Výsledky

    

Jelyman 40 (2017)

poř. kat. jméno start. č. čas mezičas poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body
1. M39 Ondrášek, Pavel (1992, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4144 01:52:20 00:27:14 1. 1. 1. 4000 diplom 
2. M39 Máka, Daniel (1992, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4074 01:54:03 00:27:15 2. 2. 2. 3900 diplom 
3. M39 Pšenička, Jakub (1991, CZE) Silvini Madshus Team 4075 01:54:09 00:27:25 3. 3. 3. 3850 diplom 
4. M39 Sedláček, Václav (1986, CZE) Silvini Madshus Team 4154 01:54:13 00:27:14 4. 4. 4. 3820 diplom 
5. M39 Harcuba, Jiří (1992, CZE) EXEL Racing Team 4151 02:02:21 00:28:47 5. 5. 5. 3800 diplom 
6. M39 Janeček, Pavel (1990, CZE) Silvini Madshus Team 4155 02:04:39 00:29:02 6. 6. 6. 3790 diplom 
7. M49 Venhoda, Milan (1971, CZE) SKI VYSOČINA 4049 02:08:00 00:31:14 7. 1. 7. 3780 diplom 
8. M39 Hušek, Martin (1990, CZE) Mercedes Benz Salomon team 4070 02:08:51 00:29:51 8. 7. 8. 3770 diplom 
9. M39 Malý, Vojtěch (1986, CZE) Sudetský svině a kanci 4167 02:08:51 00:31:11 9. 8. 9. 3760 diplom 
10. M39 Pospíšek, Marek (1989, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4119 02:08:53 00:31:24 10. 9. 10. 3750 diplom 
11. M39 Malík, Tomáš (1984, CZE) Poniklá 4161 02:10:29 00:31:13 11. 10. 11. 3740 diplom 
12. M49 Fišnar, Jiří (1976, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4146 02:11:59 00:31:08 12. 2. 12. 3730 diplom 
13. M49 Srovnal, Otakar (1975, CZE) Lokomotiva Zábřeh 4125 02:12:02 00:31:11 13. 3. 13. 3720 diplom 
14. Z39 Kocumová, Zuzana (1979, CZE) Silvini Madshus Team 4149 02:12:04 00:31:31 14. 1. 1. 3710 diplom 
15. M39 Karlík, Petr (1982, CZE) TriSki klub Márovky - Blansko 4014 02:12:54 00:31:24 15. 11. 14. 3700 diplom 
16. M39 Špetík, Ondřej (1993, CZE) SK Skol Brno 4143 02:16:06 00:32:41 16. 12. 15. 3690 diplom 
17. M49 Žemlík, Dušan (1968, CZE) VIVATSPORT Team 4091 02:16:17 00:32:51 17. 4. 16. 3680 diplom 
18. M59 Olszowski, Wladyslaw (1967, POL) Team NaBiegowkach.pl 4156 02:16:45 00:32:17 18. 1. 17. 3670 diplom 
19. M39 Kašpar, Roman (1983, CZE) Couvade Syndrom Team 4042 02:18:06 00:32:44 19. 13. 18. 3660 diplom 
20. Z39 Kožíšková, Anna (1986, CZE) Mercedes Benz Atomic/Salomon team 4033 02:18:42 00:31:31 20. 2. 2. 3650 diplom 
21. Z49 Bořutová, Kamila (1975, CZE) Mercedes Benz Salomon team 4071 02:19:43 00:32:55 21. 1. 3. 3640 diplom 
22. M49 Záhorec, Stanislav (1971, CZE) Sokol Senohraby 4069 02:19:57 00:32:22 22. 5. 19. 3630 diplom 
23. Z49 Lanková, Lada (1973, CZE) Silvini Madshus Team 4084 02:20:52 00:33:58 23. 2. 4. 3620 diplom 
24. M59 Buchta, Pavel (1964, CZE) SKI VYSOČINA 4137 02:21:30 00:33:28 24. 2. 20. 3610 diplom 
25. M39 Suchodol, Jiří (1992, CZE) SK Žamberk 4107 02:22:33 00:32:12 25. 14. 21. 3600 diplom 
26. M49 Svoboda, Leoš (1976, CZE) BBLB 4007 02:22:46 00:32:44 26. 6. 22. 3590 diplom 
27. M59 Pospíšil, Miroslav (1960, CZE) hsts věrovany 4064 02:22:47 00:34:16 27. 3. 23. 3580 diplom 
28. M49 Gromus, Tomáš (1976, CZE) ATLAS CRAFT TEAM 4120 02:23:42 00:32:59 28. 7. 24. 3570 diplom 
29. M39 Gerhard, Miroslav (1985, CZE) VIVATSPORT Team 4009 02:26:53 00:34:16 29. 15. 25. 3560 diplom 
30. M39 Kincl, Petr (1983, CZE) HO Tesla Brno 4088 02:26:54 00:33:57 30. 16. 26. 3550 diplom 
31. M39 Jarecki, Sebastian (1980, POL) Bielsko-Biała 4164 02:28:41 00:35:50 31. 17. 27. 3540 diplom 
32. M39 Pilát, Stanislav (1982, CZE) HO Tesla KEB 4008 02:29:00 00:33:57 32. 18. 28. 3530 diplom 
33. M39 Sedlák, Aleš (1988, CZE) TJ Magla 4039 02:29:15 00:36:38 33. 19. 29. 3520 diplom 
34. M39 Molva, František (1994, CZE) SKI VYSOČINA 4117 02:29:27 00:33:14 34. 20. 30. 3510 diplom 
35. M49 Kráčmar, Vlastimil (1974, CZE) Kupkolo MTB Trilogy 4025 02:29:36 00:34:58 35. 8. 31. 3500 diplom 
36. M39 Kupka, Jan (1982, CZE) 4067 02:30:41 00:34:35 36. 21. 32. 3490 diplom 
37. M39 Roháček, Jan (1982, CZE) Xc Sport.cz Nordic Racing Team 4128 02:30:45 00:34:29 37. 22. 33. 3480 diplom 
38. M39 Kobryn, Jan (1994, POL) 4160 02:31:23 00:34:49 38. 23. 34. 3470 diplom 
39. M59 Krátký, Tomáš (1967, CZE) SK Los Lobos 4012 02:31:28 00:34:36 39. 4. 35. 3460 diplom 
40. M49 Polák, Marek (1973, CZE) Ho Lemra Vinohrady 4006 02:32:09 00:34:59 40. 9. 36. 3450 diplom 
41. M49 Opatrný, Zdeněk (1973, CZE) 4078 02:33:15 00:36:50 41. 10. 37. 3440 diplom 
42. M49 Samohýl, Milan (1976, CZE) V.I.K. MouldPro Trek Zlín 4001 02:33:49 00:35:10 42. 11. 38. 3430 diplom 
43. M39 Jedlička, Petr (1986, CZE) Došel dech a ztěžkly nohy 4147 02:34:30 00:37:02 43. 24. 39. 3420 diplom 
44. M39 Pecha, Michal (1988, CZE) Atletika Zábřeh 4026 02:35:38 00:36:11 44. 25. 40. 3410 diplom 
45. M39 Horner, Jakub (1987, CZE) TJ Magla 4038 02:35:41 00:36:38 45. 26. 41. 3400 diplom 
46. M49 Pudel, Jaroslav (1975, CZE) SKIOB Šternberk 4090 02:35:43 00:36:08 46. 12. 42. 3390 diplom 
47. M59 Roubalík, Radovan (1964, CZE) Fortex Ski Moravský Beroun 4105 02:36:07 00:35:09 47. 5. 43. 3380 diplom 
48. M49 Jašek, Ondřej (1977, CZE) Atletika Zábřeh 4063 02:36:41 00:35:45 48. 13. 44. 3370 diplom 
49. M39 Štemberg, Milan (1986, CZE) VSK Humanita Praha 4163 02:37:01 00:36:31 49. 27. 45. 3360 diplom 
50. M39 Tkáč, Daniel (1979, CZE) Titan Trilife Zlín 4041 02:37:04 00:38:36 50. 28. 46. 3350 diplom 
51. M49 Kovalčík, Tomáš (1973, CZE) OB Opava 4103 02:37:56 00:36:29 51. 14. 47. 3340 diplom 
52. M59 Maruška, Tomáš (1966, CZE) S.k.o.l. 4113 02:37:58 00:36:32 52. 6. 48. 3330 diplom 
53. M59 Štěpánek, Miloslav (1962, CZE) CK Štěpánek 4020 02:38:33 00:36:31 53. 7. 49. 3320 diplom 
54. Z49 Vojtková, Šárka (1977, CZE) Silvini Madshus Team 4072 02:38:52 00:37:02 54. 3. 5. 3310 diplom 
55. M39 Svoboda, Pavel (1978, CZE) VHS Brno 4140 02:39:21 00:36:08 55. 29. 50. 3300 diplom 
56. M69 Radomski, Zbygniew (1951, POL) Bielsko-Biała 4158 02:40:28 00:37:48 56. 1. 51. 3290 diplom 
57. M39 Mičkal, Jiří (1978, CZE) Valašská Bystřice 4010 02:41:09 00:37:36 57. 30. 52. 3280 diplom 
58. M39 Hornych, Véna (1978, CZE) Sportchallenge Timing 4165 02:41:19 00:35:14 58. 31. 53. 3270 diplom 
59. M49 Vojtek, Štěpán (1975, CZE) 4152 02:41:57 00:36:22 59. 15. 54. 3260 diplom 
60. M39 Hargaš, Miroslav (1982, CZE) Silvini Madshus Team 4101 02:42:31 00:37:08 60. 32. 55. 3250 diplom 
61. M59 Šváb, Petr (1965, CZE) Mádr Team 4132 02:43:09 00:37:42 61. 8. 56. 3240 diplom 
62. M69 Orner, Zdeněk (1956, CZE) Titan Zlín 4141 02:43:50 00:38:40 62. 2. 57. 3230 diplom 
63. M39 Brych, Michal (1981, CZE) TJ Vysočina 4019 02:44:18 00:36:18 63. 33. 58. 3220 diplom 
64. M59 Tobolák, Vlastimil (1965, CZE) MORAVIAMAN team Otrokovice 4142 02:44:32 00:38:43 64. 9. 59. 3210 diplom 
65. M39 Pustina, Pavel (1985, CZE) Ladermon Team 4079 02:44:59 00:38:13 65. 34. 60. 3200 diplom 
66. M49 Filgas, Jan (1973, CZE) Ski Klub Otice 4031 02:45:41 00:37:10 66. 16. 61. 3190 diplom 
67. Z59 Vaněčková, Lada (1962, CZE) SK Štípa-Zlín 4129 02:46:21 00:39:30 67. 1. 6. 3180 diplom 
68. M49 Měrka, Vilém (1977, CZE) TJ Gumárny Zubří 4048 02:46:32 00:37:37 68. 17. 62. 3170 diplom 
69. M39 Muller, Jan (1988, CZE) Tanvald 4022 02:47:04 00:37:59 69. 35. 63. 3160 diplom 
70. M39 Strachota, Petr (1987, CZE) OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 4017 02:47:29 00:37:49 70. 36. 64. 3150 diplom 
71. M39 Filgas, Ondřej (1981, CZE) Ho Vítkovice 4134 02:47:47 00:40:34 71. 37. 65. 3140 diplom 
72. M49 Vymazal, Petr (1975, CZE) SK Salix Grymov 4003 02:48:12 00:40:26 72. 18. 66. 3130 diplom 
73. M39 Jirka, Jan (1983, CZE) medvedi 4121 02:50:05 00:39:06 73. 38. 67. 3120 diplom 
74. M49 Šňupárek, Martin (1971, CZE) ABND RACING TEAM 4021 02:50:25 00:39:12 74. 19. 68. 3110 diplom 
75. M59 Lhotský, Petr (1960, CZE) SK Louky 4030 02:51:15 00:39:44 75. 10. 69. 3100 diplom 
76. M49 Vališ, Jan (1971, CZE) Team PIONEER Investments 4093 02:51:25 00:36:45 76. 20. 70. 3090 diplom 
77. M49 Pořízek, Libor (1972, CZE) Vysočina cycling 4058 02:52:15 00:40:11 77. 21. 71. 3080 diplom 
78. M49 Polej, Jiří (1971, CZE) Hronov 4122 02:52:16 00:39:07 78. 22. 72. 3070 diplom 
79. M59 Schuster, Martin (1965, CZE) Opavský sportovní klub 4168 02:52:19 00:41:05 79. 11. 73. 3060 diplom 
80. M59 Skřivánek, Petr (1966, CZE) LRS Vyškov 4054 02:52:40 00:39:56 80. 12. 74. 3050 diplom 
81. M59 Pospíšek, Zbyněk (1960, CZE) CRAFT team 4126 02:52:52 00:39:50 81. 13. 75. 3040 diplom 
82. M49 Ryšavý, Miloš (1976, CZE) SK Žabovřesky Brno 4112 02:53:07 00:40:23 82. 23. 76. 3030 diplom 
83. M70 Srovnal, Otakar (1942, CZE) Lokomotiva Zábřeh 4124 02:53:37 00:40:08 83. 1. 77. 3020 diplom 
84. M69 Suchy, Frunćiszek (1952, POL) Bielsko-Biała 4157 02:55:00 00:40:13 84. 3. 78. 3010 diplom 
85. M59 Hovořák, Petr (1967, CZE) DIMENSE.CZ 4136 02:55:18 00:40:07 85. 14. 79. 3000 diplom 
86. M59 Dočekal, Luboš (1967, CZE) 4002 02:55:51 00:40:19 86. 15. 80. 2990 diplom 
87. M49 Smejkal, Stanislav (1968, CZE) Fides Bruntál 4100 02:57:24 00:39:55 87. 24. 81. 2980 diplom 
88. M49 Černý, Václav (1972, CZE) Lempl Boys Hořice 4023 02:58:39 00:39:46 88. 25. 82. 2970 diplom 
89. M39 Černohorský, Václav (1988, CZE) Negromont 4045 02:59:16 00:43:11 89. 39. 83. 2960 diplom 
90. M59 Kopal, Josef (1958, CZE) KčT Desná 4102 03:00:18 00:42:24 90. 16. 84. 2950 diplom 
91. M69 Jirásko, Zdeněk (1955, CZE) Go HBJME 4055 03:00:47 00:41:57 91. 4. 85. 2940 diplom 
92. M49 Zetocha, Petr (1975, CZE) SKI Klub Valašsko 4104 03:00:58 00:39:43 92. 26. 86. 2930 diplom 
93. Z59 Pospíšková, Luisa (1959, CZE) CRAFT team 4127 03:01:33 00:42:46 93. 2. 7. 2920 diplom 
94. M39 Kaipr, Aleš (1985, CZE) SK Horní Maxov 4109 03:03:14 00:43:12 94. 40. 87. 2910 diplom 
95. M59 Zeman, Petr (1965, CZE) Sokol Weissberg 4087 03:03:49 00:40:13 95. 17. 88. 2900 diplom 
96. M49 Hollesch, Marek (1970, CZE) Bolatice Bé 4034 03:03:55 00:41:52 96. 27. 89. 2890 diplom 
97. M39 Plhoň, Patrik (1980, CZE) Elite Sport Boskovice - CZSA 4028 03:05:21 00:41:28 97. 41. 90. 2880 diplom 
98. M39 Bright, Jack (1979, GBR) Kryathlon 4133 03:05:30 00:42:54 98. 42. 91. 2870 diplom 
99. M39 Hrušovský, Karel (1981, CZE) Draci Brno 4150 03:06:34 00:42:47 99. 43. 92. 2860 diplom 
100. M39 Šolc, Filip (1985, CZE) BARNEX SPORT 4094 03:10:13 00:44:25 100. 44. 93. 2850 diplom 
101. M39 Svoboda, Michal (1983, CZE) ČEZ Biking Heroes 4082 03:10:31 00:46:11 101. 45. 94. 2840 diplom 
102. M49 Král, Jan (1969, CZE) ABND RACING TEAM 4015 03:11:12 00:41:38 102. 28. 95. 2830 diplom 
103. M49 Perat, Martin (1972, CZE) ČHS 4153 03:11:28 00:43:19 103. 29. 96. 2820 diplom 
104. M49 Borunský, Tomáš (1974, CZE) Orientační Běh Opava 4018 03:11:52 00:44:06 104. 30. 97. 2810 diplom 
105. M39 Jurča, Přemysl (1988, CZE) Valašská Bystřice 4162 03:12:46 00:42:29 105. 46. 98. 2800 diplom 
106. M49 Blokeš, František (1971, CZE) Bolatice Bé 4036 03:13:29 00:43:31 106. 31. 99. 2790 diplom 
107. M39 Meloun, Radek (1983, CZE) Čebín 4029 03:15:21 00:42:59 107. 47. 100. 2780 diplom 
108. M39 Hotař, Jan (1986, CZE) 4062 03:15:53 00:45:00 108. 48. 101. 2770 diplom 
109. M49 Gryc, Tomáš (1969, CZE) One Way team 4024 03:17:22 00:44:57 109. 32. 102. 2760 diplom 
110. M49 Švík, Štefan (1977, SVK) Beh večernou Žilinou 4130 03:20:14 00:47:40 110. 33. 103. 2750 diplom 
111. M49 Gartšík, Štěpán (1975, CZE) Valetol Borišov 4050 03:20:22 00:45:25 111. 34. 104. 2740 diplom 
112. M49 Kilián, Petr (1969, CZE) HO Vyškov 4004 03:21:31 00:48:11 112. 35. 105. 2730 diplom 
113. M39 Pavlík, Petr (1980, CZE) SC Horní Jelení 4056 03:22:12 00:49:08 113. 49. 106. 2720 diplom 
114. M69 Dubčák, Zdeněk (1957, CZE) DDT Otrokovice 4016 03:22:28 00:47:25 114. 5. 107. 2710 diplom 
115. M39 Planka, Jan (1981, CZE) Bestie Hnojnik 4135 03:25:50 00:43:55 115. 50. 108. 2700 diplom 
116. M39 Pecháček, Ondřej (1986, CZE) Lesy ČR 4111 03:27:24 00:46:08 116. 51. 109. 2690 diplom 
117. M49 Milichovský, Josef (1973, CZE) Valetol 4099 03:27:37 00:48:03 117. 36. 110. 2680 diplom 
118. M49 Charvát, Jan (1969, CZE) Brno 4083 03:28:47 00:46:36 118. 37. 111. 2670 diplom 
119. M49 Špaček, Richard (1973, CZE) Beskydská likérka 4095 03:28:54 00:46:33 119. 38. 112. 2660 diplom 
120. M39 Ježek, Ondřej (1978, CZE) Oltec Brno 4098 03:33:12 00:47:30 120. 52. 113. 2650 diplom 
121. M49 Nikel, Juraj (1974, SVK) 4138 03:33:26 00:48:14 121. 39. 114. 2640 diplom 
122. M59 Čala, Igor (1964, CZE) 4047 03:38:40 00:50:12 122. 18. 115. 2630 diplom 
123. M59 Prečan, Vojtěch (1958, CZE) Včely Charváty 4044 03:40:02 00:50:52 123. 19. 116. 2620 diplom 
124. M49 Wágner, Robert (1972, CZE) Ostravar 4086 03:40:52 00:52:06 124. 40. 117. 2610 diplom 
125. Z59 Cejpková, Ivana (1958, CZE) SKI VYSOČINA 4037 03:40:55 00:49:11 125. 3. 8. 2600 diplom 
126. M69 Blokeš, Jindřich (1955, CZE) Bolatice Bé 4035 03:41:16 00:48:04 126. 6. 118. 2590 diplom 
127. Z60 Srovnalová, Libuše (1944, CZE) Lokomotiva Zábřeh 4123 03:41:27 00:51:54 127. 1. 9. 2580 diplom 
128. M59 Freitag, Martin (1964, CZE) Frýdek-Místek 4166 03:42:08 00:47:48 128. 20. 119. 2570 diplom 
129. M59 Podivinský, Ladislav (1961, CZE) 4013 03:43:20 00:48:08 129. 21. 120. 2560 diplom 
130. M49 Faja, Petr (1977, CZE) Fajíci 4085 03:44:53 00:49:08 130. 41. 121. 2550 diplom 
131. M69 Bouchal, Petr (1954, CZE) Kardio Brno 4068 03:45:04 00:49:07 131. 7. 122. 2540 diplom 
132. M59 Klapka, Jan (1961, CZE) Base Paraklub Praha 4040 03:46:34 00:49:25 132. 22. 123. 2530 diplom 
133. M39 Sikora, Lukáš (1983, CZE) NEGROMENT 4046 03:48:29 00:48:40 133. 53. 124. 2520 diplom 
134. M49 Košťál, Karel (1972, CZE) Lempl Boys Hořice 4073 03:52:04 00:51:20 134. 42. 125. 2510 diplom 
135. Z59 Goláňová, Jana (1965, CZE) 4118 03:55:28 00:53:24 135. 4. 10. 2500 diplom 
136. M49 Koutný, Petr (1968, CZE) Hortim 4032 03:55:39 00:53:44 136. 43. 126. 2490 diplom 
137. M39 Dluhoš, Martin (1988, CZE) 4027 03:59:28 00:59:51 137. 54. 127. 2480 diplom 
138. M49 Ujhelyi, Rado (1972, SVK) 4076 03:59:40 00:50:12 138. 44. 128. 2470 diplom 
139. M39 Hejduk, Ondřej (1980, CZE) 4106 04:04:49 00:54:12 139. 55. 129. 2460 diplom 
140. M49 Reichel, Marek (1973, CZE) 4043 04:08:38 00:55:48 140. 45. 130. 2450 diplom 
141. M49 Gartšík, Tomáš (1973, CZE) Valetol 4148 04:09:40 00:55:36 141. 46. 131. 2440 diplom 
142. M59 Pecháček, Vratislav (1960, CZE) 4131 04:17:31 00:59:43 142. 23. 132. 2430 diplom 
143. M39 Kratochvíl, Jan (1985, CZE) jedu sám za sebe :) 4065 04:24:51 00:53:28 143. 56. 133. 2420 diplom 
144. M49 Vybulka, Jan (1969, CZE) 4092 04:25:20 00:57:18 144. 47. 134. 2410 diplom 
145. Z39 Pohanková, Gabriela (1984, CZE) 4066 04:32:16 01:05:28 145. 3. 11. 2400 diplom 
146. M39 Šourek, Martin (1984, CZE) 4080 04:32:19 01:05:30 146. 57. 135. 2390 diplom 
147. Z39 Pavlíková, Iva (1979, CZE) SC Horní Jelení 4057 04:33:59 00:58:15 147. 4. 12. 2380 diplom 
148. Z39 Rinaglová, Anna (1989, CZE) 4096 04:34:26 01:09:39 148. 5. 13. 2370 diplom 
149. M49 Podzimek, Petr (1971, CZE) Růžové barety 4115 04:47:32 01:00:58 149. 48. 136. 2360 diplom 
Ilustrace

ČEZ Bedřichovský NLM

Jizerské hory

Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014. Běžci na lyžích s čelovkami startují tento jedinečný závod na Bedřichovském stadionu, tedy v místě, kde se jezdí i legendární ČEZ Jizerská 50!

Ilustrace

Kašperská 30

Churáňov, Šumava

Šumavou klasicky nebo volně! Závod na Šumavě nabízí závodníkům třicetikilometrovou trasu, výběr techniky je však pouze na nich. Závodníci však mohou absolvovat 30 kilometrů klasicky a 30 kilometrů volně dohromady. Šestý ročník Kašperské 30 jistě prověří běžkařské zkušenosti všech účastníků SkiTour.

Ilustrace

Karlovská 50

Velké Karlovice, Beskydy

Unikátní atmosféra a jedinečná trať, to je závod ve Velkých Karlovicích. Projeďte na běžkách 50 nebo 25 kilometrů malebnými valašskými vesničkami a jejich okolím. Start závodu je dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a výstup na sjezdovku. Na atraktivnosti trasy dodávají i širé romantické pláně mezi sady s jabloněmi.

Ilustrace

Orlický maraton

Deštné v Orlických horách

První únorový víkend ožije již po třitřicáté Deštné v Orlických horách. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50

Bedřichov, Jizerské hory

6 000 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více je jeden závod: Jizerská 50! V roce 2017 se uskuteční už 50. ročník. Závod v Jizerských horách startuje v novém termínu o třetím únorovém víkendu v Bedřichově.

Ilustrace

JeLyMan

Velké Vrbno, Jeseníky

Seriál SkiTour uzavírá závod na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. JeLyMan je součástí největšího seriálu v běhu na lyžích u nás od roku 2014. Zakončete zimu 40 km či 20 km během na lyžích z Velkého Vrbna a zpět. Na trati jsou prudká i táhlá stoupání, stejně tak jako dlouhé roviny.

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Česká pošta

Partneři

  • DB Schenker
  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • Sensor
  • SWIX
  • Bílé stopy
  • Tiskárna Žaket

Marketingový partner

  • RAUL

Mediální partneři

  • ČT4 Sport
  • Kamsdetmi.com
  • SKI magazín
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3