Přihlášené týmy

Do týmové soutěže budou započítány pouze výsledky závodníků uvedených u daného týmu. Pokud zde své jméno nevidíte, nejste k týmové soutěži přihlášení. Pokud se chcete k týmové soutěži přihlásit, je třeba po individuální registraci na závod v sekci na Moje přihlášky / Vybrat tým. Zde založíte váš tým, popřípadě se přidáte do již existujícího. Kompletní pravidla Týmové soutěže ZDE.

1. SC TEMPISH Vítkovice

  • Ondřej Slováček

3D Fitness Race Team

  • Miroslav Capoušek
  • Petra Černá

4M TEAM

  • Jan Mrkvicka

Angelika's angels

  • Jiří Horký
  • Jan Šiml
  • Štěpán Kroupa
  • Jan Novotný
  • Marek Lazar
  • Martin Mašek
  • Angelika Šimlová

Beachklub Ládví

  • Jan Herget
  • Jan LUkas Herget
  • Michala Hergetová

BojaGarage

  • Bojislav Senohrábek

Bolatice Bé

  • Marek Hollesch
  • František Blokeš
  • David Balarin

Brečoch Team

  • Martin Kinzel
  • Tomáš Rejfek

Báječné ženy v běhu

  • Karolína Jeníková
  • Tomáš Kala
  • Petra Jeníková

CHDP Sport Division

  • Filip Klouda

CHEF DEJV

  • David Bradáč

DHL ITS Running Club

  • Tomáš Slovák

Dakaski

  • Eva Kaznicova

Enervit Yoko Xc Life Team

  • Grzegorz Krzyszkowski

FAMOUS FATHERS TURNOV

  • Aleš Pekař
  • Tomáš Drbohlav
  • Jaroslav Meier

Fanaticus

  • Jan Hovorka
  • Pavel Hovorka

Fortex Ski Moravský Beroun

  • Marcela Dudešková
  • Martin Dudešek

Hobýci

  • Pavel Dolanský

I. ČLTK Praha

  • Jan Pecha

JAPEK

  • Zuzana Bereznakova
  • Dagmar Berezňáková
  • Milan Berezňák
  • Marta Schejbalová
  • Radek Rak

Jaffani XC Pro Team

  • Ondrej Presperin

Jilinh :-D

  • Jiří Charbuský
  • Hoang Linh Phanova

KV Viking Ml.Boleslav

  • Martin Procházka

Klub podřipských běžců

  • Stanislav Trč

Krušnoholky

  • Hana Hradilová
  • Michaela Ottová

LAstudio BikeTeam

  • Luboš Korbel

LBK Podolí

  • Zbyněk Křen
  • Adam Křen
  • Alžběta Křenová
  • Lenka Nádvorníková

LK Vortová

  • Tomáš Kadlec
  • Pavel Kadlec

NO OYEB

  • Jakub Holas
  • Jakub Čečelský

Netrdlo

  • Vladimír Ambros
  • Darina Rájová

Nová Akropolis

  • Aleš Gabriel

Orientační běh Turnov

  • Aleš Drahoňovský
  • Martin Luštický
  • Martin Váňa
  • Jeroným Kamenický

Pilsner Urquell Ultras

  • Vladimíra Nyčová
  • Aleš Bobek
  • Radislav Vrňata
  • Jan Kočí
  • Jiří Pecháček

Pilulka.cz Ski Team

  • Michal Veselý
  • Martin Kasa

Poděbradští lyžníci

  • Lukáš Fiedler
  • Ondřej Martínek
  • Martin Hampl
  • Jiří Volf

Prazdroj Plzeň Kanoistika

  • Jan Soukup

Prazdroj Plzeň Kanoistika

  • Alena Králová

RE/MAX

  • Kateřina Lodrová

Race Space

  • Andy Kružic

RecFond

  • Martin Mudry
  • Jan Bubniak
  • Peter Sirica
  • Milan Sanitra

Rozběháme Roudnici

  • Anna Kubešová

Run Archery Czech

  • Jaroslav Kratochvíl

SABZO Praha

  • Jiří Šťástka

SK Bítouchov

  • Lubomír Tíkal
  • Tereza Tíkalová

SK Finisher

  • David Strnad

SK Praga

  • Martin Šimša

SK Prima Polička

  • Petr Švanda

SKI KLUB Rýchla Bežka

  • Martin Datko

SKI team VYSOCINA

  • Miroslav Kopáček

SKI team VYSOČINA

  • Milan Venhoda
  • Tomáš Uchytil
  • Jan Slabý
  • František Molva
  • Lukáš Mužátko
  • Ivana Cejpková
  • Vladimír Tvrdík
  • Martin Dvořák
  • Alena Voborníková
  • Michaela Matoušová

SKIborgi

  • Oleg Mironov
  • Aleksandr Malin

SKK Spartak Ctyrkoly

  • Josef Neumann
  • Laďa Horák

SOKOL KOJICE

  • Jan Škoda
  • Josef Brunclík
  • Lenka Brunclíková
  • Michal Brunclík
  • Josef Brunclík
  • David Munzar

SRTG Praha

  • Jonáš Kavalír

Ski team Jimramov

  • Bohumil Lorenc

Ski team Kladno

  • Vojtěch Svoboda

Skiclub SAXONIA Dresden

  • Volkhard Michalski

Skiclub SAXONIA Dresden

  • Volkhard Michalski

Skizunft Dresden

  • Cathrin Floter

Skizunft Dresden

  • Stefan Kielstein

Slavia Liberec orienteering

  • Ivo Habán

Sokol Špičák

  • Hynek Brom

Sportovní plavecký klub Slavia Liberec

  • Anna Urbanová
  • Petr Kadera

Svárminátorski

  • Bronislava Nesvadbova

Svárminátorski

  • Libor Nesvadba

TJ ČZU Praha/Rolníci

  • Jan Ferdinand Polášek
  • Vít Štursa
  • Martina Bochenková

TOH Hurteson Ski Team

  • Jakub Heller

TTT

  • Kamil Skramusky

Thomson Reuters

  • Petr Soldát

Top-obaly

  • Lucie Surovcová
  • Ladislav Carda

Towarzystwo Wisła dla Wioślarzy

  • Piotr Zmelonek
  • Pawel Klimczak

Triatlon Plzeň

  • Radek Švajcr

TuS Dippoldiswalde

  • Dirk Wehner

UNIKOSY

  • Jiří Klepáč

VSK HUMANITA PRAHA

  • Zbyněk Buchta

Via Nautica

  • Jan Biskup

Vltava Fund Ski Team

  • Filip Trenda
  • Jaroslav Kašpar
  • Blanka Adámková

Voklobáci

  • Radek Šťáva
  • Tomáš Nejedlík

Wikov

  • Bára Meierová

adidas XC Ski Runners Prague

  • Jiří Hlaváč

myrollerski Racingteam

  • Michael Vogler

sokol zaječice

  • Vladimír Douda
  • Petr Walder
  • Jaroslav Vejmelka
  • Petr Jaeger
  • Pavlína Hrušková
  • Zuzana Čapková
  • Petr Čapek
  • David Kasl
  • Martina Setunská
  • Standa Hruška

test

  • Vendula Pudelková

ŠREKteam

  • Vítězslav Šrek

Šneci v běhu

  • Marie Kunstátová
  • Jirka Kunstát

Šotgani

  • Jiří Janáč

Želivák HK

  • Martin Kulhánek

Poslední aktualizace: 27/01/2021

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

    T-Mobile

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Volkswagen - užitkové vozy
    Hervis
    Pojišťovna VZP

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Northfinder
    Kästle
    Leki
    Enervit
    KAMA
    MSK
    Swix
    Boll
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Drbna

Spolupracujeme

    Národní sportovní agentura
    Svaz lyžařů ČR
    Worldloppet
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker
Výživové okénko