Newsletter

Startovní listina:
ČEZ Jizerská 50 Benzina ORLEN Sprint

# Jméno rok Klub Zapl.
13 Antošová, Barbora 2000 Ski klub Jablonec n, N, Ano
34 Bing, Thomas 1990 xc-ski.de A/N Skimarathon Team Ano
10 Boerjesjoe, Malin 1996 Team Internorm Alpenplus Trentino Ano
6 Boudíková, Adéla 1986 Vltava Fund Ski Team Ano
56 Busin, Lorenzo 1996 Team Internorm Alpenplus Trentino Ano
39 Citta, Pavel 1971 driketa.cz PRIVATE GRAFENDORF Ano
2 Dahl, Ida 1996 Team Engcon Ano
52 Edstroem, Eddie 1995 Team Engcon Ano
32 Ekloef, Johannes 1995 Team Ramudden Ano
16 Eriksson, Maja 2000 Team Internorm-Trentino-Zorzi Max by SZ Ano
55 Ferrari, Francesco 1994 Team Internorm Alpenplus Trentino Ano
11 Grohová, Karolína 1990 eD system Silvini Team Ano
17 Heiskanen, Heli 1981 Slavia Pojistovna Sport Team Ano
42 Holmstrom, Isac 1995 Vltava Fund Ski Team Ano
8 Hujerová, Tereza 1998 Team Robinson Trentino Ano
58 Janalík, Daniel 2003 Ano
49 Janeček, Pavel 1990 eD system Silvini team Ano
4 Ježková, Matilda 2004 Olfin Car Ski Team Trutnov Ano
53 Johansson, Marcus 1990 Lager 157 Ski Team Ano
12 Johansson Norgren, Britta 1983 Lager 157 Ski Team Ano
48 Kalivoda, Tomáš 1998 Vltava Fund Ski team Ano
1 Korsgren, Lina 1988 Team Ramudden Ano
37 Koszyk, Radoslaw 1992 SKIPOL.PL Team Ano
15 Kovalenko, Irina 1994 Ano
43 Kudrnáč, Jakub 2002 KB Jilemnice Ano
36 Kudrnáč, Vojta 1997 KB Jilemnice Ano
54 Leupold, Richard 1997 Sk Dresden-Niedersedlitz Ano
9 Lindberg, Sofia 1992 Team Edux Ano
57 Lorenzi, Christian 1994 Team Internorn Alpenplus Trentino Ano
50 Matouš, Adam 1998 eD system Silvini team Ano
44 Nilsson, Klas 1986 Team XPND Fuel Ano
31 Novak, Max 1996 Team Aker Daehlie Ano
Novák, Leoš 1986 Ano
3 Palmberg, Ida 1999 Team Ramudden Ano
33 Paus, Herman 2000 Team Ramudden Ano
51 Persson, Emil 1995 Lager 157 Ski Team Ano
35 Pokorný, Jan 1979 LTJ Jindřichuv Hradec Ano
46 Polluste, Mart Kevin 1994 Team Nordic Jobs Worldwide Ano
60 Posiadala, Arkadiusz 1997 UKS RAWA SIEDLCE Ano
38 Rabski, Ireneusz 1985 SKI 100% TEAM Ano
7 Schützová, Sandra 1991 Vltava Fund Ski team Ano
18 Settlin, Evelina 1992 Team Engcon Ano
45 Skinstad, Petter Soleng 1989 Team Coop Ano
14 Stichling, Laura 1995 xc-ski.de A/N Skimarathon Team Ano
47 Strid, Gabriel 1997 Exsitec Ski Team Ano
5 Tůmová, Tereza 1995 Vltava Fund Ski Team Ano
61 Zhukov, Dmitrii 1986 Uchta Komi Ano
41 Šrail, Jan 1990 Vltava Fund Ski Team Ano
40 Štoček, Fabián 1994 Vltava Fund Ski Team Ano

Poslední aktualizace:27/11/2022
Počet zaregistrovaných závodníků: 49

GENERÁLNÍ PARTNER

PRÉMIOVÝ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

MARKETINGOVÝ PARTNER

PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Spolupracujeme

Logistický partner SkiTour

Výživové okénko