Přivítej zimu stylově v čepicích a čelenkách SkiTour v osvědčeném designu od Kamy

27.11.2018   
Foto

Také už se těšíš, až si letos stoupneš na běžky, projedeš si tréninkovou trať a postavíš se na start oblíbeného závodu ze SkiTour? My také! Je-li pro tebe seriál SkiTour srdeční záležitostí, pak tě jistě potěší novinka, kterou si můžeš pořídit ještě předtím, než sníh napadne. A bude tě hřát jak u srdce, tak na hlavě! Jedná se o stylové čepice od české značky Kama s osvědčeným designem, který se v loňské sezoně natolik líbil, že jsme k nim navrhli i čelenky.

Čelenky i čepice jsou již nyní k dostání na eshopu Jizerské 50 a ve sportID.cz, kde si je můžete objednat! Čepice i čelenky jsou z 50 % složeny z vlny merino a čelenky jsou uvnitř podšité hřejivým fleecem, takže tepelný komfort je 100 % zaručen!

Čepice stojí 550 Kč a čelenka 420 Kč. Velikost je univerzální, ale zaručeně padne každému (obvod 54 - 62 cm). Chceš-li si objednat čepici nebo čelenku, můžeš v rámci registrace jakéhokoliv závodu na www.sportID.cz v sekci Moje objednávky kliknout na tlačítko Služby a objednávku ti vydáme při prezenci spolu se startovním balíčkem.

Neobejdeš-li se bez ní už s příchodem zimy, nebo chceš-li si včas zařídit stylové  vánoční dárky pro své blízké, doručíme ti je poštou. Poštovné a balné vyjde na 69 Kč.

Čepice a čelenky budeme distribuovat od prosince.


GENERÁLNÍ PARTNER

  ČEZ

HLAVNÍ PARTNEŘI

  Hervis
  Pojišťovna VZP
  Volkswagen - užitkové vozy

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  TV Nova

MARKETINGOVÝ PARTNER

  Raul!

PARTNEŘI

  CzechTourism
  Swix
  Enervit
  Sporten
  KAMA
  Leki
  Northfinder
  Leros
  Crystal Bohemia
  ČHMÚ
  Boll

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  Deník
  bezky.net
  Kamsdetmi.com
  Nordic

Spolupracujeme

  Nadace Nova
  Báječné ženy v běhu
  Outfanatic
  běžkár.sk

Logistický partner SkiTour

  DB Schenker

Za podpory

  Svaz lyžařů ČR
Výživové okénko