Startovní listina:
Karlovská 50 50 km klasicky

# Jméno rok Klub Zapl.
Ambruz, Martin 1979 Ano
Andrla, Lubomír 1966 Orli Ostrava Ano
Anděl, Roman 1978 SK Valašský Anděl Ano
BLOKEš, FRANTIšEK 1971 BOLATICE Bé Ano
Babica, Petr 1977 Ano
Babka, Miklós 1977 Triacto Ano
Balarin, David 1970 Bolatice Bé Ano
Baletka, Stanislav 1970 Ano
Baroš, Jiří 1962 Běžecký areál Pustevny Ano
Behúň, Ján 1965 Monarda Cz Ano
Bekeš, Daniel 1984 BEKESki Racing Ano
Benech, Vladimír 1980 Ano
Bergmann, Miroslav 1968 Orli Ostrava Ano
Bezucha, Jiří 1962 Pohyb a Zdraví Současně Ano
Bičík, Zdeněk 1976 Famous Fathers Turnov Ano
Blasbalg, Pavol 1970 Ano
Blažek, Jaroslav 1993 TJ ČZU Ano
Bouchal, Petr 1954 Kardio Brno Ano
Boudíková, Adéla 1986 Vltava Fund Ski Team Ano
Bright, Jack 1979 Rolnici TJ CZU Ano
Brož, Vlastimil 1976 Borci Zdar ! & BK Ano
Brzobohatý, Petr 1984 Sokol Sokolnice Ano
Bujáček, Libor 1965 LIMA Ano
Bura, Aleš 1950 slavkov Ano
Chudy, Michal 1980 TBK Tora Topolcany Ano
Cvan, Břetislav 1958 Ano
David, Libor 1968 VIVATSPORT Ano
Dobiáš, Lumír 1964 Mt Klimkovice Ano
Doležel, Pavel 1970 Ladermon Ano
Drška, Peter 1980 DNT Žilina Ano
Dudešek, Martin 1975 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
Dvořák, Aleš 1972 Vyškov Ano
Dvořák, Tomáš 1978 Kola Ledeč Ano
Dvořáček, Libor 1971 Ano
Dvořáček, Pavel 1974 Osp Hodonín Ano
Fencl, Lukáš 1974 Ski Klub Otice Ano
Fildán, Ladislav 1955 Borci zdar! Ano
Filgas, Jan 1973 Ski Klub Otice Ano
Filgas, Ondřej 1981 HO Vítkovice Ano
Filkorn, Roman 1983 Ski Team Slovácko Ano
Fojtů, Pavel 1969 Orel Val.klobouky Ano
Friedel, Jan 1979 Marathon team Klimkovice Ano
Fójcik, Vavřinec 1959 SKI Těrlicko Ano
Gajdosik, Miroslav 1977 MKL Kremnica Ano
Gernáth, Branislav 1974 Nordic Centrum Levoča Ano
Gomola, Pawel 1964 Ano
Gromus, Daniel 1978 Kolečkové lyže TOMSKI.CZ Ano
Gromus, Tomáš 1976 Kolečkové lyže TOMSKI.cz Ano
Gross, Petr 1976 Vltava Fund Ski Team Ano
Habr, Jan 1977 Ano
Hahn, Carsten 1967 Team Buschmühle Ano
Hajzler, Jan 1982 eVerejneZakazky.cz Ano
Hanáček, Břetislav 1977 Ano
Hartl, Tomáš 1980 SOKOL ŘÍMOV Ano
Hasal, Václav 1975 Ano
Hlavica, Karel 1973 VIVATSPORT Team Ano
Hlavica, Pavel 1968 Orli Ostrava / RunSport Team Ano
Hlaváček, Aleš 1978 Dobracena.cz Ano
Hlaváček, Josef 1974 Dobracena.cz Ano
Hloušková, Marcela 1974 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
Hocke, Tomáš 1975 Famous Fathers Turnov Ano
Holemý, Libor 1973 Valaští bajkeři MRX team Ano
Holiš, Martin 1974 BAP Pustevny Ano
Hollesch, Marek 1970 Bolatice Bé Ano
Holub, Michal 1972 Columbus Napajedla Ano
Holánek, Martin 1975 Borci Zdar! Ano
Hrabovský, Libor 1979 TJ Oznice Ano
Hradil, Jiří 1986 Force KCK Zlín Ano
Hroch, Zbyněk 1966 SPEDOS team Ano
Hrotík, Michal 1968 Sportovní klub PPD Ano
Hrubý, Vojtěch 1974 Bystřička Ano
Hruška, Martin 1981 ŠKP Banská Bystrica Ano
Hyrnik, Kazimierz 1953 Klub Biegowy 40 latek Tychy Ano
Hájek, Tomáš 1975 Famous Fathers Turnov Ano
Jachymek, Piotr 1962 Ano
Jakeš, Aleš 1961 Záchranná služba Zábřeh Ano
Jakoubek, Petr 1977 Tj Solidarita Praha 10 Ano
Janeček, Pavel 1990 Silvini Madshus Team Ano
Janečka, Svatopluk 1972 SKI-TURIST Velké Karlovic Ano
Jankůj, Martin 1984 AutoFS Sport Team Ano
Janošek, Michal 1984 KČT Slečinky Napajedla Ano
Jasanský, Petr 1985 KČT Slečinky Napajedla Ano
Jašek, Ondřej 1977 Rockplast Team Ano
Jemelka, Tomáš 1977 Outdoor-a-sport.cz Ano
Jeníková, Karolína 1968 Báječné ženy v běhu Ano
Jurečka, Jiří 1962 Opavský sportovní klub Ano
Kadlecová, Monika 1990 CK EPIC Dohňany Ano
Karlík, Petr 1982 TriSki klub Márovky - Blansko Ano
Kawulok, Piotr 1964 Grodziec Slaski Ano
Kaňovský, Marek 1981 Bílovický expres Ano
Kašpar, Roman 1983 Ski Team Slovácko Ano
Keher, Maroš 1966 Ano
Kincl, Petr 1983 Ho Tesla Brno Ano
Klapka, Jan 1961 Base Paraklub Praha Ano
Klemm, Gunnar 1971 Team Buschmühle Ano
Klesa, Martin 1982 Rožnov Ano
Klouda, Filip 1985 VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA Ano
Kobliha, Ondřej 1986 Cyklotrenink.com-enervit Ano
Kocierz, Piotr 1975 Ano
Kolařík, Martin 1966 EGT Express cz Ano
Kolman, Robert 1968 Silvini Madhus Team Ano
Kondé, Miroslav 1962 Ski Team Krásné Pole Ano
Konečný, Petr 1975 JK SPORT Ano
Kopp, Miloslav 1968 Ano
Kosobud, Martin 1968 Ano
Kotlár, Matej 1981 Ano
Kovalčík, Tomáš 1973 OB-Opava Ano
Košťál, Karel 1972 Lempl Boys Hořice Ano
Krausová, Kamila 1976 Borci Zdar! Ano
Kraváček, Ivo 1976 Osten Ano
Krch, Karel 1976 Lakunda TEAM Ano
Krchová, Jana 1980 LaKunda team Ano
Krhut, Martin 1980 Ostrava Ano
Kubín, Jiří 1965 Opavský sportovní klub Ano
Kuldan, Radek 1967 Ano
Kurečka, Milan 1955 Hulín Ano
Kučera, František 1971 Dolly Vyškov Ano
Kučera, Pavel 1975 Ano
Kvita, Josef 1951 pohorska jednot radhošt Ano
Kábela, Jan 1978 Ano
Káč, Petr 1967 Kompotteam Komárov Ano
Křeček, Miroslav 1962 VLTAVA FUND SKI Team Ano
Křiva, Michal 1989 Vivatsport team Ano
Křížan, Jiří 1980 PVP Ano
Lanková, Lada 1973 Silvini Madshus Team Ano
Latýn, Patrik 1973 Snails Kunovice Ano
Lazecký, Petr 1975 Zlechov Ano
Leitner, Ondřej 1971 Ano
Lhotský, Petr 1960 SK Louky Ano
Lubínek, Lubomír 1960 SVT Zlín Ano
Macek, Josef 1956 Agromeli Ano
Marek, Jiří 1979 MONET+ Ano
Marek, Ondrej 1982 Silvini Madshus team Ano
Martynek, Marek 1973 Domino Sport Ano
Maršálek, Jiří 1958 Newline Ano
Matura, Petr 1978 Vltava Fund Ski Team Ano
Meloun, Radek 1983 Silvini Madshus Team Ano
Melounová, Anežka 1985 Ano
Michalík, Ivan 1968 Zelí Otice Ano
Michalík, Petr 1971 Astur Ano
Michálková, Renata 1981 Slovan Luhačovice Ano
Mitrenga, Jan 1974 Ano
Mičkal, Jiří 1978 Valašská Bystřice Ano
Molva, František 1994 SKI TEAM VYSOČINA Ano
Mudrák, Stanislav 1967 KVS Pozlovice Ano
Murgaš, Dušan 1972 Slovan Tajov Ano
Musil, Tomáš 1978 Ano
Máka, Daniel 1992 Vltava Fund Ski Team Ano
Míček, Roman 1972 Ano
Můller, Tomáš 1983 Jen Blbni Ano
Novotný, Daniel 1974 Cykloservis Moravský Krumlov Ano
Němec, Jiří 1961 Xc Sport.cz Nordic Racing Team Ano
Olszowski, Wladyslaw 1967 Team Nabiegówkach Pl Ano
Ondrasek, Pavel 1992 Vltava Fund Ski Team Ano
Opletal, Martin 1988 Ano
Orner, Zdeněk 1956 Titan SC Zlín Ano
Papula, Lukáš 1995 Ano
Pecha, Michal 1988 Atletika Zábřeh Ano
Pechová, Marie 1959 Ano
Pelc, Norbert 1979 Robe Ano
Perůtka, Karel 1949 Sportovní klub Horní Lhota Ano
Pilát, Stanislav 1982 HO Tesla, KEB Ano
Plhoň, Patrik 1980 Elite Sport Boskovice Ano
Pobořil, Martin 1979 TJ Gumárny Zubří Ano
Podivinský, Ladislav 1961 --- Ano
Podmolík, Tomáš 1969 Jiskra Otrokovice Ano
Polach, Pavel 1982 greiner assistec Ano
Ponek, Marian 1972 TK Žabka Čadca Ano
Pončak, Peter 1950 Šk Šiva Ano
Pospíšek, Zbyněk 1960 CRAFT TEAM Ano
Pospíšil, Miroslav 1960 HSTS Věrovany Ano
Pospíšková, Luisa 1959 CRAFT TEAM Ano
Potůček, Vladimír 1960 Rega BT Ano
Prečan, Vojtěch 1958 Včely Charváty Ano
Procházka, Pavel 1970 SKI team Vysočina Ano
Pustina, Pavel 1985 Ladermon Team Ano
Přibil, Petr 1959 PJR Frenštát p.R. Ano
Radomski, Zbigniew 1951 TKKF BESKIDEK BIELSKO-BIAŁA Ano
Reifová, Naděžda 1988 Ano
Rocarek, Jiri 1983 Vltava Fund Ski Team Ano
Rončáková, Dagmar 1970 Fortex Ski Moravský Beroun Ano
Roubalík, Radovan 1964 ZŠ Těšetice ski mataron tým Ano
Rygl, Jaroslav 1970 SINGLETRAIL Moravský kras Ano
Rýc, Luboš 1978 Veřovice Ano
Samohýl, Milan 1976 V.I.K. MouldPro Trek Zlín Ano
Schuster, Marek 1993 Orientační Běh Opava Ano
Schuster, Martin 1965 Opavský Sportovní Klub Ano
Sedláček, Václav 1986 Silvini Madshus Team Ano
Sekera, Ondřej 1977 Ano
Sikora, Lukáš 1983 SKP Olomouc Ano
Sikora, René 1972 TJ Třinec Ano
Sikora, Robin 1990 TJ Dolní Lomná Ano
Silon, Michal 1968 Naprkénku.rest Ano
Sklář, Marcel 1974 Ano
Skřivánek, Petr 1966 LRS, OREL Vyškov Ano
Skřivánková, Dana 1967 Lrs, Orel Vyškov Ano
Slabý, Jan 1979 SKI team VYSOČINA Ano
Slezák, Libor 1962 Tj Slovan Luhačovice Ano
Slovenčík, Dušan 1969 Ano
Slováěek, Tmáš 1980 Jiskra Otrokovice Ano
Sobotka, Jiří 1973 kubiami Ano
Sokol, Petr 1960 Ski Team Krásné Pole Ano
Sokolová, Pavlína 1965 Ano
Sosna, Vlastimil 1949 Pohorská jednota Radhošť Ano
Soška, Miroslav 1974 Soška - Truhlářství, s.r.o Ano
Srba, Michal 1983 Skupina přátel lehkého šlapání Ano
Srnský, Radim 1989 Lyžařský oddíl Žďár nad Sázavou Ano
Srovnal, Otakar 1942 Lokomotiva Zábřeh Ano
Stavinoha, Robert 1973 Velké Karlovice Ano
Sutty, Peter 1978 Chrápací víly Ano
Svoboda, Pavel 1978 Vltava Fund Ski Team Ano
Tobolák, Vlastimil 1965 Moraviaman Team Otrokovice Ano
Tokár, Pavol 1981 www.bezkar.sk Ano
Tomanek, Daniel 1974 KVS ŠUMPERK Ano
Tomeček, Karel 1983 Lkt80 Šumperk Ano
Tomečková, Zuzana 1982 Lkt80 Šumperk Ano
Trenda, Filip 1995 Silvini Madshus Team Ano
Trlica, Milan 1983 SPLŠ Ano
Trtek, Martin 1986 UK Zlín Ano
Turek, Jindřich 1969 Ano
Turlan, Jakub 1989 Ano
Tvrdík, Pavel 1964 SK Kovo Ledeč Ano
Tvrdík, Vladimír 1984 SKI team Vysočina Ano
Tyl, Hynek 1965 ed system bauer team Ano
Tyl, Jakub 1996 eD system Bauer Team Ano
Tůmová, Tereza 1995 SK SKOL BRNO Ano
Uchytil, Tomáš 1976 Ski Team Vysočina Ano
Uhrmacher, Lukáš 1983 KČT Slečinky Napajedla Ano
Valach, Libor Valach 1969 SK Valašský Anděl Ano
Valigura, Martin 1973 Xc.Sport Ano
Vališ, Jan 1971 Bauer Ski Team Ano
Varecha, Petr 1961 Ski Team Krasne Pole Ano
Vavrušová, Veronika 1987 SK Březnice ženy Ano
Vavrys, Petr 1964 ATLAS CRAFT TEAM Ano
Vejnar, Josef 1957 JOVE ROLLSKI Vysoké nad Jizerou Ano
Velkoborský, Miloš 1954 Ostrava Ano
Viktorin, Adam 1989 Slabý Odvar Ano
Vilč, Martin 1974 červená jahoda Ano
Vintrlik, Pavel 1991 Ano
Vlach, Oldřich 1944 Baník Ostrava Ano
Vlček, Petr 1989 CYKLO-SKI klub Polička Ano
Vojta, Lubomír 1955 MorTuras Ano
Vojta, Martin 1989 MORTURAS Ano
Vojtková, Šárka 1977 Silvini Madshus team Ano
Volný, Petr 1979 TJ Gumárny Zubří Ano
Voženílek, Josef 1965 Ano
Vranák, St. Peter 1973 Ano
Vtípil, Ondřej 1976 Jindrichuv Hradec Ano
Václavek, Jiří 1957 atlas craft Ano
Václavková, Barbora 1991 Sokol Nové Sady Ano
Válek, zdenek 1965 Ano
Váňa, Marek 1989 Ano
Wojtyla, Józef 1968 LKS POGÓRZE SKIPOL/TEAM.PL Ano
Závorka, Zdeněk 1975 LK Radhošť Ano
vaclavek, tom 1958 Sokol Nové Sady Ano
visentin, eric 1977 Los Bieganeros Ano
Čadek, Jiří 1962 Praha 6 Ano
Čagánek, Michal 1981 Ano
Černohorský, Václav 1988 SKP Olomouc Ano
Číž, Jan 1983 Jen Blbni Team Ano
Číž, Luboš 1967 Jen Blbni Team Ano
Číž, Ondřej 1983 JBT - Jen Blbni Team Ano
Čížová, Barbora 1996 Jen Blbni Team Ano
Ďurica, Lubomír 1965 Žilinská župa Ano
Ďurica, Michal 1989 DNT SLOVAKIA Ano
Řezáč, Stanislav 1973 Slavia Pojistovna Team Ano
Říčný, Pavel 1991 Ano
Šimeček, Tomáš 1966 ROLNÍCI TJ ČZU Ano
Škarvada, Milan 1974 Conti Sport Club Ano
Škoda, Michal 1976 Lukovští laufaři Ano
Šmatera, Petr 1961 Kunštát Ano
Štencl, František 1984 SKP Olomouc Ano
Števanka, Miloš 1979 Ano
Štěpánek, Zdeněk 1978 Ano
Švarc, Jiří 1975 FC Přední Kopanina Ano
Švec, Jiří 1976 Vltava Fund Ski Team Ano
Šváb, Petr 1965 BORCI Zdar! Ano
Žemlík, Dušan 1968 VIVATSPORT Team Ano

Poslední aktualizace:19/08/2019
Počet zaregistrovaných závodníků: 278

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    CzechTourism
    Swix
    Enervit
    KAMA
    Sporten
    Leki
    Northfinder
    Leros
    Crystal Bohemia
    ČHMÚ
    Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Nordic
    Deník
    bezky.net
    Kamsdetmi.com

Spolupracujeme

    Nadace Nova
    Báječné ženy v běhu
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko