Newsletter

Výsledky

Historické výsledky

Velká SkiTour - Týmová soutěž

poř. jméno jednotlivé závody (počet bodů) celkem bodů
1. eD system Silvini team j50: 13055,
Jiří Pliska  4500
Václav Sedláček  4255
Adam Matouš  4060
Michal Sedláček  3960
Pavel Janeček  3930
Anna Marie Hejná  4300
Kamila Bořutová  4285
Michaela Maděrová  4255
om-40ct: 12491,
Kamila Bořutová  4200
Václav Sedláček  4200
Pavel Janeček  4091
Michal Sedláček  3992
bnlm-30CT: 12382,
Kateřina Moravcová  4091
Michaela Maděrová  4031
Václav Sedláček  4200
Pavel Janeček  4091
Aleš Bohatý  4031
jel-40ct: 12322,
Michaela Maděrová  4031
Václav Sedláček  4200
Pavel Janeček  4091
bnlm-30: 8291,
Václav Sedláček  4200
Pavel Janeček  4091
kh30-30ct: 4200
Pavel Janeček  4200
50250
2. SKI team VYSOČINA bnlm-30CT: 11692,
František Molva  3962
Vladimír Tvrdík  3826
Jakub Novotný  3430
Ivana Cejpková  3904
kh30-30ct: 11488,
František Molva  4091
Martin Dvořák  3610
Soňa Dvořáková  3787
Anežka Štaigerová  3748
om-40ct: 11486,
František Molva  3884
Tomáš Bořil  3610
Tomáš Uchytil  3590
Martin Dvořák  3550
Kateřina Matrasová  3992
jel-40ct: 10763,
Kateřina Matrasová  3943
Soňa Dvořáková  3884
Martin Dvořák  3480
Tomáš Matras  3340
j50: 10651,
František Molva  3770
Tomáš Bořil  3466
Tomáš Uchytil  3385
Vladimír Tvrdík  3372
Martin Dvořák  3267
Jan Slabý  3050
Pavel Procházka  2958
Lukáš Mužátko  2801
Libor Fortelný  2686
Václav Kafka  2606
Ivana Cejpková  3415
Soňa Dvořáková  3354
k30-30CT: 7847,
Vladimír Tvrdík  3943
František Molva  3904
Martin Dvořák  3865
Miroslav Havelka  3600
Jakub Novotný  3450
bnlm-30: 7099
František Molva  3709
Miroslav Havelka  3390
45429
3. SKI Sokol Zaječice bnlm-30CT: 11239,
Vladimír Douda  3806
David Kasl  3490
Martina Setunská  3943
k30-30CT: 11215,
Vladimír Douda  3923
Zdeněk Jirouš  3300
Martina Setunská  3992
jel-40ct: 10654,
Vladimír Douda  3640
David Kasl  3110
Martina Setunská  3904
j50: 9733
Vladimír Douda  3351
David Kasl  2642
Zdeněk Jirouš  1124
Jaroslav Vejmelka  654
Martina Setunská  3740
Zuzana Čapková  3278
42841
4. TJ ČZU Rolníci om-40ct: 11297,
Martin Křoustek  3806
Tomáš Šimeček  3400
Vendula Křoustková  4091
j50: 11220,
Vendula Křoustková  4210
Vendula Ryšavá  4090
Jan Vacek  3560
Martin Křoustek  3450
Tomáš Šimeček  3125
Vít Štursa  2825
k30-30CT: 7130,
Tomáš Šimeček  3570
Vít Štursa  3560
jel-40ct: 7098,
Martin Křoustek  3748
Tomáš Šimeček  3350
kh30-30ct: 3992,
Vendula Ryšavá  3992
bnlm-30CT: 3540
Tomáš Šimeček  3540
36745
5. Vltava Fund Ski Team j50: 10084,
Jakub Červenka  3278
Filip Trenda  3276
Michal Pecha  3018
Jaroslav Kašpar  1421
Blanka Adámková  3530
bnlm-30CT: 7928,
Adéla Boudíková  4200
Jakub Červenka  3728
jel-40ct: 7560,
Adéla Boudíková  4200
Michal Pecha  3360
k30-30CT: 4200,
Adéla Boudíková  4200
om-40ct: 3330
Michal Pecha  3330
29772
6. Kolečkové lyže TOMSKI om-40ct: 7476,
Tomáš Gromus  3787
Robin Teplý  3689
Adam Brachtl  3640
Petr Vymazal  3300
jel-40ct: 7246,
Tomáš Gromus  3826
Petr Vymazal  3420
j50: 7026,
Robin Teplý  3518
Adam Brachtl  3508
Tomáš Gromus  3411
Petr Vymazal  3096
bnlm-30CT: 3865,
Tomáš Gromus  3865
bnlm-30: 3767
Tomáš Gromus  3767
25613
7. Borci Zdar j50: 8004,
Petr Šváb  2955
Martin Holánek  1567
Petr Koutný  1503
Kamila Krausová  3482
om-40ct: 5960,
Petr Šváb  3270
Petr Koutný  2690
k30-30CT: 3350,
Petr Koutný  3350
bnlm-30CT: 3280,
Petr Koutný  3280
kh30-30ct: 2930,
Petr Koutný  2930
jel-40ct: 2920
Petr Koutný  2920
20594
8. SC Jičín j50: 8531,
Miroslav Kovář  2644
Petr Lepšík  2391
Eva Lepšíková  3496
kh30-30ct: 7044
Eva Lepšíková  3884
Petr Lepšík  3160
15575
9. Famous Fathers Turnov j50: 5532,
Jakub Cicvárek  3468
Tomáš Hocke  2064
Jaroslav Meier  2022
Jiří Měkyna  1908
kh30-30ct: 3787,
Jakub Cicvárek  3787
bnlm-30: 3610
Jakub Cicvárek  3610
12929
10. Volárna! k30-30CT: 3360,
Jiří Bubeník  3360
bnlm-30CT: 3300,
Jiří Bubeník  3300
kh30-30ct: 3120,
Jiří Bubeník  3120
om-40ct: 2940,
Jiří Bubeník  2940
jel-40ct: 2930,
Jiří Bubeník  2930
j50: 1158
Jiří Bubeník  1158
12720
11. ASK Zahsow bnlm-30: 3943,
Ingmar Dassler  3943
kh30-30ct: 3865,
Ingmar Dassler  3865
j50: 3492
Ingmar Dassler  3492
11300
12. TJ Dukla Liberec j50: 6928,
Jakub Škoda  3519
Marek Paukert  3409
bnlm-30: 4031
Jakub Graf  4031
10959
13. Žižkovský Tygři kh30-30ct: 7250,
Jan Rejmon  3630
Robert Fischer  3620
j50: 3505
David Forman  3505
10755
14. Travel agency Kokkolan Matkatoimisto Oy j50: 10325
VESA-PEKKA KOSKINEN  3510
Erkki Kangas  3317
Hannes Keemu  2744
Kimmo Kalliokoski  2700
Henri Ventmann  2596
Sven-Erik Liback  2506
Jouni Oikarinen  553
TINA SODERBACKA  3498
Sari Oikarinen  3313
10325
15. NOSAC SKI TEAM j50: 6492,
Martin Nosek  3369
Jiří Souček  3123
kh30-30ct: 3728
Martin Nosek  3728
10220
16. Angelika's angels j50: 9699
Štěpán Kroupa  3145
Marek Lazar  2974
Milan Škoda  2831
Angelika Šimlová  3580
9699
17. Skilauf team j50: 6212,
Lukáš Havel  3445
Ladislav Zvolský  2767
bnlm-30: 3380
Ladislav Zvolský  3380
9592
18. Lietsch j50: 9497
Frank Muller  3027
Frank Schulz  2994
Falk Schneider  2851
Marcus Fritsch  2533
Harald Niese  2153
Hendrik Hengst  2135
Tilo Matusczak  1999
Holger Uhlmann  1696
Ulf Haufe  1444
Axel Gast  692
Gerhard Rudorf  658
Herbert Jarschel  461
Fredo Musial  452
Joachim Prescher  363
Doreen Drilltzsch  3476
Sabine Begand  3442
9497
19. PWT Travel AS j50: 9359
Birgit Korvald  3890
Nils Olav Sjoeberg  2818
Terje Pettersen  2651
9359
20. Bolatice Bé j50: 5906,
Marek Hollesch  2991
David Balarin  2915
František Blokeš  2394
jel-40ct: 3230
Marek Hollesch  3230
9136
21. CYKLOSKI VIDEN j50: 4937,
Jaromír Ambrož  3282
Michal Prudek  1655
Jiří Charvát  447
jel-40ct: 2910
Michal Prudek  2910
7847
22. Globalrunners j50: 7825
Tommy Sundstrom  2195
Hans Tarandi  2179
Peter Tareby  2013
Carl-Anton Holmgren  1912
Pierre Kroona  1885
Johan Rosendahl  1774
Alf Bjork  1459
Rune Arnesen  1291
Tomas Cullin  1244
Pontus Skold  1109
Timo Pohjanvuori  1084
Daniel Ulfheden  1026
Anders Livchitz  442
Jenny Rosendahl  3451
Siv Petersson  3412
Elisabet Bengtsson  3375
7825
23. 3D Fitness Race Team k30-30CT: 3943,
Petra Černá  3943
j50: 3423
Petra Černá  3423
7366
24. SOKOL KOJICE j50: 7254
Jan Škoda  2458
Josef Brunclík  1549
Josef Brunclík  1538
Lenka Brunclíková  3247
7254
25. Tomski om-40ct: 3689,
Robin Teplý  3689
j50: 3518
Robin Teplý  3518
7207
26. Orientační běh Turnov j50: 7181
Jeroným Kamenický  3670
Martin Luštický  3511
Aleš Drahoňovský  2962
7181
27. SKIPOL.PL Team j50: 6977
Ireneusz Rabski  3529
Radoslaw Koszyk  3448
6977
28. Broňa z Dílí TEAM j50: 6812
David Wiedermann  3419
Jan Urbášek  3393
6812
29. LSK Lomnice nad Popelkou j50: 6710
Lukáš Mach  3366
František Nosek  3344
Jan Pekárek  2823
Jakub Zemánek  2437
Ondřej Řehák  2434
Jaromír Šimek  2433
6710
30. PWT-Urheilumatkat j50: 6539
Timo Kohvakka  3339
Aleksi Mannerkivi  3200
Mikko Yrjola  2891
Jukka Mursinoff  2889
Joni Talja  2739
Joonas Kivilaakso  2592
Anssi Niinimaki  2327
Matti Rinkinen  1681
Hannu Syrjanen  1047
6539
31. CYKLO SKI KLUB POLIČKA j50: 6325
Ondřej Maršálek  3224
Jaroslav Holec  3101
František Groulík  3033
Martin Nunvář  2830
Jan Putnar  2527
Štefan Šimko  2354
Martin Beneš  2353
Vladimír Andrlík  2352
Jaromír Dvořák  2275
Radek Gracias  1983
Otakar Klepárník  1955
Vladimír Gracias  1844
Jaroslav Trávníček  1671
Aleš Andrlík  1648
Jiří Hladík  1216
6325
32. TOH HURTESON SKI TEAM CZ j50: 6204
Jakub Heller  3314
Jiří Špelda  2890
Ondřej Starý  2855
Martin Kotyk  2599
6204
33. Sächsischer Bergsteigerbund SBB Dresden j50: 5499
Tomáš Zahrádka  3058
Matthias Knorr  2441
5499
34. čtyři laufaři om-40ct: 2840,
Marek Novák  2840
j50: 2645
Marek Novák  2645
5485
35. TJ Sokol Bobrová B om-40ct: 2960,
Jaroslav Strnad  2960
j50: 2420
Jaroslav Strnad  2420
5380
36. SK Čtyři Lišky j50: 5376
Zuzana Lajksnerová  3446
Jan Teplý  1930
5376
37. Skizunft Dresden kh30-30ct: 3050,
Stefan Kielstein  3050
j50: 2293
Stefan Kielstein  2293
5343
38. Lokomotiva Teplice OOB kh30-30ct: 3300,
David Leitermann  3300
j50: 2039
David Leitermann  2039
5339
39. LK Medvěd j50: 5339
Václav Lysczas  2834
Jan Pála  2505
5339
40. Dycky Lanškroun j50: 5269
Jan Šebrle  2659
Martin Krsek  2610
Jiří Šafář  2510
5269
41. HradčanskáDvojka j50: 5196
Tomáš Rychtár  2611
Michal Bahník  2585
5196
42. LK Corgoň Nitra j50: 5093
Justín Illéš  2612
Anton Rajec  2481
5093
43. Rychlí Psi j50: 4986
Pavel Kunčár  2567
Milan Šalda  2419
4986
44. Pilsner Urquell Ultras j50: 4918
Jiří Pecháček  2509
Jan Kočí  2409
Aleš Bobek  1406
4918
45. run LABE run TEAM j50: 4915
Miroslav Kutý  1576
Klára Márová  3339
4915
46. Oskaváci jel-40ct: 2980,
Stanislav Hýbner  2980
j50: 1449
Stanislav Hýbner  1449
4429
47. SK Rossignol Team Pustevny j50: 4390
Jan Filgas  3163
Ondřej Slováček  1227
4390
48. SK Waldorf j50: 4384
Bodo Gruner  2803
Josef Lichtenberg  1581
Jan Plachetka  991
Pavel Rozsypal  825
4384
49. eleven eintracht Braunschweig Ski Mrathon Team bnlm-30: 3884
Martin Rejzek  3884
3884
50. Imos Ski Team j50: 3853
Veronika Juklová  3246
Lucie Vrabcová  3239
Vladimír Dlouhý1  344
František Blahout  263
Leoš Coufal  262
3853
51. Sportovní klub Moravany u Brna j50: 3830
Zdeňka Vondráková  3320
Jan Vondrák  510
3830
52. NASTARTUJTO.cz om-40ct: 2890,
Zbyněk Meloun  2890
j50: 924
David Prycl  924
3814
53. SU Raika Zwettl j50: 3810
Astrid Kitzbichler  3810
3810
54. Poděbradští lyžníci j50: 3786
Lukáš Fiedler  1894
Martin Hampl  1892
Ladislav Špinar  1344
Ondřej Martínek  1039
3786
55. Československá obchodní banka, a. s. j50: 3704
Zdeněk Černický  2587
Vladimír Jelínek  1117
3704
56. Dippser Schneeteufel j50: 3601
Henry Thorn  2345
Thomas Libuda  1256
3601
57. SK Bítouchov j50: 3528
Tereza Tíkalová  3528
3528
58. STROS SKI j50: 3517
Petr Čihák  1976
Petr Cihelka  1541
Vladimír Koníček  746
3517
59. fuksicteam j50: 3473
Michal Kulich  3473
3473
60. Jako ďas! bnlm-30: 3450
David Němeček  3450
3450
61. Jablonec j50: 3442
Aleš Strnad  3442
3442
62. Jaffani j50: 3431
Ondrej Presperin  3431
3431
63. SimplyGIGA j50: 3419
Jana Opletalová  3419
3419
64. SPOLEK BEZ MATEK j50: 3415
Zdeněk Mach  1896
Lukáš Svoboda  1519
David Špitzer  919
Jan Řehoř  831
Pavel Jurik  526
Aleš Kouba  362
3415
65. PKLbc bnlm-30: 3400
Jan Bernkopf  3400
3400
66. Predatorcb bnlm-30: 3340
Michal Balint  3340
3340
67. Atomic Salomon team j50: 3329
Luboš Havel  3329
3329
68. Barevný tým Nessi j50: 3293
Alena Jonáková  3293
3293
69. MÍBY TEAM j50: 3260
Marie Laláková  3260
3260
70. XC Sport nordic racing team j50: 3240
Jiří Otrusina  3240
3240
71. Cancer-free team j50: 3210
Karolína Kostínková Tippeltová  3210
3210
72. TJ Gumárny Zubří j50: 3207
Tomáš Divín  3207
3207
73. Ski Team Skåne j50: 3183
Joergen Brandett  3183
3183
74. Kasper - Swix Team j50: 3133
Tomáš Zaydlar  3133
3133
75. WSV 1923 Bad Freienwalde j50: 3087
Henrik Nuernberger  3087
3087
76. Northern Stars j50: 3058
Otakar Vašák  2274
Josef Rampáček  784
3058
77. 2B WINNER j50: 3030
Petr Janáček  3030
3030
78. Young Boys Majdalenky j50: 3013
Radomír Čada  1891
Aleš Vymazal  1122
3013
79. Humanita VSK Praha j50: 2999
Atelier Vltava S.r.o. Zbyněk Buchta  2999
2999
80. LAstudio bike•ski•team j50: 2924
Luboš Korbel  2924
2924
81. SK Praga j50: 2869
Pavel Kolský  2869
2869
82. Team Kominictví Chalupný j50: 2833
Jarmil Kabeláč  1627
Jarmil Kabeláč  1206
2833
83. Crazy Cocks j50: 2695
Petr Kohout  1785
Pavel Kohout  910
2695
84. Voklobáci j50: 2691
Tomáš Nejedlík  1995
Radek Šťáva  696
2691
85. HS ČIMIČI j50: 2675
David Savický  2675
2675
86. Nordicski.cz Team Tábor j50: 2623
Tomáš Hladík  1330
Pavel Hladík  1293
2623
87. SKS Studené j50: 2602
Roman Jandejsek  2602
2602
88. Kyšperk Ski Team j50: 2593
Václav Peškar  2593
2593
89. Ski Vokovicers j50: 2518
Martin Vojtěchovský  2518
2518
90. Lokomotiva Trojanovice j50: 2504
Lukáš Bordovský  2504
2504
91. Jelenia Plast Sport Team j50: 2470
Waldemar Kojro  2470
2470
92. Denso Babes j50: 2355
Radim Foltman  2355
2355
93. ASK DĚČÍN j50: 2266
Petr Hornik  2266
2266
94. Vajbrtruc team j50: 2248
Tomáš Drnek  2248
2248
95. Bezva běžky CZ j50: 2217
Patrik Schober  2217
2217
96. Šotgani j50: 2165
Jiří Janáč  1215
Martin Hůlovec  950
2165
97. A- team j50: 2117
Martin Ludvík  2117
2117
98. SK Bajer Pizza Team j50: 2111
Martin Žiška  1070
Martin Flajšar  1041
2111
99. VAGUSki Classics j50: 1968
Roman Vrzak  1968
1968
100. SKI KLUB Rýchla Bežka j50: 1944
Martin Horanský  1147
Martin Datko  797
Rudolf Hutira  559
1944
101. Véčko j50: 1874
Jan Záruba  1546
Filip Zatloukal  328
1874
102. KV Viking j50: 1784
Martin Procházka  1784
1784
103. Highlanders Žďár j50: 1761
Josef Peňáz  957
Kamil Holán  804
Denis Ferdus  612
1761
104. BULÁN SKI TEAM j50: 1708
Pavel Konopásek  1708
1708
105. Moravská klika j50: 1485
Robert Helbich  1485
1485
106. Loudové j50: 1481
Jan Louda  1481
1481
107. Dobrá nálada nad zlato j50: 1465
Jiří Šťástka  1465
1465
108. ski club tequila turtles j50: 1458
Vít Ševčík  1458
1458
109. reality servis j50: 1439
Miroslav Lodr  1439
1439
110. Gattonero j50: 1428
Jan Kotrhonz  1428
1428
111. FK Pyjavíce j50: 1387
Michal Fric  799
Jaroslav Kraus  588
1387
112. TJ Sokol Velatice j50: 1362
Zdeněk Severa  1362
1362
113. BITEVNÍ POLE, s.r.o. j50: 1283
Václav Pokorný  718
Tomáš Steinhart  565
1283
114. TN Biegówki Wesoła j50: 1183
Piotr Graszek  1183
1183
115. K+M+B j50: 1082
Pavel Macák  1082
1082
116. SKK Čtyřkoly j50: 1067
Petr Beneš  1067
1067
117. Sobákov j50: 933
Jaromír Bartoš  933
933
118. Nová Akropolis j50: 921
Aleš Gabriel  921
921
119. ho tesla j50: 859
Jan Mezník  859
859
120. SKI TEAM Boňkov j50: 802
Radovan Gardavský  802
802
121. Zdendova smečka j50: 773
Zdeněk Jančík  773
773
122. Hrůznej Kočí j50: 602
Lubor Kotschy  602
602
123. Czech This Out j50: 585
Martin Pelc  585
585
124. Patriot j50: 372
Petr Štěpánek  372
372
125. HSC 1971 0
126. RecFond 0
127. Sportsklubben TRØKK, PIL Trøndelag 0
128. Splašenej lenochod 0
129. PEStujípí 0
130. APARTMANY PADESATKA POLEDNI KAMENY 0
131. Sokol Stodůlky FC 0
132. Detský domov Jablonec nad Nisou, Pasecká 20, příspěvková organizace 0
133. SPP... 0
134. HERE TO WIN 0
135. Rebels Liberec 0
136. Spójnia Warszawa 0
137. Super 6 0
138. SK Chvojkovice Brod 0
139. NOJONO 0
140. CHDP Sport Division 0
141. Lizpic 0
142. Sokol Kolovraty 0
143. Team Půlkaři Prague 0
144. BK Chýně 0
145. Tuleni 0
146. Bedřichováci 0
147. Krčáci 0
148. Fokume racing team 0
149. SK Rafani 0
150. flex 0
151. NO OYEB 0
152. Atletika Birzai 0
153. LAWI ski team 0
154. Bobr team 0
155. DICKY 0
156. Opti - project s.r.o. 0
157. Beermental Team 0
158. Ski Praha 0
159. TJ Šumperk 0
160. Wikov 0
161. ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM 0
162. ENAL SPORT VILLAGA 0
163. Skiwachse Lehmann Nordic by Nature 0
164. KN PROJECT 0
165. Apalucha Slunečnice 0
166. Sci Nordico Varese 0
167. Báječné ženy v běhu 0
168. Chrbolkovic klan 0
169. Dobrá máza 0
170. SK Ševětín 0
171. Koloshop Team 0
172. Rolba Studenov 0
173. ASKLEPION 0
174. Bratr Herman Funclub 0
175. HC Vojice 0
176. SPP Odolena Voda 0

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

    T-Mobile

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Volkswagen - užitkové vozy
    Pojišťovna VZP
    Generali Investments

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

    ČT

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Northfinder
    Enervit
    KAMA
    Swix
    MSK
    Boll
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ

Oficiální dodavatelé

    CAT CUT
    TKF

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Drbna
    Evropa 2
    Náš region

Spolupracujeme

    Národní sportovní agentura
    Svaz lyžařů ČR
    Worldloppet
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    Krušné hory
    Pomozte dětem
    Madeta
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker
Výživové okénko