Přihlášené týmy

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH TÝMŮ (k 9. 3. 2020)

3D Fitness RT
A3 Offset-Druckerei Jens Krüger
adidas Ski Runners Prague
AGS Team
Ally Soft
Amper Racing
Angelika's angels
ASD FOCOLACCIA SCI DI FONDO LUCCA
A-team
BACSSPORT Albrechtice
Báječné ženy v běhu
Bolatice Be
BORCI zdar!
C.A.C Kolem nekolem
Claim system team Ústí nad Labem
CO HOSPODA ZASTAVÍM
Concur, s.r.o
Csg Tri Team
CYKLO SKI KLUB POLIČKA
Čert team Provodov
Česká mincovna
Československá obchodní banka, a. s.
d.r.a.k.o.v.i.
DARTEK s.r.o. Honda- Stihl Beroun
DB Schenker Ski Team
Debrzno Team
Dobrá Voda
Draci
Dycky Lanškroun
ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM
Etelä-Karjalan Kahvakuula ja Murtomaahiihto-osuuskunta
F.A Viaggi
Famous Fathers Turnov
Faurecia Plzen
FC ASTRA
FcB Ski Classic Team
FENIX SKI TEAM JESENIK
FIDOBAR
Finnish dynamite 112
FK Makovan Smolotely
FKVŽ
france
Funny Cyclist (rus)
Garmo IL Revisorforeningen
Gizmo Riders
GKN Aerospace Norway
H.H. Ski Classics Team
Hacaj Repre
Hasiči Jarošov
HBC Družstevní
HC ŠD
Hervis Sports Club
Hošťaly SKI Super Team
Hotel Jičín
Hotel Rehavital Jablonec
Hvam IL
Chasníci
CHDP Sport Division
IGLOO ARCHITEKTI
Jablonecké Mattonky
Jaffani XC Pro Team Tempo
Jen Blbni
Jiřetín
Kamp/Vestheim IF
Karkonosz Running Team
KČP
KČT Humpolec
KČT Slečinky Napajedla
Kdo maže ten jede!
Kerda Sport
KimaRillen
Kladiva Pardubice
KOSP
Kouvola
Křesťané ve stopě
KSM Hrádek
Kunratický mufloní
Kurdějov běhá pro radost
KV Viking
KYŠPERK Ski Team
Lietsch
Litomyšláci
LK Vortová
LO Sokol Malá strana
Lounští povaleči
Masters Złotów
MatFyz Praha
Mika Training
Mikeš
Milica.cz
Moravská klika
možná to stihnem
MTB Fatra
MT-Sport
myrollerski Nordic Racing Team
NasouPažnemáM Jizerka
Nastartujto.cz
NCH ústí
nordic ski team nedašov
Northern Stars
NOSAC SKI TEAM
Nová Akropolis
OK Dobříš
OK Lokomotiva Pardubice
okrokwiecej.pl
Olfin Car Skilauf team
Opatský Mlýn
Ovce a lamy
Panorama tým
Pavel & Pavla Litoměřice
Pilsner Urquell Ultras
PK Sport Ski Team
Plynprojekt MB
PPP Bedřichov
Private Grafendorf
PWT Travel
Rafans Team
Ropczeski
Run Archery Czech
RunBo Team Liberec
Sandoz Concept
Sauerland Ski Team
Sauny Dyntar
SC Olympia Radotín
SDH Malé Svatoňovice
Sekta na lyžích
Silvini Madshus team
Sir Joseph
SK Bítouchov
SK Finisher
SK Lajdáček
SK Praga
SK Sokol Špičák
SK Waldorf
SKI KLUB OHL
SKI KLUB Rýchla Bežka
Ski Nordic Mariánské Lázně
SKI Police nad Metují, z.s.
Ski Sobákov
Ski Team Massahiihtäjät Finland
Ski Team Slipery
SKI team VYSOČINA
Ski Vinice Přibice
Skiclub Kůžička
Skipol.pl TEAM
SkipolTeam
Skizunft Dresden
SKP Olonouc
Skupina ČEZ
Slavia Pojišťovna ski team
Slaviatip
SN Klasyk
Sokolíci od třeboňských plání
Sporttravel
STROS
STS Chvojkovice-Brod
Šneci v běhu
team nabiegowkach.pl
Théby
TJ Český ráj
TJ ČZU Rolníci
TJ Dukla Liberec
TJ Magla
TJ Sokol Podlázky-Dalovice
TJ Sokol Senohraby
TJ Sokol Zaječice
TJ Zentiva
TN BIEGÓWKI WESOŁA
Trbóšanská stopa
TSUNAMI
Ukuran Ponnistajat
UNIKOSY
Vasáci z Hané
vepřovky
Vltava Fund Ski Team
VSK Humanita Praha
Východní Horda
WESCO ATHLETIC
Wikov
Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
WOOD MOOD s.r.o, ARX TRADE s.r.o. racing team
Worldloppet Masters Finland
www.domki-krynica.eu
XC Sport.cz Nordic Racing Team
Zelenáči
ZkusitŠušn Team
Zoufalky na běžkách
Želivák HK
ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI

GENERÁLNÍ PARTNER

    ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Benzina
    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul!

PARTNEŘI

    Swix
    Enervit
    KAMA
    Kästle
    Leki
    Northfinder
    MSK
    Crystal Bohemia
    Boll
    ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Deník

Spolupracujeme

    Worldloppet
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

    DB Schenker

Za podpory

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko