Výsledky

Velká SkiTour - Týmová soutěž

poř. jméno jednotlivé závody (počet bodů) celkem bodů
1. Silvini Madshus team j50: 13410,
Stanislav Řezáč  4510
Jiří Pliska  4330
Václav Sedláček  4150
Ondrej Marek  3990
Michal Sedláček  3960
Milan Kohout  3880
František Landa  3860
Jan Svoboda  3840
Pavel Janeček  3750
Marek Černohorský  3690
Martin Šperl  3528
Vojtech Kacena  3499
Jan Tryzna  3491
Petr Kovář  3483
Jakub Mládek  3482
Martin Tuček  3474
Jan Parma  3459
Pavel Endršt  3444
Miroslav Hargaš  3432
Jan Majer  3356
Petr Souček  3302
Miroslav Meier  3294
Jan Macaj  3282
František Dušátko  3275
Jiří Váňa  3256
Jiří Paštika  3238
Jaroslav Krejčí  3212
Milan Babica  3147
Tomáš Bischof  3091
Martin Batěk  3024
Jiří Jirka  3002
Tomáš Hulswit  2947
Dennis Moronge  2932
Martin Škvor  2889
Tomáš Pleskač  2880
Martin Cvik  2843
Vít Kocian  2775
Jaromír Sladkovský  2593
Luboš Jilich  2581
Martin Hrodek  2487
Pavel Voldřich  2433
Robert Kolman  2430
Daniel Beneš  2221
Luděk Pochman  1780
Michal Čech  1726
Pavel Chýňava  1467
Michal Kulík  1128
Michal Foltýn  393
Zuzana Kocumová  4570
Eva Bohmova  4480
Michaela Maděrová  4450
Lada Lanková  4435
Šárka Vojtková  4285
Markéta Hrodková  3610
Dana Chaloupková  3524
Marta Kačenová  3508
Petra Pavlíková  3452
Tereza Hájková  3406
bnlm-35CT: 11750,
Václav Sedláček  3900
Jakub Pšenička  3850
Jiří Pliska  3820
Pavel Janeček  3780
Ondrej Marek  3770
Milan Kohout  3740
Marek Černohorský  3660
Jan Macaj  3490
Miroslav Hargaš  3440
Jiří Mareš  3240
Zuzana Kocumová  4000
Lada Lanková  3820
jel-40ct: 11720,
Zuzana Kocumová  4000
Lada Lanková  3900
Šárka Vojtková  3820
Václav Sedláček  3900
Ondrej Marek  3820
Pavel Janeček  3790
Marek Černohorský  3770
bnlm-35: 11700,
Pavel Janeček  3900
Ondrej Marek  3800
Tomáš Lisý  3700
Milan Kohout  3690
Jan Parma  3330
Jaroslav Krejčí  3040
Robert Kolman  2830
Zuzana Kocumová  4000
Eva Bohmova  3820
Šárka Vojtková  3790
k30-30+30: 11660,
Pavel Janeček  3900
Marek Černohorský  3760
Robert Kolman  3430
Anna-Marie Hejná  4000
om-39ct: 11540
Václav Sedláček  3850
Ondrej Marek  3790
Marek Černohorský  3530
Jan Macaj  3400
Robert Kolman  2260
Zuzana Kocumová  3900
Šárka Vojtková  3790
Tereza Hájková  3660
48580
2. Vltava Fund Craft Team j50: 13470,
Fabián Štoček  4465
Jiri Rocarek  4420
Pavel Ondrasek  4255
Daniel Máka  4165
Jakub Psenicka  4135
Jiří Fišnar  3498
Oldřich Jančák  3411
Jiří Švec  3401
Martin Holinka  3251
Martin Hubáček  3116
Petr Matura  3030
Richard Chamrád  2709
Josef Korhoň  2702
Róbert Marušák  2127
Noora Kivikko  4585
Emilia Romanowicz  4525
Anna Beranová  4375
Blanka Adámková  4090
om-39ct: 11750,
Daniel Máka  4000
Jakub Psenicka  3900
Jiří Fišnar  3570
Oldřich Jančák  2940
Martin Holinka  2870
Petr Matura  2840
Martin Hubáček  2480
Martin Buchta  1860
Anna Beranová  3850
Blanka Adámková  3750
jel-40ct: 11210,
Daniel Máka  4000
Jiří Švec  3360
Anna Beranová  3850
Blanka Adámková  3750
bnlm-35: 7820,
Jiri Rocarek  4000
Daniel Máka  3820
bnlm-35CT: 7800,
Jiri Rocarek  4000
Pavel Ondrasek  3800
Daniel Máka  3720
k30-30+30: 7790
Daniel Máka  4000
Blanka Adámková  3790
44250
3. Mercedes-Benz Atomic Salomon team j50: 12080,
Petr Vanc  3780
Jakub Škoda  3700
Jan Mašek  3580
Jakub Harrer  3368
Martin Matzner  3329
Luboš Dušek  3264
Pavel Dvořák  3241
Jaroslav Kupr  3181
Luboš Havel  3126
Jan Kubišta  3096
Václav Pulda  3084
Tomáš Lukeš  2958
Jan Kupr  2745
Tomáš Krejsa  2678
Petr Hnyk  2409
Jaroslav Štěpán  2403
Tomáš Vrátný  2196
Vojtěch Kocík  1859
Ladislav Klement  1776
Lukáš Jiran  757
Anna Kožíšková  4600
Denisa Skrbková  4120
Lucie Hrabáková  3353
bnlm-35CT: 11350,
Jakub Škoda  3750
Jan Mašek  3700
Petr Vanc  3670
Jakub Adam  3370
Vladimír Blažek  3340
Jaroslav Štěpán  2880
Anna Kožíšková  3900
bnlm-35: 11290,
Jan Mašek  3760
Petr Vanc  3730
Jakub Harrer  3210
Anna Kožíšková  3800
om-39ct: 7090
Luboš Dušek  3090
Anna Kožíšková  4000
41810
4. Ski Team Vysočina jel-40ct: 11190,
Tomáš Bořil  3710
František Molva  3690
Pavel Buchta  3630
Jan Slabý  3510
Vladimír Tvrdík  3330
Kateřina Matrasová  3790
Klára Vozdová  3780
Ivana Cejpková  3720
om-39ct: 11080,
František Molva  3660
Milan Venhoda  3650
Pavel Buchta  3250
Tomáš Matras  3170
Jan Slabý  3010
Vladimír Tvrdík  3000
Libor Pořízek  2850
Kateřina Matrasová  3770
Ivana Cejpková  3670
j50: 10406,
František Molva  3502
Jan Cejpek  3440
Pavel Buchta  3300
Tomáš Bořil  3297
Jan Slabý  2994
Libor Pořízek  2906
Václav Novotný  2877
Vladimír Tvrdík  2825
Jakub Novotný  2582
Ivana Cejpková  3464
k30-30+30: 7310,
František Molva  3680
Pavel Buchta  3630
Vladimír Tvrdík  3580
Jan Slabý  3550
Matej Kotlár  3340
bnlm-35CT: 7160,
František Molva  3650
Pavel Buchta  3510
Martin Kratochvíl  3480
Vladimír Tvrdík  3290
Jan Slabý  3110
bnlm-35: 7030
Martin Kratochvíl  3550
František Molva  3480
Jan Kopáček  3270
Tomáš Matras  3240
Pavel Buchta  3140
Vladimír Tvrdík  3070
Jan Slabý  3060
39986
5. Kolečkové lyže TOMSKI.cz jel-40ct: 7290,
Tomáš Gromus  3680
Daniel Gromus  3610
bnlm-35: 6760,
Tomáš Gromus  3530
Daniel Gromus  3230
om-39ct: 6630,
Tomáš Gromus  3370
Daniel Gromus  3260
bnlm-35CT: 6310,
Daniel Gromus  3160
Tomáš Gromus  3150
k30-30+30: 3730,
Tomáš Gromus  3730
j50: 3388
Tomáš Gromus  3388
26990
6. BORCI zdar! j50: 10310,
Petr Gross  3512
Vlastimil Brož  3354
Ladislav Zvolský  2638
Martin Holánek  2091
Libor Hlaváč  1319
Kamila Krausová  3444
jel-40ct: 6810,
Petr Gross  3740
Martin Holánek  3070
bnlm-35CT: 6130,
Petr Gross  3520
Martin Holánek  2610
Libor Hlaváč  2520
k30-30+30: 3350
Ladislav Fildán  3350
26600
7. LK Medvěd bnlm-35CT: 9500,
Václav Lysczas  3120
Miloslav Goll  2600
Michala Lysczas  3780
j50: 8928,
Václav Lysczas  3052
Miloslav Goll  1936
Jan Pála  1931
Michala Lysczas  3940
bnlm-35: 7010
Václav Lysczas  3260
Michala Lysczas  3750
25438
8. Kerda Sport Agricola Team k30-30+30: 7320,
Jan Křováček  3720
Michal Kohoutek  3600
Tomáš Šimeček  3570
Zdeněk Navrátil  3480
j50: 6969,
Martin Pávek  3680
Tomáš Šimeček  3289
Jaroslav Blažek  3272
Michal Kohoutek  3092
Jack Bright  2708
Arnošt Loos  2687
Zdeněk Navrátil  2677
Vít Štursa  2275
Tomáš Gregoriades  1722
om-39ct: 6730,
Vendula Křoustková  3800
Jack Bright  2930
bnlm-35CT: 3200,
Jack Bright  3200
bnlm-35: 2710
Arnošt Loos  2710
24219
9. XCSPORT.cz nordic racing team j50: 6769,
Martin Valigura  3506
Jiří Němec  3263
Tomáš Uchytil  3169
Tomáš Krpec  3094
Jiří Otrusina  3051
om-39ct: 5960,
Jiří Němec  3080
Tomáš Uchytil  2880
bnlm-35CT: 5790,
Tomáš Krpec  3170
Tomáš Uchytil  2620
k30-30+30: 3820
Tereza Tužilová  3820
22339
10. Craft team jel-40ct: 6910,
Zbyněk Pospíšek  3150
Luisa Pospíšková  3760
j50: 6215,
Zbyněk Pospíšek  2585
Luisa Pospíšková  3630
om-39ct: 6180
Zbyněk Pospíšek  2440
Luisa Pospíšková  3740
19305
11. Žižkovský Tygři j50: 10827,
Martin Sajdl  3720
Tomas Kalal  3517
Vojtěch Schlechter  3360
Karel Šindelář  3195
Jitka Šindelářová  3590
k30-30+30: 7570
Martin Sajdl  3800
Tomas Kalal  3770
18397
12. Sporticus TEAM bnlm-35: 6990,
Vítězslav Vondra  3670
Michal Geisler  3320
om-39ct: 3760,
Jan Ferdinand Polášek  3760
j50: 3730,
Jan Ferdinand Polášek  3730
bnlm-35CT: 3270
Vítězslav Vondra  3270
17750
13. Jablonecké Mattonky j50: 9945,
Jiří Sucharda  3156
Jiří Blažek  3099
Gabriela Šubrtová  3690
bnlm-35CT: 5870
Jiří Blažek  3020
Jiří Sucharda  2850
15815
14. Báječné ženy v běhu j50: 3980,
Karolína Jeníková  3980
Petra Černá  3333
k30-30+30: 3780,
Karolína Jeníková  3780
jel-40ct: 3770,
Karolína Jeníková  3770
om-39ct: 3720
Karolína Jeníková  3720
15250
15. SG Einheit Berliner Bär j50: 3790,
Oleksandr Riep  3790
k30-30+30: 3790,
Oleksandr Riep  3790
bnlm-35CT: 3680,
Oleksandr Riep  3680
bnlm-35: 3660
Oleksandr Riep  3660
14920
16. HO TJ TESLA BRNO j50: 6638,
Petr Kincl  3383
Tomáš Harašta  3255
Jan Gartner  846
Jan Mezník  701
jel-40ct: 3640,
Petr Kincl  3640
om-39ct: 3340
Petr Kincl  3340
13618
17. Bolatice Be j50: 5344,
Marek Hollesch  2688
David Balarin  2656
om-39ct: 2370
Marek Hollesch  2370
7714
18. Sportcollection Racing Team k30-30+30: 7670
Peter Hoffmann  3820
Grit Otto  3850
7670
19. TJ Dukla Liberec j50: 7152
Dusan Kozisek  4045
Daniel Veselý  3107
7152
20. SK Finisher j50: 4636,
Martin Macek  1288
Petromila Macková  3348
om-39ct: 2470
Martin Macek  2470
7106
21. Kasper-Swix tým om-39ct: 3820,
Tomáš Veber  3820
j50: 3246
Jiří Cibulka  3246
7066
22. Waxmen k30-30+30: 3640,
Martin Začal  3640
jel-40ct: 3110
František Špičák  3110
6750
23. VODÁK sport X-team j50: 6745
Jiří Šťastný  3319
Veronika Holubová  3426
6745
24. OB Sokol Troja bnlm-35CT: 3420,
Tomáš Bergl  3420
j50: 3323
Tomáš Bergl  3323
6743
25. Sněžní levharti j50: 6625
Kari Hyttinen  3338
Nikolay Lyapin  3287
Raivo Volli  1440
6625
26. Ski Jyväskylä jel-40ct: 6110,
Jarkko T Sinisalo  3090
Ilkka Riikonen  3020
j50: 501
Jakub Kouba  252
Tomáš Kroc  249
6611
27. Marathon Team TJ Klimkovice j50: 6461
Jan Friedel  3428
Lumír Dobiáš  3033
6461
28. TK Radošovice j50: 6457
David Michalička  3145
Erika Straškrabová  3312
6457
29. PIFSON Pro Endurance Team j50: 3163,
Petr Štregl  3163
bnlm-35: 2990
Petr Štregl  2990
6153
30. Famous Fathers Turnov j50: 3281,
Libor Košek  2453
Zdeněk Bičík  828
Tomáš Hájek  382
bnlm-35: 2820
Libor Košek  2820
6101
31. Agrostroj Racing Team j50: 5979
Tomáš Nečas  3053
Jan Šandera  2926
Petr Laštovička  527
5979
32. Strejkové j50: 3812,
Miroslav Čarek  2030
Zdeněk Štaiger  1782
om-39ct: 2050
Zdeněk Štaiger  2050
5862
33. TTT j50: 5852
Jan Novotný  3013
Miroslav Bittner  2839
Jiří Martinka  1122
Jan Liška  898
Pavel Mužíček  643
5852
34. Altán Tým j50: 5748
David Míšek  3004
Jan Votruba  2744
5748
35. Tým dědy Lebedy jel-40ct: 5730
Petr Lebeda  2870
Tomáš Voves  2860
5730
36. Vltava Foun Craft Team j50: 3116,
Martin Hubáček  3116
om-39ct: 2480
Martin Hubáček  2480
5596
37. LC Heiden j50: 5592
Reto Rechsteiner  3015
Werner Rechsteiner  2577
Reto Bosshart  2332
5592
38. DIMENSE.CZ j50: 5504
Petr Hovořák  2857
Miloš Ryšavý  2647
5504
39. Za Dědky!!! j50: 5183
Jana Žáčková  3409
Karel Filip  1774
5183
40. PPP Bedřichov bnlm-35: 2600,
Štěpán Marek  2600
j50: 2552
Štěpán Marek  2552
5152
41. Měřín bnlm-35CT: 2580,
Lukáš Mužátko  2580
j50: 2508
Lukáš Mužátko  2508
5088
42. Etriatlon Team j50: 2757,
Dušan Pavlů  2757
om-39ct: 2280
Dušan Pavlů  2280
5037
43. Risets raketer j50: 4991
Niklas Ohlson  2735
Robert Eriksson  2256
4991
44. STIFF j50: 4701
John-Erik Goras  2389
Gabriel Westrell  2312
Per Hammarstrom  2048
4701
45. Super6 j50: 4660
Štefan Pacinda  2496
Tomáš Hédl  2164
4660
46. Bi&Fu sport Luhačovice jel-40ct: 2980,
Josef Uhlík  2980
j50: 1585
Josef Uhlík  1585
4565
47. Moravská klika j50: 4533
Viktor Kotlán  2590
Robert Helbich  1943
Tomáš Sadílek  1821
Marek Loula  1707
4533
48. Influence Collective j50: 4462
Jiří Havelka  2265
Jan Kučera  2197
4462
49. RISOLINO j50: 4105
Jan Kordík  2159
Jakub Štěpán  1946
4105
50. Jedu na svařák j50: 3789
Jana Leštinová  3324
Martin Kolarik  465
3789
51. Haus Alpin j50: 3777
Václav Vaněk  2354
Martin Vik  1423
3777
52. SimplyGIGA j50: 3759
Robert Opletal  439
Jana Snopková  3320
3759
53. LK Pustá Polom om-39ct: 1990,
Tomáš Závodný  1990
j50: 1586
Tomáš Závodný  1586
3576
54. RAUL! j50: 3499
Zuzana Štáhlová  3499
3499
55. CCS Dubrovo j50: 3421
Anton Pistsov  3421
3421
56. Dynamo Kurdi j50: 3391
Pavel Kopřiva  2003
Jakub Zajkr  1388
Martin Charvát  492
Michal Polma  292
3391
57. Drbna.cz j50: 3390
Anna Urbanová  3390
3390
58. KČT Slečinky Napajedla j50: 3377
Michal Janošek  1869
Petr Jasanský  1508
3377
59. Lezecké centrum LezeTop j50: 3343
Martin Altman  3343
3343
60. Sirdal Skimaraton j50: 3308
siv skretting  3308
3308
61. TJ Semily j50: 3287
Nikolay Lyapin  3287
3287
62. MONET+ jel-40ct: 3270
Michal Schafer  3270
3270
63. S. C. Alta Valtellina j50: 3162
Gianluca Volonte  3162
3162
64. Skarphedin j50: 3161
Andre Ladiszlaidesz  3161
3161
65. SPORTICUS team j50: 3111
Miroslav Kalina  3111
3111
66. Želivák HK j50: 2972
Martin Kulhánek  1835
Tomáš Kulhánek  1137
2972
67. CSG TRI TEAM j50: 2797
David Dobiáš  2797
2797
68. Team nabiegowkach.pl j50: 2769
Robert Dudziński  2769
2769
69. ROB Pardubice j50: 2651
Ondřej Šimáček  2651
2651
70. Ski Klub Hřebeč j50: 2639
Štěpán Mentberger  1951
Josef Havlík  688
2639
71. Team Nicolaisen j50: 2567
Martin Fuhr Bolstad  2567
2567
72. Macabi j50: 2524
Viktor Klein  2524
2524
73. Fredrikstad Skiklubb j50: 2512
Ove Sanna  2512
2512
74. Volkssport DDR j50: 2454
Alex Thyzel  2454
2454
75. MTBO Slaný j50: 2334
Jan Vacek  2334
2334
76. Dresdner Skiverein j50: 2315
Stefan Hettwer  2315
2315
77. Gorily nížinné j50: 2314
Jan Vícha  2314
2314
78. Brečoch Team j50: 2204
Martin Kinzel  2204
2204
79. GoldFinch Team j50: 2194
Stanislav Bikmukhametov  2194
2194
80. ČHMÚ j50: 2113
Martin Pecha  2113
2113
81. Bestie Hnojnik j50: 2111
Jan Planka  2111
2111
82. Ski Papír-hračky NMNM j50: 2094
Petr Dostál  2094
2094
83. TJ Desná j50: 2067
Tomáš Holba  2067
2067
84. Ho-Mi-On-Pe j50: 2045
Ondřej Špok  2045
2045
85. SuperSlowMotion j50: 1983
Petr Štros  1271
Ota Štros  712
1983
86. Skizunft Dresden j50: 1977
Stefan Kielstein  1977
1977
87. Turboski Gang Tajfun j50: 1959
Marek Vondra  1141
Libor Jirda  818
Dalibor Jirda  745
Vaclav Mazurek  478
1959
88. Kunratický mufloní j50: 1945
Vaclav Lorenc  1945
1945
89. BA Sparta j50: 1922
Čestmír Dobeš  1922
1922
90. Prokrastinující architekti j50: 1896
Ondřej Novotný  1896
1896
91. Unibaltic j50: 1761
Czeslaw Kowalak  1761
1761
92. KARKONOSZ RUNNING TEAM j50: 1673
Slawomir Waszek  1673
1673
93. Svarminátor ski j50: 1589
Libor Nesvadba  1589
1589
94. cyklo-ski j50: 1523
Radek Gracias  1523
1523
95. UNIKOSY j50: 1498
Jiří Klepáč  1498
1498
96. Hello bank! j50: 1430
Tomáš Siegler  1430
1430
97. Bratr Herman FunClub j50: 1390
Martin Krupička  1390
1390
98. KN j50: 1331
Radek Holec  1331
1331
99. JW Runners j50: 1242
Ondřej Marek  634
Tomáš Marek  608
Radek Marek  414
Jan Vrtiel  197
1242
100. Ujedeme to! j50: 1097
Ladislav Bareš  1097
1097
101. MAZÁCI j50: 911
Josef Pelíšek  588
Martin Štoček  323
911
102. NasouPažnemáM Jizerka j50: 884
Robert Chmelař  884
884
103. Krušnohorci - Perštejn j50: 840
Petr Szappanos  617
Zdeněk Lorenc  223
840
104. Žitenická žihadla j50: 703
Milan Rikl  703
703
105. Prespa j50: 615
Jan Nalezený  615
615
106. CZECH NOTARIAL TEAM – Bohemia j50: 602
Václav Voda  602
602
107. Formula Uno j50: 530
Daniel Mádle  326
Petr Matoušek  204
530
108. To zvládnem j50: 516
Pavel Procháska  516
516
109. Slaviatip j50: 477
Michal Majer  421
Ondřej Jánský  56
477
110. Cyklotrápení Jedlová j50: 472
Imrich Uhrin  472
472
111. Nováčci z jihu j50: 346
Jan Špeil  174
Josef Szabo  172
346
112. Jerusalem Ski Club j50: 301
Jan Vadlejch  301
301
113. SRTG Most j50: 239
Dušan Jakubec  120
Lukáš Baroch  119
239
114. Mamuti z Lipovky j50: 221
Radek Sedlák  221
221
115. WESCO ATHLETIC j50: 214
Vladislav Valach  214
214
116. Jen počkej Václave j50: 190
Martin Pelc  190
190
117. HC Dravci Lužec j50: 49
David Hladík  49
49
118. Team Kjelsåslærerne 0
119. Vohnouti na sněhu 0
120. A magyar sztarok 0
121. Sněženky 0
122. Skank team 0
123. CK CHÝNOV 0
124. Žekoffky 0
125. ROST Group s.r.o. 0
126. FreeRum 0
127. Pilsner Urquell Ultras 0
128. Asi zdechnu 0
129. Slavia Liberec 0
130. Miluju Kačku 0
131. Akvabely 0
132. TheBestSkiers 0
133. SK Vrbno 0
134. Čistý sport 0
135. TJ Sokol Vsetín 0
136. Narozeninová párty 0
137. Skiclub Saxonia 0
138. Private Holdings 0
139. TJ Sokol Ruprechtice, z.s. 0
140. Skipol.pl Team 0
141. Milada Tour 0
142. NCH Ústí 0
143. Jednotka Ultra Pomalého Vysazení 0
144. CK KOLOKRÁM 0
145. OK Slavia Hradec Králové 0
146. Wikov 0
147. Penzion František 0
148. Bražecký mládenci 0
149. ENERVIT Team 0
150. Fortex Ski Moravský Beroun 0
Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

GENERÁLNÍ PARTNER

  • ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

PARTNEŘI

  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

  • Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  • RAUL

Logistický partner SkiTour

  • DB Schenker

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Rádio Rubi

Spolupracujeme

  • Báječné ženy v běhu
  • Nadace Emil
  • Outfanatic

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR

PARTNEŘI

  • CzechTourism

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

  • Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  • RAUL
Výživové okénko