Newsletter

MINI ZADOVSKÁ

Zadovskou 30 jsme nuceni pro nedostatek sněhu ve stopě a negativní předpověď počasí odborníků z Českého hydrometeorologického ústavu zrušit bez náhradního termínu. V našlapané sezoně ČEZ SkiTour už bohužel nenajdeme termín, kam závod přesunout.

Ptáš se co bude se tvým startovným? Pokud se rozhodneš nás nekontaktovat, bude ti automaticky převedeno na příští ročník závodu. Nabízíme ti však také možnost požádat o přesunutí startovného na jiný závod ČEZ SkiTour v letošní nebo příští sezoně. Další možností je požádat o vrácení peněz v plné výši.

Pokud se pro jeden z uvedených kroků rozhodneš, neváhej se nám ozvat na e-mail info@ski-tour.cz. Čas kontaktovat nás v této věci máš do 31. ledna 2023.

 

DĚTSKÉ KATEGORIE

  • Starty dětských závodů jsou rozděleny podle věkových kategorií viz níže
  • Závodníci jsou po přihlášení do závodu automaticky zařazeni do dané věkové kategorie dle data narození. V případě dětských závodů může být závodník na základě oficiální žádosti přeřazen do starší věkové kategorie nebo může absolvovat i více startů. Každý dodatečný start je zpoplatněn dle aktuálně platného ceníku. Oficiální žádost je možné zaslat emailem (info@sportid.cz) nejpozději 3 dny před startem závodu nebo osobně v místě konání závodu na informacích u výdeje čísel nejpozději 30 minut před startem dětských závodů. Na pozdější žádosti nebude brán zřetel a závodník se může zúčastnit pouze závodu ve své kategorii.
Ročníky Kategorie
2017 a mladší Benjamínci
2015 - 2016 Předžáci
2013 - 2014 Nejmladší žáci
2011 - 2012 Mladší žáci
2008 - 2010 Starší žáci

 

GENERÁLNÍ PARTNER

PRÉMIOVÝ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

MARKETINGOVÝ PARTNER

PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Spolupracujeme

Logistický partner SkiTour

Výživové okénko