Registrace SkiTour odstartovány!

1.10.2019   
Foto

Největší český seriál v běhu na lyžích ČEZ SkiTour už pomalu rozbíhá zimní sezónu. Do úvodního závodu v Bedřichově sice ještě pár měsíců zbývá, přesto je čas se připravit. Šest závodů, pět různých destinací českých hor, tisíce závodníků všech věkových kategorií a desetitisíce naběhaných kilometrů. Kdy a kde?

 

 • Bedřichovský Night Light Marathon - 3.–4. ledna 2020
 • Zadovská 30 – 18.–19. ledna 2020
 • Karlovská 50 – 24.–25. ledna 2020
 • Orlický maraton – 1.–2. února 2020
 • ČEZ Jizerská 50 – 7.–9. února 2020
 • JeLyMan – 22.–23. února 2020

Vrcholky evropských hor už hlásí první sníh, i do Čech už přichází studená fronta, která je předzvěstí silné zimy. Léto je za námi, a to značí jediné: již brzy budeme mazat do stopy. Rozjeď zimu na běžkách! Seriál tě postupně zavede přes Jizerky, Šumavu, Beskydy, Orlické hory až do Jeseníků.

Třináctý ročník populárního seriálu odstartuje již tradičně v Bedřichově při nočním dobrodružství zvaném Night Light Marathon. První čtyři závody série můžeš pojmout jako trénink na slavnou ČEZ Jizerskou 50, která je také součástí. A na posledním závodě se za našláplou zimní sezonu odměň nádhernými výhledy z Paprsku.

Vybrat si můžeš ze závodů klasickou i volnou technikou v délce od 10 do 50 km podle tvých schopností a dovedností. Na všechny zastávky tradičního běžkařského seriálu můžeš vyrazit s celou rodinou. Tvé ratolesti si mohou vyzkoušet Mini SkiTour, tedy závody pro děti do patnácti let klasickou technikou, které každým rokem lákají více malých nadšenců. 

Zapiš se na startovní listinu včas, ať okusíš jedinečnou atmosféru českých hor na vlastní běžky. Registruj se zde a rozjeď zimu na běžkách se SkiTour!

GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Benzina
  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  Swix
  Enervit
  KAMA
  Kästle
  Leki
  Northfinder
  MSK
  Crystal Bohemia
  Boll
  ČHMÚ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  bezky.net
  Nordic
  Kamsdetmi.com
  Deník

Spolupracujeme

  Worldloppet
  Nadace Nova
  Emco
  Kudy z nudy
  Báječné ženy v běhu
  Bieg Piastow
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko