Newsletter

Přihlášené týmy

Do týmové soutěže budou započítány pouze výsledky závodníků uvedených u daného týmu. Pokud zde své jméno nevidíte, nejste k týmové soutěži přihlášení. Pokud se chcete k týmové soutěži přihlásit, je třeba po individuální registraci na závod v sekci na Moje přihlášky / Vybrat tým. Zde založíte váš tým, popřípadě se přidáte do již existujícího. Kompletní pravidla Týmové soutěže ZDE.

2B WINNER

  • Petr Janáček

3D Fitness Race Team

  • Petra Černá

A- team

  • Martin Ludvík

APARTMANY PADESATKA POLEDNI KAMENY

  • Milan Tomek
  • Martina Rysová
  • Klaudie Tomkova

ASK DĚČÍN

  • Petr Hornik

ASK Zahsow

  • Ingmar Dassler

ASKLEPION

  • Justina Anna Šmuclerová

Angelika's angels

  • Jan Šiml
  • Štěpán Kroupa
  • Marek Lazar
  • Milan Škoda
  • Angelika Šimlová

Apalucha Slunečnice

  • Iveta Janošová
  • Vítězslav Janoš
  • Lenka Brátová
  • Kateřina Majerová
  • Bohumil Bucha
  • Karel Majer
  • Miroslav Kočkoš

Atletika Birzai

  • Evžen Demčenko
  • Dominik Gasiunas - Demčenko
  • Daniel Gasiunas - Demčenko

Atomic Salomon team

  • Luboš Havel

BITEVNÍ POLE, s.r.o.

  • Václav Pokorný
  • Tomáš Steinhart

BK Chýně

  • Markéta Cepková
  • Miroslav Teplý

BULÁN SKI TEAM

  • Pavel Konopásek
  • Dušan Zahradník

Barevný tým Nessi

  • Alena Jonáková

Bedřichováci

  • Otto Ulman

Beermental Team

  • Ondřej Tichý

Bezva běžky CZ

  • Jan Vališ
  • Patrik Schober

Bobr team

  • Jan Fidler

Bolatice Bé

  • Marek Hollesch
  • František Blokeš
  • David Balarin

Borci Zdar

  • Petr Šváb
  • Martin Holánek
  • Petr Koutný
  • Kamila Krausová

Bratr Herman Funclub

  • Martin Krupička
  • Petr Blažek
  • Šárka Pacejková

Broňa z Dílí TEAM

  • Jan Urbášek
  • David Wiedermann

Báječné ženy v běhu

  • Pavlina Svejkovska
  • Petra Suková

CHDP Sport Division

  • Filip Klouda

CYKLO SKI KLUB POLIČKA

  • Aleš Andrlík
  • Vladimír Andrlík
  • Štefan Šimko
  • Vladimír Gracias
  • Ondřej Maršálek
  • Radek Gracias
  • Otakar Klepárník
  • Jaromír Dvořák
  • Jaroslav Holec
  • Jan Putnar
  • Martin Nunvář
  • František Groulík
  • Jaroslav Trávníček
  • Jiří Hladík
  • Martin Beneš

CYKLOSKI VIDEN

  • Jaromír Ambrož
  • Petr Bradáč
  • Martin Dvořák
  • Jiří Charvát
  • Michal Prudek

Cancer-free team

  • Karolína Kostínková Tippeltová

Chrbolkovic klan

  • Pavel Chrbolka
  • Kateřina Chrbolková
  • Aleš Flandera

Crazy Cocks

  • Petr Kohout
  • Pavel Kohout

Czech This Out

  • Martin Pelc

DICKY

  • Petr Kaplan

DICKY

  • Jan Mareš

DICKY

  • Stanislav Drejsl

Denso Babes

  • Radim Foltman

Denso Babes

  • Lars Rilinger

Detský domov Jablonec nad Nisou, Pasecká 20, příspěvková organizace

  • Samuel Pala
  • David Mikeš
  • Zuzana Soukopová

Dippser Schneeteufel

  • Thomas Libuda

Dippser Schneeteufel

  • Thomas Libuda
  • Henry Thorn

Dobrá máza

  • Miroslav Vaško

Dobrá nálada nad zlato

  • Jiří Šťástka

Dycky Lanškroun

  • Jiří Šafář
  • Martin Sonták
  • Martin Krsek
  • Jan Šebrle

ENAL SPORT VILLAGA

  • Mario Durighello

ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM

  • Grzegorz Krzyszkowski

FK Pyjavíce

  • Michal Fric
  • Jaroslav Kraus
  • Petr Pouzar
  • Petra Bohunkova

Famous Fathers Turnov

  • Jakub Cicvárek
  • Jaroslav Meier
  • Tomáš Hocke
  • Jiří Měkyna

Fokume racing team

  • Tomáš Bůžek

Gattonero

  • Denisa Bartolenová
  • Jan Kotrhonz

Globalrunners

  • Anders Livchitz
  • Siv Petersson
  • Maria Stromnes
  • Jenny Rosendahl
  • Johan Rosendahl
  • Elisabet Bengtsson
  • Hans Tarandi
  • Pierre Kroona
  • Rune Arnesen
  • Peter Tareby
  • Carl-Anton Holmgren
  • Daniel Ulfheden
  • Tomas Cullin
  • Pontus Skold
  • Timo Pohjanvuori
  • Torbjorn Sundstrom
  • Tommy Sundstrom
  • Alf Bjork

HC Vojice

  • Daniela Kalvodová
  • Pavlína Ondráčková

HERE TO WIN

  • Lukáš Lachout

HS ČIMIČI

  • David Savický

HSC 1971

  • Tomáš Hájek
  • Kateřina Hájková

Highlanders Žďár

  • Kamil Holán
  • Denis Ferdus
  • Josef Peňáz

HradčanskáDvojka

  • Michal Bahník
  • Tomáš Rychtár

Hrůznej Kočí

  • Lubor Kotschy
  • Martina Hruzova
  • Jiří Kučera
  • Jan Antropius

Humanita VSK Praha

  • Atelier Vltava S.r.o. Zbyněk Buchta

Imos Ski Team

  • Veronika Juklová
  • František Blahout
  • Michaela Mentbergerová
  • Leoš Coufal
  • Vladimír Dlouhý1
  • Jiří David
  • Zdenek Reif
  • Lucie Vrabcová

Jablonec

  • Aleš Strnad

Jaffani

  • Ondrej Presperin

Jako ďas!

  • Jakub Němeček
  • David Němeček

Jelenia Plast Sport Team

  • Waldemar Kojro

K+M+B

  • Pavel Macák

KN PROJECT

  • Petr Knápek

KV Viking

  • Martin Procházka

Kasper - Swix Team

  • Tomáš Zaydlar

Kolečkové lyže TOMSKI

  • Petr Vymazal
  • Daniel Gromus
  • Tomáš Gromus
  • Robin Teplý
  • Adam Brachtl

Koloshop Team

  • Pavel Filípek

Krčáci

  • Lukáš Vilt
  • Karolína Nosková

Kyšperk Ski Team

  • Václav Peškar

LAWI ski team

  • Josef Kroupa

LAstudio bike•ski•team

  • Luboš Korbel
  • David Lukáš

LK Corgoň Nitra

  • Justín Illéš
  • Anton Rajec

LK Medvěd

  • Václav Lysczas
  • Jan Pála

LSK Lomnice nad Popelkou

  • František Nosek
  • Jakub Zemánek
  • Jaromír Šimek
  • Ondřej Řehák
  • Lukáš Mach
  • Jan Pekárek

Lietsch

  • Stefan Prescher
  • Falk Schneider
  • Joachim Prescher
  • Holger Uhlmann
  • Fredo Musial
  • Rudiger Falk
  • Frank Schulz
  • Gerhard Rudorf
  • Hendrik Hengst
  • Tilo Matusczak
  • Marcus Fritsch
  • Ulf Haufe
  • Harald Niese
  • Sabine Begand
  • Doreen Drilltzsch
  • Axel Gast
  • Kathleen Kober
  • Doreen Bergmann
  • Herbert Jarschel
  • Frank Muller
  • Antje Nebel

Lizpic

  • Petr Prokop
  • Jakub Málek

Lokomotiva Teplice OOB

  • Štěpán Růžička
  • David Leitermann

Lokomotiva Trojanovice

  • Lukáš Bordovský

Loudové

  • Jan Louda

Moravská klika

  • Robert Helbich

Moravská klika

  • Viktor Kotlán
  • Jonáš Heřman Helbich

MÍBY TEAM

  • Marie Laláková

NASTARTUJTO.cz

  • Zbyněk Meloun
  • David Prycl

NO OYEB

  • Jakub Holas

NOSAC SKI TEAM

  • Jiří Souček
  • Martin Nosek

Nordicski.cz Team Tábor

  • Tomáš Hladík
  • Pavel Hladík

Northern Stars

  • Otakar Vašák
  • Josef Rampáček

Nová Akropolis

  • Aleš Gabriel

Opti - project s.r.o.

  • Stanislav Jahoda
  • Štěpánka Pokorná

Orientační běh Turnov

  • Aleš Drahoňovský
  • Martin Luštický
  • Martin Váňa
  • Jeroným Kamenický
  • Jan Schulhof

Oskaváci

  • Stanislav Hýbner

PEStujípí

  • Klára Matznerová

PKLbc

  • Ondřej Bernkopf

PKLbc

  • Jan Bernkopf

PWT Travel AS

  • Astri Rogstad
  • Jens Kristian Kopland
  • Birgit Korvald
  • Svein Grande
  • Terje Pettersen
  • Nils Olav Sjoeberg
  • Siri Aabel
  • Berit Feiring
  • Per Aagaard
  • Tone Nerdrum
  • Sidsel Graff-Iversen
  • Therese Johnsen
  • Tore Slagsvold
  • Grete Slagsvold
  • John Nils Hvidsten

PWT-Urheilumatkat

  • Heikki Marjakangas
  • Pertti Rantanen
  • Timo Kohvakka
  • Joni Talja
  • Aleksi Mannerkivi
  • Matti Rinkinen
  • Mikko Yrjola
  • Jukka Mursinoff
  • Joonas Kivilaakso
  • Jari Manninen
  • Jari Stockus
  • Hannu Syrjanen
  • Anssi Niinimaki
  • Sanna Rantanen

Patriot

  • Petr Slanec
  • Petr Štěpánek

Patriot

  • Petr Štěpánek

Pilsner Urquell Ultras

  • Vladimíra Nyčová
  • Aleš Bobek
  • Radislav Vrňata
  • Jan Kočí
  • Jiří Pecháček

Pilsner Urquell Ultras

  • Aleš Bobek
  • Radislav Vrňata
  • Jan Kočí
  • Jiří Pecháček

Poděbradští lyžníci

  • Lukáš Fiedler
  • Ladislav Špinar
  • Ondřej Martínek
  • Martin Hampl

Predatorcb

  • Michal Balint

Rebels Liberec

  • Jan Bitterlich

RecFond

  • Martin Mudry

Rolba Studenov

  • Pavel Čeliš

Rychlí Psi

  • Milan Šalda
  • Pavel Kunčár

SC Jičín

  • Miroslav Kovář
  • Eva Lepšíková
  • Petr Lepšík

SK Bajer Pizza Team

  • Martin Flajšar
  • Martin Žiška

SK Bítouchov

  • Tereza Tíkalová

SK Bítouchov

  • Lubomír Tíkal

SK Chvojkovice Brod

  • Martin Bouška
  • Petr Savinec

SK Praga

  • Martin Šimša
  • Pavel Kolský

SK Rafani

  • Lenka Grešová

SK Rafani

  • Petr Šolc

SK Rossignol Team Pustevny

  • Jan Filgas
  • Filgas Matouš

SK Waldorf

  • Pavel Rozsypal
  • Jan Plachetka
  • Josef Lichtenberg
  • Bodo Gruner

SK Čtyři Lišky

  • Zuzana Lajksnerová
  • Jan Teplý

SK Ševětín

  • Filip Ardamica

SKI KLUB Rýchla Bežka

  • Rudolf Hutira
  • Martin Datko
  • Martin Horanský

SKI Sokol Zaječice

  • Vladimír Douda
  • Jana Růžičková
  • Jaroslav Vejmelka
  • Pavlína Hrušková
  • Lukáš Hruška
  • Stanislav Hruška
  • Zuzana Čapková
  • David Kasl
  • Martina Setunská
  • Zdeněk Jirouš

SKI Sokol Zaječice

  • Petr Jaeger

SKI TEAM Boňkov

  • Radovan Gardavský

SKI team VYSOČINA

  • Miroslav Havelka
  • Jakub Novotný
  • Miroslav Kopáček
  • Václav Novotný
  • Václav Kafka
  • Milan Venhoda
  • Tomáš Uchytil
  • Pavel Procházka
  • Jan Slabý
  • František Molva
  • Kateřina Matrasová
  • Tomáš Matras
  • Lukáš Mužátko
  • Ivana Cejpková
  • Libor Fortelný
  • Ella Fortelná
  • Tomáš Bořil
  • Vladimír Tvrdík
  • Karel Blažek
  • Olga Krčálová
  • Martin Dvořák
  • Hana Řezníčková
  • František Stupal
  • Soňa Dvořáková
  • Anežka Štaigerová

SKIPOL.PL Team

  • Jerzy Krol
  • Ireneusz Rabski
  • Radoslaw Koszyk

SKK Čtyřkoly

  • Petr Beneš

SKS Studené

  • Roman Jandejsek

SOKOL KOJICE

  • Jan Škoda
  • Josef Brunclík
  • Lenka Brunclíková
  • Josef Brunclík

SPOLEK BEZ MATEK

  • Lukáš Svoboda
  • Aleš Kouba
  • David Špitzer
  • Zdeněk Mach
  • Jan Řehoř
  • Pavel Jurik

SPP Odolena Voda

  • Petra Zdrahalova
  • Miroslava Surá
  • Luboš Zita
  • Roman Čada

SPP...

  • Josef Růžička

STROS SKI

  • Petr Cihelka
  • Petr Čihák
  • Vladimír Koníček

SU Raika Zwettl

  • Astrid Kitzbichler

Sci Nordico Varese

  • Luca Paolo Ardigò

SimplyGIGA

  • Robert Opletal
  • Jana Opletalová

Ski Praha

  • Karel Holeček

Ski Team Skåne

  • Jerzy Krol
  • Joergen Brandett

Ski Vokovicers

  • Martin Vojtěchovský

Ski Vokovicers

  • Matyáš Kopecký

Skilauf team

  • Lukáš Havel
  • Ladislav Zvolský

Skiwachse Lehmann Nordic by Nature

  • Michael Vogler
  • Barbara Vogler
  • Oliver Uhlig
  • Andreas Herbst

Skizunft Dresden

  • Stefan Kielstein
  • Cathrin Kielstein

Sobákov

  • Jaromír Bartoš

Sokol Kolovraty

  • Tomáš Chalupecký

Sokol Stodůlky FC

  • Tomáš Posl
  • Adam Posl

Splašenej lenochod

  • Michal Kucián

Sportovní klub Moravany u Brna

  • Zdeňka Vondráková
  • Jan Vondrák

Sportsklubben TRØKK, PIL Trøndelag

  • Gaute Solem Haugen

Spójnia Warszawa

  • Karolina Gera-Świderek

Super 6

  • Štefan Pacinda

Sächsischer Bergsteigerbund SBB Dresden

  • Tomáš Zahrádka
  • Matthias Knorr

TJ Dukla Liberec

  • Marek Paukert
  • Jakub Jirkův
  • Arnošt Hlaváček
  • Jakub Škoda
  • Jan Kubišta
  • Jakub Graf

TJ Gumárny Zubří

  • Tomáš Divín

TJ Sokol Bobrová B

  • Jaroslav Strnad

TJ Sokol Velatice

  • Zdeněk Severa

TJ ČZU Rolníci

  • Vendula Ryšavá
  • Tomáš Šimeček
  • Martin Křoustek
  • Vendula Křoustková
  • Vít Štursa
  • Markéta Vávrová
  • Jan Vacek
  • Adam Valenta
  • Sandra Šimková

TJ Šumperk

  • Vojtěch Bednarský

TN Biegówki Wesoła

  • Piotr Graszek

TOH HURTESON SKI TEAM CZ

  • Martin Kotyk
  • Jiří Špelda
  • Jakub Heller
  • František Šádek
  • Ondřej Starý

Team Kominictví Chalupný

  • Jarmil Kabeláč

Team Kominictví Chalupný

  • Jarmil Kabeláč

Team Půlkaři Prague

  • Jaroslav Pachta
  • Štěpán Hnaníček
  • Jan Neradílek

Tomski

  • Robin Teplý

Travel agency Kokkolan Matkatoimisto Oy

  • Kimmo Kalliokoski
  • TINA SODERBACKA
  • VESA-PEKKA KOSKINEN
  • Jaakko Suominen
  • Erkki Kangas
  • Henri Ventmann
  • Hannes Keemu
  • Sven-Erik Liback
  • Jouni Oikarinen
  • Sari Oikarinen

Tuleni

  • Radek Ošťádal
  • Tereza Foltýnková

VAGUSki Classics

  • Roman Vrzak

Vajbrtruc team

  • Tomáš Drnek

Vajbrtruc team

  • Kateřina Drnková

Vajbrtruc team

  • Anna Drnková

Vltava Fund Ski Team

  • Filip Trenda
  • Adéla Boudíková
  • Michal Pecha
  • Jaroslav Kašpar
  • Jakub Červenka
  • Blanka Adámková
  • Daniel Gladiš

Voklobáci

  • Radek Šťáva
  • Tomáš Nejedlík

Volárna!

  • Jiří Bubeník

Véčko

  • Jan Záruba
  • Filip Zatloukal

WSV 1923 Bad Freienwalde

  • Henrik Nuernberger

Wikov

  • Bára Meierová
  • Jakub Meier

XC Sport nordic racing team

  • Jiří Otrusina
  • Ondřej Bek

Young Boys Majdalenky

  • Aleš Vymazal
  • Radomír Čada

Zdendova smečka

  • Štefan Szabó
  • Zdeněk Jančík

eD system Silvini team

  • Jiří Pliska
  • Zuzana Kocumová
  • Kamila Bořutová
  • Michaela Maděrová
  • Ondrej Marek
  • Kateřina Moravcová
  • Václav Sedláček
  • Pavel Janeček
  • Michal Sedláček
  • Aleš Bohatý
  • Tereza Tužilová
  • Adam Matouš
  • Anna Marie Hejná

eleven eintracht Braunschweig Ski Mrathon Team

  • Martin Rejzek

flex

  • Klára Houšková

fuksicteam

  • Michal Kulich

ho tesla

  • Jan Mezník

reality servis

  • Miroslav Lodr

run LABE run TEAM

  • Miroslav Kutý
  • Klára Márová

ski club tequila turtles

  • Vít Ševčík

Československá obchodní banka, a. s.

  • Vlastimil Havran
  • Vladimír Jelínek
  • Zdeněk Černický
  • Jaroslav Pořízka
  • Tomáš Kosobud

čtyři laufaři

  • Marek Novák

Šotgani

  • Jiří Janáč
  • Martin Hůlovec

Žižkovský Tygři

  • Robert Fischer
  • David Forman
  • Jan Rejmon

Poslední aktualizace: 19/05/2022

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

    T-Mobile

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Volkswagen - užitkové vozy
    Pojišťovna VZP
    Generali Investments

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

    ČT

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Northfinder
    Enervit
    KAMA
    Swix
    MSK
    Boll
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ

Oficiální dodavatelé

    CAT CUT
    TKF

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Drbna
    Evropa 2
    Náš region

Spolupracujeme

    Národní sportovní agentura
    Svaz lyžařů ČR
    Worldloppet
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    Krušné hory
    Pomozte dětem
    Madeta
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker
Výživové okénko