Results

Velká SkiTour - Týmová soutěž

poř. jméno jednotlivé závody (počet bodů) celkem bodů
1. SILVINI MADSHUS TEAM j50: 13410,
Jiří Pliska  4465
Václav Sedláček  4360
Pavel Janeček  4120
Michal Sedláček  3870
Ondrej Marek  3790
Jan Svoboda  3750
Daniel Bekeš  3027
Filip Trenda  2922
Petr Lukeš  2921
Karolína Grohová  4585
Lenka Blažková  4510
Lada Lanková  4315
Tereza Tužilová  4000
jel-40ct: 11800,
Lenka Blažková  3900
Lada Lanková  3850
Václav Sedláček  4000
Pavel Janeček  3900
Adam Matouš  3800
bnlm-30: 11750,
Lada Lanková  3850
Lenka Blažková  3820
Václav Sedláček  4000
Adam Matouš  3900
Pavel Janeček  3850
Jan Čech  3790
Ondrej Marek  3780
bnlm-30CT: 11720
Lenka Blažková  3900
Lada Lanková  3820
Václav Sedláček  4000
Adam Matouš  3820
Ondrej Marek  3800
Jan Čech  3790
Michal Sedláček  3780
25210
2. Famous Fathers Turnov bnlm-30: 10870,
Jakub Cicvárek  3580
Kryštof Hájek  3510
Kristýna Elišková  3780
bnlm-30CT: 10680,
Jakub Cicvárek  3560
Kryštof Hájek  3350
Zdeněk Bičík  2850
Jiří Měkyna  2790
Kristýna Elišková  3770
jel-40ct: 10390,
Jakub Cicvárek  3590
Tomáš Hájek  3030
Kristýna Elišková  3770
j50: 9912
Jakub Cicvárek  3391
Tomáš Drbohlav  3019
Kryštof Hájek  2738
Petr Braun  1939
Zdeněk Bičík  1167
Jiří Měkyna  862
Tomáš Hájek  86
Kristýna Elišková  3502
Jana Chmelíková  3289
21550
3. 3D Fitness RT jel-40ct: 11200,
Tomáš Strnad  3740
Miroslav Capoušek  3700
Petra Černá  3760
j50: 10079,
Tomáš Strnad  3418
Miroslav Capoušek  3294
Petra Černá  3367
bnlm-30CT: 3740
Petra Černá  3740
21279
4. TJ ČZU Rolníci j50: 10749,
Robin Teplý  3570
Tomáš Šimeček  3149
Vít Štursa  2570
Vendula Křoustková  4030
jel-40ct: 7210,
Tomáš Šimeček  3390
Vendula Křoustková  3820
bnlm-30CT: 3340
Tomáš Šimeček  3340
17959
5. Jablonecké Mattonky j50: 9533,
Jiří Veselý  3133
Jiří Sucharda  2760
Roman Gřunděl  624
Gabriela Šubrtová  3640
Helena Janegová  3282
bnlm-30CT: 7010
Jiří Veselý  3250
Gabriela Šubrtová  3760
16543
6. Vltava Fund Ski Team bnlm-30CT: 7590,
Pavel Ondrasek  3900
Petr Gross  3690
bnlm-30: 7550,
Pavel Ondrasek  3800
Petr Gross  3750
jel-40ct: 3850,
Pavel Ondrasek  3850
j50: 3412
Petr Gross  3412
15140
7. ŽIŽKOVSKÝ TYGŘI bnlm-30CT: 7400,
Michal Francke  3760
Adam Kaňka  3640
j50: 7331
Michal Francke  3810
Adam Kaňka  3521
David Forman  3453
14731
8. SKI team VYSOČINA bnlm-30CT: 7070,
Tomáš Uchytil  3580
Vladimír Tvrdík  3490
Lukáš Mužátko  3240
j50: 6902,
František Molva  3522
Tomáš Uchytil  3380
Vladimír Tvrdík  3359
Jan Slabý  3228
Lukáš Mužátko  2977
Martin Dvořák  2857
Jakub Novotný  2565
bnlm-30: 3630
Vladimír Tvrdík  3630
13972
9. BORCI zdar! j50: 9701,
Jan Toman  3279
Petr Šváb  2939
Ladislav Zvolský  2825
Martin Holánek  2407
Kamila Krausová  3483
bnlm-30: 3340
Ladislav Zvolský  3340
13041
10. TJ Sokol Zaječice j50: 6939,
Vladimír Douda  3315
Jaroslav Vejmelka  429
David Kasl  424
Zuzana Čapková  3195
bnlm-30CT: 3440
Vladimír Douda  3440
10379
11. Olfin Car Skilauf team j50: 6740,
Lukáš Havel  3488
Aleš Škoda  3252
jel-40ct: 3550,
Aleš Škoda  3550
bnlm-30: 3460,
Michal Karlík  3460
bnlm-30CT: 3360
Aleš Škoda  3360
10290
12. Československá obchodní banka, a. s. j50: 10199
Jakub Tyl  3431
Martin Kosobud  3286
Hynek Tyl  2673
Pavel Feifer  2579
Zdeněk Černický  2351
Radek Hájek  2332
Jiří Švarc  2199
Zdeněk Tůma  2074
Petr Michalík  1788
Vladimír Jelínek  721
Marcela Krplová  3482
10199
13. PWT Travel j50: 9928
Johny Lovstad  3388
Svein Anders Sorsdal  3224
Knut Erik Krosby  1971
Sven Arne Pedersen  1937
Per Oivind Puck  1676
Geir Hogaas  1665
Anders Johan Krosby  1611
Jens weme Nilsen  1371
Marten Kierkegaard  1242
Karl Siik  1150
Niklas Kierkegaard  844
Kaj Siik  789
Marit Karin Nygaard  3316
9928
14. Angelika's angels j50: 9212
Štěpán Kroupa  3038
Marek Lazar  2700
Milan Škoda  2638
Jan Šiml  1067
Angelika Šimlová  3474
9212
15. Lietsch j50: 9191
Falk Schneider  2916
Leon Seskens  2822
Jan Brzezinski  2694
Reimund Freystein  2282
Lutz Kraemer  1948
Heiko Linke  1895
Holger Hartmann  1437
Thomas Hentschel  1174
Gerald Trute  523
Norbert Weyers  181
Signe Svikša  3453
Heike Kraemer  3417
Susanne Sadowski  3412
Ute Wessels  3269
9191
16. Ropczeski j50: 5479,
Jiří Hloušek  2818
Tomáš Zelenka  2661
bnlm-30CT: 3100
Tomáš Zelenka  3100
8579
17. Skupina ČEZ j50: 8066
Marta Kačenová  3660
Michal Burian  2385
Pavel Cyrani  2021
8066
18. adidas Ski Runners Prague j50: 5002,
Zdeněk Navrátil  2539
Jiří Hlaváč  2463
Michal Kuzmiak  900
bnlm-30CT: 3060
Jiří Hlaváč  3060
8062
19. Sporttravel j50: 8049
Uuno Ruus  2308
Hans Uurike  2218
Priit Poder  2009
Mirjo Koit  1350
Lembit Alliksaar  1023
Vello Einland  765
Juri Marcinkevicz  570
Karin Tamm  3523
Karin Artel  3395
8049
20. Vasáci z Hané jel-40ct: 3730,
Tomáš Musil  3730
j50: 3502
Tomáš Musil  3502
7232
21. TJ Zentiva j50: 3668,
Jan Šůs  2323
Jan Stach  1345
bnlm-30: 3450
Jan Šůs  3450
7118
22. TJ Dukla Liberec j50: 7064
Martin Matzner  3084
Denisa Skrbková, Beko Bike And Ski Racing Team  3980
7064
23. TJ Magla j50: 6792
Michal Táborský  3509
Aleš Sedlák  3283
Jakub Horner  3142
6792
24. Ski Team Slipery j50: 6726
Jarkko Kantola  3415
Juuso Laitinen  3311
Keijo Alila  3269
Joni Niemela  2790
Tuukka Sutinen  2470
Jaakko Sattanen  1860
Ilmari Helle  1544
6726
25. Křesťané ve stopě j50: 6531
Martin Podstata  3310
Hanka Podstatová  3221
6531
26. VSK Humanita Praha j50: 6491
Simona Kozlová  3458
Zbyněk Buchta  3033
6491
27. Ski Nordic Mariánské Lázně j50: 6402
Luděk Lazur  3379
Jiří Blažek  3023
Jan Vlček  2245
Radek Vodička  1885
6402
28. myrollerski Nordic Racing Team bnlm-30CT: 3380,
Henrik Nuernberger  3380
j50: 2676
Henrik Nuernberger  2676
6056
29. Finnish dynamite 112 j50: 5799
Nikolas Sjoberg  2944
Antti Pukkinen  2855
5799
30. Hasiči Jarošov bnlm-30CT: 3180,
Martin Olbrich  3180
j50: 2561
Martin Olbrich  2561
5741
31. Bolatice Be j50: 5714
David Balarin  2865
Marek Hollesch  2849
František Blokeš  2466
5714
32. Sekta na lyžích bnlm-30CT: 5640
Vladimír Klíma  2860
Tomáš Pešek  2780
5640
33. SK Bítouchov j50: 5636
Lubomír Tíkal  2121
Tereza Tíkalová  3515
5636
34. Skizunft Dresden j50: 5166
Stefan Kielstein  1466
Kathrin Kross  3700
5166
35. SKI KLUB OHL j50: 4821
Petra Brodíková  3452
Daniela Musilová  3227
Pavel Janoušek  1369
4821
36. LO Sokol Malá strana j50: 4726
Monika Ballýová  3331
Tomáš Kopecký  1395
4726
37. Slavia Pojišťovna ski team j50: 4657
Martin Rejman  2513
Jiří Rod  2144
Svatopluk Frohlich  2038
František Němec  1910
Miroslav Šimon  1310
Stanislav Švarc  597
4657
38. Ski Team Massahiihtäjät Finland j50: 4563
Jarkko Rajala  3235
Eikka Rajala  1328
4563
39. Hervis Sports Club j50: 4465
Miroslav Kutý  1172
Klára Márová  3293
4465
40. Etelä-Karjalan Kahvakuula ja Murtomaahiihto-osuuskunta j50: 4458
Antti Saalasti  2987
Jukka Lehto  1471
4458
41. KYŠPERK Ski Team j50: 4395
Marek Švec  2696
Václav Peškar  1699
4395
42. CYKLO SKI KLUB POLIČKA j50: 4321
Martin Nunvář  2505
Otakar Klepárník  1816
4321
43. Dycky Lanškroun j50: 4276
Jan Skála  2209
Jiří Šafář  2067
Martin Krsek  1777
Jan Šebrle  1396
Martin Sonták  145
4276
44. SK Finisher j50: 4097
Jana Levitnerová  3345
Milan Žabokrtský  752
4097
45. KČT Slečinky Napajedla j50: 4004
Petr Jasanský  2070
Michal Janošek  1934
Zdeněk Zadák  890
4004
46. Funny Cyclist (rus) j50: 3841
Pavel Kochanov  2279
Leonid Seryugin  1562
3841
47. Hotel Rehavital Jablonec j50: 3800
Veronika Svobodová  3800
3800
48. Kamp/Vestheim IF j50: 3630
Martin Lehne Just  3630
3630
49. Rafans Team j50: 3520
Adam Stempel  3520
3520
50. OK Lokomotiva Pardubice j50: 3429
Barbora Žáková  3429
3429
51. TJ Sokol Senohraby j50: 3381
Miloslav Svoboda  3381
3381
52. TJ Český ráj j50: 3369
Miroslav Meier  3369
3369
53. Debrzno Team j50: 3233
Jakub Kaszuba  2129
Zbigniew Kaszuba  1104
3233
54. NOSAC SKI TEAM j50: 3221
Jiří Souček  3221
3221
55. SKP Olonouc j50: 3216
Václav Černohorský  1930
Lukáš Sikora  1286
3216
56. Kladiva Pardubice j50: 3203
Jan Kučera  3203
3203
57. Panorama tým j50: 3180
Barbora Jelínková  3180
3180
58. SK Lajdáček j50: 3175
Kuba Libre  3175
3175
59. XC Sport.cz Nordic Racing Team j50: 3104
Jiří Otrusina  3104
3104
60. SkipolTeam bnlm-30CT: 3050
Krzysztof Zakrzewski  3050
3050
61. Sir Joseph j50: 3050
Lukáš Rakoncaj  3050
3050
62. Dobrá Voda j50: 3002
Jiří Dlouhý  2356
Radek Micka  646
3002
63. Jaffani XC Pro Team Tempo j50: 3001
Jiří Havelka  3001
3001
64. Kouvola j50: 2977
Anssi Koskiranta  2779
Ilkka Korpela  198
2977
65. Kerda Sport j50: 2872
Jaroslav Kerda  2872
2872
66. STROS j50: 2872
Petr Čihák  1850
Petr Cihelka  1022
2872
67. IGLOO ARCHITEKTI j50: 2809
Jan Pačka  2809
2809
68. Pilsner Urquell Ultras j50: 2808
Jiří Pecháček  2053
Radislav Vrňata  755
2808
69. FC ASTRA j50: 2807
Dominik Vávra  2807
2807
70. nordic ski team nedašov j50: 2755
Rolands Laveikis  1451
Lukáš Vaněk  1304
2755
71. KČP j50: 2748
Miroslav Černohorský  2748
2748
72. Ukuran Ponnistajat j50: 2650
Tuomo Waltari  2650
2650
73. Milica.cz j50: 2620
Tomáš Prášek  2620
2620
74. Moravská klika j50: 2606
Viktor Kotlán  2606
2606
75. Garmo IL Revisorforeningen j50: 2602
Trygve Garmo  2602
2602
76. GKN Aerospace Norway j50: 2589
Emil Jonsson  2589
2589
77. Draci j50: 2500
Leo Stransky  1551
Aleš Hromádko  949
2500
78. Litomyšláci j50: 2454
Martin Kovář  1662
Tomáš Potštejnský  792
Michal Kapoun  725
František Kovář  643
Marek Doseděl  319
2454
79. SN Klasyk j50: 2416
Piotr Izdebski  2416
2416
80. Želivák HK j50: 2390
Martin Kulhánek  2390
2390
81. ASD FOCOLACCIA SCI DI FONDO LUCCA j50: 2379
Alessandro Nesi  2379
2379
82. MatFyz Praha j50: 2244
Roman Siegl  2244
2244
83. TN BIEGÓWKI WESOŁA j50: 2236
Maciej Barszczewski  1644
Andrzej Sokolowski  592
2236
84. Čert team Provodov j50: 2143
Jaroslav Chytrý  2143
2143
85. Skiclub Kůžička j50: 2104
David Vaněk  1989
Rostislav Hruška  115
2104
86. Csg Tri Team j50: 2086
David Dobiáš  2086
2086
87. Hotel Jičín j50: 2036
Jiří Louda  2036
2036
88. Sauerland Ski Team j50: 1992
Sven Herling  1992
1992
89. Chasníci j50: 1990
Milan Chalupník  1990
1990
90. Hvam IL j50: 1952
Thorleif Brustad  1952
1952
91. Northern Stars j50: 1812
Otakar Vašák  1353
Josef Rampáček  459
1812
92. SK Waldorf j50: 1678
Pavel Tichý  876
Pavel Rozsypal  802
1678
93. A-team j50: 1652
Martin Ludvík  1652
1652
94. KimaRillen j50: 1624
Veiko Parts  1624
1624
95. KOSP j50: 1613
Jakub Brýdl  1613
1613
96. LK Vortová j50: 1539
Tomáš Kadlec  1288
Pavel Kadlec  251
1539
97. C.A.C Kolem nekolem j50: 1441
Radek Plaček  1441
1441
98. FcB Ski Classic Team j50: 1398
Jan Kubánek  1244
Tomáš Janota  154
Radim Smolen  1
1398
99. KČT Humpolec j50: 1370
Pavel Kolar  728
Vojmír Kubíček  642
1370
100. NasouPažnemáM Jizerka j50: 1342
David Chmelař  680
Robert Chmelař  662
Jan Luc  1
1342
101. KSM Hrádek j50: 1339
Jan Schulhof  1339
1339
102. Opatský Mlýn j50: 1315
Petr Mejzlík  1315
1315
103. UNIKOSY j50: 1303
Jiří Klepáč  1303
1303
104. Sauny Dyntar j50: 1269
Tomáš Dyntar  1269
1269
105. Masters Złotów j50: 1267
Wieslaw Fidurski  1267
1267
106. WOOD MOOD s.r.o, ARX TRADE s.r.o. racing team j50: 1245
Jaroslav Charbuský  1245
1245
107. HBC Družstevní j50: 1221
Daniel Žák  1221
1221
108. Sokolíci od třeboňských plání j50: 1165
Robert Fleischman  1102
Ondřej Šimeček  63
1165
109. Théby j50: 1085
Jan Nalezený  1085
1085
110. france j50: 1077
Hala Yann  1077
1077
111. Zelenáči j50: 1057
Lukáš Schovánek  1057
1057
112. Private Grafendorf j50: 1051
Luboš Chládek  1051
1051
113. Šneci v běhu j50: 1038
Vlastimil Marek  1038
1038
114. FK Makovan Smolotely j50: 1029
Luboš Kolka  836
Ondřej Sochor  193
Radek Melichar  192
Tomáš Melichar  189
Štěpán Šedivý  187
1029
115. Amper Racing j50: 1017
Jan Palaščák  1017
1017
116. H.H. Ski Classics Team j50: 1007
Tomáš Kroc  1006
Tomáš Kouba  1
1007
117. Sandoz Concept j50: 982
Othmar Stockli  982
982
118. F.A Viaggi j50: 919
Franco Lampugnani  919
919
119. Claim system team Ústí nad Labem j50: 902
Filip Obdržálek  902
902
120. KV Viking j50: 846
Martin Procházka  846
846
121. SK Sokol Špičák j50: 773
Hynek Brom  773
773
122. SKI KLUB Rýchla Bežka j50: 700
Rudolf Hutira  700
700
123. Ski Vinice Přibice j50: 692
Jiří Mařák  692
692
124. FIDOBAR j50: 665
Tomáš Franc  333
Matouš Franc  332
665
125. TSUNAMI j50: 607
Jan Konopík  606
Pavel Nováček  1
607
126. Trbóšanská stopa j50: 553
Vítězslav Korber  553
553
127. Mika Training j50: 499
Lukáš Plocek  499
499
128. CHDP Sport Division j50: 475
Filip Klouda  475
475
129. Worldloppet Masters Finland j50: 386
Teuvo Valve  385
Risto Kemilainen  1
386
130. STS Chvojkovice-Brod j50: 347
Jaroslav Žďánský  225
Oldřich Falta  122
347
131. Kurdějov běhá pro radost j50: 336
Petr Voňka  336
336
132. CO HOSPODA ZASTAVÍM j50: 283
Pavel Meduna  283
283
133. AGS Team j50: 175
Ladislav Petrželka  174
Pavel Neumann  1
175
134. WESCO ATHLETIC j50: 119
Vladislav Valach  119
119
135. MTB Fatra j50: 117
Tomáš Zmrzlík  117
117
136. Slaviatip j50: 108
Michal Majer  108
108
137. okrokwiecej.pl j50: 77
Mateusz Hyski  77
77
138. Nová Akropolis j50: 58
Leoš Flaitingr  58
58
139. Mikeš j50: 5
Tomáš Adamec  5
5
140. možná to stihnem j50: 2
Jan Bagin  1
Josef Votoček  1
2
141. OK Dobříš j50: 2
Petr Chmelik  1
Jan Fiala  1
2
142. BACSSPORT Albrechtice j50: 1
Miloš Čihák  1
1
143. TJ Sokol Podlázky-Dalovice j50: 1
Martin Bašus  1
1
144. Východní Horda j50: 1
Zdeněk Šmerda  1
1
145. Concur, s.r.o 0
146. HC ŠD 0
147. Kdo maže ten jede! 0
148. Báječné ženy v běhu 0
149. NCH ústí 0
150. Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 0
151. SKI Police nad Metují, z.s. 0
152. team nabiegowkach.pl 0
153. MT-Sport 0
154. d.r.a.k.o.v.i. 0
155. DARTEK s.r.o. Honda- Stihl Beroun 0
156. ENERVIT YOKO XC LIFE TEAM 0
157. Ovce a lamy 0
158. PK Sport Ski Team 0
159. FKVŽ 0
160. Faurecia Plzen 0
161. FENIX SKI TEAM JESENIK 0
162. vepřovky 0
163. Hošťaly SKI Super Team 0
164. Ally Soft 0
165. Jen Blbni 0
166. Wikov 0
167. Run Archery Czech 0
168. Lounští povaleči 0
169. SK Praga 0
170. PPP Bedřichov 0
171. DB Schenker Ski Team 0
172. Plynprojekt MB 0
173. Kunratický mufloní 0
174. Karkonosz Running Team 0
175. SC Olympia Radotín 0
176. Jiřetín 0
177. SDH Malé Svatoňovice 0
178. Gizmo Riders 0
179. Ski Sobákov 0
180. Nastartujto.cz 0
181. ZkusitŠušn Team 0
182. A3 Offset-Druckerei Jens Krüger 0
183. RunBo Team Liberec 0
184. Hacaj Repre 0
185. Česká mincovna 0
186. Skipol.pl TEAM 0
187. Pavel & Pavla Litoměřice 0
188. www.domki-krynica.eu 0
189. Zoufalky na běžkách 0

General partner

    ČEZ

Main partners

    Benzina
    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

Main media partners

    TV Nova

Marketing partner

    Raul!

Partners

    Swix
    Enervit
    KAMA
    Kästle
    Leki
    Northfinder
    MSK
    Crystal Bohemia
    Boll
    ČHMÚ

Media partners

    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Deník

Cooperation

    Worldloppet
    Nadace Nova
    Emco
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistic SkiTour partner

    DB Schenker

With the support of

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko