Výsledky

Zadejte alespoň 3 znaky a stiskněte ENTER

Bedřichovský NLM - dětské závody (2018)

poř. st. č. jméno nár. čas poř.
kat.
poř.
pohl.
body
SkiTour
 
1. 119 Horák, Mikuláš (2012) CZE 00:01:50 1. 1. diplom
2. 43 Poluha, Oskar (2008) CZE 00:01:48 1. 2. diplom
3. 61 Hellmich, Jonáš (2005) CZE 00:02:53 1. 3. diplom
4. 35 Antoš, Lukáš (2006) CZE 00:02:53 1. 4. diplom
5. 9 Jungwirth, Štěpán (2008) CZE 00:02:00 2. 5. diplom
6. 97 Maděrová, Klára (2012) CZE 00:02:20 1. 1. diplom
7. 26 Červenka, Hynek (2009) CZE 00:02:03 3. 6. diplom
8. 128 Pešina, Jakub (2004) CZE 00:03:01 2. 7. diplom
9. 126 Klesová, Alžběta (2012) CZE 00:02:23 2. 2. diplom
10. 4 Lodr, Oliver (2012) CZE 00:02:52 2. 8. diplom
11. 129 Pešina, Jan (2006) CZE 00:03:14 2. 9. diplom
12. 120 Horáková, Amálie (2008) CZE 00:02:13 1. 3. diplom
13. 16 Nováková, Nela (2009) CZE 00:02:15 2. 4. diplom
14. 50 Ducháčová, Ema (2006) CZE 00:03:19 1. 5. diplom
15. 108 Špidla, Josef (2012) CZE 00:02:54 3. 10. diplom
16. 93 Ouhrabková, Bára (2012) CZE 00:03:01 3. 6. diplom
17. 49 Nagyová, Zuzana (2008) CZE 00:02:16 3. 7. diplom
18. 22 Stach, Martin (2005) CZE 00:03:20 3. 11. diplom
19. 32 Kubiš, Jan (2010) CZE 00:02:26 1. 12. diplom
20. 111 Polonská, Eliška (2007) CZE 00:03:22 2. 8. diplom
21. 110 Polonská, Julie Ágnes (2013) CZE 00:03:10 4. 9. diplom
22. 2 Janeček, Roman (2006) CZE 00:03:25 3. 13. diplom
23. 73 Veber, Šimon (2008) CZE 00:02:29 4. 14. diplom
24. 5 Dittrich, Šimon (2012) CZE 00:03:27 4. 15. diplom
25. 78 Meier, Jakub (2005) CZE 00:03:26 4. 16. diplom
26. 102 Týc, Jakub (2012) CZE 00:03:31 5. 17. diplom
27. 28 Lutovská, Klára (2008) CZE 00:02:33 4. 10. diplom
28. 114 Hřebík, Matyáš (2005) CZE 00:03:26 5. 18. diplom
29. 36 Fortelná, Ella (2009) CZE 00:02:42 5. 11. diplom
30. 84 Braun, Vincent (2012) CZE 00:04:06 6. 19. diplom
31. 96 Racek, Tomáš (2004) CZE 00:03:31 6. 20. diplom
32. 21 Mečířová, Marie (2014) CZE 00:04:28 5. 12. diplom
33. 124 Novotný, Dalibor (2008) CZE 00:02:45 5. 21. diplom
34. 6 Brodský, Max (2014) CZE 00:05:39 7. 22. diplom
35. 10 Jungwirth, František (2006) CZE 00:03:38 4. 23. diplom
36. 24 Skrbek, Sebastian (2008) CZE 00:02:46 6. 24. diplom
37. 91 Blažejová, Terezie (2009) CZE 00:02:46 6. 13. diplom
38. 105 Dolák, Jakub (2013) CZE 00:05:42 8. 25. diplom
39. 71 Veber, Matyáš (2005) CZE 00:03:39 7. 26. diplom
40. 107 Hubnerová, Karolína (2005) CZE 00:03:41 1. 14. diplom
41. 122 Havránek, Adam (2009) CZE 00:02:49 7. 27. diplom
42. 67 Karban, Štěpán (2013) CZE 00:05:58 9. 28. diplom
43. 27 Lutovská, Beata (2008) CZE 00:02:50 7. 15. diplom
44. 103 Pelouch, Adam (2013) CZE 00:06:09 10. 29. diplom
45. 62 Brož, Adam (2006) CZE 00:03:42 5. 30. diplom
46. 45 Panuš, Jakub (2009) CZE 00:02:54 8. 31. diplom
47. 125 Novotny, Václav (2006) CZE 00:03:50 6. 32. diplom
48. 14 Famfulíková, Elena (2013) CZE 00:06:46 6. 16. diplom
49. 12 Pávek, Lukáš (2007) CZE 00:03:51 7. 33. diplom
50. 113 Hřebík, Michal (2011) CZE 00:02:55 2. 34. diplom
51. 123 Němečková, Nikol (2014) CZE 00:07:58 7. 17. diplom
52. 115 Poek, Václav (2009) CZE 00:02:58 9. 35. diplom
53. 25 Červenka, Jiří (2007) CZE 00:03:59 8. 36. diplom
54. 117 Jelínek, Ondřej (2009) CZE 00:02:59 10. 37. diplom
55. 19 Racková, Nikola (2005) CZE 00:04:03 2. 18. diplom
56. 40 Jaksch, Kryštof (2007) CZE 00:04:08 9. 38. diplom
57. 41 Miller, Zoe (2009) CZE 00:03:00 8. 19. diplom
58. 59 Seeman, Vojtěch (2008) CZE 00:03:02 11. 39. diplom
59. 56 Meier, Tomáš (2007) CZE 00:04:10 10. 40. diplom
60. 63 Brož, Matyáš (2009) CZE 00:03:03 12. 41. diplom
61. 3 Endrych, Matej (2007) CZE 00:04:19 11. 42. diplom
62. 58 Seemanová, Johana (2004) CZE 00:04:23 3. 20. diplom
63. 69 Kalinová, Ella (2009) CZE 00:03:04 9. 21. diplom
64. 44 Panušová, Anna (2006) CZE 00:04:23 3. 22. diplom
65. 55 Meier, Václav (2010) CZE 00:03:04 3. 43. diplom
66. 76 Zdrha, Matyáš (2008) CZE 00:03:10 13. 44. diplom
67. 20 Mečíř, Vojtěch (2007) CZE 00:04:27 12. 45. diplom
68. 60 Seeman, Jan (2006) CZE 00:04:40 13. 46. diplom
69. 23 Skrbek, Matouš (2010) CZE 00:03:20 4. 47. diplom
70. 121 Havránková, Anna (2009) CZE 00:03:22 10. 23. diplom
71. 37 Fojtů, Matylda (2005) CZE 00:04:42 4. 24. diplom
72. 118 Šulc, Karel (2010) CZE 00:03:22 5. 48. diplom
73. 99 Hlaváček, Vojtěch (2007) CZE 00:04:58 14. 49. diplom
74. 79 Hockeová, Veronika (2008) CZE 00:03:24 11. 25. diplom
75. 42 Miller, Max (2006) CZE 00:04:59 15. 50. diplom
76. 100 Vtípilová, Tereza (2007) CZE 00:05:07 4. 26. diplom
77. 109 Špidlová, Ester (2008) CZE 00:03:28 12. 27. diplom
78. 104 Pelouch, Filip (2011) CZE 00:03:31 6. 51. diplom
79. 57 Radosta, Martin (2006) CZE 00:05:08 16. 52. diplom
80. 83 Braun, Damian (2008) CZE 00:03:34 14. 53. diplom
81. 88 Šimková, Tereza (2007) CZE 00:05:10 5. 28. diplom
82. 74 Janoušek, Filip (2008) CZE 00:03:35 15. 54. diplom
83. 34 Roubíčková, Marie (2005) CZE 00:05:17 5. 29. diplom
84. 70 Kalinová, Lisa (2011) CZE 00:03:36 1. 30. diplom
85. 54 Cicvárek, Matěj (2005) CZE 00:05:19 8. 55. diplom
86. 31 Pavlík, Matěj (2009) CZE 00:03:38 16. 56. diplom
87. 90 Zajger, David (2007) CZE 00:05:24 17. 57. diplom
88. 86 Němeček, Jakub (2007) CZE 00:05:24 18. 58. diplom
89. 77 Zdrhová, Eliška (2010) CZE 00:03:38 2. 31. diplom
90. 89 Vondráček, Tomáš (2007) CZE 00:05:36 19. 59. diplom
91. 53 Hájek, Filip (2008) CZE 00:03:39 17. 60. diplom
92. 85 Němečková, Julie (2005) CZE 00:05:47 6. 32. diplom
93. 15 Křeček, Maxmilián (2009) CZE 00:03:41 18. 61. diplom
94. 131 Kušková, Nikola (2006) CZE 00:06:03 6. 33. diplom
95. 94 Ohrabka, Vít (2010) CZE 00:03:44 7. 62. diplom
96. 87 Křečková, Markéta (2006) CZE 00:06:04 7. 34. diplom
97. 52 Cyprián, Ondřej (2010) CZE 00:03:46 8. 63. diplom
98. 95 Andresová, Sofie (2009) CZE 00:03:49 13. 35. diplom
99. 80 Bičík, Vojtěch (2005) CZE 00:06:04 9. 64. diplom
100. 82 Braun, Samuel (2006) CZE 00:06:08 20. 65. diplom
Ilustrace

Bedřichovský NLM

lyžařský stadion Bedřichov

Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod, který zahajuje tradičně seriál SkiTour, startuje na bedřichovském stadionu a ukáže ti místa, kde se prohání tisícovky běžců na lyžích při slavné Jizerské 50. Užij si magickou atmosféru, kdy ti na trať svítí jen měsíc, hvězdy, čelovky běžců a ohnivé louče. Letos se pojede v novém, lednovém, termínu a závod bude navíc dvoudenní, aby si na své přišli i lyžaři preferující klasiku! Vybereš si celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo radši 10km trasu?

GENERÁLNÍ PARTNER

  • ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  • Hervis
  • Pojišťovna VZP, a.s.
  • Volkswagen - užitkové vozy
  • Pohlednice on-line

PARTNEŘI

  • Enervit
  • Crystal Bohemia
  • KAMA
  • CzechTourism
  • Nature Valley
  • SWIX
  • Boll Kids & Junior

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

  • Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  • RAUL

Logistický partner SkiTour

  • DB Schenker

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  • Kamsdetmi.com
  • Nordic
  • Snow
  • Svět outdooru
  • Skinordic.cz
  • Pohora.cz
  • bezky.net
  • Mediatenor
  • Rádio Rubi

Spolupracujeme

  • Báječné ženy v běhu
  • Nadace Emil
  • Outfanatic

Oficiální dodavatelé

  • TKF

Za podpory

  • Svaz lyžařů ČR

PARTNEŘI

  • CzechTourism

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

  • Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  • RAUL
Výživové okénko