 diplom 
45. M39 Schlechter, Vojtěch (1982, CZ) Žižkovský Tygři 134 01:07:20 45. 21. 35. 1205 diplom 
46. Z39 Benešová, Alena (1995, CZ) SKHA Harrachov 148 01:07:26 46. 8. 11. 1190 diplom 
47. M39 Hájek, Jakub (1989, CZ) Braník 143 01:07:55 47. 22. 36. 1175 diplom 
48. M49 Špíšek, Radek (1975, CZ) 117 01:07:56 48. 8. 37. 1160 diplom 
49. Z39 Dupalová, Dominika (1988, CZ) Adidas 119 01:08:20 49. 9. 12. 1145 diplom 
50. M49 Vališ, Jan (1971, CZ) Team Pioneer Investments 79 01:08:30 50. 9. 38. 1130 diplom 
51. M39 Klepáč, Jiří (1982, CZ) 228 01:09:11 51. 23. 39. 1125 diplom 
52. M39 Bartoš, Michal (1992, CZ) 183 01:09:57 52. 24. 40. 1120 diplom 
53. M49 Bízek, Tomáš (1974, CZ) DMA 190 01:10:16 53. 10. 41. 1115 diplom 
54. Z49 Benešová, Jolana (1969, CZ) Redpoint Toko Team 95 01:10:23 54. 2. 13. 1110 diplom 
55. Z39 Masopustová, Elis (1986, CZ) SK Praga 188 01:10:40 55. 10. 14. 1105 diplom 
56. Z39 Hvězdová, Šárka (1996, CZ) postavkolo.cz 133 01:11:19 56. 11. 15. 1100 diplom 
57. M18 Bek, Ondřej (1999, CZ) XC sport.cz nordic racing team 37 01:11:20 57. 4. 42. 1095 diplom 
58. M39 Kubát, Jiří (1978, CZ) Kolín 204 01:11:21 58. 25. 43. 1090 diplom 
59. M39 Rydval, Jakub (1994, CZ) postavkolo,cz 132 01:11:26 59. 26. 44. 1085 diplom 
60. Z49 Tůmová, Jana (1973, CZ) 191 01:11:33 60. 3. 16. 1080 diplom 
61. M39 Strnad, Lukáš (1988, CZ) 35 01:12:00 61. 27. 45. 1075 diplom 
62. M39 Pospíšil, David (1990, CZ) TJ Sokol Alšovice 235 01:12:31 62. 28. 46. 1070 diplom 
63. M49 Aleš, Smetanka (1976, CZ) 213 01:12:32 63. 11. 47. 1065 diplom 
64. M49 Janalík, Radek (1969, CZ) Meka Liberec 186 01:14:00 64. 12. 48. 1060 diplom 
65. Z39 Komulainen, Virpi (1978, FI) RASTI-JYRY, Helsinki SURVEYER 169 01:14:39 65. 12. 17. 1055 diplom 
66. M39 Šída, Jaroslav (1979, CZ) La Kavarna 202 01:14:43 66. 29. 49. 1050 diplom 
67. M49 Pavlů, Dušan (1974, CZ) EtriatlonTeam 116 01:14:52 67. 13. 50. 1045 diplom 
68. M49 Řehoř, Marek (1973, CZ) 179 01:14:54 68. 14. 51. 1040 diplom 
69. M49 Tůma, Pavel (1976, CZ) 189 01:15:05 69. 15. 52. 1035 diplom 
70. Z39 Kohoutová, Erika (1983, CZ) Pozitivní nejistota 126 01:15:05 70. 13. 18. 1030 diplom 
71. M49 Tesař, Marek (1976, CZ) Raul 3 01:15:38 71. 16. 53. 1025 diplom 
72. M59 Vopěnka, Martin (1963, CZ) 150 01:15:38 72. 3. 54. 1020 diplom 
73. M39 Plát, Petr (1979, CZ) 155 01:15:47 73. 30. 55. 1015 diplom 
74. M39 Buchtík, Ondřej (1981, CZ) a.b.n.d. racing team 187 01:16:17 74. 31. 56. 1010 diplom 
75. M39 Šebesta, Vladimír (1977, CZ) Šebestová VHS 153 01:16:20 75. 32. 57. 1005 diplom 
76. M49 Štěpán, Jaroslav (1970, CZ) MAPEI 40 01:16:47 76. 17. 58. 1000 diplom 
77. Z39 Stašková, Kateřina (1977, CZ) Sokol Sobotka 34 01:16:57 77. 14. 19. 995 diplom 
78. M39 Slezák, Pavel (1986, CZ) 131 01:17:10 78. 33. 59. 990 diplom 
79. M49 Mastník, Miloš (1971, CZ) Silvini Madshus Team 125 01:17:14 79. 18. 60. 985 diplom 
80. M49 Stingl, Martin (1971, CZ) Říčany 209 01:17:28 80. 19. 61. 980 diplom 
81. M39 Obermajer, Jan (1979, CZ) Šebestová VHS 152 01:17:34 81. 34. 62. 975 diplom 
82. Z39 Škodová, Václava (1978, CZ) Člověče protahuj se 234 01:17:41 82. 15. 20. 970 diplom 
83. M59 Krása, David (1961, CZ) Sokol Malá Strana 47 01:17:58 83. 4. 63. 965 diplom 
84. M69 Martinec, Jan (1951, CZ) Sokol Benešov 223 01:18:50 84. 3. 64. 960 diplom 
85. Z39 Kárová, Zuzana (1990, CZ) cooper team 45 01:19:07 85. 16. 21. 955 diplom 
86. M49 Erben, Petr (1969, CZ) Praha 232 01:19:25 86. 20. 65. 950 diplom 
87. M49 Pešta, Martin (1976, CZ) RunTour Masters 181 01:19:41 87. 21. 66. 945 diplom 
88. M49 Hloušek, Jiří (1976, CZ) Historic Rally Team o.s 72 01:19:47 88. 22. 67. 940 diplom 
89. Z39 Malajová, Eva (1985, CZ) 184 01:20:03 89. 17. 22. 935 diplom 
90. Z49 Chaloupková, Dana (1971, CZ) EXIT TEAM 194 01:20:04 90. 4. 23. 930 diplom 
91. M49 Poledne, Martin (1973, CZ) RC Litov 224 01:20:13 91. 23. 68. 925 diplom 
92. Z39 Klinderová, Marie (1978, CZ) Bedřichov 211 01:21:34 92. 18. 24. 920 diplom 
93. M49 Bičík, Zdeněk (1976, CZ) Famous Fathers Turnov 227 01:22:22 93. 24. 69. 915 diplom 
94. M39 Leixner, Tomáš (1983, CZ) RAUL! 63 01:22:46 94. 35. 70. 910 diplom 
95. M39 Srnad, David (1978, CZ) EKT 237 01:22:50 95. 36. 71. 905 diplom 
96. M39 Janský, Pavel (1985, CZ) Corsa Cuore 196 01:23:47 96. 37. 72. 900 diplom 
97. Z49 Šindelářová, Jitka (1976, CZ) Žižkovští tygři 212 01:23:53 97. 5. 25. 895 diplom 
98. M39 Valoušek, Richard (1986, CZ) FC Zličín 180 01:24:13 98. 38. 73. 890 diplom 
99. M39 Jelínek, Petr (1982, CZ) 236 01:24:13 99. 39. 74. 885 diplom 
100. Z39 Svobodová, Marta (1985, CZ) 62 01:24:22 100. 19. 26. 880 diplom 
101. M18 Hankovec, Hugo Matěj (2002, CZ) 168 01:24:36 101. 5. 75. 878 diplom 
102. M49 Fajfer, David (1967, CZ) 157 01:25:12 102. 25. 76. 876 diplom 
103. M39 Martin, Ludvík (1979, CZ) 207 01:25:39 103. 40. 77. 874 diplom 
104. M69 Krajíc, František (1951, CZ) Semily 86 01:25:53 104. 4. 78. 872 diplom 
105. M49 Urban, Miroslav (1969, CZ) SKJ Žatec 220 01:25:55 105. 26. 79. 870 diplom 
106. Z18 Hankovcová, Helena (2003, CZ) OB Kamenice 165 01:26:01 106. 3. 27. 868 diplom 
107. M49 Hankovec, Petr (1970, CZ) OB Kamenice 167 01:26:02 107. 27. 80. 866 diplom 
108. M18 Hájek, Tomáš (1998, CZ) HSC 1971 173 01:26:23 108. 6. 81. 864 diplom 
109. M49 Dušek, Martin (1972, CZ) Kateřinky 214 01:26:44 109. 28. 82. 862 diplom 
110. Z39 Jana, Majerová (1978, CZ) Jamaika 233 01:26:48 110. 20. 28. 860 diplom 
111. M39 Mackovík, Matěj (1985, CZ) Corsa Cuore 195 01:28:23 111. 41. 83. 858 diplom 
112. M49 Mika, Milan (1970, CZ) ÚJV Řež 182 01:29:07 112. 29. 84. 856 diplom 
113. Z18 Kühnová, Anežka (1998, CZ) 170 01:29:11 113. 4. 29. 854 diplom 
114. Z49 Schoppelová, Jana (1967, CZ) 90 01:29:14 114. 6. 30. 852 diplom 
115. Z18 Fraňková, Alexandra (1998, CZ) Horoguru 238 01:29:33 115. 5. 31. 850 diplom 
116. Z39 Troupová, Jana (1979, CZ) 208 01:29:53 116. 21. 32. 848 diplom 
117. Z18 Hájková, Kateřina (2001, CZ) HSC 1971 174 01:30:43 117. 6. 33. 846 diplom 
118. Z39 Gabrielová, Jitka (1982, CZ) 88 01:30:44 118. 22. 34. 844 diplom 
119. M49 Hájek, Tomáš (1971, CZ) HSC 1971 175 01:30:45 119. 30. 85. 842 diplom 
120. Z18 Kulíková, Adéla (2001, CZ) Silvini Madshus T. 200 01:31:08 120. 7. 35. 840 diplom 
121. Z59 Šlechtová, Martina (1966, CZ) 226 01:32:17 121. 1. 36. 838 diplom 
122. Z49 Roubíčková, Lucie (1974, CZ) 64 01:32:21 122. 7. 37. 836 diplom 
123. M59 Tyl, Jaroslav (1957, CZ) Fatyna 136 01:32:50 123. 5. 86. 834 diplom 
124. M49 Bárta, Miloslav (1969, CZ) 147 01:33:42 124. 31. 87. 832 diplom 
125. M59 Milan, Hosák (1957, CZ) Bike live club 229 01:34:31 125. 6. 88. 830 diplom 
126. Z39 Pešková, Daniela (1983, CZ) Triade Děčín 222 01:35:36 126. 23. 38. 828 diplom 
127. M39 Hála, Tomáš (1987, CZ) geosan ski club 112 01:35:50 127. 42. 89. 826 diplom 
128. Z49 Waňková, Dita (1971, CZ) OB Vrchlabí 57 01:37:19 128. 8. 39. 824 diplom 
129. M49 Hadrbolec, Pavel (1976, CZ) 151 01:37:54 129. 32. 90. 822 diplom 
130. Z49 Hliňáková, Petra (1972, CZ) 93 01:39:34 130. 9. 40. 820 diplom 
131. Z59 Fraňková, Monika (1966, CZ) SKI team ČS 239 01:39:38 131. 2. 41. 818 diplom 
132. M39 Kaliba, Tomáš (1990, CZ) RAUL 162 01:39:44 132. 43. 91. 816 diplom 
133. M49 Vybulka, Jan (1969, CZ) ŠKODA PRAHA Invest 59 01:39:55 133. 33. 92. 814 diplom 
134. Z49 Pilná, Libuše (1971, CZ) OB Vrchlabí 56 01:40:03 134. 10. 42. 812 diplom 
135. M49 Sládek, Roman (1972, CZ) 70 01:40:06 135. 34. 93. 810 diplom 
136. Z39 Pavlíková, Jana (1983, CZ) Běhny 113 01:40:30 136. 24. 43. 808 diplom 
137. Z49 Hankovcová, Lenka (1970, CZ) OB Kamenice 166 01:41:39 137. 11. 44. 806 diplom 
138. M39 Michal, Kuzmiak (1988, CZ) Raul! 2 01:41:42 138. 44. 94. 804 diplom 
139. M69 Navrátil, Zdeněk (1953, CZ) 205 01:41:46 139. 5. 95. 802 diplom 
140. M49 Fröhlich, Jan (1972, CZ) RC Litov 225 01:42:50 140. 35. 96. 800 diplom 
141. M18 Sládek, Adam (1998, CZ) 69 01:42:54 141. 7. 97. 798 diplom 
142. Z49 Ronovská, Lenka (1972, CZ) DMA 192 01:43:28 142. 12. 45. 796 diplom 
143. M49 Špaňár, Martin (1970, CZ) Ski klub Hřebeč 206 01:43:30 143. 36. 98. 794 diplom 
144. M49 Polepil, Radim (1973, CZ) corsacure 219 01:43:38 144. 37. 99. 792 diplom 
145. Z49 Mokrá, Andrea (1974, CZ) Silvini Madshus T. 199 01:43:49 145. 13. 46. 790 diplom 
146. M59 Kulík, Michal (1965, CZ) Silvini Madshus T. 198 01:43:50 146. 7. 100. 788 diplom 
147. M49 Zderadička, Petr (1974, CZ) 141 01:43:54 147. 38. 101. 786 diplom 
148. M49 Čep, Jiří (1971, CZ) TJ RZ Abertamy 100 01:44:07 148. 39. 102. 784 diplom 
149. M49 Nykel, Lumír (1967, CZ) 85 01:45:44 149. 40. 103. 782 diplom 
150. M39 Novák, Daniel (1986, CZ) 58 01:45:55 150. 45. 104. 780 diplom 
151. M69 Macek, Josef (1956, CZ) agromelibrno 43 01:46:40 151. 6. 105. 778 diplom 
152. M39 Dvořák, Tomáš (1981, CZ) 139 01:46:44 152. 46. 106. 776 diplom 
153. M39 Šlechta, Miroslav (1989, CZ) 197 01:49:22 153. 47. 107. 774 diplom 
154. M49 Havlík, Josef (1969, CZ) Ski klub Hřebeč 210 01:49:27 154. 41. 108. 772 diplom 
155. Z49 Krejčová, Jitka (1973, CZ) OB Vrchlabí 55 01:51:45 155. 14. 47. 770 diplom 
156. M39 Netušil, Vladimír (1982, CZ) 38 01:51:56 156. 48. 109. 768 diplom 
157. M49 Sitarčík, Miroslav (1976, CZ) Síťovci 146 01:52:12 157. 42. 110. 766 diplom 
158. M49 Hájek, Tomáš (1975, CZ) Famous Fathers Turnov 142 01:54:20 158. 43. 111. 764 diplom 
159. Z39 Hájková, Lucie (1986, CZ) Raul! 1 01:55:56 159. 25. 48. 762 diplom 
160. Z39 Dědinová, Michaela (1989, CZ) 160 01:57:50 160. 26. 49. 760 diplom 
161. M39 Vančura, Jan (1989, CZ) 140 02:01:42 161. 49. 112. 758 diplom 
162. M39 Budka, Tomáš (1983, CZ) ČT 138 02:03:23 162. 50. 113. 756 diplom 
163. M49 Bašus, Martin (1971, CZ) TJ Sokol Podlázky 30 02:03:25 163. 44. 114. 754 diplom 
164. M39 Malát, Jiří (1977, CZ) Quake 3 Arena 41 02:17:28 164. 51. 115. 752 diplom 
165. M49 Macaspac, Marc (1969, CZ) LAZY and Hungover 161 03:17:40 165. 45. 116. 750 diplom 
166. M39 Mocko, Pavol (1981, SK) 216 03:17:40 166. 52. 117. 748 diplom 
Ilustrace

Bedřichovský NLM (5.-6. 1. 2018)

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30 (20.-21. 1. 2018)

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50 (27. 1. 2018)

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton (3.-4. 2. 2018)

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50 (16.-18. 2. 2018)

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan (24.-25. 2. 2018)

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3