Newsletter

Startovní listina:
Orlický maraton Orlický půlmaraton 20 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
2273 Antoš, Lukáš 2006 Vltava Fund Ski Team Ano
2297 Barták, Ronald 1965 Brno Ano
2243 Baše, Marek 1990 Sokol Žďár Ano
2245 Brunclík, Ivo 1958 TJ Slovan Špindlerův Mlýn Ano
2244 Chmelař, Pavel 1964 Chaloupky Deštné Ano
2202 Diviš, Josef 1969 Olomouc Ano
2279 Duch, Zdenek 1956 Ano
2293 Dvořák, Martin 1999 Ano
2224 Dvořáková, Soňa 1971 SKI team VYSOČINA Ano
2275 Ehler, Edvard 1948 Lokomotiva Pardubice Ano
2274 Ehler, Tomáš 1981 VSK Humanita Praha Ano
2226 Fait, Jan 1951 Ano
2264 Fildán, Ladislav 1955 Borci zdar! Ano
2295 Fišnar, Jan 1954 Atlas Craft Team Ano
2283 Genzer, Tomáš 1982 LK VALUM PRO Frenštát Ano
2221 Gromus, Daniel 1978 Kolečkové lyže TOMSKI.CZ Ano
2250 Halbrštát, Tomáš 1996 AC Choceň Ano
2213 Havel, Lukáš 1974 Skilauf team Ano
2278 Heřman, František 1953 TJ Úsov Ano
2211 Hlaváčková, Iva 1981 Ano
2204 Hostinský, Filip 1986 klucizorlickejch Ano
2254 Hrdý, Jaroslav 1972 Ano
2234 Hujerová, Tereza 1998 Slavia pojišťovna Sport team z.s Ano
2259 Ježková, Kateřina 1991 PVZP Ano
2237 Jindřišková, Alena 1961 GLEDE TEAM Ano
2183 Jirků, Jakub 1996 ELEVEN MERCEDES BENZ MITAS Ano
2281 Juračák, Miroslav 1976 LK VALUM PRO Frenštát Ano
2205 Kalous, Martin 1957 Ano
2247 Kaplan, Petr 1972 Ano
2246 Kaplanova, Petra 1975 Ano
2215 Klepárník, Otakar 1957 CYKLO-SKI klub Polička Ano
2201 Knápek, Ladislav 1961 Slavia pojišťovna sport team z.s. Ano
2256 Kohlíček, Martin 1971 X ski school Strážné Ano
2214 Konečný, Tomáš 1970 K2 Team Ano
2212 Kos, Michal 1968 OK 99 Hradec Králové Ano
2236 Kotlarz, Pawel 1977 Team nabiegowkach.pl Ano
2268 Krejsa, Martin 1980 KUS Sopotnice Ano
2248 Kronika, Miroslav 1971 www.SPORTeM.info Ano
2223 Krákora, Petr 1970 Kasper Swix Team Ano
2261 Kráčalík, Jiří 1954 OUTDOORFILMS OSTRAVA Ano
2262 Kubíček, Václav 1947 Ski Šumperk Ano
2277 Kunstátová, Marie 1979 Šneci v běhu Ano
2207 Kuntoš, Jiří 1973 DRAKUN Ano
2260 Kuzmiak, Michal 1988 Adidas Runners Ano
2255 Macek, Josef 1956 Agromeli Ano
Macek, Viktor 1973 Ano
2238 Majka, Roman 1979 Ano
2227 Makovička, Milan 2001 Skilauf Team Ano
2216 Maršálek, Ondřej 1986 CYKLO-SKI klub Polička Ano
2296 Meier, Jakub 2005 Wikov Ano
2257 Meierová, Bára 2002 Wikov Ano
2294 Málek, Petr 1976 Ano
2289 Nosek, Miroslav 1981 Ano
2270 Ondrouch, Martin 2005 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou Ano
2271 Ondrouchová, Ludmila 1970 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou Ano
2209 Palička, Jan 1996 Ano
2253 Paulíček, Lukáš 1980 Ano
2290 Pazdera, Jaroslav 1984 Cyklokrouzek Merin Ano
2219 Pechek, František 1953 Maratonstav Úpice Ano
2252 Potoček, Tomáš 1982 Ano
2232 Poul, Kryštof 2006 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
2284 Pupík, Vladan 1983 Ano
2276 Pšenička, Jiří 1946 Pardubice Ano
2301 Reischigová, Petra 1977 Ano
2239 Skřivánková, Dana 1967 Lrs, Orel Vyškov Ano
2302 Smolicha, Tomáš 1995 Nový Malín Ano
2230 Spurný, Lubomír 1972 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
2233 Srnská, Eliška 2004 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
2181 Stempel, Adam 1992 Klucizorlickejch Ano
2220 Stuchlík, Zdeněk 1950 Šerlich 8.30 Ano
2299 Surma, David 1998 Ano
2231 Sáblíková, Aneta 2005 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
2288 Tlučhoř, Jan 1978 Traktor Žižkovec Ano
2272 Tlučhoř, Milan 1980 Sokol Lhota pod Libčany Ano
2291 Toman, Radek 1973 ELO TOMAN s.r.o. Ano
2229 Tomšík, Pavel 2006 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
2208 Truhlář, Jan 1995 SK Asspro Náchod Ano
2218 Trávníček, Jaroslav 1964 AK Drnovice Ano
2285 Tylich, Milan 1984 Ano
2235 Urbánek, Martin 1992 Ano
2182 Valigura, Martin 1973 XCSPORT.cz Nordic Racing Team Ano
2251 Vališ, Jan 1971 SK Veska Ano
2242 Vandas, Daniel 1998 OK99 Hradec Králové Ano
2222 Vandasová, Markéta 1972 Vamberk Ano
2249 Vaváková, Helena 1981 Club deportivo Kutná Hora Ano
2203 Vašíček, Roman 1974 Continental Adršpach Ano
Voksa, Roman 1983 Ano
2266 Vávra, Martin 1963 ČZU Praha Ano
2265 Vávra, Martin 1997 ČZU Praha Ano
2282 Vávra, Patrik 1994 Ano
2225 Vávrová, Markéta 1985 TJ ČZU Rolníci Ano
2228 Vítek, Robert 2005 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
2210 Zourek, Pavel 1960 PBV MTB Brno Ano
2300 Zábrodský, Radek 1973 Kajmani Ano
2269 Čajčík, Karel 1957 Yacht Pardubice Ano
2286 Čermák, Jiří 1974 Ano
2263 Šabata, Josef 1993 #KluciZOrlickejch Ano
2292 Šenkýř, Roman 1967 Ano
2217 Šimko, Štefan 1957 CYKLO-SKI klub Polička Ano
2298 Škraněk, Jiří 1982 SKI spartak Police nad Metují Ano
2240 Šmíd, Pavel 1970 Rapa Brno Ano
2267 Štefek, Richard 1974 Šerlich 8.30 Ano
2280 Štěpán, Miloš 1964 Bražecký mládenci Ano
2206 Šťástka, Jiří 1958 SABZO Praha Ano

Poslední aktualizace:07/08/2022
Počet zaregistrovaných závodníků: 104

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

    T-Mobile

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Volkswagen - užitkové vozy
    Pojišťovna VZP
    Generali Investments

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

    ČT

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Northfinder
    Enervit
    KAMA
    Swix
    MSK
    Boll
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ

Oficiální dodavatelé

    CAT CUT
    TKF

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Drbna
    Evropa 2
    Náš region

Spolupracujeme

    Národní sportovní agentura
    Svaz lyžařů ČR
    Worldloppet
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    Krušné hory
    Pomozte dětem
    Madeta
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker
Výživové okénko