Výsledky

Malá SkiTour - Týmová soutěž

poř. jméno jednotlivé závody (počet bodů) celkem bodů
1. Silvini Madshus team bnlm-17CT: 5655,
Martin ŠPERL  1850
Adam Stempel  1805
Tomáš Lisý  1670
Sebastian KALOŠ  1655
Michal ROHÁČEK  1565
Miroslav MEIER  1535
Michal ČECH  1505
Matěj Mareš  1235
Eva Bohmova  2000
Lenka Blažková  1900
Anna-Marie Hejná  1850
Dana CHALOUPKOVÁ  1595
Tereza HÁJKOVÁ  1565
k30-30FT: 5630,
Pavel Janeček  1900
Tomáš Lisý  1730
Marek Černohorský  1655
Robert Kolman  830
Anna-Marie Hejná  2000
k30-30CT: 5430,
Pavel Janeček  1850
Marek Černohorský  1730
Adam Stempel  1415
Jiří MAREŠ  1355
Matěj Mareš  820
Robert Kolman  558
Anna-Marie Hejná  1850
bnlm-17: 4905,
Miroslav Nedvěd  1610
Jan Macaj  1445
Adam Stempel  1385
Michal ROHÁČEK  1020
Miloš MASTNÍK  612
Michal KULÍK  494
Anna-Marie Hejná  1850
Kateřina Moravcová  1820
Dana CHALOUPKOVÁ  1445
Adéla Kulíková  1430
Andrea MOKRÁ  920
om-20ct: 4800,
Adam Stempel  1655
Michal ROHÁČEK  1340
Anna-Marie Hejná  1805
om-20ft: 3760
Adam Stempel  1110
Michal ROHÁČEK  860
Anna-Marie Hejná  1790
Šárka VOJTKOVÁ  1745
30180
2. Kerda Sport Agricola Team om-20ct: 5375,
Vít ŘEHÁK  1900
Tomáš Řehořek  1775
Jan KŘOVÁČEK  1670
Tomáš ŠIMEČEK  1595
Petr LUDVÍK  1505
Zdeněk NAVRÁTIL  1010
Martina Bochenková  1700
Markéta Vávrova  1655
bnlm-17CT: 5340,
Tomáš Řehořek  1790
Jan KŘOVÁČEK  1730
Tomáš ŠIMEČEK  1430
Petr LUDVÍK  1415
Jaroslav Blažek  1385
Vít ŠTURSA  1265
Tomáš Gregoriades  1250
Martina Bochenková  1820
bnlm-17: 5160,
Martin Pávek  1820
Jan KŘOVÁČEK  1550
Petr LUDVÍK  1205
Zdeněk NAVRÁTIL  870
Vít ŠTURSA  790
Tomáš ŠIMEČEK  710
Tomáš Gregoriades  626
Martina Bochenková  1790
om-20ft: 4980,
Vít ŘEHÁK  1700
Jan KŘOVÁČEK  1550
Petr LUDVÍK  1220
Tomáš ŠIMEČEK  880
Zdeněk NAVRÁTIL  680
Martina Bochenková  1730
k30-30CT: 4950,
Martin Pávek  1775
Jan KŘOVÁČEK  1445
Jaroslav Blažek  1175
Tomáš ŠIMEČEK  1060
Jack BRIGHT  940
Zdeněk NAVRÁTIL  574
Martina Bochenková  1730
k30-30FT: 3085
Jan KŘOVÁČEK  1700
Petr LUDVÍK  1385
Tomáš ŠIMEČEK  1050
Zdeněk NAVRÁTIL  950
Vít ŠTURSA  890
28890
3. Vltava Fund Craft Team k30-30CT: 4845,
Daniel MÁKA  2000
Libor FORTELNÝ  1145
Blanka ADÁMKOVÁ  1700
om-20ft: 4470,
JIŘÍ FIŠNAR  1580
Ladislav Knápek  1205
Libor FORTELNÝ  940
Richard CHAMRÁD  900
Alice Chamrádová  1685
k30-30FT: 3745,
Daniel MÁKA  2000
Blanka ADÁMKOVÁ  1745
om-20ct: 3115,
Ladislav Knápek  1640
Libor FORTELNÝ  1475
bnlm-17: 2785,
Daniel Gladiš  1655
Libor FORTELNÝ  1130
bnlm-17CT: 1475
Libor FORTELNÝ  1475
20435
4. Ski Team Vysočina om-20ft: 4215,
Jan Kopáček  1325
Miroslav Kopáček  1190
Tomáš Matras  1080
Kateřina Matrasová  1700
k30-30FT: 4140,
František MOLVA  1325
Vladimír TVRDÍK  1160
Pavel BUCHTA  1120
Jan Slabý  1020
Matej Kotlár  618
Tereza Kafková  1655
k30-30CT: 2965,
František MOLVA  1505
Tomáš BOŘIL  1460
Pavel BUCHTA  1400
Vladimír TVRDÍK  1040
Jan Slabý  960
Matej Kotlár  414
bnlm-17: 2590,
Miroslav Kopáček  1100
Iva Kopáčková  1490
bnlm-17CT: 1475
Ivana Cejpková  1475
15385
5. Mercedes-Benz Atomic Salomon team bnlm-17: 5360,
Jakub ŠKODA  1900
Jan Vanc  1790
Jaroslav ŠTĚPÁN  820
Klára Kuprová  1670
bnlm-17CT: 3505,
Zbyšek Lhota  1820
Luboš HAVEL  1685
Libor Junek  1610
k30-30CT: 2000
Anna Kožíšková  2000
10865
6. Žižkovský Tygři k30-30FT: 5235,
Martin SAJDL  1790
Tomas Kalal  1775
Pavel VOJTA  1715
Jitka ŠINDELÁŘOVÁ  1670
k30-30CT: 3520,
Martin SAJDL  1820
Tomas Kalal  1700
Karel ŠINDELÁŘ  1100
bnlm-17CT: 1580
Vojtěch SCHLECHTER  1580
10335
7. XCSPORT.cz nordic racing team om-20ct: 3415,
Martin VALIGURA  1790
Tereza TUŽILOVÁ  1625
k30-30CT: 2710,
Tomáš KRPEC  920
Tereza TUŽILOVÁ  1790
k30-30FT: 1790,
Tereza TUŽILOVÁ  1790
om-20ft: 1775
Tereza TUŽILOVÁ  1775
9690
8. Báječné ženy v běhu k30-30FT: 1685,
Karolína JENÍKOVÁ  1685
k30-30CT: 1610,
Karolína JENÍKOVÁ  1610
om-20ft: 1565,
Karolína JENÍKOVÁ  1565
om-20ct: 1430,
Petra ČERNÁ  1430
bnlm-17CT: 1370
Petra ČERNÁ  1370
7660
9. BORCI zdar! k30-30CT: 3651,
Petr GROSS  1580
Ladislav FILDÁN  476
Kamila KRAUSOVÁ  1595
k30-30FT: 1274,
Ladislav FILDÁN  650
Martin HOLÁNEK  624
bnlm-17CT: 940,
Ladislav FILDÁN  940
om-20ct: 860,
Ladislav FILDÁN  860
om-20ft: 584
Ladislav FILDÁN  584
7309
10. Sportcollection Racing Team k30-30FT: 3625,
Peter Hoffmann  1820
Grit Otto  1805
k30-30CT: 3565
Peter Hoffmann  1790
Grit Otto  1775
7190
11. Kolečkové lyže TOMSKI.cz k30-30FT: 1685,
Tomáš Gromus  1685
k30-30CT: 1565,
Tomáš Gromus  1565
om-20ft: 1370
Daniel Gromus  1370
4620
12. SG Einheit Berliner Bär k30-30FT: 1760,
Oleksandr Riep  1760
k30-30CT: 1745
Oleksandr Riep  1745
3505
13. Wikov bnlm-17CT: 1775,
Bára Meierová  1775
om-20ct: 1715
Bára Meierová  1715
3490
14. Sporticus TEAM om-20ft: 1850,
Jan Ferdinand POLÁŠEK  1850
k30-30FT: 1610
Petr Pruner  1610
3460
15. Kasper-Swix tým om-20ct: 3310
Jaroslav Mollingr  1700
Petr MURČO  1610
Petr KRÁKORA  1460
3310
16. Waxmen k30-30CT: 1712,
Martin Začal  1120
František Špičák  592
k30-30FT: 1370
Martin Začal  1370
3082
17. RAUL! k30-30CT: 1505,
Petra REISCHIGOVÁ  1505
bnlm-17CT: 1445
Petra REISCHIGOVÁ  1445
2950
18. Etriatlon Team bnlm-17CT: 1220,
Dušan PAVLŮ  1220
bnlm-17: 850,
Dušan PAVLŮ  850
om-20ft: 810
Dušan PAVLŮ  810
2880
19. SK Finisher k30-30CT: 2795
Martin MACEK  650
David STRNAD  610
Janka Levitnerová  1535
Petromila MACKOVÁ  1385
2795
20. Za Dědky!!! bnlm-17CT: 2320
Jana ŽÁČKOVÁ  1460
Karel FILIP  860
2320
21. Narozeninová párty bnlm-17CT: 2115
Jan Loula  790
Magdalena Loulová  1325
Petra Martišová  1310
2115
22. LK Medvěd bnlm-17CT: 1280,
Jan Pála  1280
bnlm-17: 780
Jan Pála  780
2060
23. Famous Fathers Turnov bnlm-17CT: 618,
Tomáš Hájek  618
bnlm-17: 576,
Zdeněk Bičík  576
k30-30CT: 440
Tomáš Hájek  440
1634
24. Pilsner Urquell Ultras bnlm-17: 1630
Jiří Pecháček  880
Jan Kočí  750
Radislav Vrňata  628
Aleš Bobek  510
1630
25. ENERVIT Team om-20ct: 1625
Jan Urbášek  1625
1625
26. Ski Klub Hřebeč bnlm-17CT: 1580
Štěpán MENTBERGER  980
Josef HAVLÍK  600
1580
27. Jablonecké Mattonky bnlm-17CT: 1505
Gabriela ŠUBRTOVÁ  1505
1505
28. Bi&Fu sport Luhačovice bnlm-17CT: 870,
Josef Uhlík  870
bnlm-17: 500
Josef Uhlík  500
1370
29. PIFSON Pro Endurance Team bnlm-17: 1280
Matyáš Štregl  1280
1280
30. Lezecké centrum LezeTop k30-30CT: 1235
Martin Altman  1235
1235
31. Moravská klika k30-30CT: 1222
Viktor KOTLÁN  690
Robert HELBICH  532
Marek LOULA  482
1222
32. Ho-Mi-On-Pe k30-30CT: 1104
Michal BAYERL  604
Jan Lajer  500
Petr Mráz  490
Ondřej ŠPOK  402
Jan Buško  400
1104
33. Super6 bnlm-17CT: 1000
Štefan Pacinda  1000
1000
34. TK Radošovice bnlm-17: 1000
David Michalička  1000
1000
35. Bražecký mládenci om-20ft: 650
Filip ZELENÝ  650
650
36. Bolatice Be k30-30CT: 612
Marek HOLLESCH  612
612
37. OK Slavia Hradec Králové om-20ft: 586
Jan LANGR  586
586
38. BA Sparta k30-30CT: 576
Čestmír Dobeš  576
576
39. KČT Slečinky Napajedla k30-30CT: 556
Michal JANOŠEK  556
556
40. Strejkové k30-30CT: 496
Zdeněk Štaiger  496
496
41. Žitenická žihadla k30-30CT: 404
Milan RIKL  404
404
42. Tým dědy Lebedy k30-30CT: 384
Tomáš Voves  384
384
43. Sněžní levharti 0
44. TJ Semily 0
45. Team Kjelsåslærerne 0
46. Vohnouti na sněhu 0
47. Nováčci z jihu 0
48. Brečoch Team 0
49. SuperSlowMotion 0
50. Jerusalem Ski Club 0
51. Jen počkej Václave 0
52. A magyar sztarok 0
53. Risets raketer 0
54. Želivák HK 0
55. Ski Jyväskylä 0
56. Ujedeme to! 0
57. Sněženky 0
58. Skank team 0
59. SRTG Most 0
60. RISOLINO 0
61. DIMENSE.CZ 0
62. Unibaltic 0
63. CK CHÝNOV 0
64. Marathon Team TJ Klimkovice 0
65. HO TJ TESLA BRNO 0
66. Žekoffky 0
67. UNIKOSY 0
68. Skizunft Dresden 0
69. Influence Collective 0
70. ROST Group s.r.o. 0
71. Turboski Gang Tajfun 0
72. FreeRum 0
73. OB Sokol Troja 0
74. Ski Papír-hračky NMNM 0
75. Měřín 0
76. Bratr Herman FunClub 0
77. MTBO Slaný 0
78. TJ Desná 0
79. Asi zdechnu 0
80. MAZÁCI 0
81. Slavia Liberec 0
82. Agrostroj Racing Team 0
83. Kunratický mufloní 0
84. ČHMÚ 0
85. Team nabiegowkach.pl 0
86. Slaviatip 0
87. Skarphedin 0
88. Formula Uno 0
89. SimplyGIGA 0
90. Miluju Kačku 0
91. Krušnohorci - Perštejn 0
92. Prespa 0
93. Akvabely 0
94. LC Heiden 0
95. VODÁK sport X-team 0
96. TheBestSkiers 0
97. NasouPažnemáM Jizerka 0
98. Dynamo Kurdi 0
99. SK Vrbno 0
100. Čistý sport 0
101. Vltava Foun Craft Team 0
102. Team Nicolaisen 0
103. TJ Sokol Vsetín 0
104. Dresdner Skiverein 0
105. CZECH NOTARIAL TEAM – Bohemia 0
106. S. C. Alta Valtellina 0
107. Haus Alpin 0
108. HC Dravci Lužec 0
109. Skiclub Saxonia 0
110. KN 0
111. Gorily nížinné 0
112. Private Holdings 0
113. TJ Sokol Ruprechtice, z.s. 0
114. Svarminátor ski 0
115. Macabi 0
116. CCS Dubrovo 0
117. Sirdal Skimaraton 0
118. Drbna.cz 0
119. Mamuti z Lipovky 0
120. Skipol.pl Team 0
121. Milada Tour 0
122. Volkssport DDR 0
123. PPP Bedřichov 0
124. Altán Tým 0
125. NCH Ústí 0
126. cyklo-ski 0
127. Prokrastinující architekti 0
128. Jednotka Ultra Pomalého Vysazení 0
129. CK KOLOKRÁM 0
130. KARKONOSZ RUNNING TEAM 0
131. TTT 0
132. Bestie Hnojnik 0
133. MONET+ 0
134. STIFF 0
135. Penzion František 0
136. Cyklotrápení Jedlová 0
137. Hello bank! 0
138. JW Runners 0
139. To zvládnem 0
140. SPORTICUS team 0
141. LK Pustá Polom 0
142. ROB Pardubice 0
143. CSG TRI TEAM 0
144. GoldFinch Team 0
145. Fredrikstad Skiklubb 0
146. WESCO ATHLETIC 0
147. Jedu na svařák 0
Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 35 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Logistický partner SkiTour

  • DB Schenker

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Rádio Rubi

Spolupracujeme

  • Báječné ženy v běhu
  • Nadace Emil

Dodavatel

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko