Newsletter

Vaše energie v bílé stopě pomůže díky aplikaci ČEZ EPP potřebným

1.12.2021   
Foto

Meteorologové ohlásili příchod prvního sněhu do Čech a milovníci bílé stopy si nad takovými dobrými zprávami spokojeně připravují zimní výbavu. Je to totiž jasné znamení, že se blíží tradiční seriál běžeckých závodů ČEZ SkiTour. Ať už se postavíte na startovní čáru některého ze závodu v Jizerských horách, na Šumavě, v Krušných horách, v Beskydech, v Orlických horách nebo v Jeseníkách, bude s vámi energie Skupiny ČEZ, tradičního partnera této sportovní události.

Kromě kvalitního sportovního zážitku si ze závodu ČEZ SkiTour můžete odnést i dobrý pocit, že jste pomohli potřebným. Závodníci mohou propojit sportovní aktivitu s dárcovstvím prostřednictvím charitativní sportovní aplikace EPP Pomáhej pohybem. Ta nejen zaznamenává pohyb uživatele, ale kromě běžných údajů o rychlosti, času, tempu či vzdálenosti, také generuje body, které Nadace ČEZ promění v konkrétní pomoc dobročinnému projektu. Energie vynaložená na sportovní výkon tak může znamenat i pomoc potřebným.

Díky zápalu běžkařů se minulý rok podařilo splnit přání Centru handicapovaných lyžařů z Janských Lázní, nezisková organizace se zaměřuje na lyžování těžce tělesně postižených sportovců.

Více informací: https://pomahejpohybem.cz

GENERÁLNÍ PARTNER

PRÉMIOVÝ PARTNER

HLAVNÍ PARTNEŘI

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

MARKETINGOVÝ PARTNER

PARTNEŘI

Oficiální dodavatelé

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Spolupracujeme

Logistický partner SkiTour

Výživové okénko