Výsledky

Velká SkiTour - Týmová soutěž

poř. jméno jednotlivé závody (počet bodů) celkem bodů
1. Vltava Fund Ski Team j50: 13710,
Fabián Štoček  4510
Jiri Rocarek  4480
Pavel Ondrasek  4405
Daniel Máka  4150
Petr Gross  3840
Jiří Švec  3377
Pavel Svoboda  3232
Martin Hubáček  3028
Adéla Boudíková  4720
Heli Heiskanen  4675
Noora Kivikko  4600
Andrea Klementová  4390
Anna Beranová  3950
Blanka Adámková  3800
jel-40ct: 11900,
Pavel Ondrasek  4000
Jiri Rocarek  3900
Daniel Máka  3790
Petr Gross  3750
Pavel Svoboda  3320
Jiří Švec  3100
Adéla Boudíková  4000
Anna Beranová  3800
bnlm-30CT: 11750,
Pavel Ondrasek  3900
Jiri Rocarek  3850
Jakub Psenicka  3730
Daniel Máka  3690
Petr Gross  3670
Adéla Boudíková  4000
Anna Beranová  3760
om-40ct: 11720,
Heli Heiskanen  4000
Anna Beranová  3800
Pavel Ondrasek  3900
Daniel Máka  3820
Petr Gross  3720
Pavel Svoboda  3230
k50-50ct: 11670,
Adéla Boudíková  4000
Jiri Rocarek  3850
Pavel Ondrasek  3820
Daniel Máka  3790
Petr Gross  3780
bnlm-30: 7850,
Jiri Rocarek  4000
Jakub Psenicka  3850
Daniel Máka  3790
Petr Gross  3710
Jakub Červenka  3340
k30-30+30: 7690
Daniel Máka  3900
Petr Gross  3790
60750
2. SILVINI MADSHUS TEAM j50: 13245,
Václav Sedláček  4300
Michal Sedláček  4285
Ondrej Marek  4270
Jan Čech  4075
Marek Černohorský  3512
Karolína Grohová  4660
Anna-Marie Hejná  4480
Tereza Tužilová  4435
Lada Lanková  4405
om-40ct: 11750,
Pavel Janeček  4000
Ondrej Marek  3850
Lada Lanková  3900
k50-50ct: 11600,
Lada Lanková  3900
Václav Sedláček  3900
Pavel Janeček  3800
jel-40ct: 11520,
Václav Sedláček  3850
Pavel Janeček  3820
Ondrej Marek  3800
Lada Lanková  3850
bnlm-30: 11490,
Zuzana Kocumová  4000
Anna-Marie Hejná  3820
Tereza Tužilová  3800
Lada Lanková  3790
Václav Sedláček  3800
Ondrej Marek  3690
bnlm-30CT: 11410,
Jiří Pliska  3800
Pavel Janeček  3790
Václav Sedláček  3780
Michal Sedláček  3770
Ondrej Marek  3720
Anna-Marie Hejná  3820
Lada Lanková  3800
Tereza Tužilová  3790
k30-30+30: 8000
Anna-Marie Hejná  4000
Tereza Tužilová  3900
Lada Lanková  3850
Pavel Janeček  4000
59605
3. ROLNÍCI TJ ČZU om-40ct: 11190,
Robin Teplý  3740
Vít Řehák  3630
Jaroslav Blažek  3470
Tomáš Šimeček  3210
Jack Bright  2890
Vendula Křoustková  3820
k30-30+30: 11180,
Iva Vesela  3800
Jan Křováček  3710
Petr Ludvík  3670
Michal Kohoutek  3650
Tomáš Šimeček  3630
Vít Štursa  3530
Petr Kostka  3500
Jack Bright  3480
jel-40ct: 10830,
Martin Křoustek  3550
Jaroslav Blažek  3460
Tomáš Šimeček  3230
Jack Bright  3130
Vendula Křoustková  3820
j50: 10515,
Robin Teplý  3590
Martin Křoustek  3433
Jaroslav Blažek  3401
Tomáš Šimeček  3360
Michal Kohoutek  3322
Jack Bright  3003
Vít Štursa  2909
Lea Fajtlová  3492
k50-50ct: 6900,
Jaroslav Blažek  3460
Tomáš Šimeček  3440
Jack Bright  2890
bnlm-30CT: 6840
Robin Teplý  3610
Jaroslav Blažek  3230
Jack Bright  3100
50615
4. SKI team VYSOČINA bnlm-30CT: 10940,
František Molva  3650
Martin Kratochvíl  3580
Vladimír Tvrdík  3370
Tomáš Uchytil  3320
Jan Slabý  3220
Lukáš Mužátko  2920
Ivana Cejpková  3710
jel-40ct: 10230,
Vladimír Tvrdík  3250
Jan Slabý  3210
Tomáš Zrník  2950
Kateřina Matrasová  3770
k30-30+30: 7170,
Václav Kafka  3590
Vladimír Tvrdík  3580
k50-50ct: 7090,
František Molva  3730
Vladimír Tvrdík  3360
Jan Slabý  3320
Tomáš Uchytil  3160
j50: 7044,
František Molva  3650
Tomáš Uchytil  3394
Vladimír Tvrdík  3182
Jan Slabý  3127
Václav Kafka  2835
Lukáš Mužátko  2615
Jakub Novotný  2440
Daniel Poul  2219
om-40ct: 7020,
František Molva  3750
Tomáš Uchytil  3270
Jan Slabý  3200
Vladimír Tvrdík  3020
Tomáš Matras  2800
bnlm-30: 6660
František Molva  3520
Vladimír Tvrdík  3140
Jan Slabý  3130
42474
5. BORCI zdar! j50: 9355,
Jan Toman  3157
Ladislav Zvolský  2695
Martin Holánek  2526
Libor Hlaváč  2131
Kamila Krausová  3503
om-40ct: 8570,
Martin Holánek  2530
Libor Hlaváč  2280
Kamila Krausová  3760
jel-40ct: 6450,
Pavel Žára  2710
Kamila Krausová  3740
k50-50ct: 6280,
Martin Holánek  2580
Kamila Krausová  3700
bnlm-30CT: 5490,
Martin Holánek  2790
Libor Hlaváč  2700
Ladislav Fildán  2490
bnlm-30: 5370,
Martin Holánek  2690
Ladislav Fildán  2680
k30-30+30: 3400
Ladislav Fildán  3400
36145
6. Myrollerski Racing Team k30-30+30: 7560,
Oleksandr Riep  3820
Michael Vogler  3740
Stefan Lambrecht  3680
Christian Mosler  3570
jel-40ct: 7130,
Oleksandr Riep  3780
Stefan Lambrecht  3350
Christian Mosler  2830
j50: 7005,
Oleksandr Riep  3870
Stefan Lambrecht  3135
bnlm-30CT: 6890,
Oleksandr Riep  3710
Christian Mosler  3180
Stefan Lambrecht  3160
bnlm-30: 6850
Oleksandr Riep  3770
Christian Mosler  3080
35435
7. Kolečkové lyže TOMSKI.cz k50-50ct: 7090,
Tomáš Gromus  3690
Daniel Gromus  3400
om-40ct: 7010,
Tomáš Gromus  3610
Daniel Gromus  3400
jel-40ct: 6920,
Tomáš Gromus  3590
Daniel Gromus  3330
bnlm-30: 6810,
Tomáš Gromus  3530
Daniel Gromus  3280
bnlm-30CT: 6200
Tomáš Gromus  3460
Daniel Gromus  2740
34030
8. Fortex ski Moravský Beroun j50: 7772,
Marcela Hloušková  4345
Martin Dudešek  3427
k50-50ct: 7430,
Marcela Hloušková  3850
Martin Dudešek  3580
jel-40ct: 7420,
Marcela Hloušková  3900
Martin Dudešek  3520
om-40ct: 7360
Marcela Hloušková  3850
Martin Dudešek  3510
29982
9. Famous Fathers Turnov bnlm-30: 6750,
Jakub Cicvárek  3390
Tomáš Drbohlav  3360
jel-40ct: 6130,
Jakub Cicvárek  3340
Libor Košek  2790
Tomáš Hocke  2590
Tomáš Hájek  2280
j50: 6071,
Jakub Cicvárek  3187
Tomáš Drbohlav  2884
Libor Košek  2282
Petr Braun  2085
Tomáš Hocke  1426
Jaroslav Meier  979
bnlm-30CT: 5690,
Kryštof Hájek  2980
Libor Košek  2710
Tomáš Hocke  2520
Jaroslav Meier  2440
k50-50ct: 4230
Tomáš Hocke  2120
Zdeněk Bičík  2110
Tomáš Hájek  1690
28871
10. Jablonecké Mattonky bnlm-30CT: 10040,
Jiří Veselý  3170
Jiří Sucharda  3140
Jiří Blažek  2970
Gabriela Šubrtová  3730
j50: 9816
Jiří Veselý  3179
Jiří Sucharda  3109
Jiří Blažek  3054
Tomáš Čuřík  1611
Martin Vrba  1312
Gabriela Šubrtová  3528
19856
11. Žižkovský tygři j50: 8210,
Michal Francke  4180
Martin Sajdl  4030
Tomas Kalal  3524
David Forman  3369
k30-30+30: 3850,
Martin Sajdl  3850
bnlm-30: 3820,
Michal Francke  3820
bnlm-30CT: 3430
Karel Šindelář  3430
19310
12. Bolatice Bé j50: 5506,
Marek Hollesch  2860
David Balarin  2646
František Blokeš  2420
k50-50ct: 5010,
Marek Hollesch  2740
David Balarin  2270
jel-40ct: 3070,
Marek Hollesch  3070
bnlm-30CT: 2870,
Marek Hollesch  2870
om-40ct: 2810
Marek Hollesch  2810
19266
13. Báječné ženy v běhu j50: 3810,
Karolína Jeníková  3810
k30-30+30: 3780,
Karolína Jeníková  3780
jel-40ct: 3780,
Karolína Jeníková  3780
om-40ct: 3750,
Karolína Jeníková  3750
k50-50ct: 3710
Karolína Jeníková  3710
18830
14. Československá obchodní banka, a. s. j50: 10106,
Martin Kosobud  3362
Jakub Tyl  3275
Jiří Kristek  2546
Hynek Tyl  2325
Zdeněk Černický  2285
Jiří Švarc  2156
Petr Manda  2111
Pavel Feifer  1998
Petr Michalík  1978
Josef Tyl  1838
Vladimír Jelínek  1340
Luboš Kušnír  1161
Antonín Daňa  982
Vojtěch Zítko  939
Josef Vejmelka  927
Jan Řezáč  528
Kateřina Mandová  3469
Marcela Krplová  3453
k50-50ct: 6800
Martin Kosobud  3420
Jakub Tyl  3380
Jiří Švarc  2300
Petr Michalík  2260
Hynek Tyl  2140
16906
15. adidas Ski Runners Prague j50: 8610,
Jiří Hlaváč  2657
Zdeněk Navrátil  2644
Klára Márová  3309
k30-30+30: 6950
Zdeněk Navrátil  3490
Jiří Hlaváč  3460
15560
16. CYKLO SKI KLUB POLIČKA j50: 6646,
Petr Vlček  3529
Ondřej Maršálek  3117
Karel Srnský  3094
Jaroslav Holec  2796
Jiří Boštík  2774
Aleš Andrlík  2537
Jaromír Dvořák  2535
Štefan Šimko  2407
Vladimír Gracias  2352
Daniel Šimko  2314
Otakar Klepárník  2283
Miroslav Jána  2252
Martin Nunvář  2139
Radek Gracias  1729
om-40ct: 5740,
Petr Vlček  3300
Otakar Klepárník  2440
k50-50ct: 3130
Petr Vlček  3130
15516
17. CYKLOSKI VIDEN j50: 9119,
Jaromír Ambrož  3068
Petr Bradáč  2786
Zdeněk Ambrož  1287
Martin Dvořák  1065
Jitka Dvořáková  3265
om-40ct: 2990,
Petr Bradáč  2990
jel-40ct: 2770
Petr Bradáč  2770
14879
18. CHDP Sport Team j50: 5289,
Jana Hornová  3249
Filip Klouda  1092
Martin Holas  948
bnlm-30: 2940,
Jakub Konečný  2940
jel-40ct: 2360,
Filip Klouda  2360
bnlm-30CT: 2360,
Filip Klouda  2360
k50-50ct: 1770
Filip Klouda  1770
14719
19. SKI Police nad Metují, z.s. jel-40ct: 7030,
Jan Pohl  3730
Jiří Beran  3300
om-40ct: 6560
Jan Pohl  3450
Jiří Beran  3110
13590
20. NTNUI j50: 12525
Cecilie Mogen  4360
Ingrid Elisabeth Tveten  4330
Vilde Bakkhaug  3880
Jakob Hanserud  4120
Didrik Fjeld Elset  4045
Sebastian Torgersen  3750
Even Medby  3700
Sindre Groestad  3504
Hans-Marius Klevmoen  3338
12525
21. Čtyři Laufaři j50: 6024,
Karel Holub  3242
Marek Novák  2782
Dominik Novák  2540
om-40ct: 5310
Marek Novák  2660
Dominik Novák  2650
11334
22. PWT j50: 10834
Fridtjof Wedum  3880
Ole Reinhart Sandstad  3428
Karl Fridtjof Wedum  3312
Tore Anton Lund  3112
Geir Jonny Hammer  3105
Inge Rasmussen  2663
Tor Helge Nordvang  2634
Ingulf Nordahl  2588
Olav Eriksson  2290
Juha Kuittinen  2255
Lars Klingen  1823
Curt Grimstad  1720
Christian Grimsrud  1617
Johan Eliasson  1530
Goran Lennemark  668
Tone Elisabeth Aarstein  3526
Karin Hammer  3422
Berit Hordvik  3204
10834
23. SK Finisher j50: 8115,
Martin Macek  2399
David Strnad  2337
Janka Levitnerová  3379
Petromila Macková  3297
om-40ct: 2500
Martin Macek  2500
10615
24. Olfin Car Ski team j50: 6883,
Lukáš Havel  3527
Jan Jirák  3356
bnlm-30: 3580
Jan Jirák  3580
10463
25. Jaffani XC Pro Team Tempo j50: 6930,
Marko Juras  3514
Ondrej Presperin  3416
bnlm-30CT: 3520
Marko Juras  3520
10450
26. Xc Sport.cz Nordic Racing Team jel-40ct: 3580,
Jan Roháček  3580
om-40ct: 3390,
Jan Roháček  3390
j50: 3280
Jan Roháček  3280
10250
27. 3D Fitness Race Team j50: 6095,
Miroslav Capoušek  2795
Petra Černá  3300
bnlm-30CT: 3700
Petra Černá  3700
9795
28. Biela stopa j50: 6531,
Daniel Bekeš  3078
Tomáš Krofta  244
Michaela Bieliková  3209
k50-50ct: 3060
Daniel Bekeš  3060
9591
29. Podolská parta j50: 9486
Štěpán Kroupa  3074
Jan Novotný  2981
Martin Mašek  2288
Jan Šiml  1244
Angelika Šimlová  3431
9486
30. Mádr team j50: 3468,
Petr Šváb  2804
Pavel Holík  664
k50-50ct: 3020,
Petr Šváb  3020
om-40ct: 2980
Petr Šváb  2980
9468
31. Altán Tým bnlm-30: 3290,
Jan Votruba  3290
bnlm-30CT: 3270,
Jan Votruba  3270
j50: 2781
Jan Votruba  2781
9341
32. PPP Bedřichov k30-30+30: 3380,
Štěpán Marek  3380
bnlm-30: 2650,
Štěpán Marek  2650
j50: 2640
Štěpán Marek  2640
8670
33. TJ Sokol Senohraby j50: 4850,
Miloslav Svoboda  3282
Miroslav Kočovský  1568
k30-30+30: 3640
Miloslav Svoboda  3640
8490
34. Marathon Team TJ Klimkovice j50: 6455,
Jan Friedel  3421
Tomáš Vítek  3034
Tomáš Burda  1989
k50-50ct: 1740
Jan Friedel  1740
8195
35. ROB Pardubice j50: 8104
Martina Jansová  3430
Ondřej Šimáček  2340
Jakub Lněnička  2334
8104
36. Carpathianadventures j50: 8046
ANDREW MCKEE  2461
BRIAN ADAMS  2267
Martin Sivuľka  2263
PHILIP HUMPHRIES  1941
TREVOR TAYLOR  1783
STEPHEN OLIVANT  914
SHANE GARRETT  837
MATTHEW ROWLEY  777
GRAHAM SHEPHERD  752
PETER LUCAROTTI  1
JOHN ROBINSON  1
SAMANTHA TOPHILL  3318
MARY HOLDEN  3289
TANIA LOVE  3262
MAUREEN MCHUGH  3260
ELEANOR MACKENZIE  3237
8046
37. TJ Dukla Liberec k30-30+30: 7430
Marek Gebouský  3730
Ondřej Gebouský  3700
7430
38. Seitenstecher j50: 7410
Moritz Koch  3790
Philipp Koch  3620
Stephan Koch  3484
7410
39. Skupina Přátel Lehkého Šlapání k50-50ct: 4640,
Milan Trlica  2360
Michal Srba  2280
j50: 2596
Milan Trlica  1509
Michal Srba  1087
7236
40. OSTEN k50-50ct: 3610,
Ivo Kraváček  3610
bnlm-30CT: 3560
Ivo Kraváček  3560
7170
41. Iceland Explorer j50: 7091
Oskar Jakobsson  2689
Gudmundur Stefan Gislason  953
Sveinn Finnbogason  1
Elín Gísladóttir  3449
7091
42. CZECH FUND.Team j50: 6759
Jana Kratochvílová  3472
Kamila Surovcová  3445
Lucie Surovcová  3374
Zdeňka Vondráková  3282
Markéta Kopečná  3240
Jaroslav Kratochvíl  3287
6759
43. OOB TJ Turnov j50: 6640
Martin Luštický  3540
Martin Váňa  3100
6640
44. Team WS 11 Leipzig j50: 6620
Reinold Redenyi  1962
Gerit Heinze  1246
Pierre Kehler  919
Frank Rechella  906
Falk Hampel  606
Carina Noske  3412
6620
45. Křesťanské Společenství Praha j50: 6510
Martin Podstata  3181
Hanka Podstatová  3329
6510
46. Sporttravel j50: 6503
Tiit Orlovski  3460
Ago Teder  3043
Rauno Liksor  2104
Vello Einland  1891
Alar Haabma  1476
Juri Marcinkevicz  670
6503
47. team nabiegowkach.pl bnlm-30: 3500,
Roman Majka  3500
j50: 2840
Pawel Kafarski  2840
6340
48. SK Bítouchov j50: 6310
Tereza Tíkalová  3476
Lubomír Tíkal  1780
Luděk Bělka  1054
6310
49. Veslaři Děčín j50: 3230,
Martin Slavík  3230
bnlm-30CT: 3000
Martin Slavík  3000
6230
50. Skiclub Villingen j50: 6162
Jurgen Huber  3301
Thomas Huber  2861
Armin Wolf  2345
Richie Arheit  2179
6162
51. UNASACEM j50: 5808
Olivier Traullé  2986
Bruno Vermot-Desroches  2822
Olivier Riviere  1876
Jean-Luc Magdinier  1831
Christophe Petit  866
Vincent Ducastin  741
Meyer Philippe  440
5808
52. VSK Humanita Praha j50: 5755
Zbyněk Buchta  3075
Štěpán Černušák  2680
5755
53. 1957 j50: 5735
Alexey Gorbachev  3077
Vladimir Kochetov  2658
5735
54. Elbspitze j50: 5703
Sirko Kamusella  3518
Eckhart Bubel  2185
Tilo Arnhold  1
5703
55. Mercedes-Benz Ski Team j50: 5454
Pavel Dvořák  3037
Petr Hnyk  2417
5454
56. Sandoz Concept j50: 5063
Walter Arnold Niederberger  2571
Anton Baptiste Renner  2492
Erwin Maderthaner  1187
5063
57. Riikolan Mankeli j50: 5038
Risto Henttonen  2524
Sami Takala  2514
Markku Riikonen  2372
Petri Aalto  1207
Jarkko Malminen  796
Juha Tommola  721
5038
58. Sogeti Finland j50: 5020
Jarmo Koutaniemi  2999
Jussi Kaartinen  2021
Reijo Jylha  2019
5020
59. Sokol Malá Strana j50: 4893
Petra Korandová  3337
Monika Ballýová  3290
Tomáš Kopecký  1162
Jakub Reiner  394
4893
60. Eesti Sportlane j50: 4844
Martin Laur  2652
Jan Raudsepp  2192
Erko Reigo  2190
4844
61. ORCHIS j50: 4576
Radek Kunovský  2409
Petr Otiepka  2167
4576
62. H.O.P. LIBEREC j50: 4388
Vladimír Škréta  2673
Jan Votýpka  1715
Jaromír Průšek  1218
4388
63. Kammbaude j50: 4157
Andre Krischker  907
Kateřina Mullerová  3250
4157
64. KOPTE GROUP j50: 3848
Martin Kopte  2051
Uwe Kopte  1797
Robert Kopte  1631
3848
65. ABND SKI NORDIC TEAM jel-40ct: 3770
Pavel Bureš  3770
3770
66. Rossignol Racing Team j50: 3720
Lukáš Kristejn  3720
3720
67. Pojišťovna VZP, a. s. j50: 3693
Halina Trsková  3269
Kateřina Ježková  3267
Dan Novák  295
Otakar Mareš  129
3693
68. SAXONIA j50: 3665
Martin Treiber  2532
Holger Jurack  1133
Volkhard Michalski  967
Gunter Rotzer  781
Jorg Huhn  622
3665
69. RAUL! j50: 3455
Zuzana Štáhlová  3455
3455
70. Pink Power j50: 3387
Pavlína Šimková  3387
Ivana Slivkaničová  3315
3387
71. Natural Fitness Lab (Canada) j50: 3355
Jean-Philippe B. Gagnon  3355
3355
72. Ski Nordic Mariánské Lázně j50: 3353
Luděk Lazur  3353
3353
73. Fanaticus j50: 3352
Jan Hovorka  3352
3352
74. SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ j50: 3352
Jiří Divišek  91
Pavlína Divišková  3261
3352
75. TJ Český ráj j50: 3334
Miroslav Meier  3334
3334
76. ROB Liberec j50: 3286
Tomáš David  1764
Radek David  1522
3286
77. Želvonozí bnlm-30: 3270
Tomáš Pilát  3270
3270
78. CO HOSPODA ZASTAVÍM j50: 3202
Michal Bartl  1
Pavel Meduna  1
Iva Medunova  3200
3202
79. SK TRICYKLOCHLUBNA j50: 3132
Jiří Vinopal  3132
3132
80. Turbo M j50: 3051
Matjaž Batič  3050
Matej Grom  1
3051
81. Zachrankaapp bnlm-30: 3020
Adam Bravený  3020
3020
82. Predator Workout Ceske Budejovice bnlm-30: 2980
Michal Balint  2980
2980
83. KBA Grafitec Dobruška om-40ct: 2050,
Milan Linhart  2050
j50: 911
Milan Linhart  911
2961
84. WL masters finland j50: 2961
Erkki Oinaskallio  2961
2961
85. LO Zubří j50: 2954
Tomáš Divín  2954
2954
86. MULTISPORT-LOS e.V. j50: 2921
Nic Rohmann  2921
2921
87. QISO-MIRAIS, s.r.o. j50: 2915
Miroslav Rais  2915
2915
88. HC Mehtimäkeläinen j50: 2914
Matti Rutanen  2914
2914
89. Švoma-Stroje, s.r.o. j50: 2905
Vojtěch Koukal  1903
Jan Švoma  1002
2905
90. Kondimootor j50: 2902
Lauri Sooro  2488
Tarmo Sulg  414
2902
91. Sokol Kolinec j50: 2895
Jan Žižka  2895
2895
92. LaKunda Team k50-50ct: 2870
Karel Krch  2870
2870
93. WOOD MOOD s.r.o. racing team j50: 2859
Jiří Charbuský  2411
Jaroslav Charbuský  448
2859
94. Organicoach j50: 2793
Bartosz Jamruszkiewicz  2793
2793
95. Esqui Nicaragua j50: 2753
Michal Nekvasil  2753
2753
96. CYMEDICA jel-40ct: 2720
Ladislav Svoboda  2720
2720
97. Ataccamarádi j50: 2679
Michal Klaus  2679
2679
98. Napad Kolki Bogatynia j50: 2671
Wojciech Kustosz  2671
2671
99. HC Sršni Velké Poříčí j50: 2632
Zdeněk Zíma  2632
2632
100. Oulun Hiihtoseura j50: 2611
Markku Metsapelto  2611
2611
101. Hervis Sports Club j50: 2597
Michal Burian  2597
2597
102. Mercedes-Benz Atomic Salomon Team j50: 2558
Martin Hrodek  2558
2558
103. Moravská klika j50: 2555
Viktor Kotlán  2555
2555
104. Ski Waldorf j50: 2548
Josef Lichtenberg  1910
Pavel Rozsypal  638
2548
105. Skiclub Kůžička j50: 2284
David Vaněk  1431
Jiří Sedláček  853
Rostislav Hruška  182
2284
106. Hanušovice j50: 2197
Tomáš Hédl  2197
2197
107. Skipol.pl TEAM j50: 2128
Andrzej Guzinski  2128
2128
108. Nevim Woe j50: 2097
Jan Bartošek  2097
2097
109. NasouPažnemáM Jizerka j50: 2063
Radim Kotlaba  2063
2063
110. Turboski Gang Tajfun j50: 2032
Dalibor Jirda  1415
Libor Jirda  617
Marek Vondra  384
2032
111. Vícebojaři Blansko j50: 2008
Tomáš Koutný  1507
Petr Kolomazníček  501
Marek Lemon  304
Aleš Gottvald  1
2008
112. OTTO BAR j50: 1989
Tomas Groh  1385
Jiří Groh  604
Zdeněk Stransky  578
1989
113. Bjarred Sweden j50: 1982
Fredrik Lindgren  1209
Martin Enocson  773
1982
114. Žitenická žihadla j50: 1939
Zbyněk Švára  1939
1939
115. RunSport Team j50: 1936
Jan Skála  1936
1936
116. SSV Erfurt 02 j50: 1919
Christian Siefke  1919
1919
117. HAUPT 2.0 j50: 1899
Jiří Pejcel  1899
1899
118. TuS Dippoldiswalde j50: 1868
Dirk Wehner  1868
1868
119. Brečoch team j50: 1857
Ondřej Mohyla  1857
1857
120. KB Maniac Poznań j50: 1854
Aleksander Niemir  1854
1854
121. Amper Racing j50: 1817
Jan Palaščák  1100
Martin Nádeníček  717
1817
122. Skizunft j50: 1808
Stefan Kielstein  1808
1808
123. RACE SPACE j50: 1765
Zbyněk Pláteník  1765
1765
124. HSC 1971 j50: 1749
Tomáš Hájek  1749
1749
125. SK PRIMA POLIČKA j50: 1695
Petr Švanda  1695
1695
126. Pellinge Skidare j50: 1689
Mikael Sundback  1689
1689
127. Nastartujto.cz j50: 1660
Zbyněk Meloun  904
David Prycl  756
1660
128. Recutech team j50: 1653
Filip Hazuka  1653
1653
129. Kunraticky mufloni j50: 1633
Vaclav Lorenc  1633
1633
130. Bike&Ski Bakajda j50: 1596
Jan Štěpánek  1596
1596
131. Petrinska Legie j50: 1566
Roman Zaloudek  1566
1566
132. Hrdlořezy j50: 1486
Petr Lhota  1486
1486
133. UNIKOSY j50: 1460
Jiří Klepáč  1460
1460
134. Geosan Ski Team j50: 1445
Tomáš Hála  1445
1445
135. UNIVERSPORT j50: 1441
Richard Pavlica  1441
1441
136. HO La Scala j50: 1427
Svatopluk Frohlich  1427
1427
137. Webasto Liberec j50: 1237
Jan Franek  1237
1237
138. AK Sokolov j50: 1203
Pavel Petřík  1203
1203
139. LAstudio Bike Team j50: 1196
Luboš Korbel  1196
1196
140. RAPA Brno j50: 1190
Radomír Machala  1190
1190
141. DRAKUN j50: 1174
Jiří Kuntoš  1174
1174
142. Zelenáči j50: 1167
Lukáš Schovánek  1167
1167
143. KV Viking Mladá Boleslav j50: 1113
Martin Procházka  1113
1113
144. Hliník sport club Humpolec j50: 1111
Vojmír Kubíček  660
Pavel Kolar  451
Václav Janeček  1
1111
145. GaluSki j50: 1085
Jakub Galuszka  879
Ivan Galuszka  206
1085
146. KN PROJECT j50: 1057
Petr Knápek  1057
1057
147. Kouba ski team j50: 852
Rudolf Kouba  566
Jakub Kouba  286
Tomáš Kroc  285
852
148. The Young Boys Majdalenky j50: 840
Hynek Chlápek  840
840
149. Black Horse j50: 813
Jaroslav Jira  813
813
150. Private Grafendorf j50: 812
Luboš Chládek  812
812
151. Svinarský Golem Team j50: 746
Jan Bárta  746
746
152. Surfari j50: 734
Michal Žemlička  734
734
153. Ski Team Meissen j50: 725
Wieland Liebmann  725
725
154. CZECH NOTARIAL TEAM j50: 696
Václav Voda  696
696
155. TENEO j50: 626
Jaroslav Jakoubě  626
626
156. Slaviatip j50: 614
Michal Majer  324
Ondřej Jánský  290
614
157. Tyma c.z. j50: 596
Vladislav Mikiska  596
596
158. IIK j50: 538
Marcus Fredriksson  538
538
159. Pozdeň Superstars j50: 516
David Kovrzek  516
516
160. SK HANOI j50: 463
Quang Vu Dinh  463
463
161. Veslařský klub Ohře Louny j50: 425
Jaroslav Janda  425
425
162. kondimootorid j50: 414
Tarmo Sulg  414
414
163. xtuning j50: 333
Filip Stech  333
333
164. Heineho Tygri j50: 330
Tomas Krutak  330
330
165. Frogs in the Forest j50: 270
Nicholas Logan  270
270
166. KGHM ZG RUN j50: 254
Mariusz Kirej  254
254
167. JÉ Přespade j50: 205
Petr Slabihoudek  205
205
168. WESCO ATHLETIC j50: 189
Vladislav Valach  189
189
169. Trbóšanská stopa j50: 136
Vítězslav Korber  136
136
170. SRTG Most j50: 99
Dušan Jakubec  50
Lukáš Baroch  49
99
171. PFC j50: 65
Aleš Kancnýř  65
65
172. FcB Classic Ski Dream Team j50: 30
Tomáš Janota  30
30
173. K+M+B j50: 21
Tomáš Nejedlý  21
21
174. Vechet j50: 2
Milan Myška  1
Miloš Bizoň  1
Petr Věchet  1
2
175. Ski Klub Splašená běžka j50: 2
Adam Špiroch  1
Jiří Špiroch  1
2
176. Ski Vysočina 64 j50: 1
Pavel Buchta  1
1
177. SKI HOLMÁNEK j50: 1
Radek Schmied  1
1
178. řeznictví Aulický 0
179. OOB Tatran Jablonec nad Nisou 0
180. A magyar sztarok 0
181. TPT 0
182. 2F 0
183. Pilsner Urquell Ultras 0
184. Pavel Kuba 0
185. TJ Chocholouškov 0
186. Pracuj a uvidime 0
187. Šneci v běhu 0
188. Mäekivi ESTONIA SKI TEAM 0
189. Kanoistika Poděbrady 0
190. Prdelky 0
191. Apalucha Slunečnice 0
192. Bratr Herman Funclub 0
193. MOLS Team 0
194. AC Buk 0
195. AK Hron & partners 0
196. T&T 0
197. Dr. KoStaBra Team 0
198. SDH Malé Svatoňovice 0
199. Chemici Liberec - 31. prchbo 0
200. TSV 92 Freiberg e.V. 0
201. SK Brádlerovy boudy 0
202. Computerplus 0
203. Tigi-Shu 0
204. TJ FC Freyburg Trubín 0
205. Cvoci s.r.o 0
206. Rozběháme Česko 0
207. Kamarádi 0
208. Ski Klub Křižany 0
209. Sportfreunde Kitzscher 0
210. CK Kolokrám Svijany 0
211. SOS Mamuti z Lipovky 0
212. HULVÁT TEAM 0
213. Run Archery Czech 0
214. kLasičky 0
215. SK Skol Brno 0
216. Reality servis 0
217. majkowski-instalacje.pl 0
218. Káčátko a tříkolka 0
219. Nch 0
220. One Team Skiing 0
221. SKOL! 0
222. TN Biegówki 0
223. TJ Motor České Budějovice 0
224. Mír a lásku všem 0
225. DB Schenker 0
226. Big'O'Band 0
227. Faurecia Plzen 0
228. DARTEK - Honda Stihl Beroun 0
229. Złotów 0
230. Nowa Ruda Biega 0
231. www.biegamdlazdrowia.pl 0
232. VSK MFF UK 0
233. European Customs Sport Association 0
234. Guru Jára ski team 0
235. Fischer Ski klub Vimperk 0
236. LEROS DREAM TEAM 0
237. SN Klasyk 0
238. ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA 0
239. NELLY SKI TEAM 0
240. Wikov 0
241. vesani.cz 0
242. Sokol Opatovice 0
243. ZORGINICI 0
244. SKIPOL.PL TEAM 0
245. PPD 0
246. OOB TJ Slovan Luhačovice 0

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    CzechTourism
    Swix
    Enervit
    Sporten
    KAMA
    Leki
    Northfinder
    Leros
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ
    Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    bezky.net
    Kamsdetmi.com
    Nordic

Spolupracujeme

    Nadace Nova
    Báječné ženy v běhu
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko