Výsledky

Zadejte alespoň 3 znaky a stiskněte ENTER

Kašperská 30 - dětské závody (2018)

poř. st. č. jméno nár. čas poř.
kat.
poř.
pohl.
body
SkiTour
 
1. 3 Skořepa, Matěj (2004) CZE 00:09:37 1. 1. diplom
2. 92 Mánková, Emma (2008) CZE 00:04:49 1. 1. diplom
3. 62 MICHALKOVA, Daniela (2012) CZE 00:02:27 1. 2. diplom
4. 3241 Vondraš, Petr (2007) CZE 00:09:40 1. 2. diplom
5. 18 Šindelář, Eduard (2012) CZE 00:03:09 1. 3. diplom
6. 23 Vocelka, Matěj (2008) CZE 00:04:54 1. 4. diplom
7. 86 Půbal, Matouš (2008) CZE 00:05:07 2. 5. diplom
8. 2 Svoboda, Dominik (2005) CZE 00:10:15 2. 6. diplom
9. 20 Záhorcová, Anežka (2012) CZE 00:03:11 2. 3. diplom
10. 91 Machová, Marie (2007) CZE 00:10:38 1. 4. diplom
11. 93 Boušková, Karolína (2008) CZE 00:05:08 2. 5. diplom
12. 30 Kalinová, Vendula (2013) CZE 00:03:51 3. 6. diplom
13. 99 Satoriová, Johanka (2006) CZE 00:10:40 2. 7. diplom
14. 31 Hudečková, Lucie (2008) CZE 00:05:08 3. 8. diplom
15. 80 Švarcová, Emily (2012) CZE 00:04:37 4. 9. diplom
16. 96 Novotný, Joel (2004) CZE 00:10:49 3. 7. diplom
17. 58 Havel, Aleš (2012) CZE 00:06:51 2. 8. diplom
18. 5 Novák, Matěj (2009) CZE 00:05:14 3. 9. diplom
19. 28 Krejčí, Štěpánka (2008) CZE 00:05:14 4. 10. diplom
20. 12 Švarc, Michal (2007) CZE 00:11:00 2. 10. diplom
21. 36 Záhorec, Jonáš (2009) CZE 00:05:19 4. 11. diplom
22. 3242 Kyral, Matěj (2005) CZE 00:11:07 4. 12. diplom
23. 4 Tuháček, Pavel (2006) CZE 00:11:24 3. 13. diplom
24. 17 VOJTA, Martin (2008) CZE 00:05:21 5. 14. diplom
25. 100 Satorie, Josef (2008) CZE 00:05:45 6. 15. diplom
26. 84 Hojdekr, Tomáš (2007) CZE 00:11:27 4. 16. diplom
27. 60 Kadlecová, Žofie (2009) CZE 00:05:57 5. 11. diplom
28. 35 Šimečková, Katka (2006) CZE 00:11:27 3. 12. diplom
29. 45 Černý, Jakub (2009) CZE 00:06:11 7. 17. diplom
30. 90 Nová, Nela (2006) CZE 00:11:31 4. 13. diplom
31. 50 Baxa, Kryštof (2004) CZE 00:11:32 5. 18. diplom
32. 74 Menclová, Luisa (2009) CZE 00:06:18 6. 14. diplom
33. 56 Fortelná, Ella (2009) CZE 00:06:20 7. 15. diplom
34. 6 Nová, Miroslava (2007) CZE 00:11:34 5. 16. diplom
35. 73 Mencl, Vojtěch (2004) CZE 00:11:38 6. 19. diplom
36. 3245 Quadrátová, Emma Lea (2010) CZE 00:06:24 1. 17. diplom
37. 39 Šindelář, Vít (2009) CZE 00:06:37 8. 20. diplom
38. 76 Macán, Jakub (2005) CZE 00:11:47 7. 21. diplom
39. 9 Czerwenková, Tereza (2006) CZE 00:11:58 6. 18. diplom
40. 85 Půbalová, Silvie (2010) CZE 00:06:37 2. 19. diplom
41. 37 Štastný, Pavel (2009) CZE 00:06:42 9. 22. diplom
42. 68 Šístek, Martin (2007) CZE 00:12:03 5. 23. diplom
43. 19 Svobodová, Laura (2005) CZE 00:12:14 1. 20. diplom
44. 22 Forstová, Laura (2009) CZE 00:06:44 8. 21. diplom
45. 3243 Kyral, Šimon (2009) CZE 00:06:53 10. 24. diplom
46. 3244 Racková, Nikola (2005) CZE 00:12:19 2. 22. diplom
47. 75 Mencl, Felix (2007) CZE 00:12:22 6. 25. diplom
48. 52 ŠPIRK, Michal (2008) CZE 00:06:55 11. 26. diplom
49. 16 VOJTOVÁ, Klára (2007) CZE 00:12:22 7. 23. diplom
50. 63 MICHALEK, Antonin (2009) CZE 00:06:58 12. 27. diplom
51. 69 Slavíková, Klára (2008) CZE 00:07:02 9. 24. diplom
52. 33 Panták, Filip (2005) CZE 00:12:23 8. 28. diplom
53. 97 Novák, Lukáš (2008) CZE 00:07:10 13. 29. diplom
54. 7 štefanová, adéla (2007) CZE 00:12:50 8. 25. diplom
55. 48 Bíba, Mikulaš (2007) CZE 00:13:09 7. 30. diplom
56. 82 Vyskočil, Vítek (2010) CZE 00:07:13 1. 31. diplom
57. 95 Košnarová, Adriana (2007) CZE 00:13:14 9. 26. diplom
58. 24 Vocelka, Patrik (2011) CZE 00:07:19 2. 32. diplom
59. 38 Šimečková, Anička (2010) CZE 00:07:22 3. 27. diplom
60. 59 Kadlecová, Barbora (2007) CZE 00:13:17 10. 28. diplom
61. 88 Solnař, Jonáš (2008) CZE 00:07:35 14. 33. diplom
62. 11 Šroubová, Adéla (2005) CZE 00:13:18 3. 29. diplom
63. 98 Satorie, Kryštof (2004) CZE 00:13:24 9. 34. diplom
64. 8 Czerwenková, Lucie (2009) CZE 00:07:53 10. 30. diplom
65. 51 Baxa, Jáchym (2007) CZE 00:13:59 8. 35. diplom
66. 55 Pavlík, Matěj (2009) CZE 00:07:56 15. 36. diplom
67. 89 Solnař, Matouš (2010) CZE 00:07:57 3. 37. diplom
68. 34 Štastná, Lucie (2006) CZE 00:14:19 11. 31. diplom
69. 10 Řežábová, Nikola (2010) CZE 00:08:00 4. 32. diplom
70. 40 Šindelářová, Tereza (2007) CZE 00:14:23 12. 33. diplom
71. 14 Hurda, Bartoloměj (2008) CZE 00:08:04 16. 38. diplom
72. 79 Šimková, Tereza (2007) CZE 00:14:25 13. 34. diplom
73. 66 Turek, Tomáš (2007) CZE 00:14:38 9. 39. diplom
74. 57 Menčíková, Lucie (2009) CZE 00:08:04 11. 35. diplom
75. 25 Koucký, Kryštof (2009) CZE 00:08:22 17. 40. diplom
76. 71 Petříková, Nina (2005) CZE 00:14:41 4. 36. diplom
77. 49 Biba, Tadeaš (2010) CZE 00:08:27 4. 41. diplom
78. 43 Groeslová, Kamila (2007) CZE 00:14:47 14. 37. diplom
79. 78 Havlová, Kristýna (2005) CZE 00:14:48 5. 38. diplom
80. 21 Skořepová, Eliška (2011) CZE 00:08:28 5. 39. diplom
81. 70 Rys, Vojtěch (2007) CZE 00:14:50 10. 42. diplom
82. 27 Sluková, Klotylda (2009) CZE 00:08:33 12. 40. diplom
83. 77 Krausová, Michaela (2009) CZE 00:08:34 13. 41. diplom
84. 72 Petřík, Albert (2007) CZE 00:14:58 11. 43. diplom
85. 64 Zýková, Anna (2009) CZE 00:08:37 14. 42. diplom
86. 47 Cubrová, Klára (2007) CZE 00:15:17 15. 43. diplom
87. 46 Dezory, Antonín (2010) CZE 00:08:42 5. 44. diplom
88. 44 Dezort, Jaromír (2006) CZE 00:15:40 12. 45. diplom
89. 61 Klimeš, Daniel (2006) CZE 00:15:41 13. 46. diplom
90. 67 Šístková, Markéta (2010) CZE 00:08:43 6. 44. diplom
91. 83 Tušl, Teodor (2011) CZE 00:08:46 6. 47. diplom
92. 29 KALA, Tom (2007) CZE 00:15:42 14. 48. diplom
93. 81 Švarcová, Linda (2008) CZE 00:08:50 15. 45. diplom
94. 3246 Quadrát, Bedřich Jan (2007) CZE 00:15:49 15. 49. diplom
95. 15 Hurda, Vojtěch (2005) CZE 00:17:02 10. 50. diplom
96. 1 Dolálková, Kateřina (2010) CZE 00:08:56 7. 46. diplom
97. 54 Pavlíková, Klára (2004) CZE 00:17:15 6. 47. diplom
98. 65 Zýka, Jan (2011) CZE 00:09:02 7. 51. diplom
99. 13 Menčík, Matěj (2011) CZE 00:09:21 8. 52. diplom
100. 87 Solnař, Šimon (2010) CZE 00:09:21 9. 53. diplom
Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

Generální partner

  • ČEZ

Hlavní partneři

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

Partneři

  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL

Logistický partner SkiTour

  • DB Schenker

Mediální partneři

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Rádio Rubi

Spolupracujeme

  • Báječné ženy v běhu
  • Nadace Emil
  • Outfanatic

Dodavatel

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR

Partneři

  • CzechTourism

Generální mediální partner

  • Nova

Marketingový partner

  • RAUL
Výživové okénko