Newsletter

MAGENTOVÁ STOPA BEDŘICHOV

GPX Magentové stopy Strava klub SkiTour Segment Strava Strava klub Jizerská 50

T-Mobile se rozhodl naskočit do bílé stopy! Nejen, že se stal prémiovým partnerem ČEZ Jizerské 50 a ČEZ SkiTour, ale připravil také pro milovníky běžeckého lyžování tréninkový okruh, aby si mohli odpočinout od pracovního režimu a technologií pohybem. V okolí Bedřichova vyznačil magentovými sloupky trasu, která vás zavede na nejkrásnější místa Jizerských hor. Vyrazte z bedřichovského stadionu, oblíbené nástupní stanice Jizerské magistrály po Magentové stopě a poznejte okolí. Vyzkoušejte okruh dlouhý 17 km, který kopíruje populární trať Bedřichovského Night Light Marathonu, jehož první kilometry vedou po místech slavné Jizerské 50.

Trať označená magentovými sloupky vás zavede k památníků členů Expedice Peru 1970, na jejichž počest se slavná “Padesátka” jezdí a dále pokračuje k historické Šámalově chatě. Další kilometry vedou kolem Blatného rybníka přes sklářskou osadu Kristiánov až ke známé občerstvovací stanici Hřebínek. Od ní se vydáte zpět na Novou louku a rychle do cílové stanice na bedřichovském stadionu.

Je pouze na vás, zda vyrazíte bleskovou rychlostí, abyste se umístili mezi nejlepšími nebo si naordinujete pohodové tempo a budete se kochat okolní přírodou. Nasajte atmosféru slavné Jizerské 50, vyzkoušejte si trať nočního maratonu v rámci seriálu SkiTour a hlavně udělejte něco pro své zdraví. Vždyť pohyb na čerstvém horském vzduchu je nyní to nejlepší, po čem vaše tělo volá.

Právě královský klid, kvalitně připravená stopa a hory jsou to nejlepší, co sami sobě můžeme dát. Hurá do toho! Přidejte se do našich klubů v rámci aplikace Strava ČEZ SkiTour nebo ČEZ Jizerská 50. Ve Stravě si také můžete přímo otevřít samotný segment Magentové stopy.

S ohledem na aktuální restrikce Vlády ČR a omezení pohybu, jsme pozastavili odměňování pro nejrychlejší ženy a muže. Stále se však můžete na daných segmentech porovnat, dokud to sněhové podmínky dovolí. Nezapomeňte dodržovat platná opatření a nařízení Vlády ČR.

SKOL!

Mapa a profil

 

MAGENTOVÁ STOPA ZADOV

Potrénuj na Zadovskou 30 a vyzkoušej si v místě závodu i letní verzi okruhu. Trasa je označena magentovými sloupky.

Strava klub SkiTour

Máme pro tebe připraveny Strava segmenty pro běh i kolo (se startem na Horské Kvildě nebo z rozcestí Ranklovská rovina):

Segment Strava - KOLO z Horské Kvildy

Segment Strava - KOLO z rozc. Ranklovská rovina

Segment Strava - BĚH z Horské Kvildy

Segment Strava - BĚH z rozc. Ranklovská rovina

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

PRÉMIOVÝ PARTNER

  T-Mobile

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Benzina
  Volkswagen - užitkové vozy
  Pojišťovna VZP

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  Northfinder
  Enervit
  KAMA
  Swix
  MSK
  Boll
  Crystal Bohemia
  ČHMÚ

Oficiální dodavatelé

  CAT CUT
  TKF

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  Kamsdetmi.com
  Drbna
  bezky.net
  Nordic

Spolupracujeme

  Národní sportovní agentura
  Svaz lyžařů ČR
  Worldloppet
  Kudy z nudy
  Báječné ženy v běhu
  Bieg Piastow
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker
Výživové okénko