Results

Please enter atleast 3 characters and press RETURN

Bedřichovský NLM - Nova 10 km klasicky (2020)

poř. st. č. jméno nár. čas poř.
kat.
poř.
pohl.
body
SkiTour
 
1. 1040 Moravcová, Klára (1983) CZE 00:26:49 1. 1. 1000 diplom Analýza výsledků
2. 1041 Antoš, Lukáš (2006) CZE 00:27:00 1. 1. 1000 diplom Analýza výsledků
3. 1077 Zadrobílek, Ondřej (1986) CZE 00:30:10 1. 2. 900 diplom Analýza výsledků
4. 1019 Blažek, Jaroslav (1993) CZE 00:31:41 2. 3. 850 diplom Analýza výsledků
5. 1062 Żurek, Tomasz (1979) POL 00:33:48 1. 4. 820 diplom Analýza výsledků
6. 1047 Honzík, Vít (2002) CZE 00:34:56 2. 5. 810 diplom Analýza výsledků
7. 1080 Jusypenko, Michal (1980) POL 00:35:13 2. 6. 800 diplom Analýza výsledků
8. 1064 Štantejský, Radek (1992) CZE 00:35:18 3. 7. 790 diplom Analýza výsledků
9. 1035 Halama, Tomáš (2005) CZE 00:35:36 3. 8. 780 diplom Analýza výsledků
10. 1081 Krzyszkowski, Grzegorz (1963) POL 00:36:07 1. 9. 770 diplom Analýza výsledků
11. 1050 Kubec, Karel (1978) CZE 00:36:24 3. 10. 760 diplom Analýza výsledků
12. 1032 Jerie, Marek (1983) CZE 00:36:46 4. 11. 750 diplom Analýza výsledků
13. 1065 Demčenko, Evžen (1976) CZE 00:37:37 4. 12. 740 diplom Analýza výsledků
14. 1008 Smutná, Sofie (2006) CZE 00:38:43 1. 2. 900 diplom Analýza výsledků
15. 1076 Bláha, Tomáš (1969) CZE 00:39:12 2. 13. 730 diplom Analýza výsledků
16. 1058 Meier, Jiří (1974) CZE 00:40:49 5. 14. 720 diplom Analýza výsledků
17. 1004 Jablońska, Ewa (1986) POL 00:41:53 2. 3. 850 diplom Analýza výsledků
18. 1055 Krakorová, Kristýna (1986) CZE 00:42:17 3. 4. 820 diplom Analýza výsledků
19. 1067 Vích, Marek (2006) CZE 00:42:39 4. 15. 710 diplom Analýza výsledků
20. 1071 Háněl, Aleš (1974) CZE 00:44:01 6. 16. 700 diplom Analýza výsledků
21. 1070 Klinderová, Lenka (1976) CZE 00:44:07 1. 5. 810 diplom Analýza výsledků
22. 1079 Pavlíková, Martina (1990) CZE 00:44:24 4. 6. 800 diplom Analýza výsledků
23. 1068 Říha, Karel (2006) CZE 00:44:34 5. 17. 690 diplom Analýza výsledků
24. 1024 Tandlerová, Johana (2008) CZE 00:44:44 2. 7. 790 diplom Analýza výsledků
25. 1026 Tandler, Jan (1978) CZE 00:44:44 7. 18. 680 diplom Analýza výsledků
26. 1066 Pelová, Simona (2001) CZE 00:45:07 5. 8. 780 diplom Analýza výsledků
27. 1033 Nagy, Josef (1967) CZE 00:45:10 3. 19. 670 diplom Analýza výsledků
28. 1043 Točeková, Martina (1968) CZE 00:45:32 1. 9. 770 diplom Analýza výsledků
29. 1075 Křížová, Klára (1989) CZE 00:45:54 6. 10. 760 diplom Analýza výsledků
30. 1054 Vajnar, Vladimír (1990) CZE 00:46:19 5. 20. 660 diplom Analýza výsledků
31. 1069 Drahorádová, Štěpánka (1988) CZE 00:46:27 7. 11. 750 diplom Analýza výsledků
32. 1074 Tomek, Milan (1979) CZE 00:46:49 8. 21. 650 diplom Analýza výsledků
33. 1052 Křeček, Aleš (1971) CZE 00:46:56 9. 22. 640 diplom Analýza výsledků
34. 1063 Major, Sylwia (1983) POL 00:46:56 8. 12. 740 diplom Analýza výsledků
35. 1031 Březina, Martin (1984) CZE 00:47:24 6. 23. 630 diplom Analýza výsledků
36. 1029 Kaliba, Tomáš (1990) CZE 00:48:10 7. 24. 620 diplom Analýza výsledků
37. 1049 Fortelná, Ella (2009) CZE 00:48:53 3. 13. 730 diplom Analýza výsledků
38. 1038 Beranová, Eliška (1995) CZE 00:51:23 9. 14. 720 diplom Analýza výsledků
39. 1036 Biedronska, Paulina (1980) POL 00:51:32 2. 15. 710 diplom Analýza výsledků
40. 1045 Hyšpler, Radek (1978) CZE 00:52:58 10. 25. 610 diplom Analýza výsledků
41. 1046 Hyšplerová, Markéta (1980) CZE 00:54:47 3. 16. 700 diplom Analýza výsledků
42. 1022 Pýchová, Alena (1980) CZE 00:55:06 4. 17. 690 diplom Analýza výsledků
43. 1078 Berenguer Ferri, Santiago (1994) SPA 00:55:22 8. 26. 600 diplom Analýza výsledků
44. 1056 Valoušková, Kristýna (1984) CZE 00:56:22 10. 18. 680 diplom Analýza výsledků
45. 1048 Bělíková, Marie (1957) CZE 00:56:45 1. 19. 670 diplom Analýza výsledků
46. 1003 Brůnová, Petra (1972) CZE 00:57:02 5. 20. 660 diplom Analýza výsledků
47. 1021 Pýcha, Matěj (2009) CZE 00:57:35 6. 27. 590 diplom Analýza výsledků
48. 1072 Engel, Adam (2009) CZE 00:57:38 7. 28. 580 diplom Analýza výsledků
49. 1015 Kubíková, Jana (1979) CZE 00:57:45 7. 21. 650 diplom Analýza výsledků
50. 1006 Fous, Vit (1989) CZE 00:57:49 9. 29. 570 diplom Analýza výsledků
51. 1002 Pýchová, Magdaléna (2010) CZE 00:59:17 4. 22. 640 diplom Analýza výsledků
52. 1016 Oswaldová, Monika (1990) CZE 00:59:26 11. 23. 630 diplom Analýza výsledků
53. 1061 Novotná, Petra (1983) CZE 00:59:27 12. 24. 620 diplom Analýza výsledků
54. 1005 Bártová, Veronika (1998) CZE 00:59:34 13. 25. 610 diplom Analýza výsledků
55. 1044 Vighová, Kristýna (1999) CZE 01:00:59 14. 26. 600 diplom Analýza výsledků
56. 1023 Tandlerová, Kateřina (1976) CZE 01:01:37 8. 27. 590 diplom Analýza výsledků
57. 1025 Tandler, Jáchym (2010) CZE 01:01:38 8. 30. 560 diplom Analýza výsledků
58. 1017 Záleská, Martina (1977) CZE 01:03:12 9. 28. 580 diplom Analýza výsledků
59. 1009 Valentin, Nicole (1987) DAN 01:03:22 15. 29. 570 diplom Analýza výsledků
60. 1051 Sedmidubska, Jitka (1990) CZE 01:03:56 16. 30. 560 diplom Analýza výsledků
61. 1018 Brůna, Pavel (1966) CZE 01:04:13 4. 31. 550 diplom Analýza výsledků
62. 1042 Doležálek, Tomáš (1978) CZE 01:04:16 11. 32. 540 diplom Analýza výsledků
63. 1014 Kačinetzová, Alena (1965) CZE 01:05:58 2. 31. 550 diplom Analýza výsledků
64. 1013 Lepší, Štěpánka (1967) CZE 01:05:59 3. 32. 540 diplom Analýza výsledků
65. 1037 Muller, Mikuláš (2008) CZE 01:09:10 9. 33. 530 diplom Analýza výsledků
66. 1030 Rozsypalová, Karolina (1964) CZE 01:10:09 4. 33. 530 diplom Analýza výsledků
67. 1007 Dittrich, Šimon (2012) CZE 01:14:39 10. 34. 520 diplom Analýza výsledků
68. 1010 Dittrichová, Elizabeth (2010) CZE 01:14:43 5. 34. 520 diplom Analýza výsledků
69. 1001 Dittrichová, Vendula (1980) CZE 01:14:48 10. 35. 510 diplom Analýza výsledků
70. 1059 Nemeškalová, Markéta (1985) CZE 01:14:54 17. 36. 500 diplom Analýza výsledků
71. 1039 Dobiášová, Lucie (1983) CZE 01:15:06 18. 37. 490 diplom Analýza výsledků
72. 1011 Kubuj, Dorota (1979) POL 01:36:24 11. 38. 480 diplom Analýza výsledků

General partner

    ČEZ

Main partners

    Benzina
    Hervis
    Pojišťovna VZP
    Volkswagen - užitkové vozy

Main media partners

    TV Nova

Marketing partner

    Raul!

Partners

    Swix
    Enervit
    KAMA
    Kästle
    Leki
    Northfinder
    MSK
    Crystal Bohemia
    Boll
    ČHMÚ

Media partners

    bezky.net
    Nordic
    Kamsdetmi.com
    Deník

Cooperation

    Worldloppet
    Nadace Nova
    Emco
    Kudy z nudy
    Báječné ženy v běhu
    Bieg Piastow
    Outfanatic
    běžkár.sk

Logistic SkiTour partner

    DB Schenker

With the support of

    Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko