Seznam článků

Frgály, portaši a běžky. Valašská SkiTour ve Velkých Karlovicích přilákala 700 běžkařů Frgály, portaši a běžky. Valašská SkiTour ve Velkých Karlovicích přilákala 700 běžkařů 16/2/2019

Výstřel místních portašů symbolicky odstartoval sobotní program dospělých závodů na tratích 10, 25 a 50 km. Největším lákadlem pro fanoušky běžeckého lyžování byla nejen skvěle připravená trať údolím Velkých Karlovic, ale také slunečné počasí a účast známých tváří. Jednou z nich byl i legendární… více

234 dětských závodníků si užilo prosluněnou Karlovskou 234 dětských závodníků si užilo prosluněnou Karlovskou 15/2/2019

Slunce, sníh, krásná příroda valašských Beskyd a neúnavné výkony těch nejmenších běžkařů v rámci Karlovské 50. Takový byl úvodní den pátého dílu seriálu ČEZ SkiTour, který tentokrát zavítal do Velkých Karlovic. více

Karlovská 50: Nejdůležitější info před startem Karlovská 50: Nejdůležitější info před startem 14/2/2019

Start dalšího závodu seriálu SkiTour se blíží! Tentokrát spolu navštívíme krásná valašská údolí kolem Velkých Karlovic. Chceš se projet taky? Není problém! Na sobotní dospělé závody se lze registrovat i na místě v pátek od 15 do 20 hodin.  více

DRAMATICKÝ FINIŠ ČEZ JIZERSKÉ 50 OVLÁDL NOR NYGAARD, KATEŘINA SMUTNÁ DOJELA DRUHÁ DRAMATICKÝ FINIŠ ČEZ JIZERSKÉ 50 OVLÁDL NOR NYGAARD, KATEŘINA SMUTNÁ DOJELA DRUHÁ 10/2/2019

Takové drama na závěr Jizerská 50 dlouho nenabídla! Do cíle dojela na čele početná mužská skupinka, ve které měl nejvíce sil Nor Andreas Nygaard. Mezi ženami bylo naopak rozhodnuto už před Hřebínkem, Švédka Lina Korsgrenová dojížděla do cíle s více než minutovým náskokem před domácí Kateřinou… více

ČEZ JIZERSKÁ 50 POKRAČOVALA KLASICKY! ZÁVODNÍCI JELI TRASY NA 10 A 25 KM ČEZ JIZERSKÁ 50 POKRAČOVALA KLASICKY! ZÁVODNÍCI JELI TRASY NA 10 A 25 KM 9/2/2019

Závodní víkend v Jizerských horách v sobotu dopoledne pokračoval dalšími dvěma závody klasickou technikou, které odstartovaly během sněhové přeháňky. V Hervis Jizerské 25 zvítězily české legendy Jiří Ročárek a Klára Moravcová, ČT Jizerskou 10 ovládli Polák Mateusz Szczotka a místní Tereza… více

ČEZ JIZERSKÁ 50 ODSTARTOVALA TŘICÍTKOU A ATRAKTIVNÍMI SPRINTY ČEZ JIZERSKÁ 50 ODSTARTOVALA TŘICÍTKOU A ATRAKTIVNÍMI SPRINTY 8/2/2019

Na úvod závodního víkendu v Jizerských horách se jela Volkswagen Bedřichovská 30 volnou technikou, na jejíž start se postavilo téměř šest stovek závodníků. V mužské kategorii zvítězil s více než minutovým náskokem Němec Toni Escher před nejlepším z Čechů Jakubem Sikorou. Mezi ženami triumfovala už… více