Newsletter

Startovní listina:
ČEZ Jizerská 50 ČT Jizerská 10 - rodinný závod

# Jméno rok Klub Zapl.
8758 Apltauer, Jan 2016 Ano
8780 Apltauer, Jan 1974 ------- Ano
8759 Apltauerová, Linda 2014 Ano
8792 Apltauerová, Šárka 1981 Ano
8073 Baldíková, Eva 1961 Ano
8275 Bartolomějev, Adam 2008 KERTEAM Ano
8286 Bartolomějev, Pavel 1972 Kerteam-Olymp Praha Ano
8262 Bartolomějevová, Johana 2009 KERTEAM Ano
8255 Bartoš, Dalibor 1975 Db Schenker Ano
8243 Bartoš, Vít 2007 Liaz Jablonec Ano
8242 Bartošová, Anna 2004 Milíře Ano
8244 Bartošová, Jana 1978 Ano
8972 Bauernopl, Matěj 2010 Ano
8971 Bauernopl, Michal 1981 Ano
9005 Bitljan, Tomáš 1951 Ano
8755 Bláha, Michal 1972 Ano
8756 Bláha, Michal 2011 Ano
8338 Botka, Vladan 1966 Ano
8337 Botková, Barbora 1970 Ano
8336 Botková, Rebeka 2008 Ano
8769 Bottereau, Alexander 2013 Ano
8219 Brodil, Matouš 2010 Ano
8201 Brodil, Pavel 1977 Ano
8220 Brodil, Šimon 2008 ZŠ Benešov Dukelská 1818 Ano
8061 Brunclík, Vojta 2010 Ano
8078 Bruthans, Martin 1974 Livimarka Ano
8060 Bruthans, Vilém 2010 Livimarka Ano
8030 Bruthansová, Kamila 1977 Livimarka Ano
8285 Buchholz, Filip 2012 Ano
8284 Buchholz, Max 2010 Ano
8500 Bělohlávková, Barbora 2011 Ano
8250 Březinová, Anna 2010 Ano
8251 Březinová, Klára 2005 Ano
8249 Březinová, Milada 1968 Ano
9177 Břicháč, Jan 1975 Krušné chvilky Ano
9176 Břicháčová, Ema 2013 Krušné chvilky Ano
9184 Břicháčová, Miroslava 1977 Krušné chvilky Ano
8358 Capůrka, Jan 2011 Ano
8359 Capůrka, Jiří 1979 Ano
8357 Capůrková, Gabriela 2009 Ano
9121 Cepek, vincent 2011 Ano
9122 Cepková, eva 1980 Ano
9135 Cepková, laura 2013 Ano
8517 Chaloupek, Jan 2014 KV125 Praha Ano
8516 Chaloupková, Vendula 1975 KV 125 Praha Ano
8446 Chalupecká, Jana 1976 Rorace team Pyšely Ano
8445 Chalupecká, Veronika 2010 Rorace team Pyšely Ano
8444 Chalupecký, Martin 2013 Ano
8447 Chalupecký, Tomáš 1978 Sokol Kolovraty Ano
8519 Charouzková, Michaela 1995 Ano
8394 Chmelař, Filip 2014 JizerSki Team Ano
9315 Chmelař, Kašpar 2008 Ano
8395 Chmelař, Lukáš 2015 JizerSki Team Ano
8410 Chmelař, Robert 1978 NasouPažnemáM Jizerka Ano
9314 Chmelařová, Emílie 2012 Ano
8381 Chmelařová, Lenka 1978 NasouPažnemáM Jizerka Ano
9182 Chrastilová, Denisa 1980 Ano
8405 Chudíková, Magdalena 2010 Ano
9162 Chybová, Inka 1955 Ano
8183 Chýňava, Matouš 2008 Ano
8197 Chýňava, Pavel 1971 eD system Silvini team Ano
8184 Chýňavová, Agáta 2005 Ano
8182 Chýňavová, Markéta 1971 eD system Silvini team Ano
8302 Cihak, David 2011 LK Pernink Ano
8315 Cihakova, Johanka 2006 LK Pernink Ano
8314 Cihakova, Zuzana 2009 LK Pernink Ano
8011 Císař, Filip 2007 Ano
9342 Císař, František 1972 Ano
8002 Císař, Matouš 2005 Ano
8757 Císařová, Alice 1975 Ano
9341 Císařová, Markéta 1974 Ano
8268 Dandová, Markéta 1974 SKP Ústí nad Labem Ano
8753 Delong, Jakub 2012 DELONGACI Ano
8754 Delong, Michal 1980 FBC Liberec Ano
8396 Demčenko, Evžen 1976 Atletika Birzai Ano
8021 Dobiáš, Kryštof 2012 Ano
8033 Dobiášová, Michaela 2006 Ano
8364 Dolezal, Tomas 2010 Sokol Sobotka Ano
8363 Doležal, Daniel 2008 Sokol Sobotka Ano
8372 Doležal, Radoslav 1975 Sokol Sobotka Ano
8265 Doležal, Sebastian 2011 Ano
8263 Doležal, Tomáš 1972 Ano
8264 Doležalová, Helena 1976 Ano
8108 Dostál, Ivo 1977 Sk Aritma Ano
8105 Dostál, Max 2011 Ano
8106 Dostálová, Michaela 2010 Ano
8107 Dostálová, Petra 1978 Ano
9127 Douda, Ondřej 2011 SKI Sokol Zaječice Ano
9129 Douda, Vladimír 1975 SKI Sokol Zaječice Ano
9128 Douda, Vojtěch 2010 SKI Sokol Zaječice Ano
8058 Dovrtěl, Lukáš 1979 Ano
8360 Drbalová, Pavla 1984 Ano
8178 Drechslerova, Katharina 1992 Ano
9008 Drtilová, Lenka 1978 Ano
9007 Drtilová, Majda 2009 Ano
8347 Dubcová, Marie 2011 Ski klub Jablonec nad Nisou Ano
8346 Dubcová, Věra 1981 Ano
8332 Dubec, Tomáš 1982 Ano
8998 Durasová, Adéla 2009 Ano
9352 Dusankova, Lucie 1971 Ano
8888 Dušátko, František 1973 eD System Silvini Team Ano
8889 Dušátko, František 2013 Ano
8890 Dušátková, Alena 2009 Ano
8891 Dušátková, Ivana 1973 Ano
8989 Džurba, Dominik 2013 Ano
8991 Džurba, Petr 1980 Ano
8990 Džurba, Petr 2010 Ano
8172 Evan, Daniel 2013 Ano
8158 Evan, Jan 1977 Ano
8212 Evan, Oskar 2016 Ano
8213 Evanová, Martina 1981 Ano
8776 Fajgl, Luboš 1975 Sokol Cítov Ano
8778 Fajglová, Anna 2010 Ano
8777 Fajglová, Pavlína 1980 Ano
8779 Fajglová, Šárka 2012 Ano
9353 Fichtner, Tobiáš 2008 Ano
9351 Fichtnerova, Veronika 1976 KERDA SPORT TEAM Ano
8091 Fišer, Marek 2008 Ano
8090 Fišer, Petr 1972 Ano
8714 Fridrich, Carina 1983 Ano
8732 Fridrich, Fiona 2009 Ano
8274 Froňková, Lucie 1981 Ano
9003 Fáber, Matyáš 2012 Ano
9004 Fáberová, Lenka 1982 Ano
8597 Gahner, Anke 1981 Grumbach Ano
8441 Gahner, Masine 2010 Grumbach Ano
8580 Gahner, Simon 2014 Grumbach Ano
8598 Gahner, Stefan 1980 Saxonia Ano
8399 Gasiunaite - Demčenko, Gitana 1976 Atletika Birzai Ano
8398 Gasiunas - Demčenko, Daniel 2009 Atletika Birzai Ano
8397 Gasiunas - Demčenko, Dominik 2007 Atletika Birzai Ano
8369 Gaveau, Ella Rose 2013 Ano
9116 Gazdačko, Jan 1984 Ano
9115 Gazdačko, Milan 1957 Ano
9114 Gazdačko, Petr 2014 Ano
8846 Grossová, Pavla 2012 SK SKOL Brno Ano
9104 Grossová, Petra 2009 3P + J Ano
9149 Gruszka, Jan 2007 SDH Výčapy B Ano
9075 Halbrštát, Tomáš 1996 AC Choceň Ano
8407 Hanchen, Gottfried 1935 DAV Zittau Ano
8408 Hanchen, Greta 2007 DAV Zittau Ano
8406 Hanchen, Ulrich 1971 DAV Zittau Ano
8981 Hanek, Miroslav 1969 Ano
8982 Hanková, Magdalena 2011 Ano
8983 Hanková, Martina 2002 Ano
9033 Hanzal, Petr 1979 Ano
9035 Hanzalová, Barbora 2011 Ano
9034 Hanzalová, Klára 2009 Ano
9032 Hanzalová, Lucie 1983 Ano
8456 Havel, Tomáš 1980 Ano
9153 Havelka, Richard 2014 Ano
9155 Havelka, Vítězslav 2017 Ano
9156 Havelková, Alena 1983 Ano
8454 Havlová, Anna 2009 Ano
8453 Havlová, Elena 2011 Ano
9202 Havlová, Kateřina 1985 PinkOwl team Ano
8455 Havlová, Monika 1980 Ano
9219 Havlová, Nicolka 2012 PinkOwl team Ano
9203 Havlová, Vanesa 2009 Pinkowl team Ano
8094 Havlín, Jonáš 2006 Ski klub J50 Ano
8095 Havlín, Ondřej 1970 Ski Klub J50 Ano
8113 Havlín, Radovan 1965 Ski Klub J50 Ano
8093 Havlín, Štěpán 2009 Ski klub J50 Ano
8092 Havlínová, Amálie 2010 Jiz50 Ano
8112 Havlínová, Dagmar 1974 Jiz50 Ano
8145 Havránek, Kryštof 2010 Ano
8144 Havránek, Štěpán 1979 Ano
8101 Havránková, Kristýna 2012 Ano
8146 Havránková, Petra 1979 Ano
8351 Helbich, Robert 1974 Moravská klika Ano
8365 Helbichová, Jana 1984 Moravská klika Ano
9197 Heřmanská, Ema 2013 Ano
9195 Heřmanská, Eva 1981 Ano
9196 Heřmanský, Lukáš 1980 Ano
9350 Hledíková, Natálie 2008 Ano
9167 Hobzová, Kačka 2013 Ano
9166 Hobzová, Lenka 1979 Ano
9168 Hobzová, Majda 2015 Ano
8309 Holein, Adam 2016 Ano
8293 Holein, Daniel 1975 Ano
8310 Holein, David 2014 Ano
8308 Holeinová, Zuzana 1977 Ano
8330 Horník, Jan 2005 ASK Děčín Ano
8329 Horník, Luboš 1973 ASK Děčín Ano
8328 Horník, Tomáš 2011 ASK Děčín Ano
8331 Horníková, Kateřina 2001 ASK Děčín Ano
8869 Horák, Tomáš 2011 Ano
8868 Horáková, Lenka 1978 Ano
8870 Horáková, Nikol 2013 Ano
8283 Hradská, Kateřina 2008 Ano
8294 Hradská, Marcela 1976 Ano
8282 Hradský, David 2010 Ano
8295 Hradský, Pavel 1976 Ano
9172 Hrouda, Adam 2009 Dukla Liberec Ano
9159 Hrouda, Tomáš 1976 Dukla Liberec Ano
9160 Hrouda, Vilém 2012 Dukla Liberec Ano
9143 Hroudová, Anežka 2010 Ano
9158 Hroudová, Eva 1979 Ano
9144 Hroudová, Tereza 1976 Dukla Ano
8084 Hrubeš, František 2011 Ano
8392 Humhejová, Barbora 2009 Ano
8393 Humhejová, Daniela 1978 Ano
8391 Humhejová, Veronika 2010 Ano
9194 Hurná, Veronika 1984 Ano
9192 Hurný, Marek 1980 Tj Star Tupadly Ano
9193 Hurný, Tibor 2014 TJ Sokol Malšova Lhota Ano
8386 Hájek, Antonín 2015 AC Čimelice Ano
8371 Hájková, Alžběta 2013 AC Čimelice Ano
8450 Hák, Ondřej 2011 Ski klub Jablonec Ano
8451 Háková, Renata 1972 Ano
8650 Háněl, Aleš 1974 Zbraslav Ano
8666 Háněl, Matyáš 2005 Ano
8651 Hánělová, Adéla 2009 Ano
8652 Hánělová, Lucie 2009 Ano
8241 Jagerová, Olga 1951 Ano
9125 Janů, Tomáš 2009 Ano
9123 Janů, Tomáš 1975 Ano
9157 Jedrzejczyk, Jakub 1987 Ano
8096 Jelínková, Lucie 1986 Ano
8973 Jemelka, Stanislav 1979 Ano
8974 Jemelka, Tobiáš 2009 Ano
9180 Jeřábková, Kačenka 2014 Ano
9181 Jeřábková, Terezka 2010 Ano
8154 Ježek, Jan 1976 Ano
8136 Ježek, Petr 1973 Ano
8155 Ježek, Vojtěch 2007 Ano
8138 Ježková, Adéla 2004 Ano
8156 Ježková, Beata 2009 Ano
8137 Ježková, Erika 1976 Ano
8157 Ježková, Hana 1979 Ano
8037 Ježková, Martina 1985 Liberec Ano
8153 Ježková, Nela 2007 Ano
8383 Jilich, Albert 2014 JizerSki Team Ano
8380 Jilich, Luboš 1977 eD system Silvini team Ano
8384 Jilichová, Helena 2012 JizerSki Team Ano
8382 Jilichová, Pavlína 1978 Světice Ano
8040 Jiránková, Kačka 2002 SDH MALÉ SVATOŇOVICE Ano
8229 Kafka, Miloslav 1952 Ano
8218 Kafka, Miloslav 1977 Ano
8217 Kafková, Viktorie 2011 Ano
8214 Kaftan, Ctirad 1966 Ano
8216 Kaftanová, Leontina 2015 Ano
8297 Kalhous, Jan 2005 SKP Ústí nad Labem Ano
8281 Kalhous, Jiří 1972 Ano
8299 Kalhous, Tomáš 2009 SKP Ústí nad Labem Ano
8298 Kalhousová, Lucie 1969 SKP Ústí nad Labem Ano
8022 Kalina, Miroslav 1982 SPORTICUS team Ano
8059 Kalinová, Ella 2009 SPORTICUS team Ano
8032 Kalinová, Lisa 2011 SPORTICUS team Ano
8031 Kalinová, Markéta 1982 SPORTICUS team Ano
8800 Kalčík, Petr 1973 Ano
8801 Kalčíková, Anděla 2010 Ano
8802 Kalčíková, Antonie 2016 Ano
9042 Kareis, Jan 1976 Ano
9044 Kareis, Jan 2013 Ano
9043 Kareisová, Alice 1977 Ano
9076 Karel, Jan 1984 Ano
9077 Karel, Petr 2012 Ano
8356 Kasal, Matyáš 2003 Ano
8355 Kasal, Miloš 1974 Ano
8341 Kasal, Václav 2009 Ano
8373 Kasalová, Dana 1976 Ano
8215 Kaňová, Radmila 1985 Ano
9312 Kašpar, Jaroslav 1951 PFC Český Dub Ano
9313 Kašparová, Kateřina 1975 Ano
8876 Kindl, Jari 1979 Nezastavuj mě! Ano
8878 Kindl, Václav 2010 Nezastavuj mě! Ano
8877 Kindlova, Tereza 2005 Nezastavuj mě! Ano
8879 Kindlova, Věra 1957 Nezastavuj mě! Ano
8437 Klapště, Adéla 2013 Ano
8438 Klapště, Jaroslav 1977 Ano
8431 Klapště, Lukáš 2016 Ano
8439 Klapště, Vítězslava 1980 Ano
8193 Klement, Jaroslav 1980 Ano
8194 Klementova, Agáta 2011 Ano
9364 Klementova, Gabriela 1980 Ano
8041 Klinderová, Lenka 1976 Bedřichov Ano
8053 Klinderová, Marie 1978 Bedřichov Ano
8442 Klotz, Daniel 1976 Specialized Ano
8342 Klubalová, Simona 1970 Ano
8176 Klíma, Hynek 2012 Ano
8174 Klíma, Vít 2010 Ano
8175 Klímová, Barbora 1981 Ano
8087 Kmetová, Adéla 2009 Ano
8088 Kmetová, Amálie 2006 Ano
8089 Kmetová, Eliška 2004 Ano
8100 Kmetová, Kamila 1973 Ano
8370 Knížek, Luboš 1958 AC Čimelice Ano
8385 Knížková, Bohuslava 1961 AC Čimelice Ano
8279 Knězů, Evženie 1973 Ano
8280 Knězů, Jan 2008 Ano
9258 Knězů, Michal 1969 Ano
8296 Knězů, Natálie 2005 Ano
9014 Kolencová, Anna 2006 AC Slovan Liberec Ano
9013 Kolenec, Jaroslav 1974 Ano
9000 Kolenec, Matěj 2012 Ano
9012 Kolenecová, Petra 1976 Ano
8248 Kolář, David 2006 Ano
8335 Kolář, Filip 2011 ČAFC Praha Ano
8238 Kolář, Filip 2009 Ano
8353 Kolář, Pavel 1977 Umělci z Prahy Ano
8237 Kolářová, Dora 1975 Ano
8321 Kolářová, Karolína 2009 SK Hamr Ano
8354 Kolářová, Kateřina 1979 Ano
8247 Kolářová, Klára 2004 Ano
8838 Konopáč, Jonáš 2011 SK Nové Město na Moravě Ano
8837 Konopáč, Josef 1979 JazykNaVestě Ano
8840 Konopáč, Mikuláš 2014 SK Nové Město na Moravě Ano
8839 Konopáčová, Anna 1983 Ano
8071 Kosík, Jan 2012 Ano
8072 Kosík, Kryštof 2015 Ano
8070 Kosík, Matěj 1983 Červený klobouk architekti Ano
8080 Kosíková, Eva 1974 Ano
8766 Kotlán, Jakub 2003 Moravská klika Ano
8768 Kotlán, Viktor 1974 eD system Silvini team Ano
8767 Kotlánová, Nikol 2007 Moravská klika Ano
9124 Kovalčíková, Jana 1978 Ano
8535 Kozlová, Marie 2009 KV125 Praha Ano
8534 Kozlová, Taťána 2005 KV125 Praha Ano
8668 Krahulcová, Eva 2011 Ano
8669 Krahulcová, Nela 2008 Ano
8670 Krahulcová, Petra 1978 Ano
8667 Krahulec, Zbyněk 1976 Nena Boňo Emtébé Ski Brno Ano
8200 Kratochvíl, Jaroslav 1977 SK Skol Brno Ano
8227 Kratochvíl, Lukáš Jaroslav 2008 SK Skol Brno Ano
8228 Kratochvíl, Tomáš Miloš 2008 SK Skol Brno Ano
8226 Kratochvílová, Jana 1977 SK Skol Brno Ano
8098 Králík, Jan 1977 Ano
8069 Králík, Tomáš 2011 Ano
8099 Králíková, Bára 1977 Ano
8097 Králíková, Zuzana 2009 Ano
8719 Krása, Jaroslav 1952 Sk Vyžlovka Ano
8750 Krásová, Jana 1980 Ano
8718 Krásová, Kateřina 2007 Sk Vyžlovka Ano
8720 Krásová, Veronika 2009 Ano
8560 Kubálková, Lenka 1972 Ano
8258 Kubík, Tomáš 2012 Ano
8189 Kubíková, Markéta 2010 Ano
8188 Kubíková, Monika 2007 Ano
8128 Kubíček, Michal 1982 Ano
8130 Kubíčková, Karolína 2010 Ano
8129 Kubíčková, Radana 1975 Ano
8051 Kuneš, Josef 2007 Ano
8052 Kuneš, Vendelín 2009 Ano
8042 Kunešová, Kateřina 1977 Ano
8918 Kutny, Peter 1970 Ano
8478 Kušička, Josef 1976 TJ Sokol Horní Jelení Ano
8482 Kušičková, Jaroslava 1979 Ano
8483 Kušičková, Jolana 2012 TJ Sokol Horní Jelení Ano
8479 Kušičková, Lucie 2012 TJ Sokol Horní Jelení Ano
8435 Kvapil, Alois 1949 TJ Sokol Jamné nad Orlicí Ano
8515 Kánská, Tereza 2004 Ano
9310 Kúdelová, Tatiana 1977 Borci Zdar Ano
8920 Kútna, Katarína 1972 Ano
8919 Kútny, Filip 2011 Ano
8102 Laburda, Adam 2005 Ano
8103 Laburda, Jiří 1973 Ano
8110 Laburdová, Kateřina 2002 Ano
8104 Laburdová, Markéta 1976 Ano
8348 Laštovka, Ondřej 1979 Ano
8349 Laštovková, Jana 2008 Ano
8350 Laštovková, Zuzana 2010 Ano
8361 Ledecky, Petr 1976 Ano
8374 Ledecká, Andrea 1979 Jablonecké Mattonky Ano
8375 Ledecká, Viktorie 2011 Jablonecké Mattonky Ano
8376 Ledecký, Václav 2013 Jablonecké Mattonky Ano
8634 Ludvík, Martin 1979 A-team Ano
8648 Ludvíková, Rozárka 2014 A-team Ano
8649 Ludvíková, Viktorka 2016 A-team Ano
9009 Macek, Jan 1976 Lipnoman Ano
8290 Machatá, Eliška 2008 Triathlon team Chrudim Ano
8291 Machatý, Bohumil 1953 Ano
8289 Machatý, Radek 1978 Triathlon team Chrudim Ano
8292 Machatý, Vítek 2015 Triathlon team Chrudim Ano
9027 Macková, Maruška 2010 Ano
8426 Maděra, Jakub 2009 Rudolfovské Gazely Ano
8424 Maděra, Josef 1979 Rudolfovské Gazely Ano
8425 Maděrová, Klára 2012 TJ Dukla Liberec Ano
8409 Maděrová, Michaela 1980 eD system Silvini team Ano
8635 Manova, Gabriela 1987 A-team Ano
8079 Maršálek, Martin 1976 hornimaxov.cz Ano
8049 Maršálek, Matěj 2009 www.hornimaxov.cz Ano
8050 Maršálková, Maja 2011 www.hornimaxov.cz Ano
8048 Maršálková, Tereza 1974 www.hornimaxov.cz Ano
8147 Masnica, Filip 2008 Dukla Liberec Ano
8149 Masnica, Radek 1978 Ski klub Jablonec Ano
8150 Masnicova, Anna 2010 Dukla Liberec Ano
8148 Masnicová, Klára 1981 milujujizerky Ano
8267 Maternová, Klára 1975 LK Balvan Ano
8221 Matějů, Eda 2012 Slavia Liberec Orienteering Ano
8240 Matějů, Emil 2015 Ano
8239 Matějů, Josef 2013 Slavia Liberec Orienteering Ano
8266 Matějů, Michal 1977 Sild Team Ano
8872 Mařík, Oldřich 1973 Ano
8875 Maříková, Kristýna 2011 Ano
8873 Maříková, Martina 1979 Ano
8874 Maříková, Tereza 2005 Ano
8259 Mergl, Jan 1974 Ano
8260 Merglová, Eliška 2009 Ano
8026 Mestkova, Lucie 1978 Tempo Praha Ano
8065 Mečíř, Jan 2004 Florbal Ústí Ano
8064 Mečíř, Michal 2008 Florbal Ústí Ano
8062 Mečířová, Eva 1976 Ano
8411 Mikloš, Jonáš 2009 Ano
8419 Mikloš, Josef 1970 SÚS ŽATEC Ano
8412 Mikloš, Josef 2003 Ano
8420 Miklošová, Andělka 1973 Ano
8413 Mikuš, Jan 1977 Tj Tanvald Ano
8414 Mikušová, Adéla 2011 Ano
8142 Mocová, Radka 1981 Ano
8733 Mokroš, Libor 1973 Ano
8734 Mokroš, Ondřej 2010 Ano
8077 Moreno Klindera, Alex 2012 Bedřichov Ano
8076 Moreno Klindera, Eric 2010 Bedřichov Ano
8304 Možiš, Matěj 2006 Ano
8306 Možiš, Petr 1974 Ano
8305 Možišová, Natálie 2008 Ano
8303 Možišová, Veronika 1975 Ano
8574 Mrkvičková, Eliška 2005 Mrkvicka Team Ano
8205 Mucha, Ondřej 2015 Ano
8202 Mucha, Petr 1978 Ano
8203 Mucha, Vojtěch 2012 Ano
8204 Muchová, Tereza 1977 Ano
9078 Muller, Albert 2011 Ano
8422 Muller, František 2011 Kammbaude Ano
9354 Muller, Matěj 2008 Ano
8430 Muller, Miroslav 1976 Kammbaude Ano
8132 Musil, Filip 2006 Slovan Praha Zdravotnik Ano
8135 Musilová, Klára 1977 Slovan Praha Zdravotník Ano
8134 Musilová, Kristina 2008 Slovan Praha Zdravotník Ano
8133 Musilová, Markéta 2010 Slovan Praha Zdravotník Ano
8340 Měchurová, Dorota 2012 Ano
8339 Měchurová, Zuzana 1976 Ano
8023 Městková, eva 1948 Tempo Praha Ano
8682 Nebus, Štefan 1982 Ano
8697 Nebusová, Alžběta 2010 Dukla Liberec Ano
8699 Nebusová, Babeta 1981 milujujizerky Ano
8698 Nebusová, Norika 2008 TJ Dukla Liberec Ano
9102 Nedvěd, Matyáš 2015 Ano
9100 Nedvěd, Milan 1978 A-Team Ano
8278 Nemethová, Magdaléna 2012 Mufloni Kunratice Ano
8277 Nemethová, Markéta 1982 Mufloni Kunratice Ano
8015 Neumann, Josef 2013 Ano
8017 Neumann, Libor 1975 Ano
8014 Neumannová, Silvie 1975 Ano
8016 Neumannová, Vanda 2008 Ano
8561 Niebauerová, Libuše 1955 Mrkvicka Team Ano
8325 Nikl, Jana 1991 Ano
9029 Novotná, Kateřina 1980 Ano
8367 Novotná, Nina Bjorg 2011 Ano
9031 Novotná, Zuzana 2014 Ano
9028 Novotný, David 1980 VLS Ano
9030 Novotný, Matyáš 2016 Ano
8368 Novotný, Robert 1974 Ano
8558 Novák, Aleš 1973 Tuty Máza Ano
8125 Novák, Marek 1975 Ano
8557 Novák, Matouš 2010 Tuty máza Ano
8127 Novák, Mikuláš 2009 Ano
8404 Nováková, Ludmila 1952 Ano
8126 Nováková, Magdaléna 2005 Ano
8556 Nováková, Milena 1977 Tuty máza Ano
8143 Oborníková, Jana 1972 Ano
8009 Odrobiňák, Jiří 2004 Ano
8773 Oleníčková, Ema 2010 Ano
8159 Oliva, Tomáš 2008 Ano
8207 Olivová, Hana 2005 Ano
8180 Olivová, Martina 1977 Ano
8387 Onderišin, Igor 1973 Ano
8389 Onderišin, Oliver 2005 Ano
8390 Onderišinová, Amélie 2007 Ano
8388 Onderišinová, Marcela 1973 Ano
9324 Pacovsky, Jiří 1972 Ano
9326 Pacovská, Karolína 2001 Ano
8988 Pavlová, Veronika 1988 Ano
8433 Pavlík, Jan 1981 TJ Sokol Jamné nad Orlicí Ano
8436 Pavlík, Marek 2018 Ano
8434 Pavlík, Tomáš 2013 Ano
8025 Pecanek, Matej 2013 Ski klub Vimperk Ano
8024 Pecánková, Barbora 2014 Ski klub Vimperk Ano
8617 Petera, Jan 1975 Sokol Statenice Ano
8633 Petera, Vít 2009 Déčko děti Ano
8632 Petera Jr., Jan 2005 Déčko Ano
8631 Peterová, Markéta 1975 Déčko Ano
9006 Peteráč, Vítek 2010 Ano
8416 Petr, Šimon 2012 Ano
8415 Petrová, Eliška 2010 Ano
9179 Petrásek, Anna Marie 2009 TK Sparta Praha Ano
8055 Petřík, František 2008 BCM Krušné hory z.s. Ano
8057 Petřík, Pavel 1972 BCM Krušné hory z.s. Ano
8054 Petříková, Denisa 1973 BCM Krušné hory z.s. Ano
8056 Petříková, Doubravka 2012 BCM Krušné hory z.s. Ano
8066 Plachetka, Karel 1991 Ano
8068 Plachetka, Karel 1962 Sokol Liboc Ano
8067 Plachetka, Šimon Karel 2012 Sokol Liboc Ano
8131 Pohlodek, Jan 1980 Ano
8109 Pohlodková, Marta 2012 Ano
8120 Pohlodková, Sára 2010 Ano
8006 Pokorná, Anežka 2011 Ano
8005 Pokorný, Honzík 2016 Ano
8008 Pokorný, Jan 1979 LTJ Jindřichuv Hradec Ano
8224 Poluha, Luboš 1975 BK Kalibr Benátky Ano
8225 Poluha, Oskar 2008 BK Kalibr Benátky Ano
8181 Poluhová, Viktorie 2006 BK Kalibr Benátky Ano
8701 Ponic, Ondřej 2007 Ano
8715 Ponicová, Lucie 1976 Ano
8933 Poruba, René 1973 Ano
8935 Porubová, Julie 2012 Ano
8932 Porubová, Klára 1981 Ano
8934 Porubová, Sophie 2009 Ano
8751 Posl, Adam 2008 Ano
8763 Posl, Antonín 2011 Ano
8765 Posl, Tomáš 1975 Sokol Stodůlky (FC) Ano
8764 Poslová, Jana 1977 Ano
8559 Pospíšil, Ladislav 2012 Ano
8499 Pospíšilová, Andrea 2010 Ano
8452 Potměšil, Jaroslav 1964 Ano
8187 Prikrylova, Lenka 1978 SK Svárov Ano
8378 Prokop, Eduard 2010 Ano
8377 Prokop, František 2007 Ano
8379 Prokopová, Renata 1980 Ano
8318 Prouza, Denis 2009 Ano
8316 Prouzová, Jana 1974 Ano
8319 Prouzová, Noemi 2009 Ano
8230 Provazník, Jakub 2012 Ano
9001 Pátek, Radek 1976 Ano
9002 Pátková, Pavlína 2010 Ano
8579 Píštěk, Radim 1978 Ano
8461 Píštěk, Václav 2014 Ano
8480 Píšťková, Lucie 2009 Ano
8578 Píšťková Záhorcová, Radka 1977 Ano
8464 Pôbiš, Jakub 1980 Ano
8462 Pôbišová, Barbora 2011 Ano
8463 Pôbišová, Karolína 2009 Ano
8575 Přibyl, Jan 2010 Ano
8576 Přibyl, Jan 1977 Šneci Litvínov Ano
8185 Přikryl, Karel 2011 SK Svárov Ano
8186 Přikryl, Kristián 2013 SK Svárov Ano
8141 Přikrylová, Katerina 2011 SK Svárov Ano
9079 Režná, Anežka 2006 Ano
9080 Režný, Maty 1977 Ano
8458 Rokos, Michal 2011 Ano
8457 Rokos, Milan 1975 Ano
8465 Rokosová, Julie 2009 Ano
8466 Rokosová, Lenka 1976 Ano
9081 Ronovský, PetrRony 1958 Ano
8448 Roubíček, Jiří 2010 Ano
8421 Roubíček, Jáchym 2012 Ano
8449 Roubíček, Štěpán 2008 Ano
8432 Roubíčková, Kateřina 1982 Ano
8036 Rozsypal, Radim 2010 Liberec Ano
8001 Rozsypal, Vladislav 1970 STS Chvojkovice Brod Ano
8035 Rozsypalová, Linda 2013 Liberec Ano
8352 Rákosníková, Kristýna 2011 Ano
8173 Růžičková, Martina 1970 Ano
8231 Schierová, Veronika 1977 Ano
8117 Schiller, Robert 1977 Ano
8111 Schillerová, Diana 2008 Ano
8118 Schillerová, Klára 1979 Ano
8119 Schillerová, Nina 2010 Ano
8271 Schmidtmeyerová, Petra 1988 Ano
8027 Schovánek, Tadeáš 2008 Ano
8028 Schovánková, Agáta 2010 Ano
8029 Schovánková, Marie 1980 Alpin Club Rokytnice N. J. Ano
8313 Sejáková, Eliška 2010 Ano
8311 Sejáková, Klára 1979 Ano
9126 Setunska, Martin 1978 SKI Sokol Zaječice Ano
8209 Singer, Jonáš 2010 Ano
8199 Singer, Jáchym 2011 Ano
8208 Singer, Tomáš 1974 Culda & Co Ano
8191 Skalická, Šárka 1977 Ano
9011 Slanec, Matěj 2012 Ano
9010 Slanec, Petr 1970 Patriot Ano
8775 Slezáková, Kateřina 1975 Ano
8595 Sláma, Honza 1975 Sokolíci praha venkov Ano
8593 Sláma, Ondra 2011 Sokolíci praha venkov Ano
8594 Sláma, Vojta 2008 Sokolíci praha venkov Ano
8581 Slámová, Petra 1977 Sokolíci Praha venkov Ano
8713 Sommer, Melina 2010 Skizunft Dresden Ano
8712 Sommer, Sina 1977 Ano
8198 Soukupová, Karolína 1974 Ano
8276 Srbová, Martina 1978 KERTEAM Ano
8043 Starý, Jiří 1973 Vodáci Střekov Ano
8362 Staskova, Katerina 1977 Sokol Sobotka Ano
8772 Stiller, Jan 1978 Ano
8366 Stolarova, Lenka 1976 Ano
8010 Straková, Diana 1995 Bad Heroes Dog team Ano
8418 Strašil, Jan 1957 Ano
8417 Strašilová, Květa 1957 Ano
9137 Stuchlík, Zdeněk 1977 SDH Výčapy B Ano
9139 Stuchlíková, Jana 1978 SDH Výčapy B Ano
9138 Stuchlíková, Zuzana 2006 SDH Výčapy B Ano
8770 Sumichrastova, Kristýna 1980 Ano
9140 Svoboda, Adam 2007 SDH Výčapy Ano
9024 Svoboda, Jakub 1981 Ano
8320 Svoboda, Jan 1981 Ski Habr Ano
8177 Svoboda, Jan 1970 Ano
9098 Svoboda, Matyáš 2013 Ano
9142 Svoboda, Vít 1978 SDH Výčapy Ano
9099 Svobodová, Andrea 1975 Ano
8322 Svobodová, Barbora 2013 Ano
9141 Svobodová, Jana 1980 SDH Výčapy Ano
8333 Svobodová, Jana 1981 Ano
9023 Svobodová, Lucie 1984 Ano
8192 Svobodová, Maruška 2013 Ano
9025 Svobodová, Nela 2011 Ano
9026 Svobodová, Nikola 2014 Ano
8317 Svobodová, Vlasta 1953 Ano
8334 Svobodová, Štěpánka 2011 Ano
8210 Svátek, Jan 2010 Ano
8196 Svátek, Luboš 1976 Ano
8211 Svátková, Martina 1976 Ano
8323 Sýkora, Martin 1970 AK Bílina Ano
8324 Sýkora, Štěpán 2010 AK Bílina Ano
8123 Taufer, David 2011 Ano
8122 Tauferová, Eliška 2008 Ano
8124 Tauferová, Hana 1946 Ano
8139 Tauferová, Lenka 1979 Ano
8945 Tejkal, Karel 1970 Našich Přátel Ano
8957 Tejkalová, Eliška 2010 Ano
8899 Toman, Filip 2012 Ano
8897 Toman, Jan 1984 BORCI zdar! Ano
8898 Toman, Miroslav 1953 Mádr Team Ano
8596 Tomanová, Jana 1953 Mrkvicka Team Ano
8943 Topol, Jan 2014 Ano
8941 Topol, Jonáš 2010 Ano
8942 Topolová, Eliška 2012 Ano
8944 Topolová, Markéta 1981 Ano
8257 Trojanová, Klára 2007 SKP Ústí nad Labem Ano
8481 Trávníček, Jiří 1972 Sdružení vytrvalců Stříbro Ano
8520 Trávníčková, Justýna 2011 Ano
8540 Trávníčková, Monika 1974 Ano
8927 Tunkr, David 1978 Ano
9178 Tučková, Lenka 1972 Ano
8162 Tůma, Tobiáš 2013 Ano
8762 Uhlíř, Kája 2011 Ano
8761 Uhlíř, Tomáš 1978 Ano
8716 Urban, František 2007 Ano
8717 Urban, Milan 1972 Pacient Číra Ano
8326 Vanke, Dana 1958 Ano
8832 Vaněk, Jakub 2007 Ano
8440 Vavrincova, Adela 2009 Ano
8428 Vavrincova, Pavla 1977 Ano
8429 Vavrinec, Martin 2007 Ano
8539 Vavřincová, Karolína 2004 Ano
8501 Vavřincová, Klára 1979 Ano
8427 Vavřinec, Jiří 1973 Ano
8538 Vavřinec, Jonáš 2008 Ano
8518 Vavřinec, Martin 1977 Ano
8830 Vaňková, Vlasta 1966 Ano
8914 Veleba, Petr 1971 TJ Spartak Třebíč Ano
8917 Velebová, Lucie 2012 TJ Spartak Třebíč Ano
8916 Velebová, Michaela 2010 TJ Spartak Třebíč Ano
8915 Velebová, Štěpánka 1982 TJ Spartak Třebíč Ano
8115 Venta, Bartoloměj 2018 Ano
8081 Venta, Lukáš 1980 Ano
8116 Venta, Tomáš 2010 Ano
8114 Ventová, Lucie 1981 Ano
9170 Veselá, Barča 2011 Ano
9171 Veselá, Janča 1977 Ano
8034 Veselá, Monika 1980 Ano
8151 Vitvarová, Klára 2007 Ano
8987 Vladyka, Miloš 1978 Ano
8986 Vladyka, Pavel 2007 Ano
8985 Vladyková, Štěpánka 1979 Ano
8925 Vodička, Ela 2010 Ano
8926 Vodička, Oto 2013 Ano
8867 Vodička, Tatiana 1980 Běžecký klub České spořitelny Ano
8841 Vojna, Petr 1970 Ano
8843 Vojna, Tobiáš 2008 Ano
8844 Vojnová, Michaela 1967 Ano
8842 Vojnová, Sofie 2005 Ano
8075 Vokřínek, Břetislav 1977 Ano
8074 Vokřínek, Matěj 2012 Ano
8163 Vondrackova, Sylvia 1977 Ano
8166 Vondráček, Martin 2010 Ano
8165 Vondráček, Tomáš 1967 Ano
8164 Vondráček, Tomáš 2007 Ano
8831 Vosecký, Libor 1965 Ano
9169 Voškedušan, Jirka 1957 Ano
8246 Vyhnal, Ondřej 2013 Ano
8245 Vyhnal, Petr 1982 Ano
8862 Vyskočil, Šimon 2012 Ano
8861 Vyskočilová, Alena 1983 Ano
8863 Vyskočilová, Valerie 2014 Ano
8287 Vyčítal, Jan 2011 Ano
8273 Vyčítal, Jan 1982 Ano
8270 Vyčítal, Martin 1986 Ano
8272 Vyčítal, Mikuláš 2016 Ano
8288 Vyčítal, Vendelín 2017 Ano
8254 Václavek, Jakub 2010 Ano
8269 Václavková, Veronika 2013 Ano
9101 Vébrová, Petra 1983 Ano
9052 Vích, Marek 1972 Pivovar Loutkář Ano
9051 Vích, Marek 2006 Ano
9050 Víchová, Karolína 2008 Ano
8152 Víšek, Jozef 1951 Ano
8140 Víšková, Libuša 1950 Ano
8170 Včelař, Miroslav 2008 Ski klub Žába Ano
8160 Včelařová, Hana 1975 Ski klub Žába Ano
8171 Včelařová, Viktorie 2008 Ski klub Žába Ano
8403 Werbynská, Daniela 1972 Ano
8400 Werbynský, Petr 1969 Ano
8402 Werbynský, Štěpán 2008 Ano
8253 Witowski, David 2006 Ano
8252 Witowská, Jana 1972 Ano
8301 Zachar, Jan 1975 Ano
8344 Zachar, Vojtěch 2006 Ano
8345 Zacharová, Antonie 2009 Ano
8343 Zacharová, Hana 1973 Ano
8423 Zatřepálková, Kristýna 2010 Ano
8234 Zdrha, Matyáš 2008 zadny Ano
8232 Zdrha, Pavel 1975 zadny Ano
8233 Zdrhova, Dagmar 1979 zadny Ano
8235 Zdrhová, Eliška 2010 zadny Ano
8038 Zít, Jan 1982 KOB Děčín Ano
8018 Zít, Václav 2013 KOB Děčín Ano
8019 Zítová, Kateřina 2011 KOB Děčín Ano
8020 Zítová, Pavla 1981 KOB Děčín Ano
9059 víchová, hana 1974 Ano
8684 Čapek, Filip 2008 SKI Sokol Zaječice Ano
8683 Čapek, Petr 1972 SKI Sokol Zaječice Ano
8685 Čapková, Anežka 2011 SKI Sokol Zaječice Ano
8686 Čapková, Zuzana 1980 SKI Sokol Zaječice Ano
8752 Černá, Kateřina 1979 Ano
8760 Černý, Jan 2009 Ano
8496 Červencl, Michal 1972 PK Praha Ano
8498 Červenclova, Daniela 1974 Ano
8497 Červenclová, Klára 2005 Ano
8300 Čihák, Pavel 1972 LK Pernink Ano
8555 Řehák, Miroslav 1971 Ano
8541 Řeháková, Mirka 2006 LK Slovan Karlovy Vary Ano
8577 Řeháková, Radka 1967 Kadaň Ano
8815 Říha, Antonín Jan 2016 Ano
8814 Říha, Jan 1985 Ano
8813 Říhová, Adriana Lilly 2013 Ano
8816 Říhová, Eva 1985 Ano
8401 Šajtar, Ludvík 2009 Ano
8537 Šeretka, Vladimír 1972 Armáda s pásy Ano
8536 Šeretka, Vladimír 2011 Ano
8521 Šeretková, Hana 2005 Ano
8046 Šimek, Libor 1973 Ano
8044 Šimková, Anna 2009 Ano
8045 Šimková, Emma 2009 Ano
8047 Šimková, Kateřina 1977 Ano
8190 Šlajer, Erik 2009 Ano
8179 Šlajer, Michal 1989 Ano
8039 Šourek, Dominik 2010 Ano
8012 Šourek, Petr 1978 Rovensko pod Troskami Ano
8013 Šourková, Hana 1982 Ano
8168 Špidla, Josef 2012 Ano
8121 Špidla, Kryštof 1976 Ano
8167 Špidlová, Ester 2008 Ano
8169 Špidlová, Hana 2010 Ano
8063 Šplíchalová, Zuzana 2012 Vodáci Střekov Ano
8206 Šteinfestová, Emma 2006 Ano
8161 Šteinfestová, Martina 1971 Ano
9306 Štengl, Ondřej 2011 Ano
9304 Štengl, Petr 2011 Ano
9303 Štengl, Petr 1978 Ano
8774 Štiller, Oliver 2010 Ano
8616 Šulista, Jakub 2009 SK Hojná Voda Ano
8614 Šulista, Luboš 1970 SK Hojná Voda Ano
8615 Šulistová, Kateřina 2006 SK Hojná Voda Ano
8236 Švarc, Jiří 1975 CETIN Ano
8086 Švarc, Stanislav 1943 SKITUR Ano
8223 Švarcová, Emily 2012 Ano
8222 Švarcová, Linda 2008 PBS Ano
8085 Švarcová, Zdeňka 1956 Ano
8833 Šverma, Petr 1974 Ano
8835 Švermová, Anna 2009 Ano
8836 Švermová, Marie 2015 Ano
8834 Švermová, Zdeňka 1974 Ano
8082 Šírl, Jan 2009 Ano
8083 Šírlová, Lucie 1973 Ano
8327 Šťastná, Anna 2015 Ano
8312 Šťastná, Zuzana 1980 Ano
9218 Žampach, Lukáš 1981 No wax team Ano

Poslední aktualizace:26/11/2022
Počet zaregistrovaných závodníků: 777

GENERÁLNÍ PARTNER

PRÉMIOVÝ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

MARKETINGOVÝ PARTNER

PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Spolupracujeme

Logistický partner SkiTour

Výživové okénko