Newsletter

Přihlášené týmy

Do týmové soutěže budou započítány pouze výsledky závodníků uvedených u daného týmu. Pokud zde své jméno nevidíte, nejste k týmové soutěži přihlášení. Pokud se chcete k týmové soutěži přihlásit, je třeba po individuální registraci na závod v sekci na Moje přihlášky / Vybrat tým. Zde založíte váš tým, popřípadě se přidáte do již existujícího. Kompletní pravidla Týmové soutěže ZDE.

2B WINNER

  • Petr Janáček

APARTMANY PADESATKA POLEDNI KAMENY

  • Milan Tomek
  • Martina Rysová
  • Klaudie Tomkova

ASK DĚČÍN

  • Petr Hornik

ASKLEPION

  • Justina Anna Šmuclerová

Angelika's angels

  • Jan Šiml
  • Štěpán Kroupa
  • Marek Lazar
  • Milan Škoda
  • Angelika Šimlová

Apalucha Slunečnice

  • Iveta Janošová
  • Vítězslav Janoš
  • Lenka Brátová
  • Kateřina Majerová
  • Bohumil Bucha
  • Karel Majer
  • Miroslav Kočkoš

BK Chýně

  • Markéta Cepková
  • Miroslav Teplý

BULÁN SKI TEAM

  • Pavel Konopásek
  • Dušan Zahradník

Bezva běžky CZ

  • Patrik Schober

Bolatice Bé

  • Marek Hollesch
  • David Balarin

Borci Zdar

  • Petr Šváb

Bratr Herman Funclub

  • Martin Krupička
  • Petr Blažek
  • Šárka Pacejková

Báječné ženy v běhu

  • Pavlina Svejkovska
  • Petra Suková

CYKLO SKI KLUB POLIČKA

  • Aleš Andrlík
  • Vladimír Andrlík
  • Štefan Šimko
  • Vladimír Gracias
  • Ondřej Maršálek
  • Radek Gracias
  • Otakar Klepárník
  • Jaromír Dvořák
  • Jaroslav Holec
  • Jan Putnar
  • Martin Nunvář
  • František Groulík
  • Jaroslav Trávníček
  • Jiří Hladík
  • Martin Beneš

CYKLOSKI VIDEN

  • Jaromír Ambrož
  • Martin Dvořák
  • Jiří Charvát
  • Michal Prudek

Cancer-free team

  • Karolína Kostínková Tippeltová

Chrbolkovic klan

  • Pavel Chrbolka
  • Kateřina Chrbolková
  • Aleš Flandera

Denso Babes

  • Radim Foltman

Denso Babes

  • Lars Rilinger

Detský domov Jablonec nad Nisou, Pasecká 20, příspěvková organizace

  • Samuel Pala
  • David Mikeš

Dobrá máza

  • Miroslav Vaško

Dycky Lanškroun

  • Jiří Šafář
  • Martin Sonták
  • Martin Krsek
  • Jan Šebrle

ENAL SPORT VILLAGA

  • Mario Durighello

ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM

  • Grzegorz Krzyszkowski

FK Pyjavíce

  • Michal Fric
  • Jaroslav Kraus
  • Petr Pouzar
  • Petra Bohunkova

Globalrunners

  • Anders Livchitz
  • Siv Petersson
  • Maria Stromnes
  • Jenny Rosendahl
  • Johan Rosendahl
  • Elisabet Bengtsson
  • Hans Tarandi
  • Pierre Kroona
  • Rune Arnesen
  • Manne Wahlberg
  • Peter Tareby
  • Carl-Anton Holmgren
  • Daniel Ulfheden
  • Tomas Cullin
  • Pontus Skold
  • Thomas Reinhold
  • Timo Pohjanvuori
  • Torbjorn Sundstrom
  • Tommy Sundstrom
  • Alf Bjork

HC Vojice

  • Daniela Kalvodová
  • Pavlína Ondráčková

HS ČIMIČI

  • David Savický

HSC 1971

  • Tomáš Hájek
  • Kateřina Hájková

Highlanders Žďár

  • Kamil Holán
  • Denis Ferdus
  • Josef Peňáz

HradčanskáDvojka

  • Michal Bahník
  • Tomáš Rychtár

Hrůznej Kočí

  • Lubor Kotschy

Imos Ski Team

  • Veronika Juklová
  • František Blahout
  • Michaela Mentbergerová
  • Leoš Coufal
  • Martin Kollmann
  • Jiří David
  • Jan Kříž
  • Lucie Vrabcová

Jaffani

  • Ondrej Presperin

KN PROJECT

  • Petr Knápek

KV Viking

  • Martin Procházka

Kasper - Swix Team

  • Tomáš Zaydlar

Koloshop Team

  • Pavel Filípek

Kyšperk Ski Team

  • Václav Peškar

LAstudio bike•ski•team

  • Luboš Korbel

LK Medvěd

  • Václav Lysczas
  • Jan Pála

LSK Lomnice nad Popelkou

  • František Nosek
  • Jakub Zemánek
  • Jaromír Šimek
  • Ondřej Řehák
  • Lukáš Mach
  • Jan Pekárek

Moravská klika

  • Robert Helbich

Moravská klika

  • Jonáš Heřman Helbich

MÍBY TEAM

  • Marie Laláková

NASTARTUJTO.cz

  • David Prycl

NOSAC SKI TEAM

  • Jiří Souček
  • Martin Nosek

Northern Stars

  • Otakar Vašák
  • Josef Rampáček

Nová Akropolis

  • Aleš Gabriel

Orientační běh Turnov

  • Aleš Drahoňovský
  • Martin Luštický
  • Martin Váňa
  • Jeroným Kamenický
  • Jan Schulhof

PEStujípí

  • Klára Matznerová

PWT Travel AS

  • Astri Rogstad
  • Jens Kristian Kopland
  • Birgit Korvald
  • Svein Grande
  • Terje Pettersen
  • Nils Olav Sjoeberg
  • Siri Aabel
  • Berit Feiring
  • Per Aagaard
  • Tone Nerdrum
  • Sidsel Graff-Iversen
  • Therese Johnsen
  • Tore Slagsvold
  • Grete Slagsvold
  • John Nils Hvidsten

PWT-Urheilumatkat

  • Heikki Marjakangas
  • Pertti Rantanen
  • Timo Kohvakka
  • Joni Talja
  • Aleksi Mannerkivi
  • Matti Rinkinen
  • Mikko Yrjola
  • Jukka Mursinoff
  • Joonas Kivilaakso
  • Jari Manninen
  • Jari Stockus
  • Hannu Syrjanen
  • Anssi Niinimaki
  • Kari Virtanen
  • Sanna Rantanen

Patriot

  • Petr Štěpánek

Patriot

  • Petr Slanec
  • Petr Štěpánek

Pilsner Urquell Ultras

  • Aleš Bobek
  • Radislav Vrňata
  • Jan Kočí
  • Jiří Pecháček

Pilsner Urquell Ultras

  • Vladimíra Nyčová
  • Aleš Bobek
  • Radislav Vrňata
  • Jan Kočí
  • Jiří Pecháček

Poděbradští lyžníci

  • Martin Hampl

RecFond

  • Martin Mudry

Rolba Studenov

  • Pavel Čeliš

Rychlí Psi

  • Milan Šalda

SK Bajer Pizza Team

  • Martin Flajšar
  • Martin Žiška

SK Bítouchov

  • Lubomír Tíkal

SK Bítouchov

  • Tereza Tíkalová

SK Praga

  • Martin Šimša

SK Waldorf

  • Pavel Rozsypal
  • Jan Plachetka

SK Ševětín

  • Filip Ardamica

SKI KLUB Rýchla Bežka

  • Rudolf Hutira
  • Martin Datko
  • Martin Horanský

SKI Sokol Zaječice

  • Vladimír Douda
  • Jana Růžičková
  • Jaroslav Vejmelka
  • Pavlína Hrušková
  • Stanislav Hruška
  • Zuzana Čapková
  • David Kasl
  • Martina Setunská

SKI team VYSOČINA

  • Pavel Procházka

SKI team VYSOČINA

  • Lukáš Mužátko
  • Libor Fortelný
  • Vladimír Tvrdík
  • Karel Blažek
  • Olga Krčálová

SKI team Vysočina

  • Ivana Cejpková

SKIPOL.PL Team

  • Jerzy Krol
  • Ireneusz Rabski
  • Radoslaw Koszyk

SKS Studené

  • Roman Jandejsek

SOKOL KOJICE

  • Jan Škoda
  • Josef Brunclík
  • Lenka Brunclíková
  • Josef Brunclík

SPP Odolena Voda

  • Petra Zdrahalova
  • Miroslava Surá
  • Luboš Zita

Sci Nordico Varese

  • Luca Paolo Ardigò

Ski Team Skåne

  • Jerzy Krol
  • Joergen Brandett

Ski Vokovicers

  • Matyáš Kopecký

Ski Vokovicers

  • Martin Vojtěchovský

Skiwachse Lehmann Nordic by Nature

  • Michael Vogler Vogler

Skizunft Dresden

  • Stefan Kielstein
  • Cathrin Floter

Sobákov

  • Jaromír Bartoš

Sokol Stodůlky FC

  • Tomáš Posl
  • Adam Posl

Splašenej lenochod

  • Michal Kucián

Sportovní klub Moravany u Brna

  • Zdeňka Vondráková
  • Jan Vondrák

Sportsklubben TRØKK, PIL Trøndelag

  • Gaute Solem Haugen

Sächsischer Bergsteigerbund SBB Dresden

  • Matthias Knorr

TJ Gumárny Zubří

  • Tomáš Divín

TOH HURTESON SKI TEAM CZ

  • Martin Kotyk
  • Jiří Špelda
  • Jakub Heller
  • František Šádek
  • Ondřej Starý

Team Kominictví Chalupný

  • Jarmil Kabeláč

Team Kominictví Chalupný

  • Jarmil Kabeláč

Team Půlkaři Prague

  • Jaroslav Pachta
  • Štěpán Hnaníček
  • Jan Neradílek

Tomski

  • Robin Teplý

Travel agency Kokkolan Matkatoimisto Oy

  • Kimmo Kalliokoski
  • TINA SODERBACKA
  • VESA-PEKKA KOSKINEN
  • Jaakko Suominen
  • Erkki Kangas
  • Henri Ventmann
  • Hannes Keemu
  • Sven-Erik Liback
  • Jouni Oikarinen
  • Sari Oikarinen

VAGUSki Classics

  • Roman Vrzak

Vltava Fund Ski Team

  • Filip Trenda
  • Jaroslav Kašpar
  • Blanka Adámková

Voklobáci

  • Radek Šťáva
  • Tomáš Nejedlík

Véčko

  • Jan Záruba
  • Filip Zatloukal

Wikov

  • Bára Meierová
  • Jakub Meier

Young Boys Majdalenky

  • Aleš Vymazal

Zdendova smečka

  • Štefan Szabó
  • Zdeněk Jančík

eD system Silvini team

  • Zuzana Kocumová
  • Kamila Bořutová
  • Michaela Maděrová
  • Ondrej Marek
  • Pavel Janeček
  • Aleš Bohatý
  • Tereza Tužilová
  • Anna Marie Hejná

run LABE run TEAM

  • Miroslav Kutý
  • Klára Márová

ski club tequila turtles

  • Vít Ševčík

Československá obchodní banka, a. s.

  • Vladimír Jelínek
  • Tomáš Kosobud

Poslední aktualizace: 02/12/2021

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

    T-Mobile

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Volkswagen - užitkové vozy
    Pojišťovna VZP

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

    ČT

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Northfinder
    Enervit
    KAMA
    Swix
    MSK
    Boll
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ

Oficiální dodavatelé

    CAT CUT
    TKF

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Drbna
    bezky.net

Spolupracujeme

    Národní sportovní agentura
    Svaz lyžařů ČR
    Worldloppet
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker
Výživové okénko