Newsletter

Startovní listina:
ČEZ Jizerská 50 Jizerská 25

# Jméno rok Klub Zapl.
6605 .Kučerová, Karolína 2006 SENOHRABY Ano
7032 Aagaard, Per 1944 Roa Ano
6498 Abrhám, Jiří 1974 Ano
6945 Adamec, Jiří 1947 Ano
6479 Adamová, Lucie 2002 Ano
6480 Adamová, Petra 1974 Kotelníci severu Ano
6891 Adamus, Petr 1965 Ano
6881 Adamusová, Jana 1970 Ano
6731 Ambrosová, Jana 1979 TJ Sokol Otaslavice Ano
6732 Ambrosová, Viktorie 2008 TJ Sokol Otaslavice Ano
6686 Anderle, Matyáš 2007 ZŠ Benešov Dukelská 1818 Ano
6195 Andersen, Morten Roger 1959 Halden Skiklubb Ano
6708 Anna, Giese 2002 SK Troja Ano
6208 Antoš, Lukáš 2006 Vltava Fund Ski Team Ano
6010 Ardamica, Filip 2000 Ano
6117 Ardamica, Tomáš 1970 Ano
6399 Artus, Tomáš 1977 Pecerady Ano
6034 Audrlicky, Jan 1945 Areco ski HK Ano
7126 Aujezdský, Jaroslav 1974 Štefko Running Team Ano
6667 Austen, Richard 1967 SC INFINITY Ano
6450 Bachratý, Pavel 1965 Rockrunners Blansko Ano
7010 Bacílková, Štěpánka 1979 Ano
6127 Bajer, Karel 1954 Pojizerský sport MH Ano
6967 Balajka, Filip 1988 Ano
6434 Balcar, Patrik 1997 Ano
6757 Baldík, Zdeněk 1959 Ski team Krásensko 04 Ano
6968 Balková, Eva 1984 KMB Ano
6778 Balík, Martin 1994 Ano
6831 Barek, Jan 1979 Ano
6098 Bartak, Lubomir 1967 SDH Vestec Ano
6290 Bartko, Daniel 1956 Ski Važec Ano
7042 Bartlík, Zdeněk 1972 Ano
6843 Bartolenová, Denisa 1985 Gattonero Team Ano
6304 Bartoněk, Fanouš 1975 Ano
6632 Bartoušek, Aleš 1981 Ano
6445 Bartoš, Josef 1942 Heskov Ano
6201 Bartošek, Jan 2007 Nevim Woe Ano
6338 Bačová, Aneta 1991 Ano
6920 Bašta, Vlastimil 1995 Ano
6496 Bednařík, Martin 1972 Ano
6494 Bedrna, Tomáš 1988 Ano
7125 Bejček, Jiří 1986 Ano
6712 Bejček, Miroslav 1974 Ano
7124 Bejčková, Lucie 1990 Ano
6068 Bekeš, Pavol 1959 BEKESki Racing Ano
6718 Benda, Vladimir 1965 KVS Hranice Ano
6473 Beneš, Josef 1970 Generali Ano
6009 Beníšková, Martina 1992 Ano
6824 Berlin, Joanna 1968 IF Ski Team Skåne Ano
6435 Berntsen, Jorn Erik 1965 Kampen IL Ano
6666 Bischofová, Markéta 1988 Ano
7140 Bitterlich, Jan 1987 Ano
6289 Blahna, Petr 1950 Olfincarskiteam Ano
6022 Bláha, Tomáš 1970 Ano
6354 Bodnárová, Barbora 1971 Project137 Ano
6320 Bodíková, Zuzana 1990 TJ Zentiva Ano
6181 Bohatý, Aleš 1996 eD system Silvini team Ano
6356 Bohunkova, Petra 1988 Ano
6322 Bolcha, Martin 1979 Nch Ústí Ano
6336 Boudíková, Adéla 1986 Vltava Fund Ski Team Ano
6444 Boučková, Petra 1978 Swix, Madshus Ano
6006 Bořek-Dohalský, Václav 1972 Ano
6612 Brabec, Pavel 1986 Rebels Liberec Ano
6774 Brabencova, Irena 1970 Oceloti Liberec Ano
6157 Bradáč, Richard 1963 Ano
6350 Braeuer, Friedwald 1953 VfL Dresden - Buehlau Ano
7093 Brandejs, Jan 1982 T-Mobile Ano
6310 Bret, Martin 1967 Ano
7127 Bret, Ondřej 1991 Ano
6311 Bretová, Jana 1968 Ano
6460 Brettschneiderová, Tereza 1998 SKP Maják Ano
6803 Brešová, Lucie 1983 Nasoupažnemám Ano
6067 Brunclík, Ivo 1958 TJ Slovan Špindlerův Mlýn Ano
6822 Bruthansová, Ludmila 2008 Livimarka Ano
6165 Bubeníček, Michal 1970 Praha Ano
6935 Bubniak, Jan 1964 RecFond Ano
6893 Buchholz, Ivana 1977 Ano
6838 Budil, Ivo 1966 Nadace Leontinka Ano
6014 Burešová, Kateřina 1974 Ano
6913 Burglová, Silvie 1977 Ano
7176 Burkon, Stanislav 1954 Ano
6433 Bytyqi, Fabiana 1995 Ano
7154 Bárta, Martin 1991 Ano
6270 Báča, Ladislav 1968 Ano
6285 Bíba, Jaroslav 1973 Ano
6927 Bílková, Kateřina 2002 Ano
6300 Bělka, Luboš 1973 Ano
6641 Bělohlávek, Michal 1976 Ano
6505 Bětík, Miroslav 1972 J.E.M.M Team Bětíci Ano
7000 Březina, Radek 1968 Ano
6710 Březinová, Klára 1979 Hostivice Ano
7054 Calda, Jaroslav 1952 Ano
6466 Capek, Pavel 1958 Ano
6624 Carda, Martin 2005 Ano
6899 Carová, Lenka 1977 SKI Janov - Bedřichov Ano
6958 Cejnar, Jan 1986 Ano
6403 Cepek, Tomas 1977 Ano
6707 Chaloupka, Pavel 1963 Čt Praha Ano
6362 Charvát, Roman 1970 SKV Praha Ano
7081 Charvátová, Žaneta 1979 Outdoor Wave Ano
7168 Chitussi, Martin 1980 Ano
6302 Chlup, Kryštof 2005 Ano
6303 Chlup, Pavel 1976 Ano
6557 Cholenský, Jan 1962 Ski klub Otice Ano
6863 Chudoba, Lubomir 1963 Ano
6651 Chudíková, Pavla 1978 Ano
6205 Chytilová, Lenka 1980 KSP Olomouc Ano
6050 Ciaston, Piotr 1973 Ano
6232 Cihakova, Johanka 2006 LK Pernink Ano
6951 Cihakova, Petra 1974 Ano
6040 Coufalová, Markéta 1985 ÚKZÚZ Ano
6212 Curyk, Artur 1974 Ano
7116 Cyprián, Tomáš 1988 Ano
6265 Cyrani, Michaela Rae 2006 Ano
6504 Czekalla, Steffen 1966 K.V. Rohnspitzler Ano
6682 Cícha, Pavel 1966 Ano
6681 Cíchová, Erika 1976 Prostě běž Ano
6811 Císařík, Tomáš 1954 Tgc Kunratice Ano
6639 DUBNIČKOVÁ NOVOTNÁ, Lenka 1968 Ano
7020 Daniš, Martin 1986 Ano
6005 Datko, Martin 1972 Ski klub Rýchla bežka Ano
7163 Daubner, Henrich 1980 Ano
6464 Davidová, Pavla 1973 Liberec Ano
6813 De La Mora Pacheco, Jimena 1995 HradčanskáDvojka Ano
7175 Decker, Tomáš 1972 Ano
6779 Diesner, Lars 1990 TSV Spitzkunnersdorf Ano
6415 Dittrichová, Michaela 1974 Ano
6180 Dlouhý, Radek 1976 HO Komorní výtah Ano
6859 Dobešová, Marie 2004 AK Dodo Kostelec nad Černými lesy Ano
6862 Dobešová, Monika 1971 AK Dodo Kostelec nad Černými lesy Ano
6561 Dobiáš, David 1977 CSG TRI Team Ano
6035 Dobiáš, Jakub 2003 SK ZŠ Jeseniova Ano
Dobiáš, Jan 2010 SK JESENIOVA Ano
6692 Dobiášová, Veronika 1999 SK Jeseniova Ano
6387 Dohnal, Tomáš 1976 TSV Leuna Ano
6693 Dolanska, Jana 1966 Hobýci Most Ano
7083 Dolečková, Iva 1983 Ano
6892 Doležal, Jonáš 2007 Ano
6278 Dolina, Jiří 1968 Sk - Skol Brno Ano
6134 Donath, Markus 1970 TSV 1861 Spitzkunnersdorf Ano
6294 Dostálek, Martin 1984 DOKTORKA MRÁZKOVÁ A INŽENÝR MANŽEL Ano
6827 Dostálová, Zuzana 1984 Ano
6012 Drahota, Zdenek 1957 TJ chalupáři Ano
7001 Drahotová, Eva 1960 TJ Chalupáři Ano
6766 Drechsler, Florian 2002 Skiverein Flügelradbaude Ano
7170 Drška, Peter 1980 DNT Žilina Ano
6309 Dubska, Marketa 1979 Ano
6836 Duch, Zdenek 1956 Ano
6126 Duchečková, Dita 1974 Ano
6551 Duda, Marek 1979 Šedí vlci hor - tým B Ano
6193 Dudziński, Robert 1978 Ano
6108 Dušek, Oldřich 1966 TJ Start Brno Ano
6344 Dvořák, František 1947 Cvikov Ano
6671 Dvořák, Jan 2000 Dream Team Pingpongáři Neratovice Ano
6418 Dvořák, Jan 1976 RAUL Ano
6652 Dvořák, Jan 1972 Dream Team Pingpongáři Neratovice Ano
6965 Dvořák, Tomáš 1981 Tomík Česká Kamenice Ano
6429 Dvořáková, Jitka 1984 Ano
6743 Dvořáková, Marcela 2002 Ano
6776 Dvořáková, Veronika 2007 Ano
6727 Dzurák, Václav 1958 Ano
6070 Eliáš, Adam 2001 Ano
6187 Eliáš, Dominik 2001 Ano
7111 Emiroglu, Behzat Gencer 1963 Ano
7100 Emiroglu, Sibel 1969 Ano
6178 Ender, Franka 1983 SV Bertsdorf Ano
6685 Engel, Ludvik 1972 Ano
6365 Erben, Petr 1969 Praha Ano
6115 Ermlová, Mariana 1985 Ano
6709 Eva, Giese 1972 SK Troja Ano
7150 Falber, František 1985 Krušné chvilky Ano
6658 Faltusová, Markéta 1973 Ano
6656 Fedák, Miroslav 1963 Ano
6761 Fehling, Jonathan 2004 Skiverein Flügelradbaude Ano
7033 Feiring, Berit 1950 Roa Ano
6643 Fejfar, Petr 1976 Ano
7102 Ferjentsik, Zoltan 1976 Ano
7101 Ferjentsikova, Ivana 1976 Ano
6374 Fibiger, Jan 1978 Ano
6375 Fibiger, Matěj 2007 Ano
6024 Fidler, Jan 1987 Ano
6008 Fiedler, Zdenek 1975 Ano
6474 Fildán, Ladislav 1955 Borci zdar! Ano
6038 Filip, Pavel 1964 Stodůlky Ano
6985 Finsterle, Vladimir 1966 Ano
6488 Fior, Anna 1981 Ano
6894 Fischbeck, Josef 1961 Ano
6307 Flajzar, Jan 1974 LK Praha Ano
6069 Folprecht, Jiří 1958 Ano
7021 Frantova, Jana 1973 Ano
6077 Frausová, Doubravka 1975 Ano
6062 Freier, Thomas 1971 Skiverein Flügelradbaude Ano
6416 Frydrych, Michal 1973 Ano
6483 Fulová, Veronika 1994 Ano
6904 Fábera, Petr 1990 Nadace Leontinka Ano
7004 Gadas, David 1991 Ano
6676 Gadasová, Michaela 1970 Ano
6868 Galkova, Katarina 1965 Ano
6119 Gedlich, Aaron 1997 Tsv1861spitzkunnersdorf Ano
6133 Gedlich, Joshua 1995 TSV1861Spitzkunnersdorf Ano
6767 Gehmann, Evelyn 1969 Skiverein Flügelradbaude Ano
6063 Gehmann, Marlene 2003 Skiverein Flügelradbaude Ano
6064 Gehmann, Theodor 2000 Skiverein Flügelradbaude Ano
7115 Gera-Świderek, Karolina 1987 Spójnia Warszawa Ano
7065 Giese, Amálie 2006 Ano
7064 Giese, Ernst 1962 TK Baník Praha Ano
6360 Goebel, Gunter 1972 SSV Erfurt 02 Ano
6960 Goehler, Kathrin 1964 T.C.Bergfreunde 1916 Ano
7079 Gracíková, Jana 1962 Ano
7030 Graff-Iversen, Sidsel 1948 Ano
6438 Grande, Svein 1953 Roa Ano
6847 Granstedt, Gina 1997 Halden SK Ano
6860 Granstedt, Jan 1960 Halden SK Ano
6482 Granát, Timothy 2005 Ano
6097 Greplová, Marcela 1966 Ano
6745 Grubelova, Vendula 1965 Bratr Herman Funclub Ano
6113 Grundig, Hans 2003 Skizunft Dresden Ano
6114 Grundig, Michael 1966 Skizunft Dresden Ano
6128 Gunnel, Matthias 1964 Ano
6986 Gunther, Werner 1949 FFW Grünbach Ano
6217 Haack, Hans Jurgen 1944 GMRV Pasewalk Ano
7022 Hakl, Jan 1992 Ano
6267 Haladová, Anna 1978 Ano
7107 Haladová, Vendula 2007 Atletika Klatovy Ano
6283 Halama, Tomáš 2005 Kasper Swix team Ano
6469 Halounek, Lukáš 1981 Ano
6379 Halámek, Ladislav 1968 Ano
6380 Halámková, Marie 1967 Ano
6081 Halířová, Eva 1966 eD system Silvini Team Ano
6556 Hama, David 1986 Gizmo Riders Ano
6653 Hanchen, Justus 2004 DAV Zittau Ano
6997 Hanuš, Jiří 1978 Ano
6253 Hanuš, Jiří 1953 Ano
6730 Hanušová, Petra 1974 Ano
6019 Hanyš, Oldřich 1959 Sokol Frýdštejn Ano
6051 Hanzal, Petr 1964 Ano
6093 Hanzl, Marek 1970 Ano
6179 Hanzl, Šimon 2003 Ano
6764 Hanzlikova, Marketa 1980 TJ Pepanek Ano
7141 Haur, Pavel 1974 Ano
7053 Havlíčková, Jaroslava 1972 Krásný Les ski tým Ano
6665 Havlůj, David 1980 Ano
6941 Havran, Vlastimil 1983 Ano
6964 Hazuka, Jan 1984 Ano
6944 Hejkal, Jiří 1970 Ano
6617 Hejkal, Michal 1993 Ano
6726 Hejna, Petr 1959 Ano
6004 Helbich, Jonáš Heřman 2004 Moravská klika Ano
7025 Helgesson, Johan 1978 Ano
6500 Hendrych, Jiří 1983 Ano
6043 Henke, Pavel 1974 CETIN Ano
7146 Hercík, Miloslav 1955 Ano
6386 Hertel, Uwe 1962 SSV Blau-Weiss Neuhausen Ano
7074 Herčková, Eva 1976 Ano
6402 Heřmánková, Hana 1998 Ano
6877 Hladký, Matěj 1955 Ano
7055 Hladký, Vladimír 1956 Vodní Stavby Ano
6436 Hlavičková, Petra 1976 Ano
6526 Hlaváč, František 2001 MTR Ano
6481 Hlaváč, Libor 1978 Borci Zdar! Ano
6468 Hlaváček, Arnošt 1987 TJ Dukla Liberec Ano
7073 Hlosta, Ondřej 1976 Ano
6410 Hnilica, Tomas 1980 Převážně neškodný DBT Ano
6156 Hnyková, Petra 1976 Indoložky Praha Ano
6237 Hodrová, Sára 2004 LK Balvan Ano
6867 Hofmann, Claus 1942 Ano
6683 Hojny, Roman 1966 Ano
6400 Holeček, Karel 1972 Ano
7133 Holeček, Miroslav 1964 Ano
7153 Holečková, Anna 1993 Ano
7134 Holečková, Zdenka 1970 Ano
6903 Holomoucký, Štěpán 2004 DB Schenker Ano
7084 Holub, Karel 1965 Ano
6616 Holubová, Jiřina 1975 Ano
6546 Homolka, Pavel 1973 Ano
6160 Honzík, Tomáš 1970 Slavia Liberec Orienteering Ano
6990 Horak, Antonin 1954 Ano
6961 Horák, Leoš 1981 Ano
7056 Horák, Petr 1978 Stehelčeves Ano
6263 Horáková, Veronika 1980 Ano
6025 Horáček, Aleš 1970 Ano
6527 Horáček, Jiří 1959 Px Ano
6716 Horáčková, Martina 1970 Ano
6215 Hospital, Sun 1976 Ano
6442 Hospodář, Pavel 1979 Ano
6882 Hošková, Jana 1973 Ano
6895 Hrabal, Jindřich 1956 Ano
7040 Hrabankova, Natalie 1999 Ano
6465 Hradil, Tomáš 1979 Ano
7008 Hromádko, Martin 1988 Ano
6942 Hromádko, Martin 1966 Ano
6938 Hromádková, Petra 2004 Ano
6853 Hrubec, Jan 1975 Ano
6854 Hrubec, Pavel 2005 Ano
6995 Hrubá, Petra 1977 Ano
6737 Hruzova, Martina 1978 ASV Niederrimsingen Ano
6007 Hruša, Vít 1955 Innogy Ano
6948 Hruška, Lukáš 2008 SKI Sokol Zaječice Ano
6949 Hruška, Stanislav 1970 SKI Sokol Zaječice Ano
6946 Hrušková, Pavlína 1973 SKI Sokol Zaječice Ano
6154 Hubenka, Pavel 1974 Hlasivo Ano
6170 Hubenka, Roman 2007 Ano
6486 Hubínková, Monika 1970 Optimum Sport Ano
6765 Hudečková, Lenka 1977 Ano
6983 Humhej, Ivan 1977 Ano
6810 Humhej, Lukáš 1972 Ano
6748 Hundrieser, Dieter 1955 ESV Lok Döbeln Ano
6694 Hutira, Rudolf 1972 SKI KLUB Rýchla Bežka Ano
7026 Hvidsten, John Nils 1949 Roa Ano
6791 Hák, Miloš 1969 Ano
6792 Hák, Rudolf 2006 Eagles Ano
6321 Ibehejová, Klára 1989 Ano
6071 Irová, Marie 1991 Ano
7144 Ivanko, Tomáš 1964 Ano
7109 Jakimov, Aleš 1970 Ano
6959 Jakl, Jan 1987 Ano
6979 Jakob, Bernd 1959 TSV Hammerbrücke Ano
6452 Jakubička, Tomáš 1958 Sokol Železný Brod Ano
6688 Janda, František 1961 SKK Zdravý duch Ano
6826 Jandejsková, Barbora 1986 Takenaka Ano
7052 Jandová, Markéta 1970 Ano
6937 Janků, Jiří 1947 Ano
6933 Janků, Jiří 1977 Ano
6015 Janotova, Michaela 1970 Ano
6140 Janotova, Veronika 2002 Ano
6174 Janotová, Markéta 2007 Ano
7129 Janoušek, Martin 1977 Stokvis Team Ano
6837 Janowicz, Stefan 1962 Ano
6734 Janošková, Hana 1976 Ano
7112 Jansta, Robert 1989 Ano
6918 Janíček, Pavel 1974 Ano
6626 Janů, Pavlína 1993 hajnyrobatko Ano
6807 Jaroušek, Eduard 1946 Ano
6818 Jaroušek, Jaroslav 1948 Ano
6772 Jaška, Stanislav 1974 Ano
6684 Jechova, Gabriela 1978 Ano
6281 Jerhotová Danhelová, Martina 1986 Ano
6446 Jerie, Marek 1983 TJ Magla Ano
6073 Jetmarová, Jana 1978 Slavia Pojistovna Sport Team Ano
6297 Ježek, Tomáš 1995 Ano
7051 Ježková, Kateřina 1991 PVZP Ano
6861 Jicinska, Lenka 1984 Ano
6173 Jindrová, Jana 1955 TJ ÚVN Praha Ano
6037 Jindřišková, Alena 1961 GLEDE TEAM Ano
6091 Jirakova, Eva 1946 Kčt Desná Ano
6090 Jirka, Jiří 1977 TJ Spartak Vrchlabí Ano
6107 Jirková, Zuzana 1984 Ano
6028 Jirkův, Jakub 1987 TJ Dukla Liberec Ano
6759 Jirousková, Pavla 1982 #GLADIATORRACETEAM Ano
6084 Jiskra, David 1993 Ano
7009 Johansen, Kare Martin 1940 røa Ano
7029 Johnsen, Therese 1950 Roa Ano
6784 Jonáš, Jiří 1957 Němčice Ano
7099 Jonáš, Martin 1986 hobby sky pouchov Ano
6613 Juchelka, Vlastimil 1960 Ano
6607 Jung, Michael 1952 TSG Scharbeutz Ano
7086 Jurečková, Markéta 1975 Ano
6634 Jurásek, Zdeněk 2008 Ano
6633 Jurásek, Zdeněk 1978 Ano
6542 Jurásková, Aneta 2008 Ano
6541 Jurásková, Tereza 2003 Ano
6987 Ján, Jan 1951 Ski Malovidy Ano
6950 Kadera, Petr 1986 Česká otužilecká unie Ano
6060 Kadeřábek, Jan 1988 Ano
6099 Kadlec, David 1981 TJ Sokol Vestec Ano
6848 Kadlec, Martin 1967 Ski Klub Hřebeč Ano
6771 Kadlec, Miloš 1975 Ano
6663 Kadlec, Petr 1972 TJ Sokol Struhařov Ano
6301 Kadlecová, Jana 1983 Ano
6218 Kalhous, Jan 2005 SKP Ústí nad Labem Ano
6914 Kalhous, Jiří 1972 Ano
6229 Kaliba, Tomáš 1990 RAUL Ano
6773 Kalous, Martin 1957 Ano
6455 Kalvoda, Karel 1975 ATLETIKO FRYMBURK Ano
7062 Kalábová, Alžběta 1985 Ano
7147 Kanta, David 1974 Ano
6519 Karbanová, Vendula 1983 SPORTICUS team Ano
6361 Kartousova, Radka 1991 Ano
6305 Kartousova, Věra 1995 Ano
6697 Karásková Nenadálová, Lucie 1980 Spolek Přátel Šoupání Nohama Ano
6112 Kazda, Jan 1967 Ano
6020 Kačírek, Miroslav 1960 Janov nad Nisou Ano
6053 Kec, Tomáš 1974 Ano
6770 Kedlický, Václav 1971 Ano
6769 Kedlický, Štěpán 1971 Ano
6729 Keeler, Oliver 2005 Ano
6089 Keeler, Samuel 2002 Ano
7037 Kerner, Zdeněk 1935 Liga 100 Praha Ano
6514 Kielstein, Karl Heinz 1947 Skizunft Dresden Gast Ano
6033 Kincl, Martin 1972 TJ Start Brno Ano
7119 Kindiger, Gunther 1971 Ano
7059 Kindl, Jari 1979 Nezastavuj mě! Ano
7060 Kindl, Tomáš 1978 Nezastavuj mě! Ano
6161 Klapka, Jan 1961 Base Paraklub Praha Ano
6536 Klapka, Štěpán 1980 Ski Janov Bedřichov Ano
6168 Klapková, Jiřina 1969 BASE Paraklu Praha Ano
6234 Klaška, Michal 1973 Šlapanice Ano
6991 Klaška, Petr 2009 Šlapanice Ano
6996 Klašková, Marie 1976 Šlapanice Ano
6992 Klašková, Veronika 2006 Šlapanice Ano
6842 Kleinová, Zuzana 1970 KleinoČermáci Ano
6061 Klimánek, Miloslav 1947 Slovan Praha Ano
7035 Klokočník, Michal 1972 Ano
6371 Klouda, Filip 1985 VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA Ano
6358 Klusáček, Ivan 1967 Ano
6799 Klášterský, Jan 1956 Ano
6926 Klášterský, Jan 1978 Ano
6120 Klíma, Jiří 1962 Stokvis Promi Ano
6313 Knížek, Milan 1978 Ano
6314 Knížková, Martina 1975 Ano
6334 Kocourek, František 1957 STKVK Prostějov Ano
6453 Kocum, Miroslav 1945 Lokomotiva Liberec Ano
6052 Kocumová, Zuzana 1979 eD system Silvini team Ano
6690 Kofroňová, Markéta 1991 Petrůvka Ano
7120 Koleňák, Jiří 1969 Ano
6398 Kolář, Jakub 1998 Ano
6249 Kolář, Libor 1983 Ano
6248 Kolářová, Iveta 1984 Ano
6275 Kolínová, Kristýna 1984 SPORTICUS/VSK Humanita Ano
6808 Komárek, Luboš 1959 Johnny servis Ano
6943 Kopec, Peter 1969 Ano
6984 Kopecký, Matyáš 2006 SKI Vokovicers Ano
6832 Korbelářová, Zdeňka 1971 Ano
7113 Kotlas, Jaromír 1979 Ano
6844 Kotrhonz, Jan 1975 Gattonero Ano
6786 Kotschy, Jiří 1964 Ano
6672 Kouba, Zdeněk 1964 Ano
6367 Koubek, Miroslav 1953 Spartak Praha 4 Ano
6880 Koubkova, Zuzana 1980 Ano
6457 Koucký, Martin 1970 Ski Klub J50 Ano
6558 Koudelka, Josef 1962 HO LOKO Liberec Ano
6341 Koukolíček, Václav 1981 Coca-Cola HBC Ano
6291 Kovalík, Martin 1980 Ano
6515 Kovanda, Tomáš 1984 Prazdroj Plzeň - kanoistika Ano
6216 Kovešlygety, Petr 1980 Klub cystické fibrózy Ano
6812 Kovešlygety, Petr 1958 Praha Ano
6204 Kovešlygety, Šimon 2009 Ano
6485 Kozusnikova, Agata 1985 Ano
6560 Kozák, David 1984 Ano
6760 Kočová, Vlasta 1958 Poděbrady Ano
7103 Koštál, Josef 1956 HO HORE ZDAR Hradec Králové Ano
6875 Koštýř, Zdeněk 1953 Z+D Ano
6487 Kranckberg, Aleksandra 1988 Ano
6699 Krasulová, Jana 1959 Ano
6857 Krasulová, Lenka 1982 Ano
6865 Kratochvíl, Milan 1978 Ano
7036 Krbec, Miroslav 1940 TJ Sokol Líbeznice Ano
6013 Krbušek, David 1956 Dakr Ano
6001 Krbušek, David jr. 1995 Dakr Ano
6431 Krejsa, Tomáš 1977 Mercedes-Benz Salomon Team Ano
6049 Krejza, Ivo 1965 RUM Team Ano
6206 Krejčí, Jindřich 1999 Ano
6528 Krejčí, Jiří 1974 Střelci Postřelmov Ano
6529 Kreml, Anna 1994 Ano
6259 Kreml, Michal 1992 Financial Turtles Ano
7131 Krenželok, Tomáš 1968 Ano
7080 Krišťan, Jan 1977 Ano
7078 Krišťanová, Viktorie 2003 Ano
6102 Krol, Jerzy 1963 IF Ski Team Skåne/ Skipol.pl Team Ano
6349 Kroupa, Josef 1972 LAWI STARS Ano
6198 Krouská, Lucia 1977 Čechie Nový Jáchymov Ano
6461 Krpec, Tomáš 1980 eD system Silvini Team Ano
6138 Krtková, Eva 1986 ČHMÚ Ano
6931 Krucký, Jiří 1970 Ano
6531 Kruliš, Ladislav 1973 Ano
6637 Krulle, Tim 1988 TK Příroda Ano
6042 Krupička, Martin 1952 Bratr Herman Funclub Ano
6621 Krusberský, Filip 1984 Ano
6247 Krytinář, Adam 1999 LG JABLONEC Ano
6246 Krytinář, Luboš 1973 LG-JABLONEC Ano
6878 Krzyszkowski, Grzegorz 1963 XC LIFE YOKO ENERVIT TEAM Ano
6210 Krákora, Petr 1970 Kasper Swix Team Ano
6728 Král, Pavel 1973 Ano
6530 Král, Richard 1963 Ano
7117 Králová, Eva 1976 Ano
6185 Krásová, Tereza 2002 Ano
6295 Kuba, Michal 1995 Ano
6104 Kubeš, Jan 2004 Ano
6106 Kubeš, Jaroslav 1975 Ano
6105 Kubešová, Andrea 1974 Ano
6333 Kubričan, Lukáš 1984 Rossignol Racing Team Ano
6610 Kubálek, Martin 1974 Ano
6524 Kubáň, Vlastimil 1955 Ano
6905 Kubíková, Lenka 1980 Ano
7132 Kubín, Jan 1978 Ano
6538 Kubín, Robert 1986 Ano
6318 Kuchařová, Iva 1979 Hvězdy Ano
7023 Kudrnáč, Zdeněk 1967 Ano
7024 Kudrnáčová, Kristýna 1995 Ano
7177 Kukačka, Petr 1978 DH Cycling Ano
7085 Kukulová, Marcela 1970 Ano
6111 Kulhavý, Libor 1984 Ano
6086 Kulhánek, Jiří 1957 Ano
6614 Kulig, Krzysztof 1955 Computerplus Ano
6211 Kunstová, Lenka 1969 TJ Sokol Senohraby Ano
6373 Kurfiřtová, Natálie 2003 KLSG Jablonec nad Nisou Ano
6736 Kučera, Jiří 1984 Ano
7138 Kučera, Patrik 1994 Ano
6016 Kučera, Radek 1973 Ano
6602 Kučerová, Aneta 2004 SENOHRABY Ano
6372 Kučerová, Hana 1989 Ano
6548 Kučerová, Kateřina 1977 Ano
6924 Kužel, Jan 1979 Ano
6376 Kvapík, Zbyněk 1959 Ano
6547 Kvasnickova, Petra 1985 Sněženky Ano
6698 Kvita, Pavel 1979 Vinohradské Šlapky Ano
6537 Kvitek, Petr 1974 Ski klub Otice Ano
6623 Kynčl, Jan 1951 Ano
6554 Kálalová, Tereza 1986 Žižkovský tygři Ano
6870 Káčer, Rastislav 1965 Ano
7068 Kóša, Barbora 1992 Ano
6406 Křehlík, Štěpán 1987 Ano
6292 Křenek, Tomáš 1983 RunBo Team Liberec Ano
6271 Křiva, Michal 1989 Ano
6896 Kříž, Jiří 1972 Olomouc Ano
6897 Kříž, Ondřej 2005 Ano
6550 Křížová, Eliška 1989 Za Jardu... aneb nechci, ale slíbila jsem to! Ano
6898 Křížová, Karolína 2002 Ano
6225 Kůtek, Pavel 1968 SKI Antoniwald Ano
6657 Kůtek Krejčí, Radka 1977 Ano
6385 Labaj, Rostislav 1992 Ano
6325 Lancingerová, Barbora 1970 Krušné chvilky Ano
6955 Landová, Zuzana 1984 Ano
6363 Lapáčková, Alena 1976 Ano
6159 Latislavova, Eva 1973 Ano
6841 Laštůvková, Jana 1968 Ano
6125 Lepková, Zuzana 1987 YELLOW HOUSE Racing Ano
6821 Lev, Harald 1944 Atletika Lovosice Ano
7058 Lieskovská, Petra 1987 Ano
7092 Linhartová, Jana 1969 Ano
7162 Linhartová, Lucie 1995 Střelci Kolšov Ano
6298 Litster, Eva 1976 Ano
6781 Lochman, Jan 1979 Ano
6782 Lochmanova, Petra 1980 Ano
6456 Lochmanová, Štěpánka 1965 Ano
6775 Lochmanová, Šárka 2005 Ano
6118 Lopatka, Ondřej 2004 Ano
6462 Luka, Josef 1956 Pojizerský Sport Ano
6635 Luková, Barbora 1987 Ano
7046 Lukáš, David 2006 Ano
6739 Lundqvist, Lars 1945 Arlanda Märsta SK Ano
6993 MULLER, Mikuláš 2008 Ano
6194 Maahs, Antje 1962 DAV Jena Ano
6391 Macaspac, Marc 1969 Lazy + Hungover Ano
6928 Machek, Miroslav 1972 Ano
6655 Macháček, Miloslav 1973 Ano
6884 Macíková, Bohdana 1972 Ano
6395 Mainka, Wolfram 1971 A3 Offset - Henningsdorf Ano
6228 Malack, Karina 1962 Sv Vogelsang Ano
6268 Malina, Jaroslav 1984 Prazdroj Plzeň Ano
6192 Malý, Jan 1973 ELEVEN RUN TEAM Ano
6330 Mandlová, Marie 2008 TJ Dukla Ano
6603 Manina, Josef 1957 Ano
6555 Marek, David 1979 Ano
7139 Marek, Jan 1979 Ano
6491 Mareš, Otakar 1981 Ano
6490 Marešová, Amálie 1992 Ano
6389 Marhoul, Lukáš 1976 Ano
6478 Mariankowski, Aleksander 1959 Ano
6719 Marjakangas, Heikki 1957 Ano
6864 Markovska, Ivana 1965 Ano
7057 Markovský, Karel 1995 Ano
6510 Marková, Jana 1978 Ano
6659 Marková Zlatovská, Jana 1981 BeBeBe Ano
6266 Martinec, Jan 1951 Sokol Benešov U Semil Ano
6501 Maryška, Jan 2002 eD system Silvini team Ano
6805 Masek, Jan 1998 Ano
7156 Masnica, Pavol 1968 Ano
6404 Mastníková, Jiřina 1973 Ano
7155 Matouš, Filgas 2008 Ano
6503 Matoušek, Matouš 2002 Fenix Ski Team Jeseník Ano
6388 Matula, Jiří 1981 Ano
6539 Matuška, Pavel 1970 Ano
6245 Matznerová, Klára 1988 PEStujípí Ano
7087 Matějková, Anežka 2007 Ano
6329 Mašek, Jan 2003 Ano
6065 Medack, Arthur 2004 Skiverein Flügelradbaude Ano
6239 Meier, Jakub 2005 Wikov Ano
6142 Meierová, Bára 2002 Wikov Ano
6981 Meissner, René 1968 Ano
7149 Meissner, Thomas 1967 Alpiner Skiclub e. V. Ano
6982 Meissnerová, Lucie 2002 Ano
6871 Melzer, Andreas 1966 Rein Privat Hoyerswerda Ano
7108 Mergl, Petr 1986 Ano
6066 Mestek, Antonin 1968 Ano
6533 Michlova, Petra 1982 Ano
6326 Mikat, Jan 1980 Ano
6269 Mikeš, Michal 1993 Ano
6647 Mikulenka, Petr 1984 Ano
6364 Mikát, Antonín 1951 Ano
7019 Minář, Jan 2006 gominargo Ano
7017 Minář, Marek 1974 gominargo Ano
6506 Minář, Patrik 2000 Dívčí sen/Klub plaveckých sportů Šumperk Ano
6646 Mizera, Pavel 1961 Ano
6472 Mládková, Anna 2008 Dukla Liberec Ano
7003 Modr, Michal 1972 Ano
6002 Mokříš, Ivan 1964 Snědá tíseň Most! Ano
6439 Moravcová, Kateřina 1984 eD system Silvini team Ano
6101 Moravcová, Klára 1983 Slavia Pojistovna Sport Team Ano
6825 Moravec, Jakub 1990 Ano
7152 Moravec, Jan 1975 Novinský cyklopuchejř Ano
6422 Motejlova, Olga 1968 ZO 226 Ano
6798 Mottl, Antonin 1937 Beroun Ano
6796 Mottl, Jiří 1996 Ano
6797 Mottl, Martin 1967 Ano
6717 Mrazkova, Tereza 2000 ELESTOR Ano
6631 Mrkvicka, Jan 1978 Mrkvicka Team Ano
6619 Mrkvička, Vladimír 1976 Ano
6620 Mrkvička, Štěpán 2007 Mrkvicka Team Ano
6934 Mudry, Martin 1970 RecFond Ano
6783 Muller, Rudiger 1952 Tri-Sport Schwerin Ano
6994 Mullerová, Kateřina 1977 Kammbaude Ano
6207 Murčo, Petr 1964 Kasper-Swix Trutnov Ano
6804 Musil, Vladimír 1979 Ski klub Skleník Ano
6840 Mužíková, Petra 1978 Ano
6085 Myslivcova, Lenka 1968 Ano
6962 Málek, Jakub 1980 Ano
6227 Měchura, Jiří 1973 Příště Už Nepojedu Kolo Tým Ano
7013 Navrátil, Pavel 1959 Ano
6241 Nebusová, Norika 2008 TJ Dukla Liberec Ano
6390 Nechanický, Jaroslav 1993 Ano
6908 Nejman, Daniel 1976 Ano
6276 Netrval, Pavel 1973 Ano
6277 Netrvalova, Alice 1975 Ano
6615 Neudorfl, Šimon 2004 Ano
6642 Neudorflová, Jiřina 1971 Ano
7172 Nohejl, Martin 1971 Cheb Ano
6780 Nohejlová, Marika 2008 Ano
6793 Nohejlová, Petra 2000 Ano
7166 Nohl, Eva 1948 DAV FÜRTH Ano
6122 Nosek, Jakub 2000 SOS Jindřichův Hradec Ano
6394 Novotný, Karel 1956 Ano
6392 Novotný, Radim 2001 Ano
7104 Novotný, Tomáš 1973 Ano
7130 Novák, Jan 1969 SK Hrabětice Ano
6171 Novák, Jonáš 2007 Tuty máza Ano
6988 Novák, Marek 2003 Ano
6335 Novák, Miloš 1985 Ano
7121 Nováková, Kateřina 1996 Ano
6158 Nováková, Markéta 1966 REDFROG Ano
6432 Němec, Pavel 1973 Ano
6874 Němec, Petr 1974 Ano
6346 Němec, Václav 1987 Ano
6213 Němeček, Adam 2005 Ano
6609 Němeček, Martin 1973 Ano
6188 Němečková, Hana 1974 Ano
6476 Obermajer, Jaroslav 1970 SKIBI Valašské Meziříčí Ano
6347 Obermajer, Matěj 2007 SKIBI Akademie Valašské Meziříčí Ano
6393 Obluk, Ondřej 1974 TICINO Ano
6396 Obluk, Tadeáš 2006 Ano
6929 Obornik, Ales 1972 Ano
7069 Obuškevič, Vladimír 1965 Ano
6189 Olejarczyk, Krzysztof 1972 Ano
6930 Oliva, Ludek 1972 Ano
6855 Olmrová, Dagmar 1948 Ano
6507 Ondruch, Adam 1990 Ano
7047 Osouch, Antonín 1974 Ano
7048 Osouchová, Vladimíra 1975 Ano
6746 Pacejková, Šárka 1967 Bratr Herman Funclub Ano
6475 Paldus, Petr 1952 PPP Bedřichov Ano
6477 Paldusová, Nela 2008 PPP Bedřichov Ano
6795 Panský, Ondřej 1999 Ano
6258 Pantučková, Pavla 1980 Ano
6166 Panušová, Petra 1975 Ski Club Chotec Ano
7082 Panyr, Petr 2004 Ano
7077 Panýrová, Lucie 1975 Ano
6152 Parmová, Veronika 1991 Ano
7061 Paskova, Gabriela 1979 Nezastavuj mě! Ano
6137 Pavelkova, Marta 1964 Start Brno Ano
6103 Pavlik, Petr 1980 SC Horní Jelení Ano
6423 Pavlovič, Štefan 1972 Ano
6901 Pavlu, Ales 1971 Ano
6762 Pavlík, Matěj 2009 Ano
6754 Pavlíková, Klára 2007 Ano
6272 Pazdernik, Stanislav 1962 MMM Ano
6280 Pekař, Ladislav 1968 Ski Team Herálec Ano
6454 Pelch, Miloslav 1960 Ano
7136 Pelcman, Tomáš 1964 Ano
6039 Pelová, Milena 1972 AC Tepo Kladno Ano
6032 Perunová, Alena 1977 Ano
6451 Peterka, Tomáš 1972 AC Jablonec Ano
6244 Peths, Jan 1981 XC Team Drobjenas Ano
6075 Petruch, Roman 1965 Masasss Ano
6733 Petrusek, Lukáš 1994 RunCzech Ano
7014 Petruzelova, Dagmar 1975 Vasalopet Ano
6689 Petržilka, Ivan 1965 SKK Zdravý duch Ano
6806 Pešina, Jakub 2004 SKP Kornspitz Ano
6214 Pešinová, Jitka 1977 RedpointElevenTeam Ano
6109 Pilař, Libor 1961 Sk Jizera I.m. Ano
6110 Pilařová, Ivana 1963 Sk Jizera I.m. Ano
6299 Plachý, Roman 1969 Ano
6368 Pleskač, Martin 1972 Ano
6264 Pleskač, Tomáš 1966 Ano
6704 Podlaha, Václav 1957 Ano
6129 Podpierova, Anna 1973 Ano
6221 Podpierova, Emma 2007 Ano
6196 Podpierova, Klára 1993 Ano
6724 Podroužek, Zdeněk 1982 Ano
6044 Podrábský, Ctibor 2007 Slávia Liberec orienteering Ano
6261 Pohanka, Karel 1954 Čv Ano
6980 Pohler, Tiemo 1970 FFW Grünbach im Vogtland Ano
6846 Pohlodková, Lenka 1979 Ano
6534 Pohořská, Petra 1981 Ano
6003 Polachova, Marketa 1996 Ano
6018 Polak, Pavel 1946 Sj Ski Ano
7145 Polak, Vladimir 1973 Ano
6428 Polanová, Eva 1982 Ano
6328 Polách, Miroslav 1990 PVZP Ano
6971 Poppová, Blanka 1972 Ano
6470 Poprach, Aleš 1974 Ano
6143 Posselt, Hubertus 1956 Berzdorfer Sv Ano
7090 Potoček, Tomáš 1982 Ano
6260 Potůček, Tomáš 1993 Ano
6355 Pouzar, Petr 1972 Ano
6866 Pravda, Jan 2010 Ano
6850 Pravda, Pavel 1974 Ano
6849 Pravdova, Marketa 1973 Ano
6662 Pračková, Ema 2004 Ob Říčany Ano
6279 Prchal, Milan 1973 Ski Club Bambulka Brno Ano
7169 Prchlík, Martin 1957 Sokol Prosek Ano
7165 Priebs, Wilfried 1940 Skiclub SAXONIA Dresden Ano
6163 Prochazka, Milan 1977 Ano
7110 Procházka, Jiří 1970 Office depot Ano
7005 Procházka, Vít 1969 Ano
7006 Procházková, Petra 1979 Ano
6384 Prokeš, Miroslav 1953 Ano
7173 Prokešová, Martina 1975 Ano
6974 Prokop, Petr 1977 Ano
7043 Provazník, Michael 1982 Ano
6512 Psenicka, Jakub 1991 Vltava Fund Ski Team Ano
6922 Pupala, Michael 1983 Ano
6815 Purrova, Martina 1975 Purici Ano
6397 Puy, Michael 1980 SC Motor Zella-Mehlis Ano
6535 Pávková, Hana 1988 Ano
6082 Pávková, Jana 1957 Ski klub Řevnice Ano
6629 Pézlová, Jana 1952 Ano
6628 Pézlová, Markéta 1979 Ano
7067 Pýchová, Petra 1980 Na jedno Ano
6887 Přibyl, Karel 1965 Ano
6094 Přibáňová, Helena 1962 Akita Ano
6852 Přikrylová, Leona 1973 Ano
6627 Radová, Monika 1961 Ano
6046 Radoň, Jaroslav 1950 Poděbrady Ano
6443 Radvan, Martin 1980 Ano
6495 Rafaj, Tomáš 2007 Ano
6497 Rafajová, Dagmar 1978 Ano
6153 Rais, Pavel 1965 Ano
6200 Raisová, Věra 1969 Ano
6083 Rameš, David 1983 Ano
6720 Rantanen, Pertti 1958 Ano
6721 Rantanen, Sanna 1984 Ano
6668 Raszkiewicz, Jacek 1969 Ano
6199 Rautiainen, Veli 1948 Finland Ano
6660 Razimová, Michaela 1969 Ano
6725 Razimová, Radka 1977 O-Pe-Be-Ha Ano
7094 Rejsek, Josef 1971 BzB Ano
7096 Rejsek, Josef 2004 BzB Ano
7095 Rejsek, Matěj 1998 BzB Ano
6828 Rešl, Petr 1970 SK Hrabětice Ano
6057 Roemer, Andreas 1969 O-See Sports e.V. Ano
6978 Roeseler, Norbert 1959 DAV Jena Ano
6879 Romanovská, Alice 1981 Ano
6975 Romanowski, Silke 1970 Hildesheimer Ruder-Club e.V. Ano
6441 Rosenbaum, Vit 1979 Ano
6132 Rothig, Max 1997 Tsv1861spitzkunnersdorf Ano
6886 Roubíček, Petr 1964 Ano
6100 Roussel, Mickael 1974 Ano
6116 Ročňáková, Miloslava 1945 M Tým Zvole Ano
6047 Rožek, Vojtěch 2005 OB Říčany Ano
6383 Rubek, Pavel 1981 Ano
6999 Rucky, Jaroslav 1989 Ano
7167 Rybicka, Michaela 1976 Ano
6141 Rydlova, Jarmila 1961 Running witch Ano
6011 Rypl, Rostislav 1955 PSG Cyklosport Chropyně Ano
6972 Růžička, Josef 1972 SPP ... Ano
6947 Růžičková, Jana 1977 SKI Sokol Zaječice Ano
6816 Sajdlová, Kateřina 1971 Ano
6256 Sameš, Martin 1963 Nch Usti Ano
7075 Samešová, Martina 1962 Ano
6738 Samotna, Miroslava 1959 Dragonclub Brno Ano
6940 Sanitra, Milan 1947 RecFond Ano
6287 Satrapa, Michal 1984 Ano
6543 Scheffler, Conrad Falk 1972 TV Cottbus 1861 Ano
7143 Scheifele, Jorg 1964 Ano
6800 Scheifele, Martina 1964 Ano
6308 Schmidt, Christian 1979 Skizunft Dresden E.v. Ano
6021 Schneider, Steffen 1948 Skiverein Flügelradbaude Ano
6670 Schramm, Bernd 1957 Anakobra Racing Team Ano
7114 Schreiber, Martin 1981 Ano
7015 Schulzova, Jana 1964 Vasalopet Ano
6274 Schwab, Filip 2007 VSK Univerzita Brno Ano
6714 Schwar, Andreas 1965 LSC Großkoschen Ano
6023 Schwarzlos, Anja 1975 Ano
6150 Sedlařík, Jakub 1986 Ano
6919 Sedlařík, Radko 1957 Ano
6823 Sedláček, Michal 1971 Ano
7135 Sedláčková, Ludmila 1974 Prostějov Ano
6900 Seidl, Zbynek 1943 Liga 100 Praha Ano
6319 Seifrtová, Hana 1979 Hvězdy Ano
6095 Seltmann, Annika 2003 SV Tanne Thalheim Ano
6723 Sevcik, Jaroslav 1983 Ano
6540 Shánělec, Lukáš 1976 Lipnoman Ano
6889 Sinko, Zdeněk 1979 Ano
6939 Sirica, Peter 1953 RecFond Ano
6426 Skalický, Martin 1972 Ano
6282 Skopec, Jaroslav 1978 Ano
6440 Skopeček, Jan 1980 Ano
6130 Skořepa, Matěj 2004 TJ Sokol Senohraby Ano
6080 Skrbkova, Lenka 1982 Sokol Železný Brod Ano
6516 Skulimovska, Amelia 1981 Ano
6425 Skála, Radek 1976 Pecerady Ano
6316 Slacikova, Zuzana 1976 Hvězdy Ano
7027 Slagsvold, Grete 1946 Roa Ano
7028 Slagsvold, Tore 1947 Roa Ano
6502 Slaninka, Leopold 1967 Ano
6017 Slavíková, Štěpánka 1978 Dgp Ano
6608 Sládek, Petr 1963 Ano
6408 Smutný, Milan 1964 Ano
7097 Sojka Rejsková, Kristýna 1996 BzB Ano
6713 Solich, Jan 1987 eD system Silvini team Ano
6459 Soukup, Selma 2006 Bertsdorf SV Ano
6735 Stankova, Dana 1970 Accord Ano
6785 Starý, Michal 1983 Ano
6288 Stiborová, Lenka 1976 Ano
6447 Stierwald, Karsten 1968 Ano
6654 Stocknerova, Dominika 2004 Ano
6523 Stočes, Jakub 1988 SK Správná Míra Ano
6532 Straková, Lenka 1967 Ano
6970 Straková, Markéta 1999 Ano
6343 Stranska, Natalie 2001 Ano
6819 Strašil, Ludvík 1956 Akita Ano
6175 Strzelecki, Arkadiusz 1970 Ano
6802 Stránská, Valerie 1999 Ano
6636 Stráník, Miroslav 1973 Ano
6463 Suchomel, Pavel 1945 Ano
6054 Suchomel, Petr 1967 Sk Aktis Praha Ano
6055 Suchomelová, Anna 2002 SK Aktis Praha Ano
6744 Suková, Petra 1988 Báječné ženy v běhu Ano
6751 Surá, Miroslava 1972 SPP Odolena Voda Ano
6755 Svejkovska, Pavlina 1976 Čt Praha Ano
6703 Svejkovsky, Petr 1948 Čt Praha Ano
6553 Svoboda, Dominik 2005 TJ Sokol Senohraby Ano
6467 Svoboda, Miroslav 1975 TJ Alpin Třebíč Ano
6155 Svoboda, Miroslav 1949 Ano
7137 Svoboda, Ondřej 1993 Ano
6552 Svobodová, Laura 2005 ZŠ Benešov Dukelská 1818 Ano
6405 Sykora, Vojtech 1989 Ano
6998 Synkova, Sona 1977 Ano
6969 Syrovátka, Jiří 1986 Ano
6184 Sýkora, Libor 1987 LK Veřovice Ano
6139 Tandlerová, Johana 2008 Dukla Liberec Ano
6742 Tandlerová, Kateřina 1976 Ano
6645 Tecl, Michal 1972 Ó-Pe Be Ha Ano
6644 Teclova, Andrea 1975 O-Pe-Be-Ha Ano
6146 Telecky, Michael 1972 Ano
6427 Tesař, Marek 1976 RAUL Ano
6749 Teturová, Kateřina 1978 TJ Start Ano
6284 Teuchert, Bedřich 1973 Ano
6484 Thomka, Pavel 1966 Ano
6873 Tisovská, Ludmila 1961 Ano
6885 Tolar, Václav 1978 Ano
6763 Toman, Petr 1976 Ano
6262 Toran, Petr 1982 CK KOLOKRÁM Ano
6339 Toušková, Anna 1983 Ano
6331 Treml, Václav 1974 Podřipský Ski Club B Ano
6186 Treppe, Friederike 1984 Ano
6092 Treppe, Konrad 1981 Vfa Endlos Dresden Ano
6618 Troitzsch, Andreas 1950 TBB Jena Ano
6366 Trojan, Radek 1983 Ano
6203 Trojan, Václav 1975 SKP Ústí nad Labem Ano
7148 Trsek, Milan 1965 Ano
6293 Trsková, Halina 1968 PVZP Ano
6076 Tryznová, Hana 1951 Ano
6839 Tržický, Pavel 1976 Pavouk Chomutov Ano
7098 Tuček, Vladimír 1982 Ano
6518 Tušl, Martin 1968 Atomic Salomon Ano
6182 Tužilová, Tereza 1998 eD system Silvini team Ano
6989 Tvrdikova, Hana 1965 SK KOVO LEDEČ Ano
6677 Tvrdík, Jiří 1960 Ano
6088 Tvrdík, Ondřej 1981 Ano
6323 Tvrdík, Pavel 1964 SK Kovo Ledeč Ano
6678 Tvrdíková, Kateřina 1990 Ano
6147 Tyl, Marek 2003 TJ Dolni Lomna Ano
6149 Tyl, Radek 2000 Ano
6145 Tylová, Petra 1969 eD system Bauer Team Ano
6695 Tynek, Jan 1958 SKK Zdravý Duch Ano
6915 Tábor, Vojtěch 1988 Ano
6230 Tíkal, Lubomír 1978 SK Bítouchov Ano
6413 Tůma, David 1976 Ano
6673 Uher, Jan 1971 Ano
6286 Uhlířová, Radka 1980 RK Olšina Ano
6342 Ungerman, Jaroslav 1961 Ano
7049 Urban, Petr 1975 Šneci v běhu Ano
6449 Urbanec, David 1970 Eleven Mercedes Mitas Ano
6223 Urbaniak, Dominik 1978 Enervit Yoko XC Life Team Ano
7174 Vacek, Lukas 1978 Lukáš Pukáš Vavroch RUN Ano
6640 Valenta, Ondřej 1985 Ano
6407 Valenta, Tomáš 1988 TAKENAKA crew Ano
6638 Valenta, Vladimir 1955 Ano
6238 Vališ, Jan 1971 SK Veska Ano
7128 Valter, Ondřej 2004 Ed System Silvini Team Ano
6351 Vasko, Dan 1987 Ano
6121 Vavrova, Marie 1997 Ano
6722 Vařeka, Petr 1969 Ano
6741 Vařeková, Bohdana 2001 Ano
6509 Vařeková, Dana 1968 Jumar Ano
6752 Vařeková, Mariana 2007 Vařekovi Ano
6191 Veber, Matyáš 2005 Ano
6273 Veber, Tomáš 1974 Kasper - Swix Team Ano
6680 Vejtasová, Ilona 1977 HaKi-Run Ano
6511 Vejvodová, Marketa 1990 Ano
6471 Veselá, Iva 1975 TJ ČZU Rolníci Ano
6252 Veselá, Ivana 1975 Ano
6370 Veverka, Jakub 1987 Ano
6851 Veverka, Petr 1991 Ano
6921 Vieth, Heiko 1968 Harzer Ski Team Ano
7157 Vilkus, Marek 1978 Ano
7158 Vilkusová, Markéta 1986 Ano
6202 Vitvar, Tomáš 2005 Ano
6679 Vlachynská, Kristýna 1978 HaKi-Run Ano
6136 Vlk, Josef 1958 ASK Děčín Ano
6932 Vodička, Jan 1948 Liberec Ano
6041 Vogler, Barbara 1982 Team Skiwachse Lehmann Nordic by Nature Ano
6124 Vogler, Michael 1977 Team Skiwachse Lehmann Nordic by Nature Ano
6381 Voigt, Wolfgang 1949 Ano
6430 Vojtková, Michaela 1985 Ano
7076 Volejník, Václav 1978 Ano
6409 Vondra, Pavel 1962 Team Studio Axa Ano
6525 Votava, Tomáš 1973 Ano
6458 Votruba, Jan 1979 eD system Silvini team Ano
6306 Vrablikova, Klara 1972 Ano
6414 Vrablikova, Michaela 2000 Ano
6747 Vrana, Jaroslav 1945 Mave Nymburk Ano
6925 Vrbovec, Antonin 1965 Ano
6906 Vrbovec, Filip 2005 Ano
6513 Vychopeň, Radek 1995 Ano
6243 Vyhnalová, Jana 1984 Ano
6649 Vyskočil, Václav 2007 Ano
6648 Vyskočil, Vít 2007 Ano
6135 Vávra, David 1957 Sklepovští Sršáni Ano
6809 Vávrová, Debora 1995 Ano
6224 Včala, Vilém 2004 Nadace Leontinka Ano
6768 Wagner, Kryštof 1996 Ano
6544 Weber, Marita 1954 TV Cottbus 1861 Ano
6357 Weise, Jutta 1954 VfL Dresden Bühlau Ano
6072 Wernmark, Tommy 1943 Järfälla Skidklubb Ano
6691 Winiarek, Michal 1982 Ano
6976 Winkler, Ondřej 1989 Ano
6966 Winkler, Tomáš 1984 Ano
7045 Wisotzki, Gesine 1984 Harzer Ski Team Ano
6675 Wollner, David 1977 Ano
7034 Yman, Linus 1981 Pungsvett LK Ano
7063 Zachar, Vojtěch 2006 Ano
6817 Zahn, Axel 1958 Trisport Schwerin Ano
7161 Zdrahalova, Petra 1978 SPP Odolena Voda Ano
6559 Zelníček, Radek 1977 Ano
6489 Zemanová, Jana 1970 ASK Lovosice Ano
6079 Zerbes, Helmut 1946 Saxonia Dresden Ano
7089 Zezulka, Petr 1957 Ano
7091 Zezulka, Petr 1981 Ano
7044 Zipser, Jan 1992 Ano
6923 Zita, Luboš 1972 SPP Odolena Voda Ano
6890 Zmeškal, Ondřej 1991 Nadace Leontinka Ano
6907 Zugarová, Lucie 1973 Ano
6417 Záhorová, Věra 1965 Želivák HK Ano
7038 Zápařka, Jan 1978 Ano
7039 Zápařková, Beata 1991 Ano
6369 Závada, Miroslav 1964 Okrašlovací kroužek Lovos Ano
7011 Zůček, Jaroslav 1956 Velké Březno Ano
6830 berglová, irena 1983 Ano
6758 de Heij, Laura 2004 Ano
7142 Čada, Roman 1978 Ano
6715 Čadková Svejkovská, Michaela 1973 Česká Televize Praha Ano
6074 Čajčík, Jan 1988 Lodni sporty Brno Ano
6377 Čajčík, Karel 1957 Yacht Pardubice Ano
6650 Čapek, Vladimír 1958 Ano
6337 Čech, Ivo 1962 Ano
7071 Čech, Zbyněk 1992 Ano
6522 Čejková, Šárka 2000 Ano
6630 Čeliš, Pavel 1979 Ski LB Ano
6845 Čermák, Adam 2007 KleinoČermáci Ano
6078 Čermák, Miroslav 1971 Ano
6421 Černá Silovská, Hana 1984 Žižkovský tygři Ano
6517 Černý, Vilém 1983 Ano
6151 Černý, Vojtěch 1976 AC Slovan Liberec Ano
7123 Červenková, Hana 1977 Ano
6233 Čihák, Pavel 1972 LK Pernink Ano
6625 Číla, Martin 1962 Basketbal Lokomotiva Liberec Ano
6601 Čílová, Veronika 1963 Jizerská lékárna Liberec Ano
7002 čech, Oldřich 1967 Ano
7118 Ďuriš, Pavel 1982 Ano
6167 Řehák, Zdeněk 1977 Ano
6172 Řeháková, Gabriela 2003 LK Slovan Karlovy Vary Ano
6359 Řezáč, Tomáš 1969 SK Lyžaři Frymburk Ano
7007 Řežáb, Jan 1974 Ano
7122 Świderek, Adam 1986 Spójnia Warszawa Ano
6401 Šabacký, Kryštof 1977 Ano
6520 Šafránek, Jiří 1956 LO VSK FTVS Praha Ano
6521 Šafránková, Markéta 1960 Brána jazyků Praha Ano
7066 Šalamoun, Jan 1993 Ano
6954 Šamša, Marek 1975 Ano
6352 Šauer, Martin 1972 Ano
6706 Šavrda, Roman 1972 Ano
6705 Šavrdová, Jana 1974 Ano
6916 Šebek, Milan 1962 Ano
6048 Šebek, Pavel 1973 Ano
6888 Šebek, Pavel 1969 Ski Klub Hřebeč Ano
6696 Šebek, Petr 1978 SKK Zdravý duch Ano
6973 Šebková, Kateřina 1983 Ano
6420 Šedivý, Ondřej 1991 Ano
6315 Ševcovic, Jan 1977 Ano
6794 Šiffnerová, Helena 1990 Takenaka Ano
6026 Šikola, Radek 1979 eDsystem Bauer Team Ano
6419 Šikula, Miroslav 1961 Ano
6251 Šimečková, Kateřina 2006 Ski Senohraby Ano
6250 Šimečková, Radka 1977 Ski Senohraby Ano
6911 Šimková, Andrea 1974 Ano
6912 Šimková, Sandra 2000 TJ ČZU Rolníci Ano
6664 Šimonková, Jana 1971 Ano
6131 Šimšová, Pavla 2005 PGP Ano
6056 Šimůnek, Jaromír 1955 SKP Kornspitz Jablonec Ano
6382 Šincl, Jan 1952 Pegas Ano
6661 Škaloudová, Petra 1974 Stg Chomutov Ano
6549 Škoda, Martin 1979 Ano
6029 Škorpík, Jiří 1985 Ano
6787 Škréta, Václav 1981 OCR Mašina Kadaň Ano
6777 Šlampiaková, Kristýna 1992 Ano
6492 Šmucler, Roman 1969 Ano
6493 Šmuclerová, Justina Anna 2001 Ano
6789 Šotola, Martin 2011 Ge-Baek Hosin Sool Ano
6058 Šotola, Michal 1979 VFN Ano
6059 Šotola, Vojtěch 2007 Ge-Baek Hosin Sool Ano
6788 Šotolová, Petra 1980 Ge-Baek Hosin Sool Ano
6353 Španěl, Martin 1978 Ano
7105 Špaček, Petr 2004 Ano
7106 Špačková, Petra 1972 Ano
6883 Špidlová, Andrea 1977 Ano
6162 Šrenk, Tomáš 1960 Ano
6144 Šrenková, Zuzana 1996 Ano
7012 Šrollová, Ilona 1978 Ano
6242 Štaiger, Zdeněk 2005 Strejkové Ano
6611 Štanclová, Bohuslava 1972 Ano
6508 Štastný, Jan 1976 Ano
7151 Štecha, Petr 1967 Ano
6219 Šteinfest, Šimon 2003 Šteinfesti Ano
6220 Šteinfest, Štěpán 1972 Ano
7016 Štolcpartová, Maja 1968 Vasaloppet Ano
6835 Štros, Ota 1965 BONBON Praha Ano
6833 Štrosová, Aneta 2004 BONBON Ano
6917 Štípová, Eva 1978 Ano
6296 Štěpánek, Ondřej 2008 Universita Brno Ano
6087 Šubert, Martin 1972 Ano
6545 Šubertová, Petra 1977 Ano
6332 Šudoma, Petr 1962 Ano
6324 Šudoma, Radim 1988 Ano
6312 Šuhajdová, Petra 1971 Ano
6669 Šulc, Miroslav 1974 Ano
6123 Šusta, Jan 2001 Ano
7171 Šutiak, Juraj 2009 Ano
6412 Švec, Adam 2001 Ano
6411 Švec, Miroslav 1973 Ano
6701 Šváb, Jakub 1971 Ano
6702 Švábová, Alžběta 2006 Ano
6317 Švábová, Pavlína 1973 Hvězdy Ano
6096 Šírl, Petr 1971 Ano
6956 Šťastná, Lucie 2006 TJ Sokol Senohraby Ano
6902 Šťastná, Zdeňka 1965 Moravský Krumlov Ano
6957 Šťastný, Pavel 2009 TJ Sokol Senohraby Ano
6045 Žaba, František 2006 Veslaři Děčín Ano
7050 Žuffa, Roman 2003 Nadace Leontinka Ano
6448 Žáček, Jiří 1971 Ano
6169 Žůrek, Vít 1964 Base Paraklub Praha Ano

Poslední aktualizace:27/11/2022
Počet zaregistrovaných závodníků: 1072

General partner

Premium partner

Main partners

General media partner

Marketing partner

Partners

official suppliers

Media partners

Cooperation

Logistic SkiTour partner

Výživové okénko