Výsledky

Malá SkiTour - Týmová soutěž

poř. jméno jednotlivé závody (počet bodů) celkem bodů
1. Kerda Sport Agricola Team om-20ct: 5375,
Vít Řehák  1900
Tomáš Řehořek  1775
Jan Křováček  1670
Tomáš Šimeček  1595
Petr Ludvík  1505
Zdeněk Navrátil  1010
Martina Bochenková  1700
Markéta Vávrova  1655
bnlm-17CT: 5340,
Tomáš Řehořek  1790
Jan Křováček  1730
Tomáš Šimeček  1430
Petr Ludvík  1415
Jaroslav Blažek  1385
Vít Štursa  1265
Tomáš Gregoriades  1250
Martin Voříšek  616
Martina Bochenková  1820
jel-20ct: 5300,
Jan Křováček  1715
Tomáš Šimeček  1685
Jaroslav Blažek  1655
Petr Ludvík  1595
Vít Štursa  1235
Jack Bright  1110
Martin Voříšek  920
Vendula Křoustková  1900
Martina Bochenková  1745
bnlm-17: 5160,
Martin Pávek  1820
Jan Křováček  1550
Petr Ludvík  1205
Zdeněk Navrátil  870
Vít Štursa  790
Tomáš Šimeček  710
Tomáš Gregoriades  626
Martina Bochenková  1790
j25: 5025,
Tomáš Řehořek  1745
Jan Křováček  1640
Jaroslav Blažek  1625
Tomáš Šimeček  1610
Martina Bochenková  1640
jel-20ft: 5010,
Jan Křováček  1685
Petr Ludvík  1550
Tomáš Šimeček  1295
Vít Štursa  1130
Arnošt Loos  1060
Martina Bochenková  1775
om-20ft: 4980,
Vít Řehák  1700
Jan Křováček  1550
Petr Ludvík  1220
Tomáš Šimeček  880
Zdeněk Navrátil  680
Martina Bochenková  1730
k30-30CT: 4950,
Martin Pávek  1775
Jan Křováček  1445
Jaroslav Blažek  1175
Tomáš Šimeček  1060
Michal Kohoutek  1000
Jack Bright  940
Zdeněk Navrátil  574
Martina Bochenková  1730
k30-30FT: 3085,
Jan Křováček  1700
Petr Ludvík  1385
Michal Kohoutek  1295
Tomáš Šimeček  1050
Zdeněk Navrátil  950
Vít Štursa  890
b30: 2410
Jan Křováček  1430
Petr Ludvík  980
31210
2. Silvini Madshus team bnlm-17CT: 5655,
Martin Šperl  1850
Adam Stempel  1805
Tomáš Lisý  1670
Sebastian Kaloš  1655
Michal Roháček  1565
Miroslav Meier  1535
Michal Čech  1505
Matěj Mareš  1235
Eva Bohmova  2000
Lenka Blažková  1900
Anna-Marie Hejná  1850
Dana Chaloupková  1595
Tereza Hájková  1565
k30-30FT: 5630,
Pavel Janeček  1900
Tomáš Lisý  1730
Marek Černohorský  1655
Robert Kolman  830
Anna-Marie Hejná  2000
k30-30CT: 5460,
Pavel Janeček  1850
Jan Svoboda  1760
Marek Černohorský  1730
Adam Stempel  1415
Jiří Mareš  1355
Jiří Paštika  1010
Matěj Mareš  820
Pavel Voldřich  630
Robert Kolman  558
Anna-Marie Hejná  1850
bnlm-17: 4905,
Miroslav Nedvěd  1610
Jan Macaj  1445
Adam Stempel  1385
Michal Roháček  1020
Miloš Mastník  612
Michal Kulík  494
Anna-Marie Hejná  1850
Kateřina Moravcová  1820
Dana Chaloupková  1445
Adéla Kulíková  1430
Andrea Mokrá  920
om-20ct: 4800,
Adam Stempel  1655
Michal Roháček  1340
Anna-Marie Hejná  1805
b30: 4710,
Anna-Marie Hejná  1820
Šárka Vojtková  1790
Dana Chaloupková  1310
Tomáš Lisý  1565
Jan Cihlář  1325
Tomáš Hulswit  214
j25: 4700,
Kateřina Moravecová  1900
Anna-Marie Hejná  1805
Lenka Blažková  1790
Kateřina Sedláčková  1760
Adam Stempel  1700
Matěj Mareš  1100
Grzegorz Krzemiński  950
jel-20ct: 4530,
Adam Stempel  1430
Michal Roháček  1415
Eva Bohmova  1685
om-20ft: 3760,
Adam Stempel  1110
Michal Roháček  860
Anna-Marie Hejná  1790
Šárka Vojtková  1745
jel-20ft: 2000
Zuzana Kocumová  2000
Šárka Vojtková  1900
Lada Lanková  1850
Kateřina Sedláčková  1820
31160
3. Vltava Fund Craft Team k30-30CT: 4845,
Daniel Máka  2000
Libor Fortelný  1145
Blanka Adámková  1700
om-20ft: 4470,
Jiří Fišnar  1580
Ladislav Knápek  1205
Libor Fortelný  940
Richard Chamrád  900
Alice Chamrádová  1685
j25: 3900,
Jiri Rocarek  2000
Jakub Psenicka  1900
Libor Fortelný  1235
k30-30FT: 3745,
Daniel Máka  2000
Blanka Adámková  1745
jel-20ct: 3145,
Martin Holinka  1580
Libor Fortelný  1565
om-20ct: 3115,
Ladislav Knápek  1640
Libor Fortelný  1475
bnlm-17: 2785,
Daniel Gladiš  1655
Libor Fortelný  1130
b30: 1700,
Alice Chamrádová  1700
bnlm-17CT: 1475,
Libor Fortelný  1475
jel-20ft: 1325
Richard Chamrád  1325
23220
4. TJ Dukla Liberec om-20ct: 4575,
Ondřej Gebouský  1565
Martin Lank  1400
Sára Čermáková  1610
b30: 4235,
Jakub Gräf  1900
Ondřej Gebouský  1205
Julie Teclová  1130
om-20ft: 3935,
Ondřej Gebouský  1355
Martin Lank  970
Sára Čermáková  1610
bnlm-17CT: 3535,
Tomáš Valoušek  1775
Ondřej Gebouský  1760
bnlm-17: 3355,
Ondřej Gebouský  1730
Tomáš Valoušek  1625
jel-20ft: 3340,
Ondřej Gebouský  1715
Jakub Truhlář  1625
Martin Lank  1250
jel-20ct: 3310,
Ondřej Gebouský  1805
Martin Lank  1505
Jakub Truhlář  1385
j25: 1520
Ondřej Gebouský  1520
22975
5. Ski Team Vysočina jel-20ft: 4395,
Kateřina Matrasová  1790
Tomáš Matras  1565
Matej Kotlár  1040
om-20ft: 4215,
Jan Kopáček  1325
Miroslav Kopáček  1190
Tomáš Matras  1080
Libor Pořízek  830
Kateřina Matrasová  1700
k30-30FT: 4140,
František Molva  1325
Vladimír Tvrdík  1160
Pavel Buchta  1120
Jan Slabý  1020
Matej Kotlár  618
Tereza Kafková  1655
k30-30CT: 2965,
František Molva  1505
Tomáš Bořil  1460
Pavel Buchta  1400
Vladimír Tvrdík  1040
Jan Slabý  960
Matej Kotlár  414
bnlm-17: 2590,
Miroslav Kopáček  1100
Iva Kopáčková  1490
bnlm-17CT: 1475
Ivana Cejpková  1475
19780
6. Mercedes-Benz Atomic Salomon team bnlm-17: 5360,
Jakub Škoda  1900
Jan Vanc  1790
Jaroslav Štěpán  820
Klára Kuprová  1670
b30: 4665,
Johana Šťastná  1580
Jan Vanc  1625
Martin Hušek  1460
Zbyšek Lhota  1385
Lukáš Jiran  224
bnlm-17CT: 3505,
Zbyšek Lhota  1820
Luboš Havel  1685
Libor Junek  1610
j25: 3100,
František Ptáček  1655
Martin Tušl  1445
Jan Michal  492
k30-30CT: 2492
Ladislav Klement  492
Anna Kožíšková  2000
19122
7. XCSPORT.cz nordic racing team om-20ct: 3415,
Martin Valigura  1790
Tereza Tužilová  1625
k30-30CT: 2710,
Tomáš Krpec  920
Tereza Tužilová  1790
k30-30FT: 1790,
Tereza Tužilová  1790
om-20ft: 1775,
Tereza Tužilová  1775
b30: 1730,
Tereza Tužilová  1730
j25: 1610,
Tereza Tužilová  1610
jel-20ct: 1460,
Jiří Otrusina  1460
jel-20ft: 1445
Jiří Otrusina  1445
13030
8. Žižkovský Tygři k30-30FT: 5235,
Martin Sajdl  1790
Tomas Kalal  1775
Pavel Vojta  1715
Jitka Šindelářová  1670
k30-30CT: 3520,
Martin Sajdl  1820
Tomas Kalal  1700
Karel Šindelář  1100
bnlm-17CT: 1580
Vojtěch Schlechter  1580
10335
9. Báječné ženy v běhu k30-30FT: 1685,
Karolína Jeníková  1685
jel-20ft: 1685,
Karolína Jeníková  1685
k30-30CT: 1610,
Karolína Jeníková  1610
jel-20ct: 1565,
Petra Černá  1565
om-20ft: 1565,
Karolína Jeníková  1565
om-20ct: 1430,
Petra Černá  1430
bnlm-17CT: 1370,
Petra Černá  1370
j25: 950
Péťa Jeníková  950
Radka Sýkorová  568
9540
10. BORCI zdar! k30-30CT: 3651,
Petr Gross  1580
Ladislav Fildán  476
Kamila Krausová  1595
k30-30FT: 1274,
Ladislav Fildán  650
Martin Holánek  624
j25: 1038,
Ladislav Fildán  572
Sylvie Hlaváčová  466
bnlm-17CT: 940,
Ladislav Fildán  940
om-20ct: 860,
Ladislav Fildán  860
om-20ft: 584,
Ladislav Fildán  584
b30: 282
Ladislav Fildán  282
8347
11. Sportcollection Racing Team k30-30FT: 3625,
Peter Hoffmann  1820
Grit Otto  1805
k30-30CT: 3565
Peter Hoffmann  1790
Grit Otto  1775
7190
12. Sporticus TEAM b30: 3130,
Vítězslav Vondra  1640
Eliška Vondrová  1490
om-20ft: 1850,
Jan Ferdinand Polášek  1850
k30-30FT: 1610
Petr Pruner  1610
6590
13. Kasper-Swix tým om-20ct: 3310,
Jaroslav Mollingr  1700
Petr Murčo  1610
Petr Krákora  1460
j25: 3025
Tomáš Veber  1820
Petr Krákora  1205
6335
14. Kolečkové lyže TOMSKI.cz jel-20ft: 1700,
Daniel Gromus  1700
k30-30FT: 1685,
Tomáš Gromus  1685
k30-30CT: 1565,
Tomáš Gromus  1565
om-20ft: 1370
Daniel Gromus  1370
6320
15. Wikov jel-20ct: 1850,
Bára Meierová  1850
bnlm-17CT: 1775,
Bára Meierová  1775
om-20ct: 1715
Bára Meierová  1715
5340
16. SG Einheit Berliner Bär k30-30FT: 1760,
Oleksandr Riep  1760
k30-30CT: 1745,
Oleksandr Riep  1745
b30: 1670
Oleksandr Riep  1670
5175
17. ENERVIT Team jel-20ct: 1760,
Jan Urbášek  1760
om-20ct: 1625
Jan Urbášek  1625
3385
18. Craft team jel-20ft: 1745,
Luisa Pospíšková  1745
om-20ft: 1580
Luisa Pospíšková  1580
3325
19. Waxmen k30-30CT: 1712,
Martin Začal  1120
František Špičák  592
k30-30FT: 1370
Martin Začal  1370
3082
20. RAUL! k30-30CT: 1505,
Petra Reischigová  1505
bnlm-17CT: 1445
Petra Reischigová  1445
2950
21. Etriatlon Team bnlm-17CT: 1220,
Dušan Pavlů  1220
bnlm-17: 850,
Dušan Pavlů  850
om-20ft: 810
Dušan Pavlů  810
2880
22. SK Finisher k30-30CT: 2795
Martin Macek  650
David Strnad  610
Janka Levitnerová  1535
Petromila Macková  1385
2795
23. Pilsner Urquell Ultras bnlm-17: 1630,
Jiří Pecháček  880
Jan Kočí  750
Radislav Vrňata  628
Aleš Bobek  510
b30: 894
Jiří Pecháček  524
Jan Kočí  370
Radislav Vrňata  236
Aleš Bobek  142
2524
24. Jablonecké Mattonky bnlm-17CT: 1505,
Gabriela Šubrtová  1505
b30: 960
Helena Janegová  960
2465
25. Za Dědky!!! bnlm-17CT: 2320
Jana Žáčková  1460
Karel Filip  860
2320
26. Narozeninová párty bnlm-17CT: 2115
Jan Loula  790
Magdalena Loulová  1325
Petra Martišová  1310
2115
27. LK Medvěd bnlm-17CT: 1280,
Jan Pála  1280
bnlm-17: 780
Jan Pála  780
2060
28. Famous Fathers Turnov bnlm-17CT: 618,
Tomáš Hájek  618
bnlm-17: 576,
Zdeněk Bičík  576
k30-30CT: 440
Tomáš Hájek  440
1634
29. Ski Klub Hřebeč bnlm-17CT: 1580
Štěpán Mentberger  980
Josef Havlík  600
1580
30. Bi&Fu sport Luhačovice bnlm-17CT: 870,
Josef Uhlík  870
bnlm-17: 500
Josef Uhlík  500
1370
31. PIFSON Pro Endurance Team bnlm-17: 1280
Matyáš Štregl  1280
1280
32. Lezecké centrum LezeTop k30-30CT: 1235
Martin Altman  1235
1235
33. Moravská klika k30-30CT: 1222
Viktor Kotlán  690
Robert Helbich  532
Marek Loula  482
1222
34. Bražecký mládenci om-20ft: 650,
Filip Zelený  650
b30: 548
Filip Zelený  548
1198
35. Slavia Liberec b30: 1175
Eva Seifertova  1175
1175
36. Fortex Ski Moravský Beroun jel-20ct: 1130
Tomáš Kabourek  1130
1130
37. Ho-Mi-On-Pe k30-30CT: 1104
Michal Bayerl  604
Jan Lajer  500
Petr Mráz  490
Ondřej Špok  402
Jan Buško  400
1104
38. Super6 bnlm-17CT: 1000
Štefan Pacinda  1000
1000
39. Private Holdings b30: 1000
Petra Lauerova  1000
1000
40. Skipol.pl Team j25: 1000
Krzysztof Zakrzewski  1000
1000
41. TK Radošovice bnlm-17: 1000
David Michalička  1000
1000
42. OB Sokol Troja j25: 840
Lucie Berglová  840
840
43. Haus Alpin b30: 776
Václav Vaněk  398
Martin Vik  378
776
44. Žekoffky b30: 720
Lucie Žeková  720
720
45. Team Kjelsåslærerne j25: 612
Thomas Rygh  612
612
46. Bolatice Be k30-30CT: 612
Marek Hollesch  612
612
47. OK Slavia Hradec Králové om-20ft: 586
Jan Langr  586
586
48. Prokrastinující architekti j25: 576
Ondřej Novotný  576
576
49. BA Sparta k30-30CT: 576
Čestmír Dobeš  576
576
50. Drbna.cz j25: 562
Luboš Vrabec  416
Filip Matoušek  146
Michael Daněk  138
562
51. KČT Slečinky Napajedla k30-30CT: 556
Michal Janošek  556
556
52. NCH Ústí j25: 510
Martin Bolcha  510
510
53. Strejkové k30-30CT: 496
Zdeněk Štaiger  496
496
54. Miluju Kačku b30: 472
Ondřej Černý  472
472
55. Slaviatip j25: 462
Dana Opavová  462
462
56. Žitenická žihadla k30-30CT: 404
Milan Rikl  404
404
57. Sněženky j25: 392
Petra Kvasnickova  392
392
58. Tým dědy Lebedy k30-30CT: 384
Tomáš Voves  384
384
59. CK KOLOKRÁM b30: 290
Petr Toráň  290
290
60. TJ Sokol Ruprechtice, z.s. b30: 218
Radek Suchý  218
218
61. Marathon Team TJ Klimkovice j25: 214
Lukáš Lyčka  214
214
62. Cyklotrápení Jedlová b30: 100
David Soukal  100
100
63. Sirdal Skimaraton b30: 98
Lars Vagle  98
98
64. ROST Group s.r.o. j25: 2
David Rost  1
David Havlůj  1
2
65. A magyar sztarok j25: 1
Ondřej Kalmán  1
1
66. Volkssport DDR 0
67. PPP Bedřichov 0
68. Altán Tým 0
69. cyklo-ski 0
70. Jednotka Ultra Pomalého Vysazení 0
71. KARKONOSZ RUNNING TEAM 0
72. TTT 0
73. Bestie Hnojnik 0
74. MONET+ 0
75. STIFF 0
76. Penzion František 0
77. Hello bank! 0
78. JW Runners 0
79. To zvládnem 0
80. SPORTICUS team 0
81. LK Pustá Polom 0
82. ROB Pardubice 0
83. CSG TRI TEAM 0
84. GoldFinch Team 0
85. Fredrikstad Skiklubb 0
86. WESCO ATHLETIC 0
87. Jedu na svařák 0
88. Sněžní levharti 0
89. TJ Semily 0
90. Vohnouti na sněhu 0
91. Nováčci z jihu 0
92. Brečoch Team 0
93. SuperSlowMotion 0
94. Jerusalem Ski Club 0
95. Jen počkej Václave 0
96. Risets raketer 0
97. Želivák HK 0
98. Ski Jyväskylä 0
99. Ujedeme to! 0
100. Skank team 0
101. SRTG Most 0
102. RISOLINO 0
103. DIMENSE.CZ 0
104. Unibaltic 0
105. CK CHÝNOV 0
106. HO TJ TESLA BRNO 0
107. UNIKOSY 0
108. Skizunft Dresden 0
109. Influence Collective 0
110. Turboski Gang Tajfun 0
111. FreeRum 0
112. Ski Papír-hračky NMNM 0
113. Měřín 0
114. Bratr Herman FunClub 0
115. MTBO Slaný 0
116. TJ Desná 0
117. Asi zdechnu 0
118. MAZÁCI 0
119. Agrostroj Racing Team 0
120. Kunratický mufloní 0
121. ČHMÚ 0
122. Team nabiegowkach.pl 0
123. Skarphedin 0
124. Formula Uno 0
125. SimplyGIGA 0
126. Krušnohorci - Perštejn 0
127. Prespa 0
128. Akvabely 0
129. LC Heiden 0
130. VODÁK sport X-team 0
131. TheBestSkiers 0
132. NasouPažnemáM Jizerka 0
133. Dynamo Kurdi 0
134. SK Vrbno 0
135. Čistý sport 0
136. Vltava Foun Craft Team 0
137. Team Nicolaisen 0
138. TJ Sokol Vsetín 0
139. Dresdner Skiverein 0
140. CZECH NOTARIAL TEAM – Bohemia 0
141. S. C. Alta Valtellina 0
142. HC Dravci Lužec 0
143. Skiclub Saxonia 0
144. KN 0
145. Gorily nížinné 0
146. Svarminátor ski 0
147. Macabi 0
148. CCS Dubrovo 0
149. Mamuti z Lipovky 0
150. Milada Tour 0
Ilustrace

Bedřichovský NLM

Ski Stadion in Bedrichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede znovu v lednovém termínu a závod bude dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy
    Balík komplet

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    CzechTourism
    Enervit
    Swix
    KAMA
    ČHMÚ
    Nature Valley
    Crystal Bohemia
    Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Mediatenor
    Kamsdetmi.com
    Nordic
    Skinordic.cz
    Radio RUBI
    Snow
    Pohora.cz
    Bezky.net
    Svět outdooru

Spolupracujeme

    Emil
    Báječné ženy v běhu
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko