Výsledky

Malá SkiTour - Týmová soutěž

poř. jméno jednotlivé závody (počet bodů) celkem bodů
1. ROLNÍCI TJ ČZU bnlm-17CT: 5175,
Václav Šňupárek  1775
Jan Křováček  1745
Petr Ludvík  1445
Michal Kohoutek  1415
Tomáš Šimeček  1400
Vít Štursa  1385
David Švorc  1080
Lea Fajtlová  1655
om-20ct: 5160,
Václav Šňupárek  1715
Jan Křováček  1655
Michal Kohoutek  1475
Petr Kostka  1295
Jiří Velechovský  1250
David Švorc  1160
Markéta Vávrova  1790
om-20ft: 4965,
Vít Řehák  1775
Martin Křoustek  1655
Jan Křováček  1445
Václav Šňupárek  1415
Michal Kohoutek  1340
Petr Ludvík  1325
Tomáš Šimeček  1110
Vít Štursa  980
Petr Kostka  950
Lea Fajtlová  1535
k30-30CT: 4935,
Iva Vesela  1760
Lea Fajtlová  1655
Robin Teplý  1670
Jan Křováček  1505
Michal Kohoutek  1145
Petr Ludvík  1070
Tomáš Šimeček  990
Petr Kostka  628
Jack Bright  618
Vít Štursa  614
Jiří Velechovský  526
David Švorc  472
j25: 4860,
Iva Vesela  1580
Jaroslav Blažek  1655
Václav Šňupárek  1625
Tomáš Šimeček  1490
Petr Ludvík  1385
Michal Kohoutek  1370
bnlm-17: 4770,
Iva Vesela  1700
Jan Křováček  1565
Václav Šňupárek  1505
Michal Kohoutek  1235
Tomáš Šimeček  1190
Vít Štursa  1000
Martin Němec  614
k30-30FT: 4725,
Iva Vesela  1760
Jan Křováček  1505
Petr Ludvík  1460
Michal Kohoutek  1205
Tomáš Šimeček  1145
Vít Štursa  950
Petr Kostka  830
Jack Bright  670
k50-25: 2890,
Michal Kohoutek  1460
Petr Ludvík  1430
jel-20ft: 2710,
Petr Ludvík  1370
Tomáš Šimeček  1340
Petr Kostka  1235
Jiri Sulc  1060
jel-20ct: 2695,
Petr Ludvík  1400
Jiří Velechovský  1295
Petr Kostka  1205
David Švorc  1145
b30: 1060
Petr Ludvík  1060
34590
2. Myrollerski Racing Team k30-30FT: 5175,
Oleksandr Riep  1820
Michael Vogler  1670
Stefan Lambrecht  1325
Christian Mosler  1030
Barbara Vogler  1685
jel-20ft: 4800,
Michael Vogler  1565
Oleksandr Riep  1505
Stefan Lambrecht  1460
Christian Mosler  1205
Barbara Vogler  1730
b30: 4770,
Oleksandr Riep  1730
Michael Vogler  1490
Stefan Lambrecht  1175
Barbara Vogler  1550
bnlm-17: 4260,
Michael Vogler  1520
Stefan Lambrecht  1205
Barbara Vogler  1535
k30-30CT: 3355,
Oleksandr Riep  1820
Michael Vogler  1535
Stefan Lambrecht  1175
Christian Mosler  770
jel-20ct: 3250,
Michael Vogler  1595
Barbara Vogler  1655
j25: 2575,
Michael Vogler  1475
Barbara Vogler  1100
bnlm-17CT: 1715
Michael Vogler  1715
28185
3. TJ Dukla Liberec bnlm-17CT: 5505,
Zbyněk Valoušek  1850
Marek Gebouský  1805
Ondřej Gebouský  1790
Tomáš Valoušek  1595
Eliška Krčková  1850
om-20ct: 5270,
Zbyněk Valoušek  1790
Tomáš Valoušek  1580
Eliška Krčková  1900
jel-20ct: 3415,
Marek Gebouský  1745
Ondřej Gebouský  1670
bnlm-17: 3375,
Ondřej Gebouský  1475
Eliška Krčková  1900
j25: 3280,
Ondřej Gebouský  1580
Eliška Krčková  1700
jel-20ft: 3070,
Marek Gebouský  1550
Ondřej Gebouský  1520
k30-30FT: 2980,
Ondřej Gebouský  1565
Marek Gebouský  1415
k30-30CT: 2935
Marek Gebouský  1640
Ondřej Gebouský  1295
26895
4. Vltava Fund Ski Team j25: 3900,
Karolína Bícová  1900
Julie Chlapkova  1340
Jiri Rocarek  2000
jel-20ct: 3745,
Jakub Psenicka  2000
Julie Chlapkova  1745
k30-30FT: 3690,
Daniel Máka  1900
Petr Gross  1790
k30-30CT: 3535,
Daniel Máka  1850
Petr Gross  1685
jel-20ft: 3490,
Julie Chlapkova  1760
Petr Gross  1730
bnlm-17: 2000,
Andrea Klementová  2000
b30: 1900,
Karolína Bícová  1900
bnlm-17CT: 1820
Andrea Klementová  1820
22260
5. SKI team VYSOČINA om-20ft: 4650,
Milan Venhoda  1760
Miroslav Kopáček  1235
Jan Kopáček  1205
Tomáš Matras  1090
Iva Kopáčková  1655
bnlm-17: 4350,
Martin Kratochvíl  1490
Milan Venhoda  1445
Miroslav Kopáček  1040
Václav Kafka  900
Tereza Kafková  1415
k30-30FT: 3685,
Václav Kafka  1130
Vladimír Tvrdík  930
Tereza Kafková  1625
jel-20ft: 3595,
Milan Venhoda  1820
Kateřina Matrasová  1775
jel-20ct: 1790,
Milan Venhoda  1790
om-20ct: 1745,
Milan Venhoda  1745
k50-25: 1745,
Milan Venhoda  1745
bnlm-17CT: 1670,
Milan Venhoda  1670
k30-30CT: 1556
Vladimír Tvrdík  930
Václav Kafka  626
21560
6. SILVINI MADSHUS TEAM k30-30FT: 4000,
Anna-Marie Hejná  2000
Tereza Tužilová  1900
Lada Lanková  1805
Pavel Janeček  2000
om-20ft: 4000,
Pavel Janeček  2000
Anna-Marie Hejná  2000
Tereza Tužilová  1805
k30-30CT: 4000,
Anna-Marie Hejná  2000
Tereza Tužilová  1900
Lada Lanková  1850
Pavel Janeček  2000
j25: 3670,
Kateřina Moravcová  1850
Matyáš Albrecht  1820
bnlm-17CT: 2000,
Karolína Grohová  2000
Kateřina Moravcová  1900
bnlm-17: 1805
Kateřina Moravcová  1805
19475
7. adidas Ski Runners Prague jel-20ct: 3555,
Zdeněk Navrátil  1120
Michal Kuzmiak  930
Klára Márová  1505
om-20ct: 3465,
Jiří Hlaváč  1030
Zdeněk Navrátil  870
Klára Márová  1565
bnlm-17CT: 2785,
Jiří Hlaváč  1280
Klára Márová  1505
k50-25: 2762,
Zdeněk Navrátil  870
Michal Kuzmiak  552
Klára Márová  1340
k30-30CT: 2355,
Zdeněk Navrátil  544
Jiří Hlaváč  486
Michal Kuzmiak  376
Klára Márová  1325
jel-20ft: 1790,
Zdeněk Navrátil  970
Michal Kuzmiak  820
bnlm-17: 1750,
Zdeněk Navrátil  990
Jiří Hlaváč  760
Michal Kuzmiak  524
k30-30FT: 1680,
Zdeněk Navrátil  880
Jiří Hlaváč  800
om-20ft: 586,
Michal Kuzmiak  586
j25: 496
Michal Kuzmiak  496
18462
8. Olfin Car Ski team bnlm-17CT: 3445,
Lukáš Havel  1685
Marie Havlova  1760
j25: 3250,
Lukáš Havel  1685
Marie Havlova  1565
Petra Jirakova  1445
bnlm-17: 3235,
Lukáš Havel  1715
Petra Jirakova  1520
jel-20ct: 1760,
Lukáš Havel  1760
k30-30FT: 1670,
Petra Jirakova  1670
k30-30CT: 1445,
Jan Jirák  1445
b30: 1355
Jan Jirák  1355
16160
9. Žižkovský tygři k30-30FT: 3430,
Martin Sajdl  1850
Jitka Šindelářová  1580
k30-30CT: 3150,
Martin Sajdl  1900
Karel Šindelář  1250
b30: 2565,
Pavel Vojta  1685
Štěpán Hrouda  880
om-20ft: 1715,
Pavel Vojta  1715
om-20ct: 1700,
Tomáš Buriánek  1700
bnlm-17CT: 1565,
Vojtěch Schlechter  1565
bnlm-17: 1385
Jitka Šindelářová  1385
15510
10. Československá obchodní banka, a. s. j25: 3265,
Petra Tylová  1060
Marek Tyl  1265
Radek Tyl  940
Jaroslav Pořízka  358
Michael Telecky  274
k50-25: 3027,
Zdeněk Černický  930
Vlastimil Havran  382
Petra Tylová  1715
jel-20ct: 1700,
Zdeněk Černický  1060
Vlastimil Havran  640
b30: 666
Jiří Švarc  432
Jiří Vévoda  234
8658
11. Pilsner Urquell Ultras jel-20ft: 2330,
Jiří Pecháček  1250
Jan Kočí  1080
Radislav Vrňata  920
Aleš Bobek  830
om-20ft: 1970,
Jiří Pecháček  1100
Jan Kočí  870
Radislav Vrňata  624
Aleš Bobek  606
bnlm-17: 1780,
Jiří Pecháček  920
Jan Kočí  860
Radislav Vrňata  800
Aleš Bobek  564
k30-30FT: 1510,
Jiří Pecháček  790
Jan Kočí  720
Radislav Vrňata  612
Aleš Bobek  584
b30: 1018
Jiří Pecháček  534
Jan Kočí  484
Radislav Vrňata  274
Aleš Bobek  142
8608
12. Báječné ženy v běhu jel-20ft: 1700,
Karolína Jeníková  1700
k30-30CT: 1670,
Karolína Jeníková  1670
k30-30FT: 1610,
Karolína Jeníková  1610
om-20ft: 1595,
Karolína Jeníková  1595
j25: 980
Peta Jenikova  980
7555
13. CYKLO SKI KLUB POLIČKA om-20ft: 2250,
Martin Nunvář  1130
Jaroslav Holec  1120
Daniel Šimko  1000
b30: 1500,
Ondřej Maršálek  890
Martin Nunvář  610
Jaroslav Holec  606
Otakar Klepárník  486
Jaromír Dvořák  410
om-20ct: 1430,
Jiří Boštík  1430
jel-20ft: 1295
Martin Nunvář  1295
6475
14. Kolečkové lyže TOMSKI.cz om-20ft: 3145,
Tomáš Gromus  1640
Daniel Gromus  1505
jel-20ft: 1610
Daniel Gromus  1610
4755
15. Famous Fathers Turnov bnlm-17: 2710,
Kryštof Hájek  1050
Zdeněk Bičík  580
Tereza Hájková  1080
bnlm-17CT: 1951
Petr Braun  1355
Tomáš Hájek  596
4661
16. Veslaři Děčín k30-30CT: 1586,
Martin Slavík  1090
Jiří Slavík  496
j25: 1300,
Šárka Slavíková  410
Jiří Slavík  500
Vit Fous  390
bnlm-17CT: 900,
Jiří Slavík  900
om-20ct: 820
Jiří Slavík  820
4606
17. NELLY SKI TEAM om-20ct: 1625,
Kateřina Hloušková  1625
bnlm-17CT: 1490,
Kateřina Hloušková  1490
k30-30CT: 1370
Kateřina Hloušková  1370
4485
18. Sogeti Finland b30: 3040,
Heikki Hamalainen  980
Jarmo Koutaniemi  600
Heikki Soini  470
Jussi Kaartinen  396
Antti Heikkinen  386
Reijo Jylha  36
Jouko Aarninsalo  34
Anna Willberg  1460
Susanna Parkkisenniemi  626
Outi Aarninsalo  622
j25: 1346
Jorma Vehvilainen  598
Juha Vaitilo  196
Jouko Aarninsalo  1
Anna-Mari Prosch  552
Outi Aarninsalo  284
4386
19. Wikov om-20ct: 1850,
Bára Meierová  1850
bnlm-17CT: 1805
Bára Meierová  1805
3655
20. CZECH FUND.Team jel-20ft: 1670,
Kamila Surovcová  1670
j25: 1385,
Kamila Surovcová  1385
Jana Kratochvílová  1355
Eliška Kopečná  330
b30: 498
Jaroslav Kratochvíl  498
3553
21. Skiclub Villingen j25: 3535
Jurgen Huber  1550
Thomas Huber  1355
Armin Wolf  710
Richie Arheit  670
Franz Auer  1
Silke Rosenfelder  630
Nathalie Cardillo  418
3535
22. NTNUI b30: 3415
Sebastian Torgersen  1715
Jakob Hanserud  1700
3415
23. UNASACEM b30: 1824,
Olivier Traullé  870
Jean-Luc Magdinier  358
Boutonnet didier  290
Caroline Wattiaux  596
j25: 1440
Olivier Traullé  1235
Michel Boulanger  1
Patrick Thomas  1
Caroline Wattiaux  204
3264
24. Skupina Přátel Lehkého Šlapání jel-20ct: 2335,
Milan Trlica  1235
Ondřej Novosad  1100
k50-25: 700
Ondřej Novosad  700
3035
25. Run Archery Czech j25: 840,
Jaroslav Kratochvíl  840
bnlm-17CT: 830,
Jaroslav Kratochvíl  830
k50-25: 810,
Jaroslav Kratochvíl  810
k30-30CT: 516
Jaroslav Kratochvíl  516
2996
26. SK Skol Brno jel-20ct: 1730,
Magdalena Chlapkova  1730
j25: 1080
Magdalena Chlapkova  1080
2810
27. team nabiegowkach.pl jel-20ct: 1610,
Roman Majka  1610
om-20ft: 1050
Pawel Kafarski  1050
2660
28. Pink Power k30-30CT: 1535,
Pavlína Šimková  1535
Ivana Slivkaničová  1475
bnlm-17: 1120
Ivana Slivkaničová  1120
Pavlína Šimková  1110
2655
29. www.biegamdlazdrowia.pl om-20ct: 2550
Miroslaw Szaniewski  910
Arleta Zasina  1640
2550
30. Predator Workout Ceske Budejovice om-20ft: 1030,
Michal Balint  1030
k30-30FT: 820,
Michal Balint  820
b30: 494
Michal Balint  494
2344
31. TJ Sokol Senohraby k30-30FT: 1160,
Miloslav Svoboda  1160
k30-30CT: 1130
Miloslav Svoboda  1130
2290
32. TN Biegówki bnlm-17: 1000,
Aneta Zych  1000
b30: 680,
Aneta Zych  680
j25: 588
Aneta Zych  588
2268
33. SK Brádlerovy boudy b30: 2096
Matej Picka  670
Jan Migdau  356
Michal Gural  26
Michaela Novotná  1070
Helena Vomáčková  870
Alena Migdauová  614
2096
34. Tigi-Shu bnlm-17: 1870
Matyáš Kolář  980
Tomáš Kolář  890
1870
35. Podolská parta bnlm-17CT: 1860
Martin Mašek  1050
Jan Šiml  810
1860
36. Zachrankaapp k30-30CT: 960,
Adam Bravený  960
bnlm-17: 850
Filip Maleňák  850
1810
37. Rossignol Racing Team b30: 1805
Lukáš Kristejn  1805
1805
38. SKI Police nad Metují, z.s. om-20ft: 1790
Jan Pohl  1790
1790
39. Nowa Ruda Biega bnlm-17: 1775
Anna Bezulska  1775
1775
40. ABND SKI NORDIC TEAM jel-20ct: 1775
Veronika Burešová  1775
Veronika Levíčková  1640
1775
41. SK Finisher om-20ct: 1655
Janka Levitnerová  1655
1655
42. TSV 92 Freiberg e.V. j25: 1646
Ronald Bianchin  1100
Jane Bianchin  546
1646
43. Sandoz Concept j25: 1620
Walter Arnold Niederberger  970
Anton Baptiste Renner  650
1620
44. Jablonecké Mattonky bnlm-17: 1265,
Helena Janegová  1265
j25: 308
Jana Suchardova  308
1573
45. VSK Humanita Praha j25: 1565
Martin Tušl  1565
1565
46. Big'O'Band b30: 1505
Kristýna Hádková  1505
1505
47. Rozběháme Česko b30: 960,
Barbora Kleinerová  960
Markéta Myslivcová  930
j25: 532
Jarka Košanová  532
1492
48. Šneci v běhu bnlm-17: 970,
Blanka Halasova  970
Lucie Danko  960
j25: 478,
Blanka Halasova  478
Lucie Danko  274
b30: 42
David Soják  42
1490
49. VSK MFF UK k30-30CT: 1475
Tomáš Rusý  1475
1475
50. TJ Český ráj bnlm-17CT: 1460
Miroslav Meier  1460
1460
51. HULVÁT TEAM b30: 1370
Štěpán Postolka  1370
1370
52. CHDP Sport Team bnlm-17CT: 598,
Miroslav Behan  598
k50-25: 426,
Miroslav Behan  426
k30-30CT: 334
Filip Klouda  334
1358
53. Žitenická žihadla bnlm-17CT: 850,
Zbyněk Švára  850
k30-30CT: 478
Zbyněk Švára  478
1328
54. European Customs Sport Association om-20ct: 1326
Jan Hlinka  710
Stuart Hathaway  616
1326
55. DB Schenker b30: 1175
Kateřina Dlouhá  1175
1175
56. SKIPOL.PL TEAM k50-25: 1160
Ryszard Somerlik  1160
1160
57. BORCI zdar! k30-30FT: 602,
Ladislav Fildán  602
k30-30CT: 494
Ladislav Fildán  494
1096
58. Faurecia Plzen k30-30CT: 692,
Miroslav Vadlejch  390
Štěpán Franc  302
j25: 388
Miroslav Vadlejch  388
1080
59. One Team Skiing j25: 1062
Jonas Roestad  484
Alexander Olofsson  420
Johan Chr. Stenersen  328
Marius Ramboel Foseid  324
Claus Arvin  284
Kristian H. Mong  206
Borge Hermansen  198
Jan Mathisen  118
Anders Vegstein  64
Christian Juul Moller  1
Daniel Carey  1
Runar Kirkerud  1
Hege Storleer Vik  158
Eli Lindland  156
1062
60. PPP Bedřichov k30-30FT: 598,
Štěpán Marek  598
k30-30CT: 452
Štěpán Marek  452
1050
61. Guru Jára ski team k50-25: 988
Luděk Kubiš  512
Petr Holásek  476
Vlastimil Jordán  444
Jaroslav Nikl  422
Libor Jordán  412
988
62. Fanaticus k30-30CT: 980
Jan Hovorka  980
980
63. The Young Boys Majdalenky jel-20ct: 950
Hynek Chlápek  950
950
64. CK Kolokrám Svijany j25: 920
Petr Toran  920
920
65. Geosan Ski Team bnlm-17: 518,
Tomáš Hála  518
k30-30CT: 374
Tomáš Hála  374
892
66. Webasto Liberec bnlm-17CT: 860
Jan Franek  860
860
67. OOB TJ Slovan Luhačovice k50-25: 850
Lumír Sláma  850
850
68. Biela stopa k50-25: 520,
Pavol Bekeš  520
j25: 310
Pavol Bekeš  310
830
69. Organicoach om-20ft: 810
Bartosz Jamruszkiewicz  810
810
70. ZORGINICI jel-20ct: 770
Grzegorz Blażewski  770
770
71. DARTEK - Honda Stihl Beroun bnlm-17: 700
Zdeněk Novák  700
700
72. HSC 1971 bnlm-17: 690
Tomáš Hájek  690
690
73. Złotów bnlm-17CT: 618
Wieslaw Fidurski  618
618
74. vesani.cz k50-25: 614
Pavel Nedvídek  614
614
75. MOLS Team j25: 608
Romana Patkova  608
608
76. Bolatice Bé k30-30CT: 608
Marek Hollesch  608
608
77. SN Klasyk om-20ft: 584
Kamil Markiewicz  584
584
78. UNIVERSPORT j25: 554
Anna Kockova  554
554
79. Marathon Team TJ Klimkovice j25: 536
Lukáš Lyčka  536
536
80. Mír a lásku všem b30: 480
Ondřej Černý  480
480
81. Bratr Herman Funclub j25: 460
Martin Krupička  422
Jaroslav Kostka  38
460
82. Kunraticky mufloni k30-30CT: 438
Vaclav Lorenc  438
438
83. Nch j25: 430
Martin Bolcha  430
430
84. TJ Motor České Budějovice j25: 414
vladimir čapek  414
414
85. RAPA Brno k30-30CT: 396
Radomír Machala  396
396
86. SKOL! b30: 382
Tomáš Šindelář  382
382
87. SDH Malé Svatoňovice j25: 340
David Rudolf  340
340
88. Eesti Sportlane j25: 334
Tii Oot  334
334
89. PWT j25: 304
Eija Kovanen  304
304
90. LEROS DREAM TEAM k30-30CT: 300
Petr Škarvan  300
300
91. RACE SPACE b30: 276
Zbyněk Pláteník  276
276
92. TJ FC Freyburg Trubín j25: 259
Michal Porsch  258
Pavel Porsch  1
259
93. Pracuj a uvidime b30: 258
Tomáš Hák  258
258
94. NasouPažnemáM Jizerka j25: 230
Lenka Chmelařová  230
230
95. AC Buk j25: 226
Zdenek Hamernik  226
226
96. majkowski-instalacje.pl j25: 166
Majkowska Maria  166
166
97. Sportfreunde Kitzscher j25: 124
Dirk Sonntag  124
124
98. Reality servis b30: 120
Miroslav Lodr  120
120
99. Frogs in the Forest j25: 90
Nicholas Logan  90
90
100. Computerplus j25: 42
Krzysztof Kulig  42
42
101. Dr. KoStaBra Team b30: 36
Radim Holeček  20
Michal Šťastný  16
36
102. Skizunft j25: 20
Karl-Heinz Kielstein  20
20
103. Kamarádi j25: 2
David Kanta  1
Martin Němeček  1
2
104. T&T j25: 1
Tomáš Legner  1
1
105. UNIKOSY 0
106. 1957 0
107. Čtyři Laufaři 0
108. Riikolan Mankeli 0
109. HO La Scala 0
110. SK Bítouchov 0
111. KN PROJECT 0
112. Zelenáči 0
113. LO Zubří 0
114. 3D Fitness Race Team 0
115. Mäekivi ESTONIA SKI TEAM 0
116. Carpathianadventures 0
117. Elbspitze 0
118. Sokol Kolinec 0
119. K+M+B 0
120. Svinarský Golem Team 0
121. KV Viking Mladá Boleslav 0
122. CZECH NOTARIAL TEAM 0
123. SK HANOI 0
124. Turboski Gang Tajfun 0
125. Kanoistika Poděbrady 0
126. Ski Vysočina 64 0
127. SK TRICYKLOCHLUBNA 0
128. Prdelky 0
129. CYKLOSKI VIDEN 0
130. Ski Nordic Mariánské Lázně 0
131. Apalucha Slunečnice 0
132. TENEO 0
133. Mercedes-Benz Ski Team 0
134. Ski Waldorf 0
135. GaluSki 0
136. Fortex ski Moravský Beroun 0
137. ROB Pardubice 0
138. Sokol Malá Strana 0
139. Amper Racing 0
140. Vechet 0
141. SRTG Most 0
142. Švoma-Stroje, s.r.o. 0
143. Altán Tým 0
144. Esqui Nicaragua 0
145. WOOD MOOD s.r.o. racing team 0
146. Turbo M 0
147. Napad Kolki Bogatynia 0
148. AK Hron & partners 0
149. KB Maniac Poznań 0
150. Křesťanské Společenství Praha 0
151. kondimootorid 0
152. SSV Erfurt 02 0
153. Hanušovice 0
154. Kondimootor 0
155. Chemici Liberec - 31. prchbo 0
156. Slaviatip 0
157. Brečoch team 0
158. Skipol.pl TEAM 0
159. Ski Klub Splašená běžka 0
160. Tyma c.z. 0
161. SAXONIA 0
162. LAstudio Bike Team 0
163. IIK 0
164. Moravská klika 0
165. Cvoci s.r.o 0
166. Hliník sport club Humpolec 0
167. Nevim Woe 0
168. Hervis Sports Club 0
169. SK PRIMA POLIČKA 0
170. KBA Grafitec Dobruška 0
171. Black Horse 0
172. OOB TJ Turnov 0
173. Oulun Hiihtoseura 0
174. HC Sršni Velké Poříčí 0
175. WESCO ATHLETIC 0
176. Ski Klub Křižany 0
177. Jaffani XC Pro Team Tempo 0
178. MULTISPORT-LOS e.V. 0
179. Private Grafendorf 0
180. ORCHIS 0
181. Veslařský klub Ohře Louny 0
182. Nastartujto.cz 0
183. OTTO BAR 0
184. HC Mehtimäkeläinen 0
185. Ski Team Meissen 0
186. Team WS 11 Leipzig 0
187. SOS Mamuti z Lipovky 0
188. Natural Fitness Lab (Canada) 0
189. Recutech team 0
190. kLasičky 0
191. Skiclub Kůžička 0
192. Pojišťovna VZP, a. s. 0
193. Káčátko a tříkolka 0
194. DRAKUN 0
195. Pellinge Skidare 0
196. Kouba ski team 0
197. Xc Sport.cz Nordic Racing Team 0
198. Bike&Ski Bakajda 0
199. ROB Liberec 0
200. Vícebojaři Blansko 0
201. SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 0
202. Iceland Explorer 0
203. Surfari 0
204. Mercedes-Benz Atomic Salomon Team 0
205. WL masters finland 0
206. RunSport Team 0
207. H.O.P. LIBEREC 0
208. JÉ Přespade 0
209. Sporttravel 0
210. CO HOSPODA ZASTAVÍM 0
211. Heineho Tygri 0
212. SKI HOLMÁNEK 0
213. xtuning 0
214. Pozdeň Superstars 0
215. PFC 0
216. Hrdlořezy 0
217. Seitenstecher 0
218. Trbóšanská stopa 0
219. TuS Dippoldiswalde 0
220. KGHM ZG RUN 0
221. Želvonozí 0
222. Fischer Ski klub Vimperk 0
223. ST SKI TEAM CZĘSTOCHOWA 0
224. OSTEN 0
225. Mádr team 0
226. Sokol Opatovice 0
227. CYMEDICA 0
228. PPD 0
229. LaKunda Team 0
230. Ataccamarádi 0
231. QISO-MIRAIS, s.r.o. 0
232. AK Sokolov 0
233. Kammbaude 0
234. FcB Classic Ski Dream Team 0
235. řeznictví Aulický 0
236. OOB Tatran Jablonec nad Nisou 0
237. Petrinska Legie 0
238. A magyar sztarok 0
239. TPT 0
240. 2F 0
241. HAUPT 2.0 0
242. Bjarred Sweden 0
243. Pavel Kuba 0
244. TJ Chocholouškov 0
245. KOPTE GROUP 0
246. RAUL! 0

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    CzechTourism
    Swix
    Enervit
    KAMA
    Sporten
    Leki
    Northfinder
    Leros
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ
    Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Nordic
    Deník
    bezky.net
    Kamsdetmi.com

Spolupracujeme

    Nadace Nova
    Báječné ženy v běhu
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko