Newsletter

Výsledky

Historické výsledky

Zadejte alespoň 3 znaky a stiskněte ENTER

Benzina ORLEN Sprint (2022)

poř. st. č. jméno nár. čas čistý čas 1. mezičas 2. mezičas 3. mezičas poř.
kat.
poř.
pohl.
body
SkiTour
 
1. 31 Novak, Max (1996) SWE 00:03:11 00:01:01 00:02:06 - 1. 1. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
2. 51 Persson, Emil (1995) SWE 00:03:11 00:01:00 00:02:06 - 2. 2. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
3. 34 Bing, Thomas (1990) GER 00:03:12 00:01:01 00:02:07 - 3. 3. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
4. 52 Edstroem, Eddie (1995) SWE 00:03:12 00:01:02 00:02:08 - 4. 4. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
5. 32 Ekloef, Johannes (1995) SWE 00:03:14 00:01:02 00:02:09 - 5. 5. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
6. 44 Nilsson, Klas (1986) SWE 00:03:15 00:01:00 00:02:08 - 6. 6. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
7. 53 Johansson, Marcus (1990) SWE 00:03:15 00:01:01 00:02:08 - 7. 7. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
8. 50 Matouš, Adam (1998) CZE 00:03:16 - - - 8. 8. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
9. 56 Busin, Lorenzo (1996) ITA 00:03:17 00:01:02 00:02:08 - 9. 9. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
10. 54 Leupold, Richard (1997) GER 00:03:17 00:01:02 00:02:08 - 10. 10. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
11. 40 Štoček, Fabián (1994) CZE 00:03:18 00:01:02 00:02:09 - 11. 11. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
12. 48 Kalivoda, Tomáš (1998) CZE 00:03:19 00:01:03 00:02:10 - 12. 12. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
13. 1 Korsgren, Lina (1988) SWE 00:03:31 00:01:07 00:02:17 - 1. 1. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
14. 12 Johansson Norgren, Britta (1983) SWE 00:03:34 00:01:07 00:02:20 - 2. 2. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
15. 2 Dahl, Ida (1996) SWE 00:03:39 00:01:08 00:02:22 - 3. 3. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
16. 18 Settlin, Evelina (1992) SWE 00:03:39 00:01:08 00:02:22 - 4. 4. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
17. 13 Antošová, Barbora (2000) CZE 00:03:40 00:01:08 00:02:21 - 5. 5. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
18. 7 Schützová, Sandra (1991) CZE 00:03:44 00:01:10 00:02:25 - 6. 6. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
19. 11 Grohová, Karolína (1990) CZE 00:03:44 00:01:10 00:02:26 - 7. 7. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
20. 8 Hujerová, Tereza (1998) CZE 00:03:46 00:01:09 00:02:25 - 8. 8. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
21. 3 Palmberg, Ida (1999) SWE 00:03:47 00:01:10 00:02:27 - 9. 9. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
22. 17 Heiskanen, Heli (1981) FIN 00:03:50 00:01:09 00:02:28 - 10. 10. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
23. 6 Boudíková, Adéla (1986) CZE 00:03:50 00:01:10 00:02:29 - 11. 11. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků
24. 10 Boerjesjoe, Malin (1996) SWE 00:03:54 00:01:11 00:02:30 - 12. 12. Sdílet na FB diplom Analýza výsledků

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

    T-Mobile

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Volkswagen - užitkové vozy
    Pojišťovna VZP
    Generali Investments

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

    ČT

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Northfinder
    Enervit
    KAMA
    Swix
    MSK
    Boll
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ

Oficiální dodavatelé

    CAT CUT
    TKF

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Drbna
    Evropa 2
    Náš region

Spolupracujeme

    Národní sportovní agentura
    Svaz lyžařů ČR
    Worldloppet
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    Krušné hory
    Pomozte dětem
    Madeta
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker
Výživové okénko