Výsledky

Zadejte alespoň 3 znaky a stiskněte ENTER

Orlický maraton - dětské závody (2019)

poř. st. č. jméno nár. čas poř.
kat.
poř.
pohl.
body
SkiTour
 
1. 30 Pohlová, Matylda (2009) CZE 00:04:06 1. 1. diplom
2. 76 Maidl, Šimon (2004) CZE 00:11:11 1. 1. diplom
3. 5 Beneš, Marek (2008) CZE 00:07:27 1. 2. diplom
4. 66 Hornych, Ivan (2011) CZE 00:02:24 1. 3. diplom
5. 14 Famfulíková, Elena (2013) CZE 00:04:26 1. 2. diplom
6. 7 Křepela, Jiří (2011) CZE 00:02:26 2. 4. diplom
7. 38 Špatenka, Martin (2013) CZE 00:05:24 1. 5. diplom
8. 65 Hornych, Oldřich (2009) CZE 00:04:10 1. 6. diplom
9. 35 Antoš, Lukáš (2006) CZE 00:11:35 2. 7. diplom
10. 32 Pohlová, Adéla (2007) CZE 00:07:28 1. 3. diplom
11. 42 Meier, Jakub (2005) CZE 00:11:55 3. 8. diplom
12. 48 Kráčmarová, Anna (2009) CZE 00:04:20 2. 4. diplom
13. 47 Kráčmarová, Michaela (2012) CZE 00:02:50 1. 5. diplom
14. 67 Sosna, Ondřej (2013) CZE 00:05:35 2. 9. diplom
15. 13 Pekárková, Zuzana (2007) CZE 00:07:36 2. 6. diplom
16. 16 Horká, Lucie (2009) CZE 00:04:34 3. 7. diplom
17. 23 Holíková, Veronika (2008) CZE 00:07:39 3. 8. diplom
18. 52 Bezušková, Leontýna (2005) CZE 00:11:57 1. 9. diplom
19. 36 Sojáková, Barbora (2014) CZE 00:07:49 2. 10. diplom
20. 58 Letenská, Lucie (2011) CZE 00:03:05 2. 11. diplom
21. 33 Král, Vít (2012) CZE 00:03:11 3. 10. diplom
22. 55 Žitek, Adam (2014) CZE 00:09:33 3. 11. diplom
23. 4 Bejšovcová, Laura (2009) CZE 00:04:41 4. 12. diplom
24. 82 Ducháčková, Ema (2006) CZE 00:12:02 2. 13. diplom
25. 8 Křepela, Jan (2007) CZE 00:07:45 2. 12. diplom
26. 64 Řezníčková, Eliška (2007) CZE 00:07:59 4. 14. diplom
27. 15 Beran, Matěj František (2010) CZE 00:04:48 2. 13. diplom
28. 41 Tuček, Matěj (2012) CZE 00:03:23 4. 14. diplom
29. 12 Jelenová, Tereza (2005) CZE 00:12:13 3. 15. diplom
30. 29 Vojta, Martin (2008) CZE 00:08:03 3. 15. diplom
31. 79 Konrátová, Nela (2009) CZE 00:04:56 5. 16. diplom
32. 31 Pohl, Jindřich (2012) CZE 00:03:27 5. 16. diplom
33. 21 Bečvář, Jakub (2005) CZE 00:12:30 4. 17. diplom
34. 2 Valenta, Jakub (2008) CZE 00:08:22 4. 18. diplom
35. 10 Verner, Ondřej (2006) CZE 00:13:17 5. 19. diplom
36. 80 Hrůša, Ondřej (2009) CZE 00:04:58 3. 20. diplom
37. 24 Beranová, Eliška Anna (2012) CZE 00:03:32 3. 17. diplom
38. 40 Vojtová, Klára (2007) CZE 00:08:25 5. 18. diplom
39. 46 Podlešák, Martin (2009) CZE 00:05:13 4. 21. diplom
40. 56 Stejskalova, Tereza (2006) CZE 00:14:25 4. 19. diplom
41. 3 Bejšovcová, Pavlína (2012) CZE 00:03:33 4. 20. diplom
42. 20 Šabata, František (2009) CZE 00:05:13 5. 22. diplom
43. 45 Podlešáková, Monika (2007) CZE 00:08:41 6. 21. diplom
44. 78 Javůrek, Filip (2006) CZE 00:14:34 6. 23. diplom
45. 81 Hromádko ml., Ladislav (2011) CZE 00:03:45 6. 24. diplom
46. 87 Vinš, Lukáš (2004) CZE 00:14:34 7. 25. diplom
47. 22 Šimková, Tereza (2007) CZE 00:08:51 7. 22. diplom
48. 70 Zavadilová, Amálie (2011) CZE 00:03:56 5. 23. diplom
49. 18 Čihák, Jakub (2009) CZE 00:05:24 6. 26. diplom
50. 85 Chrtek, Jan (2011) CZE 00:04:04 7. 27. diplom
51. 6 Vašátko, Jan (2005) CZE 00:14:53 8. 28. diplom
52. 71 Zavadilová, Eliška (2009) CZE 00:05:56 6. 24. diplom
53. 26 Jelen, Lukáš (2007) CZE 00:09:20 5. 29. diplom
54. 57 Stejskal, Matěj (2008) CZE 00:09:20 6. 30. diplom
55. 27 Pilná, Radka (2006) CZE 00:15:41 5. 25. diplom
56. 25 Famfulíková, Barbora (2010) CZE 00:06:09 7. 26. diplom
57. 1 Dittrich, Šimon (2012) CZE 00:04:10 8. 31. diplom
58. 75 Grebenniková, Anna (2005) CZE 00:15:48 6. 27. diplom
59. 43 Kušičková, Jolana (2012) CZE 00:04:22 6. 28. diplom
60. 11 Dittrichová, Elizabeth (2010) CZE 00:06:21 8. 29. diplom
61. 73 Seeman, Vojtěch (2008) CZE 00:09:50 7. 32. diplom
62. 60 Roubalová, Eliška (2011) CZE 00:04:32 7. 30. diplom
63. 72 Skalický, Tomáš (2005) CZE 00:15:55 9. 33. diplom
64. 28 Kala, Tom (2007) CZE 00:10:07 8. 34. diplom
65. 63 Marešová, Karolína (2010) CZE 00:06:57 9. 31. diplom
66. 37 Sojáková, Veronika (2011) CZE 00:04:50 8. 32. diplom
67. 69 Seemanová, Johana (2004) CZE 00:16:02 7. 33. diplom
68. 68 Kurková, Jasmína (2010) CZE 00:22:38 10. 34. diplom
69. 62 Marešová, Lucie (2007) CZE 00:10:39 8. 35. diplom
70. 59 Zoubková, Anastázie (2010) CZE 00:24:24 11. 36. diplom
71. 77 Bartošová, Tereza (2006) CZE 00:19:22 8. 37. diplom
72. 44 Kušičková, Lucie (2012) CZE 00:04:59 9. 38. diplom
73. 54 Tlučhořová, Barbora (2007) CZE 00:11:29 9. 39. diplom
74. 84 Chrtková, Anežka (2006) CZE 00:19:22 9. 40. diplom
75. 34 Král, Ondřej (2008) CZE 00:12:08 9. 35. diplom
76. 61 Roubalová, Štěpánka (2012) CZE 00:05:27 10. 41. diplom
77. 17 Čihák, Jan (2006) CZE 00:21:52 10. 36. diplom
78. 9 Michlová, Adéla (2007) CZE 00:15:13 10. 42. diplom
79. 86 Šutty, Kamila (2012) CZE 00:07:37 9. 37. diplom
80. 83 Szabó, Ruben (2006) CZE 00:21:57 11. 38. diplom
81. 51 Meierová, Magdaléna (2011) CZE 00:10:58 11. 43. diplom
82. 49 Hepnerová, Tereza (2011) CZE 00:16:17 11. 44. diplom

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    CzechTourism
    Swix
    Enervit
    Sporten
    KAMA
    Leki
    Northfinder
    Leros
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ
    Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Nordic
    Deník
    bezky.net
    Kamsdetmi.com

Spolupracujeme

    Nadace Nova
    Báječné ženy v běhu
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko